Forum nou!!!

buna.sper din tot sufletul sa citeasca cineva mesajul meu si daca stiti cumva un site unde sa ma postez sa-mi spuneti.am o fetita REBECA 1AN SI 3LUNI CU SINDROM DOWN diagnosticata la Mures cu defect septal ventricular larg,hipertensiune severa,defect septal atrial tip ostim secundum si in urma investigatiilor clinice si paraclinice ,in special ecocardoigrafia au interpretat ca fiind la limita indicatie de inchidere chirurgicala avand in vedere riscuri foarte mari.totusi am gasit o solutie in strainatate.ca sa poate fii operata in strainatate avem nevoie de o suma mare de bani.pe aceasta cale facem apel la toata lumea de la inima ta pentru INIMUTA LUI REBECA te rog ajut-o sa traiasca si doneaza si tu putin.putin cu putin se aduna.donatii se pot face la BANCA COMERCIALA ROMANA S.A cod ibanRO31RNCB0318038941160002 VA MULTUMIM SI VA TINEM LA CURENT SAU DACA VRETI SA LUATI LEGATURA CU NOI elly_yo2007@yahoo.com pentru mai multe detalii
kidz007151
Postat pe 9 Martie 2010 11:30
iubita cred ca va fi cam greu sa citeasca cineva mesajul tau, din pacate nu mai au loc de anaROBERT, sunt mai importante tampeniile ei de zi cu zi.
scuza-ma te rog, dar cam asa este, sper sa-ti gasesti rezolvarea la problema ta si multa sanatate!
stefystefy_kidz
Postat pe 9 Martie 2010 11:34
esti sub nivelul marii stefy iti pl;ace sa te certi pe toate topicurile crezi ca esti urmarita de cineva esti jalnica,patetica chiar pfff
anaROBERT
Postat pe 9 Martie 2010 11:36
ai intrat chiar si aici, mai lasa mamicile sa isi discute problemele si asa sunt suparate, nu iti mai varsa veninul peste tot

kidz7151 o sa incerc si eu sa fac ceva pt tine si o sa dau si mesajul tau mai departe si cu putin ajutor, cred ca va fi bine. Sanatate!
stefystefy_kidz
Postat pe 9 Martie 2010 11:45
tu ai intrat prima aici si din respect pentru aceasta mamica am sa te las in pace pe toate topicurile nu meriti nici macar un fulg de gaina esti nula ma repet de o mie de ori asa ca EJECT.
anaROBERT
Postat pe 9 Martie 2010 11:49
stefystefy_kidz
Postat pe 9 Martie 2010 11:51
Mai stefy degeaba esti rautacioasa.Ana e singurapersoana care raspunde la toate mamicile,pe toate topicurile.Asa ca degeaba o acuzi fara rost.
bau
Postat pe 9 Martie 2010 11:52
mai da eu nu m-am legat de problemele reale, te rog, ci doar la tampeniile de pe acele doua topicuri, ok? te pup
stefystefy_kidz
Postat pe 9 Martie 2010 11:54
kidz007151, i-mi pare rau pentru necazul tau, am sa incerc si eu sa te ajut
diana_maria_kidz
Postat pe 9 Martie 2010 11:57
vai vai stefy
viobregar
Postat pe 9 Martie 2010 11:57
fetelor din respect pentru aceasta mamica cred ca ar trebui sa nu mai postam aici,sa ii respectam postarea poate cineva cu suflet mare o va ajuta



