ajutati-ma sa scap de socru

Vazui si eu cateva poze din profilul minorei...
Mai, nu stiu cum ati aratat voi la 15 ani, dar eu eram ca fata popii...
Frate, cum se mai schimba generatiile astea!

Tylly
Postat pe 31 Iulie 2010 16:04
Da. Si eu cam la fel. Purtam pantaloni pe sub uniforma.
Doara
Postat pe 31 Iulie 2010 16:08
ati vazut poza aia ,,ma joc cu talente si fitze , sunt printesa intre fetitze"
sau
,,Am fite asa si?? dak nu as mai avea nu as mai fi eu:P"

Nimic nu stiti !!
reyya
Postat pe 31 Iulie 2010 16:10
Tare fetita. Si il si iubeste pe Roby.
Doara
Postat pe 31 Iulie 2010 16:14
in ultima poza are pe perete covertura de aia cu ,,rapirea din Serai" , voi aveti ?? nu aveti...sac
reyya
Postat pe 31 Iulie 2010 16:16
fetili ce poze...unde...moare omul de curiozitate cu voi...
lala_cri
Postat pe 31 Iulie 2010 16:17
Ca sa-i raspund fetii la indemnul " uita'te in ochii mei si zimi adevarul,c parere ai d mn? 8->", iote ce zic io:
Ai luat-o in directia gresita, si de deplasezi cu viteza cam mare... Nashpa!

Tylly
Postat pe 31 Iulie 2010 16:17
Sunteti carcotase. N-ati vazut ce videoclipuri are salvate. Desi puteam sa jur.

http://www.garbo.ro/comunitate/Mimi_loves_Roby/video/show/49892/ce-gagica-exploziva.html
Doara
Postat pe 31 Iulie 2010 16:20
manele?? nu vrea sa deschid ..cine stie ce vad si-mi strica cheful
reyya
Postat pe 31 Iulie 2010 16:23
Dupa nume ce crezi ca poate fi? Oricum era de asteptat. Cica noua moda pe litoral la costum de baie pentru maneliste: costum de baie cu banuti in jurul taliei. Asta ca nu cumva sa inceapa brusc o manea si sa nu poata da artistic din funda.
Doara
Postat pe 31 Iulie 2010 16:25
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-31 16:20:48Sunteti carcotase. N-ati vazut ce videoclipuri are salvate. Desi puteam sa jur.

http://www.garbo.ro/comunitate/Mimi_loves_Roby/video/show/49892/ce-gagica-exploziva.html




ioaaiii!!!
inca nu o EXPLODAT????
... maneaua
LILO
Postat pe 31 Iulie 2010 17:35

ciresicooooo...
unde esti,mami?
nu te uiti cu noi la poaze?
preci
Postat pe 31 Iulie 2010 17:47
cireasho,n-auzi?!
preci
Postat pe 31 Iulie 2010 18:44
n-am timp cuscry. deseara promit sa bag ochiul!
Ciresica
Postat pe 31 Iulie 2010 18:48
bre, cotoroantzelor
(Doruletz, Vell, Lala, reyya)...
ce patirati, va bagarati pe www pitzipoancepunct com?

ca la cum ati descris poazele alea, numa' acolo si pe www cocalaripunct org mai gasesti
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 18:58
Thor..daca vrei ceva ,,de fitze"...vezi aici :
:http://www.garbo.ro/comunitate/Mimi_loves_Roby

cu tot tacamul ..de la manele , pana la ochelari de soare ieftini , Rapirea din Serai pe perete si altele...
reyya
Postat pe 31 Iulie 2010 19:04
reyyo, iti foarte multumesc dar ma vad silit sa refuz invitatia si te rog sa nu mi-o iei in nume de rau... ma vei putea oare ierta vreodata pentru asta?

