"burlacul"2

"..ia-le Doamne,stinge-le neamu'..",parca asa se numeste topicul..
roby_cado
Postat pe 21 Iulie 2010 17:28
a tunat si le-a adunat...

zici ca suntem la exhibitionisti,d-aia...nene...

fetelor,
daca ati ajuns sa spuneti crezu' acilea,inseamna ca ceva e putred in danemarca...o fi de la canicula,maica...
iasomia
Postat pe 21 Iulie 2010 17:33
suntem cumva la biserica si eu nu stiam
sau am gresit topicul
ma lamureste si pe mine cineva
tusi_Oli
Postat pe 21 Iulie 2010 17:51
De la: Celleste_, la data 2010-07-21 16:38:15A inceput slujba?
Da' ce topic e asta?


cred ca-i "sf ilie" 'n reluare...
fleurdelis
Postat pe 21 Iulie 2010 19:06
De la: fleurdelis, la data 2010-07-21 19:06:20
cred ca-i "sf ilie" 'n reluare...






Tylly
Postat pe 21 Iulie 2010 19:36
stresu' mare, fetele ..
blairwitch
Postat pe 21 Iulie 2010 20:02
nu, bre: prostia.
prostia e evidenta, prezenta si dooaaareeee!
moniq_
Postat pe 21 Iulie 2010 22:21
Lilo , am invatat ceva de la tine :

" si de la Duhul sfant din Maria fecioara "

eu spuneam gresit " si de la Duhul sfant si din Maria fecioara " ceea ce , sigur , nu-i acelasi lucru .

am sa trec inapoi la biblie , cred ca si pe-acolo am mai inteles cate ceva gresit .

culmea e ca si-n biserica am auzit tot varianta mea , iar Crezul il stiu de 50 de ani !
nu filozofam acum , sunt bucuroasa ca am descoperit o varianta a Crezului doar omitand un cuvant .
Multumesc , Lilo ,
liaiedera
Postat pe 22 Iulie 2010 08:37
verdeata,

care e diferenta,exlica-ne si noua...
iasomia
Postat pe 22 Iulie 2010 09:16
Hai lia, ca acum, cu persiflarea asta inutila, ti-ai dovedit superioritatea...
mda...
Tylly
Postat pe 22 Iulie 2010 09:28
un elefant se legana pe o panza de paianjen

si pentru ca nu se rupea,a mai venit un elefant.

doi elefanti se leganau pe o panza de paianjen

si pt ca nu se rupea,a mai venit un elefant.

trei elefanti se leganau pe o panza de paianjen,

si pt ca nu se rupea a mai venit un elefant.

patru elefanti.....

si pt ca.....





vuvuzela
Postat pe 22 Iulie 2010 19:55
scuzati...asta din ce film e??? e straniu aici..merg sa ma plimb prin cimitir ...ador mirosul de regina noptii
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 00:29
De la: ROCXANAB, la data 2010-07-20 22:10:49Si S-a naltat la ceruri si sade de-a dreapta Tatalui.

Si iarasi sa vina cu slava, sa judece vii si mortii, a Carui mparatie nu va avea sfrsit.

Si ntru Duhul Sfnt, Domnul de viata Facatorul, Care de la Tatal purcede, cel ce mpreuna cu Tatal si cu Fiul este nchinat si slavit, Care a grait prin prooroci.

ntr-una sfnta, soborniceasca si apostoleasca Biserica.

Marturisesc un Botez, ntru iertarea pacatelor.

Astept nvierea mortilor.

Si viata veacului ce va sa vie.

Amin!


What the f-u-c-k is this....??!!
asa sa ne ajute dumnezeu.
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 00:32
asa sa ne ajute Dumnezeu...??hah?? S-au intercalat postarile...pacat, s-a dus vraja...
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 00:48
De la: ROCXANAB, la data 2010-07-20 22:14:04credeti ca mai avemnevoie de psihologi,daca ne lasam in voia doctorului sufletelor?!?



noooo...cui ii trebuie psihologi????? Niste tampiti Incearca la vraci si preoti , ah..uitasem ..vezi ca gasesti unul dupa jumatatea zilei pe cat posibil treaz...pt spovedanie si sa ai portofelul pregatit... ala sigur iti vindeca sufletul...merge si o magie , Mama Omida e prin zona..e nu face decat magie alba, desigur..
Si cand ma gandesc ca Evul Mediu a trecut demult...
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 00:54
Eu nu stiu crezul si nici nu am de gand sa il invat. E de rau nu? Ca sa aflam cat de buni oameni suntem sa ne etalam aici toate rugaciunile pe care le stim. Cel care stie mai multe a castigat. Inseamna ca-i cea mai buna persoana ca doar in asta se masoara nu?
Doara
Postat pe 23 Iulie 2010 07:47
De la: ROCXANAB, la data 2010-07-20 22:46:20monik,nu e nici o problema sa te ignor.doar ca mi-ar parea rau sa pierd o potentiala prietena .

