"burlacul"2

Si ROCXANAB, dincolo de conturile de Garbo , dincolo de lumea virtuala...dincolo de afisaje...dincolo de ,,spectacolul" din viata ta ...ramai tu...cu tine... ( daca e prea profund pt tine si nu ai inteles ..incearca sa mai recitesti :-) Alles Gute!
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 17:40
reyya

Si ROCXANAB, dincolo de conturile de Garbo , dincolo de lumea virtuala...dincolo de afisaje...dincolo de ,,spectacolul" din viata ta ...ramai tu...cu tine... ( daca e prea profund pt tine si nu ai inteles ..incearca sa mai recitesti :-) Alles Gute!

nu ti-am spus eu ca esti peste multe de pe garbo?
sunt de acord cu tine fara sa mai recitesc.parca te-ai gandit la tine cand ai scris cuvintele astea.poate chiar ar trebui sa transmiti acest mesaj la toti userii . alle zusammen
bravo
mark_
Postat pe 23 Iulie 2010 17:58
mie imi e foarte clar cum sunt si cine sunt..in plus epatarea sau afisajul mie una nu-mi folosesc..le las altora..m-am gandit la toata inversunarea asta a ta si tot spectacolul de aici..cui folosesc ?? in final , iti vei da seama ca NIMANUI ...dar va mai trece un timp pana sa te convingi de asta ...Conteaza cum esti dincolo de conturile astea de aici, in viata reala si nu in cea virtuala..sau crezi ca cineva la cafeaua de dimineata discuta despre Garbo si postarile cuiva?? Ma indoiesc..
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 18:11
Eu zic ca cineva ar trebui sa fie foarte frustrat, suparat si meschin daca ajunge sa intre pe un forum sa regleze conturi pe care nu le poate regla in viata reala.
Doara
Postat pe 23 Iulie 2010 18:13
dor marunt...Garbo ar trebui sa fie o modalitate de recreere , nu de reglat conturi...aciditati avem toti , antipatii...simpatii ...dar nu intr.un mod foarte implicat avand in vedere ca e doar un forum si atat...dar fiecare face cum considera
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 18:26
Normal ca fiecare face cum il taie capul. Oare cel care regleaza conturi pe net i se pare ca ii si merge? Ce-o fi in mintea lui? El chiar traieste asta? Cred ca-i si trist.
Doara
Postat pe 23 Iulie 2010 18:33
intreaba-l in privat
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 18:36
desigur exista un tunel spre lumi paralele.partea vestica a Oceanului Indian este numita de unii "Buzunarul de vesta al mortii",portiunea din apropierea Japoniei-"Marea Diavolului",cunoscuta zona la est de Florida-"Triunghiul Bermudelor".....acolo se intalnesc fenomene ,ce dovedesc trecerea spre lumi paralele."Delirul nebunilor, psihoza in masa?"se intreaba autorul cartii Calatori prin Univers si singur isi da raspunsul,din cate am citit eu,in pasajul"Putin probabil.O serie intreaga de evenimente confirma faptul ca in aceasta zona actioneaza forte care ar fi,parca din alta lume..."
asa ca inexplicabilul "zid" de la orizont la cer,in care putem vedea,cu multa bunavointa,actiuni ale OZN-urilor,tuneluri spre alte lumi sau spre alt spatiu.eu fac un fel de asociere intre aceste lucruri,cum ar Misterul Triunghiului Bermudelor ,unde s-au intamplat catastrofe de neimaginat,ramase fara explicatii,cu existenta tunelurilor spre lumi paralele.consider ca acea zona ,poate fi chiar unul din asemenea locuri de trecere spre lumi paralele.
vuvuzela
Postat pe 23 Iulie 2010 19:45
De la: reyya, la data 2010-07-23 18:36:12intreaba-l in privat