PS: nu de alta, da' inca nu am luat masa de seara
Thor_again
Postat pe 31 Iulie 2010 19:07
daca esti in cura ....merge, dar daca chiar vrei sa cinezi ... te inteleg perfect.
reyya
Postat pe 31 Iulie 2010 19:12
De la: lala_cri, la data 2010-07-25 09:58:28ia mata de coada...altfel nu se poate...


adica ce vrei sa zici fetita ?
sa-l i-a de ...coada pe socru-su ?
pai afla poate fii-su si baga cutitu-n'amandoi.
sau s-o faca in trei ? ce idei nastrusnice ai papusha !
adi27
Postat pe 1 August 2010 17:16
De la: garbo111576, la data 2010-07-29 16:20:07Este o mare problem! Ai grij c prietenul tu va face mai ru! Ia vitez acum ct eti tnr, dac prietenului tu i-ar displace aceste fapte nu l-ar accepta! Arat-i mesajul meu! Sunt o persoan n vrst de 55 ani cu studii superioare i lucrez numai cu oameni pe care-i citesc din priviri! Caut un brbat demn de tine nu unul care nu poate lua decizii i se complace n acest nmol! Vezi c o s-i fure din cas pt jocuri, m enervez numai ce-i scriu!
Succes!


io m-am prins !
daca zici ca ai studii superioare inseamna ca ai facut puscarie . si daca le ai cu privirile inseamna ca esti hot de buzunare.asa-i ca te-am citit manca-ti-as ?
adi27
Postat pe 1 August 2010 17:22
De la: Socrela, la data 2010-07-25 15:01:32
De la: RROT, la data 2010-07-25 02:33:37Parerea mea e ca ar trebui sa incerci sa vorbesti cu socrul tau...poate va intelege situatia mai ales ca acum a venit si baietelul tau... Daca are o familie de ce sta pe capul la niste oameni tineri care au nevoie de intimitate?..Asa sunt oamenii mai in varsta din ziua de azi...nu mai au un pic de rusine!..
....................Te rog nuuuuuuuuuuuu generaliza!!Nuuuuuuu te gangesti ca. peste ani si tu vei fi mai imn varstra?????? Sau vei fi vesnic...tanar(a)??????????El ar trebui sa rez, situatia! E tatal lui! Poate gandeste ca, daca. fiul ei are voie, tatal lui de ce n ar avea?????


ai dreptate socrela !
poate si lu tac-su ii vine sa i-o traga din cand in cand , nu de alta da' in austri sa mergi la c*urve costa.asa ca mai bine gratis...la nora !
banuiesc ca la asta te-ai gandit mami , nu ?
adi27
Postat pe 1 August 2010 17:29
De la: Celleste_, la data 2010-07-31 16:17:34Ca sa-i raspund fetii la indemnul " uita'te in ochii mei si zimi adevarul,c parere ai d mn? 8->", iote ce zic io:
Ai luat-o in directia gresita, si de deplasezi cu viteza cam mare... Nashpa!


las' ca i-am raspuns eu, direct pe materialul clientului
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 17:41
De la: dincaandreea77, la data 2010-07-19 19:15:54 Am o mare problema. In acest moment locuiesc la Viena impreuna cu logodnicul meu. Acum 3 luni de zile a venit la noi tatal lui sa isi caute de munca, cica nu gasea la Sinaia. Si din momentul in care a venit, logodnicul meu mi-a promis ca o sa stea doar o luna maxim o luna jumatate daca nu isi gaseste de munca.Dar de atunci au trecut 3 luni sitot nu munceste. NU STIU ce sa mai fac sa il conving sa il trimita acasa. Are casa lui , familie, o sitiatie acceptabila chiar daca munceste doar sotia lui si o nepotica de care sa aibe grija . Sa nu mai spun ca zilnic bea si fumeaza si ii cere bani prietenului meu sa puna la pariuri.
Am incercat sa vorbesc cu prietenul meu, sa ii explic ca nu mai suport situatia, m=am certat cu el, l-am amenitat ca plec eu daca nu pleaca tatal lui, nimic nu functioneaza.Simt ca o iau razna.Nu mai am intimitate in propria mea casa. Acum a venit si copilul meu in vacanta 2 luni de zile si e si mai dificil pentru ca doarme cu noi in pat. simt ca cedez nervos. Va rog AJUTORRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hai fi sincera !
s-o dat la tine cumva, daca tot dormiti in acelasi pat ?
adi27
Postat pe 1 August 2010 17:42
nea aditza

gluma-i gluma, pamfletu-i pamflet, satira-i satira... dar incercam sa pastram totusi un limbaj cat de cat decent.
daca unii mai sar calul, nu inseamna ca si ceilalti trebuie sa le urmeze exemplul.
Asta e una.
A doua: daca tot vrei sa postezi ceva, incearca sa intelegi mai bine ceea ce vrei sa comentezi. Nu de alta dar fomeia aia s-a referit la faptul ca a venit copilul la ei in vizita si COPILUL doarme in pat cu ei
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 17:48
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-31 16:14:03Tare fetita. Si il si iubeste pe Roby.



geloasa tati..?
roby_cado
Postat pe 1 August 2010 17:52
"..las'ca va stiu io p'ashtia batranii.ca numa' la carnitza tanara va umbla capu'.."


adita..,bre..,nu cumva sa dat soacra-ta la tine..?,ca prea le stii pe toate..
roby_cado
Postat pe 1 August 2010 17:58
De la: anakin, la data 2010-07-28 14:55:59Tu vorbesti de decenta, socrela?