vizavi de reyya,care este orticum peste multe de pe forum,ma asteptam sa imi dea accept la invitaia la prietenie,macar din curiozitate profesionala,cine mai e si roxana asta?ia sa o studiez ca...caz.dar,nimic,poate face parte din tactica ei de asteptare.vai,saracii barbati,sunt mancati.

in rest,numai de bine,fiecare ramane cu convingerile sale


uite 'ROCXANAB'....ca sa fiu o draguta si sa ma revansez pt ca ,,mi-am permis " sa ignor invitatia ta..m-am gandit sa te invit la o plimbare prin cimitir, dupa ora 00---ador mirosul de regina noptii si ador sa sa vad atatea morminte adunate intr-un loc...ia si ceva marijuana cu tine ..o prisam combinata cu cenusa lui ex soacra-mea sau eventual cu cea a mult iubitului meu animal de companie. .. si nu in ultimul rand abtine-te in a-mi adresa postari sau in a ma mentiona in 7 postari ...nu conteaza ce sunt sau cine sunt decat in viata reala..eu nu mai dau demult doi bani pe cei/cele asemeni tie...Alles Gute!
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 13:56
maaaama.. ..,reyy-o..,ce fetisuri ai fata...
roby_cado
Postat pe 23 Iulie 2010 15:02
daaaa.....stiam eu ca o sa placa la public Roby
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 15:38
posibil sa placa bre..,da' nu esti originala sa stii..
mai era un cantaret de rock,care se lauda ca l-a "prizat" pe tacsu'...
roby_cado
Postat pe 23 Iulie 2010 15:43
nu se compara...e net diferit sa o prizezi pe soacra-ta...poti incerca!
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 15:45
ehh..,daca stiam acu' ceva vreme..
roby_cado
Postat pe 23 Iulie 2010 16:36
Roby , tu nu stii ca niciodata nu-i prea tarziu ??!
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 16:41
bre..,prefer sa raman la L&M-ul meu..
roby_cado
Postat pe 23 Iulie 2010 17:01
reyyo,nebunatico...ai inceput sa-mi trimiti mesaje personale? ai auzit cumva ca m-am despartit de curand de sot si ti-ai inchipuit ca ...perversa mica ce esti...Sie haben Keine Chance,ich mag Manner,noch nicht.

abia acum am inteles de ce te-ai mutat in Germania,ai aflat ca nordicele sunt mai inclinate spre...stii tu ce vreau sa zic.probabil ca nu te mai satisface de mult ce ai putea gasi in romanica.atunci, spune fetelor sa nu te mai astepte in august.

imi pare rau ca nu iti pot da cenusa fostului meu,mai ai de asteptat,cu a ex-soacratii iti iesea un cokteil...ai fi avut numai alcohool in sange.ce gusturi macabre ai,auzi,noaptea in cimitir...ai fost si tu sa consulti un psiholog?chiar vroiam sa te intreb,ca veni vorba,psihologul poate fi propriul lui psiholog?
mark_
Postat pe 23 Iulie 2010 17:09
fix personale...ce mai ...m-am indragostit , apropos..doream sa te intreb tot asa apetit pt ieftin ai??
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 17:14
ROCXANAB...am uitat sa-ti spun ca taica-miu e medic legist ...cand eram mica ma jucam pe masa de autopsie... sa-ti mai spun??
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 17:21
ROCXANAB....hai ca la ceas de seara te invit la o plimbare ...nu uita sa folosesti parfumul de mosc...e ala care place astora de au gusturi macabre..si lasa dreaku profilurile muieresti ca nu te avantajeaza deloc..sau in timpul liber mai porti fusta maica-tii( just for fun)?? Pana diseara mai ma gandesc la o declaratie de amor ...in private
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 17:25
reyya

ROCXANAB...am uitat sa-ti spun ca taica-miu e medic legist ...cand eram mica ma jucam pe masa de autopsie... sa-ti mai spun??

Daaa,mai spune,daca tot ai inceput spune-ne toata ginecologia neamului tau.

dar ce pacat ca tatal tau nu e medicul personal al unui mariner...

mark_
Postat pe 23 Iulie 2010 17:33
mdeaa...merg sa-mi beau cafeluta, o seara asa cum ti-o doresti! ( stii tu.... :-)
reyya
Postat pe 23 Iulie 2010 17:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce prefera barbatii blondele? 129 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:49
amanta sau sotia??? 30 De la: garbo106264 16 Aprilie 2010 00:01
Ajutati-ma! 33 De la: Danyxs 25 Noiembrie 2012 16:06
Vreau sa aud !!!!! 27 De la: dor72 8 Martie 2011 20:58
Barbati de pe Garbo.ro, 1090 De la: madita 10 Octombrie 2010 18:24
Setari Cookie-uri