DIFERENTA DE VARSTA IDEALA INTRE FRATI SI SURORI

am uitat sa va spun intre baieteii mei e diferenta 2 ani si 7 luni
silviatatu
Postat pe 9 Mai 2009 22:36
buna silvia
poate ca nora........altfel nu
sanatate multa
carmenn7
Postat pe 10 Mai 2009 22:23
am revenit si eu in sfarsit,am avut niste probleme cu net-ul ,am citit msjele voastre sa nu raman in urma,acum urmeaza sa-i culc pe bebei ,pupici dulci de la noi
silviatatu
Postat pe 15 Mai 2009 12:41
Eu, am cam avut treburi de rezolvat, asa ca am o scuza ca nu am mai prea intrat pe kidz. Am avut un chef vineri 15 mai; am aniversat 20 ani de cand am terminat liceul.... Cum au mai trecut anii. Si cum am fost in "comitet", de cateva luni am cautat colegii, unii nu au mai fost prin tara, convinge-i sa participe etc. Dar rezultatul a fost fain. Ne-am distrat de minune.
Copii au locuit pt o perioada la bunica lor, i-a dus in parc, le-a placut si lor. Apoi, ceea ce noi nu prea facem la ore tarzii, sambata seara, la ora 8 jumate seara eram inca prin centru. Asa ca ora de culcare 9 nu a mai fost valabila... Mai facem si noi exceptii cand si cand. Le-am mai facut si poze recente, asa sunt de draguti uneori ca le fac poze de drag. Parca ar fi mici fotomodele...
Ce mai fac copilasii vostri?
Ceau, fetelor, va pupam...
Angela_kidz
Postat pe 18 Mai 2009 14:57
si noi de cand a venit caldura intram mai rar pe net ca stam mai mult pe afara ca e asa frumos pupicei la bb
SEBY1YEAR
Postat pe 21 Mai 2009 13:37
noi azi am fost la baby expo de doarme si acum baiatul de 3 ore
florena_florentina
Postat pe 21 Mai 2009 17:44
Ceau Florentina, ce ai vazut frumos pe la expo? Imi inchipui ca te-ai plimbat niste ore... Am inteles ca de cand cu criza, e mai "pustiu " pe acolo. Nu mai sunt atatea firme.
Ce m-as mai duce si eu sa vizitez.... dar sunt departe. Imi place mult sa vad lucrusoarele de copii, jucariile, ma si gandesc ce bine ar veni pentru copilasii nostri. Dar am hainute de vara mult prea multe pt fetita (cea mica) si destul de putine pt baiat (cel mare), caci... supriza, a crescut iarasi.
Poate ai poze de la targ? Sa vedem ce se mai poarta ....
Ceau
Angela_kidz
Postat pe 22 Mai 2009 15:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca intereseaza pe cineva patutz, cantar si port bebe. 7 De la: cathy28 9 Februarie 2009 14:48
buna!( pt viitoarele mamici) 1 De la: iubirici22 28 Ianuarie 2011 12:54
Metode de contraceptie in perioada alaptarii? 21 De la: garbo_381836 7 Octombrie 2014 14:03
Diversificarea...Suc de fructe pt bebe!! 5 De la: garbo_446242 8 Februarie 2017 10:15
imdemnizatie 7 De la: Stanciu_Florina_1 1 Septembrie 2014 13:33
Setari Cookie-uri