"burlacul"2

monik,nu e nici o problema sa te ignor.doar ca mi-ar parea rau sa pierd o potentiala prietena .

vizavi de reyya,care este orticum peste multe de pe forum,ma asteptam sa imi dea accept la invitaia la prietenie,macar din curiozitate profesionala,cine mai e si roxana asta?ia sa o studiez ca...caz.dar,nimic,poate face parte din tactica ei de asteptare.vai,saracii barbati,sunt mancati.

in rest,numai de bine,fiecare ramane cu convingerile sale
mark_
Postat pe 20 Iulie 2010 22:46
Lia, parerea era a mea, personala si atat!
Fleur,
Ro... n-ai pierdut absolut nimic! pun pariu ca nu "ne potriveam"!
cel putin, eu imi cunosc si accept secsul, ba sunt chiar mandra de faptul ca sunt "femeie"!
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 22:46
monik,sigur ca nu ne potriveam,mie imi plac barbatii,sunt normala
mark_
Postat pe 20 Iulie 2010 22:49
fiecare ramanee...fix cu aia 7ani ai lui de-acasa!
(sau din tibet...dupa cestiune, dar nu crez sa fie cazul)
fleurdelis
Postat pe 20 Iulie 2010 22:52

pentru Ro... fireste!
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 22:52
Am inteles , Mony , domnul are ce are cu Reyya .
liaiedera
Postat pe 20 Iulie 2010 22:53
Liuto, nu iti bate capul, nu merita!
caldura mare, monser... vreau in Siberia!
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 22:54
Fleur , mi-ai amintit de ceva . Stiu .Mony , ai dreptate .
liaiedera
Postat pe 20 Iulie 2010 22:56
fleurdelis
Postat pe 20 Iulie 2010 22:57
"-vai draga am trecut pe la Romtelecom si am primit un telefon gratis!

-daaa,si mie cand platesc lumina ,imi da o lustra gratis!" haaaaaa,ce ma amuza.cred ca daca trec pe la RCA,ca tot le e frica acum sa nu isi piarda clientii,imi da o masina de lux ,gratis.haaaaa super!
vuvuzela
Postat pe 20 Iulie 2010 22:57
doamneee...si tu Lio?!?

te inteleg,fetele eu ultimul cuvant,nema personalitate.
mark_
Postat pe 20 Iulie 2010 22:57
da, da, da...
te cam plictisesti, asa-i?
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 22:59
nu mai conteaza .
liaiedera
Postat pe 20 Iulie 2010 23:02
dragele mele,in nuti-vio nu ati crezut,in liayedera nu ati crezut,in "CREZ" nu ati creazut.

va invit maine seara sa o aduceti pe celleste,on line,si sa gireze ea pentru mine,tot on line.

va legati?

mark_
Postat pe 20 Iulie 2010 23:05
merele si lamaia ne tin creierul tanar.ghimbirul oxigeneaza creierul,menta ascute atentia,spanacul imbunatateste memoria ,iar fructele previn dementa.
vuvuzela
Postat pe 20 Iulie 2010 23:07
imda.....
omul isi dezveli coltii....si -atuncia se vazu bine ca de fapt ii lup!
fleurdelis
Postat pe 20 Iulie 2010 23:07

imi provoaca in continuare, aceleasi senzatii!
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 23:09
intarata-le draceee.....
roby_cado
Postat pe 20 Iulie 2010 23:17
da, bre, Roby,de ce sa nu ai si tu, bucuriile tale?!
uite: femei "intaratate"!
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 23:20


mda..,buna asta..