Ia haide sa aratam tuturor mesajul care mi l-ai trimis, fiindca este interesant, iar pe de alta parte chiar ma deranjeaza persoanele care sar dincolo de limita bunului simt..

"De la: Socrela la 28 Iulie 2010, 11:17 Pentru : anakin
Subiect: Pt, un nesimtit,,,,,,,,,,,,
Mesaj:
esti intre cei 2 fii ai mei ca varstra! Tu o intrebi pe mata cum o mai tat o???? Te anunt ca, suntem in vacanta in Spania la fiii ns, unde n avem alceva de facut decat sa stam,,calare!Unul peste altul in Rom, la fel!Avem pensii mari, casa ,lux de toate! Asa ca,,, n avem alceva de facut!! Tu munceste nu ne duce grija curului noua!!Nu te am jignit asa ca ,,glumeste, cu mata,, cu cine iti permite!Ca, nu m am tras cu tine de3 nimic si nu te am bagat in seama pana ,,prostu pulii ma jigneste!Raspunde la subiect!! "

Si cu asta sper ca s-au cam lamurit toti cam ce fel de persoana esti .. asa incat nu ne ramane decat sa tragem apa dupa tine. Calatorie intubata placuta!!!


iart-o pe Socrela !
o fi fost beata , ca astia de la baia mare o au cu trascau' ca d-aia la 60 de ani sunt gata ! cine dracu mai vrea sa f*uta o hoasca de 6o de ani...povesti ...vorba spaniolului; "p*ula'nc*ur si hasta la vista ". asa ca iart-o pentru vorbele ei scise la betzie !
adi27
Postat pe 1 August 2010 18:02
De la: roby_cado, la data 2010-08-01 17:52:49
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-31 16:14:03Tare fetita. Si il si iubeste pe Roby.



geloasa tati..?

Nu. Ca stiu ca tot pe mine ma iubesti.
Doara
Postat pe 1 August 2010 21:07
De la: Jojolin, la data 2010-08-02 03:59:12 Sper sa scapi repede de socru! De asemenea sa se duca la munca ,unele persoane care s,,,, Bete,,,,,, or fi fost,,mamele voastre cand v au proiectat, pt, ca,urla,,, inteligenta n voi,,,,,Ba, fraierilor!! De betie te trezesti dar de prostie niciodata! Voi sunteti beti de ,tata,!!! : Gandirea voastra i cu partea de jos! Inteligenta si gandirea vs, limitata este jos!!!!! Eu am fost ca voi, nici atunci nici acum nu mi as permite (din bun simt) sa jignesc, voi niciodata nu veti putea fi ca mine pt, ca nu va duce mintea! Va bagati si voi in seama precum musca in ,,,,,,,,,,,, IGNOR!!!!!!!!PROSTILOR!!!!!!!!!!


hallo pepusha !
ce te-ai suparat ashe mami ?
io am zis de socrela ca o fo poate beata. nu de tini manca-ti-as condurii .
hai fa sa ne impacam si sa giucam o batuta ca la puturoshii di munti de langa suseava !
ti pup pepusha !
adi27
Postat pe 2 August 2010 15:38
Hehehe, adi .. "Jana nu e moarta, Jana se transforma"
anakin
Postat pe 3 August 2010 22:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt confuza!!! 2 De la: 8 Septembrie 2018 21:43
SINGURATATE IN DOI 10 De la: pik_nik 24 Septembrie 2009 10:38
COMITETUL PENTRU SITUATII DE UTGENTA 135 De la: elodia 18 Septembrie 2010 16:14
problema iubita 13 De la: garbo_427282 28 Februarie 2016 19:46
un sfat 20 De la: reyya 27 Noiembrie 2009 22:20
Setari Cookie-uri