Femeia atragatoare

Ce atrage mai mult un barbat:fetita-femeie dragalasa si delicioasa care ani multi tine viguros barbatul sau femeia-fetita independenta,matura,sexi si eleganta care motiveaza barbatul?
lisa1313
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:39
ce te nervozasi? depinde de barbat..bey, masculii, ia pareri acilea ..
kyra
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:41
kyra, am citit titlul, ti-am vazut nickul la postari si am aflat raspunsul...
pik_nik
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:44
In primul rand maturitatea (nu am scris"matura", ca sa nu interpretati pe baza de paronime ). Treaba cu sexi mai spre final. In al doilea rand inteligenta. Treaba cu eleganta mai inainte de aia cu sexi. Si in al treilea rand, FEMEIE! Nu "gospodina", nu "amanta", nu "superbunaciune la pat" si in nici un caz "ziua sluga, noaptea courva!".
Poison
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:47
Mai vrei? Raspunsul -cel putin al meu- nu are nici o legatura cu fluturashii insirati de tine, aia cu "dragalasa', "delicioasa", "motivanta" etc.

M-ar tine langa ea cea care mi-ar arata ca are nevoie de mine. Cea care ar sti permanent, numai uitandu-se in ochii mei, fara sa i-o spun eu, ca o iubesc . Cea care nu ar avea nevoie de declaratii verbale ca sunt langa ea intotdeauna cand are nevoie. Ar intelege singura acest aspect.
Poison
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:51
Lisa,
eu, ca femeie, nu mai am intrebari din astea existentiale.
.iubita..recomandarea mea e sa fii tu, cea care esti, autentica, in fiecare clipa a vietii tale..vei intilni barbatul care sa ti se potriveasca ,mai devreme sau mai tarziu..
kyra
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:56
kyralino,

esti trista,mami?

fruntea sus...

iasomia
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:59
Iasomico nu-s trista, chiar sunt OK, dar mi-a adus aminte ca pe la 18 ani aveam si eu intrebari de genul..

ma mai desteptai intre timp, slava cerului...

kyra
Postat pe 2 Septembrie 2009 13:03
chiar asa, Lisa, tu de fapt ce doresti, sa inveti sa joci un rol?
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 13:04
din start se pune intrebarea pentru femeia ce danseaza in club la bara .
femeia fetita in diferite ipostaze

ai uitat femeia fetita sora medicala, femeia fetita rea, femeia fetita bosumflata , etc
si_totusi
Postat pe 2 Septembrie 2009 13:08
mereu proaspata..
kyra
Postat pe 2 Septembrie 2009 13:11
iar ajungem la "ideala"...(si frumoasa si laptoasa si devreme acasa...)

Lisa, zic si eu - fii tu insati, nu incerca sa pari altfel decat esti pentru ca, mai devreme sau mai tarziu, vei obosi si...nu va fi bine
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 13:16
iti pierzi identitatea ..
kyra
Postat pe 2 Septembrie 2009 13:17
De la: Poison, la data 2009-09-02 12:47:22In primul rand maturitatea (nu am scris"matura", ca sa nu interpretati pe baza de paronime ). Treaba cu sexi mai spre final. In al doilea rand inteligenta. Treaba cu eleganta mai inainte de aia cu sexi. Si in al treilea rand, FEMEIE! Nu "gospodina", nu "amanta", nu "superbunaciune la pat" si in nici un caz "ziua sluga, noaptea courva!".

oare asta sa fie ordinea??
eladaela
Postat pe 2 Septembrie 2009 13:20
ei, acuma, exista si o varsta la care esti tentata sa joci roluri, sa-ti incerci "puterile"...e ok, dar trebuie sa ai grija sa nu te implici emotional pentru ca altfel te arzi...rau de tot
lady_corina
Postat pe 2 Septembrie 2009 13:26
cred ca ii atrage femeia care nu-si pune probleme din astea: si e frumoasa ca asa este de la mama ei, si eleganta ca asa se simte bine, si despre ce o face barbatul "ani multi" - e strict problema lui.


quasaria
Postat pe 5 Septembrie 2009 19:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat adevar...despre femei!!! 52 De la: racovus 18 Iulie 2010 14:33
Barbati de pe Garbo.ro, 1090 De la: madita 10 Octombrie 2010 18:24
Intrebare pt. barbatii din capricorn. urgent!!!! 19 De la: dalimi 5 Septembrie 2009 22:04
il iubesc pe sotul meu dar ma loveste , imi vb urat, insa castiga f bine si nu duc lipsa de nimic, am insa un amant care ma iubeste si mi place sa fiu langa el, e tandru si iubitor insa castiga destul de putin, nu stiu ce sa fac :( 95 De la: zorideziua 12 Septembrie 2009 10:28
Sotul meu este inca homosexual? 13 De la: prometeus_wife 28 Aprilie 2009 12:30
Setari Cookie-uri