roby_cado
Postat pe 20 Iulie 2010 23:23
se vede?!
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 23:30
Voluntariatul,pe vremuri era obligatoriu impus de autoritatile comuniste,in multe domenii.se mai numea si munca benevola.acest concept a inceput sa prinda forma abia in secolul XX,la finele primului razboi,cand a aparut o asa- zisa miscare,ca un soi de opozitie impotriva ororilor razboiului.azi ,conceptul de voluntariat este din ce in ce mai institutionalizat.in 2001 s-a adoptat o lege care asigura o serie de drepturi acelora care adopta inexplicabilul comportament de a oferi comunitatii,munca neremunerata. si atunci unde este ideea de "voluntariat"?eu nu sunt de acord sa fac voluntariat.ce mie imi da cineva gratis ceva,dar taxele,facturile,mancarea...si restul nu costa?ce mai este azi gratis?eventual o plata mascata,sa mi se dea,ca suntem in capitalism,sau ma insel eu?
vuvuzela
Postat pe 20 Iulie 2010 23:31
monik,vorbeste in numele tau daca te-a intaratat roby. eu nu simt nevoia unui avocat din oficiu.daca am nevoie,imi aleg unul de top.
mark_
Postat pe 20 Iulie 2010 23:32
bre, da' ce minte agera ai... exact asta doream sa spun!
auzi, da' de cand nu ai mai plecat de langa monitor?
mai apoi, comentariul meu nu viza travestitii! cu care de altfel, nu am nimic in comun si nici de-a face!
iar pe tine, nu te-as apara nici daca ai risca drept pedeapsa condamnarea la moarte!
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 23:33
breee monik,breee...te freaca lantzul de cand n-am mai plecat eu de langa monitor?baietii mei sunt mari si stiu sa isi puna singuri de mancare.tu mai ai de tras.oare n-ai inteles ca eu o asteptam pe cell?
mark_
Postat pe 20 Iulie 2010 23:50
atunci ai sa afli ca se moare din asta, indiferent de ce prostii spun cei care te-au mintit ca "moarte n-are"! si tot dezamagit si atat de cizelat...
moniq_
Postat pe 20 Iulie 2010 23:51
labirintul viselor!in noua din zece cazuri,"drumul" din vis,reprezinta viata noastra interioara.Dumnezeu apare extrem de rar ,unui visator in vis.totusi ,aceasta categorie de vise risca sa influenteze definitiv cursul vietii sale,intr-un sens sau altul.se spune ca in vis, Dumnezeu simbolizeaza perfectiunea,bunatatea,implinirea,severitatea.frunze moarte-acestea simbolizeaza trecutul,un trecut mort de care trebuie sa ne debarasam.doliu-se raporteaza la moarte.dar trebuie sa ne punem si intrebarea-ce este mort in mine si ma forteaza sa tin doliu interior?acest vis serveste la rezolvarea problemelor eului propriu.
vuvuzela
Postat pe 20 Iulie 2010 23:51
http://www.youtube.com/watch?v=Z-ZUuHXgQ8k
vuvuzela
Postat pe 21 Iulie 2010 00:19
De la: liaiedera, la data 2010-07-20 21:51:32Lilo, cred ca stii Crezul . daca ti se pare potrivit , scrie mai departe .


ok!!
CREZUL


Cred ntr-unul Dumnezeu, Tatal Atottiitorul, Facatorul cerului si al pamntului, vazutelor tuturor si nevazutelor.

Si ntr-unul Domn Iisus Hristor, Fiul lui Dumnezeu, Unul-Nascut, Care din Tatal S-a nascut mai nainte de toti vecii. Lumina din Lumina, Dumnezeu adevarat din Dumnezeu adevarat, Nascut, nu facut; Cel de o fiinta cu Tatal, prin Care toate s-au facut.

Care pentru noi oamenii si pentru a noastra mntuire S-a pogort din ceruri si S-a ntrupat de la Duhul Sfnt din Maria fecioara si s-a facut om.

Si S-a rastignit pentru noi n zilele lui Pontiu Pilat si a patimit si S-a ngropat.

Si a nviat a treia zi, dupa Scripturi.

Si S-a naltat la ceruri si sade de-a dreapta Tatalui.

Si iarasi sa vina cu slava, sa judece vii si mortii, a Carui mparatie nu va avea sfrsit.

Si ntru Duhul Sfnt, Domnul de viata Facatorul, Care de la Tatal purcede, cel ce mpreuna cu Tatal si cu Fiul este nchinat si slavit, Care a grait prin prooroci.

ntr-una sfnta, soborniceasca si apostoleasca Biserica.

Marturisesc un Botez, ntru iertarea pacatelor.

Astept nvierea mortilor.

Si viata veacului ce va sa vie.

Amin!
LILO
Postat pe 21 Iulie 2010 16:08
A inceput slujba?
Da' ce topic e asta?
Tylly
Postat pe 21 Iulie 2010 16:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o mica parere 9 De la: ana02 23 Septembrie 2009 21:05
Femeia atragatoare 16 De la: quasaria 5 Septembrie 2009 19:09
brbai nepricepui sau femei frigide....s vedem 880 De la: neculanic 26 Decembrie 2009 14:34
nu 32 De la: Ella34 8 Septembrie 2009 17:07
BARBATI INTRETINUTI DIN DRAGOSTE 262 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:51
Setari Cookie-uri