AM SI EU CATEVA NELAMURIRI SI NU STIU LA CINE SA APELEZ.
BUNA ZIUA, AM SI EU CATEVA NELAMURIRI SI NU STIU LA CINE SA APELEZ. AM CITIT PE SAITUL LA CARE RASPUNDETI CEVA DESPRE Calendarul reproducerii UNDE SCRIA DESPRE NIDATII.NU STIU CE SUNT ACELEA SI AS DORI MAI MULTE DETALI.SE POATE SA AVEM SI MENSTROATIE SI SA RAMANEM SI INSARCINATE SAU CUM DISTINGEM MANSTRATIA DE NEDATIE. URMATOAREA NELAMURIRE ESTE DESPRE UN MOD DE CONTRACEPTIE ASA NUMIT DIAFRAGMA DACA NU MA INSEL.CUM ESTE SI UNDE SE APLICA. VA ROG SA NU IMI COLII MESAJUL. VA MULTUMESC MULT CU RESPECT MADALINA RASPUNS:

Draga mea, mergi la un medic generalist sau in cabinetul numit Planning familial si vei afla mai multe. Eu sunt un psiholog si am alte preocupari!
Psiholog Luminita Badita
Garbo
Ultima actualizare: 9 Septembrie 2020 @ 03:09
Garbo - Arta de a trăi frumos!
Singurătatea doare! Tu o poți vindeca! Campanie pentru susținerea nevoilor urgente ale vârstnicilor din România
”Nu mă lăsa să mor” - o poveste de ficțiune despre realitatea dureroasă a singurătății, din 5 decembrie în cinematografe
O joacă a unui tânăr român a dus la reinventarea sistemului de returnare a ambalajelor
McHappy Day 2025®: când faptele bune țin familiile împreună