Nu fac punte de legatura cu asemenea personaj. Sunt curioasa in general nu chiar in particular.
Doara
Postat pe 23 Iulie 2010 21:01
http://www.youtube.com/watch?v=sdFNMncBMxo
vuvuzela
Postat pe 23 Iulie 2010 21:33
dor-maruntel...ezista un tunel de lumi paralele in care fiecare face cum il taie capul,unii regleaza conturi in viata reala,altii in internet.si nu trebuie sa fii nici frustrat,nici suparat ,nici meschin ca sa-ti reglezi conturile.trebuie doar sa stii ce si cat sa dai fiecaruia care ti-a gresit.cand citesc postarile tale am senzatia ca tot timpul iti reglezi conturi cu viata.
si uite si dovada,uite ce spune un user absolut dezinteresat

victor68
dormarunt,
nu ma asteptam sa intelegi cu adevarat ceva, contrar celor afirmate de tine. stiu si de ce nu ai inteles: pentru ca nu stii de fapt ce anume a generat postarea aia. e vorba despre o discutie anterioara cu cineva pe forum. ti-a fost insa mai usor sa iei la "purecat" o singura postare si sa dai impresia ca ai analizat-o cu "cinismul" specific pe care vrei -in ciuda faptului ca nu reusesti- sa il arati.
cat despre "a nu stiu cata postare in care bati obrazul..." cred ca ma confunzi cu altii care chiar faceau ceva scandaluri pe aici pe marginea acestui subiect
as mai fi continuat, dar mi-i ca-s si asa destul de satul de impresiile tale de "critic" atotcompetent pe aici..."

nu ma intreba in privat ca nu-mi pierd timpul cu aldea ca tine...

ei,mai zi ca nu e adevarat.si e intr-adevar trist cand tu crezi ca iti si merge sa prostesti garbo.
mark_
Postat pe 25 Iulie 2010 01:13
intrati pe www.crimetv.ro/.ramai cu scufitza sucita,cica.Reya ai treci la masuta,disecam creiere de pupeze.
vuvuzela
Postat pe 25 Iulie 2010 03:28
De la: vuvuzela, la data 2010-07-25 03:28:03intrati pe www.crimetv.ro/.ramai cu scufitza sucita,cica.Reya ai treci la masuta,disecam creiere de pupeze.




haaaaaaaaaaaaa,mai facem si noi laborator.
vuvuzela
Postat pe 25 Iulie 2010 03:30
vuvule..tu ai baut ceva in seara asta..??ca te simt inr-o stare aparte
reyya
Postat pe 25 Iulie 2010 03:34
cam prea multa familiaritate si nu e cazul...
reyya
Postat pe 25 Iulie 2010 03:42
crezi,sorry,zice Vuvuzela
vuvuzela
Postat pe 25 Iulie 2010 03:46
lapte
vuvuzela
Postat pe 25 Iulie 2010 03:51
www.crime.ro-acesta este site corect
vuvuzela
Postat pe 25 Iulie 2010 03:52
Ia te uita la fata cu banana cit timp are! Cauta mesajele userilor sa le dea in cap cu ele.Bravo dom'le, zi-i mai departe.
Ciresica
Postat pe 25 Iulie 2010 04:58
Da. Si pe mine chiar ma doare.
Doara
Postat pe 25 Iulie 2010 09:15
ciresicoooo,te-ai stricat de ploaie.sau ti-a trecut vremea?!?
vad ca a iesit din tine un viermisor,rosu la culoare,ca o p-tza de catel care sta la soare...
mark_
Postat pe 25 Iulie 2010 10:54
De la: ROCXANAB, la data 2010-07-23 17:33:10Daaa,mai spune,daca tot ai inceput spune-ne toata ginecologia neamului tau.


Asta e demna de top 3 - "Din putzul gandirii"
anakin
Postat pe 27 Iulie 2010 12:45
da bre.....toata ginecologia......
nazirra
Postat pe 27 Iulie 2010 12:57
poate psihiatria...
moniq_
Postat pe 27 Iulie 2010 13:31
De la: anakin, la data 2010-07-27 12:45:16
De la: ROCXANAB, la data 2010-07-23 17:33:10Daaa,mai spune,daca tot ai inceput spune-ne toata ginecologia neamului tau.


Asta e demna de top 3 - "Din putzul gandirii"

simt un impuls irezistibil de a da c/p...


valentino,tati...nu te-ai plictisit inca?!
preci
Postat pe 28 Iulie 2010 00:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La cutite cu mama lui 28 De la: garbo_1650 3 Februarie 2014 08:50
Aici Sa Fie ??? 360 De la: garbo074997 3 Septembrie 2010 20:47
credeti ca un barbat se tine mult mai usor de ai imbunatatiri : silicoane , botox etc? 268 De la: buna01 8 Ianuarie 2010 22:46
Munastirea Tismana 3 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 12:34
In ce consta frumusetea unei femei ? 276 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:49
Setari Cookie-uri