si eu voi lua legatura cu tine si te voi ajuta cu ce pot,sanatatae.
anaROBERT
Postat pe 9 Martie 2010 12:02
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 12 Aprilie 2010 23:12
stefy, cam urat, nu crezi? Daca Ana e peste tot, si raspunde oriunde poate si stie, dc nu ar face-o? Ti-a zis tie cineva sa nu postezi? Daca stii sa ajuti, ajuta! Daca nu, eu una am o placere sa stau si sa vb despre ce am gatit si ce boacana a mai facut fimiu. Si eu sunt in plus, sau ce? Kidz, sry pt copil. voi incerca si eu sa dau o mana de ajutor! de la parinte, la parine!
hamham
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:51
greta vezi draga ca scri numai tampenii expirate tu chiar nu ai treaba ce puii mei ocupi aici paginile da mai stai la cratita si tu
anaROBERT
Postat pe 13 Aprilie 2010 23:19
iarta-ma, ANa... acum merg....
hamham
Postat pe 14 Aprilie 2010 19:28
office_salinasusesi_ro
Postat pe 14 Aprilie 2010 23:15
greta a fost o gluma sper ca ai prins firul

da tu salina ce spui
anaROBERT
Postat pe 14 Aprilie 2010 23:49
Fetelor nu va mai certati, scurteaza viata. Cine poate si vrea sa ajute ajuta fara mult scandal.
Toate parerile sant importante, nu poti face un clasament al prioritatilor.
kidz 7151, posteaza mesajul pe mai multe forumuri, repetand-ul din cand in cand. Sigur va avea impact si va fi observat de cat mai multi utilizatori.





-----------------------------------------------------------------------------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 15 Aprilie 2010 16:23
iti dai seama ca m-am prins... salina are dreptate.. ar trebui sa postezi pe cat maImulte topicuri... asa ca salina
hamham
Postat pe 15 Aprilie 2010 18:07
pai ca poastam pe un topic sau ca postam pe mai multe tot se trezeste cineva sa se simta deranjat dar eu tot postez inseamna ca sunt importanta

nu salina,sti tu ceva?
anaROBERT
Postat pe 16 Aprilie 2010 00:00
Daca e cineva sa deranjeze, noi santem pe primul loc, pt ca postam pe cele mai multe topicuri. Intelegem asta si am cerut de cateva ori ingaduinta, asa ca ne este greu sa avem o parere transanta pe aceasta tema.
Trebuie sa fim toleranti unii cu altii, chiar daca nu ne place sau nu santem de acord cu parerea sau mesajul celuilalt.
Postarile noastre repetate au avut efect, am facut mai cunoscuta aceasta metoda de tratament (salinoterapia) 100 % naturala si care are efecte in intarirea imunitatii copiilor, asa ca obiectivul nostru a fost in parte atins. Ne-au contactat persoane din Braila, Craiova, Zalau, Bucuresti, Slatina-Olt etc. pt. informatii suplimentare si mod de colaborare in construirea unei saline artificiale in orasele lor.
Ca final, fiti toleranti si mergeti la saline (naturale sau artificiale).
Va dorim o zi buna !!!!!!!!!!!!!







------------------------------------------------------------------------------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 18 Aprilie 2010 11:40
salina mersul la salina ne-ar putea face mai toleranti? ce parere ai ?
bau
Postat pe 18 Aprilie 2010 11:53
mai calmi,mai buni
anaROBERT
Postat pe 18 Aprilie 2010 14:10
uneori cineva scrie din plictiseala, fara sa tina cont ca nu intereseaza pe nimeni sa ii citeasca randurile. As vrea ca atunci cand intru pe un topic anume sa gasec dicutii despre tema respectiva si nu rautati si vorbe aruncate aiurea. Asta e parerea mea!
ane_mary_kidz
Postat pe 18 Aprilie 2010 14:19
unele din voi nu dau nume sunt de o prostie rara pentru a avea un strop de audienta
alinakatt
Postat pe 18 Aprilie 2010 15:40
ane_mary acest topic se numeste "forum nou",care e tema?
bau
Postat pe 18 Aprilie 2010 18:49
alinakatt la un asemenea compliment ar fi frumos sa dai si nume
bau
Postat pe 18 Aprilie 2010 18:50
ce faci bau? ai aflat pana la urma care este numele subiectului?
diana_maria_kidz
Postat pe 18 Aprilie 2010 21:10
mai fetelor, oare ce s-a mai intamplat cu mamica aceea care avea o fetitza cu sindrom Down?
diana_maria_kidz
Postat pe 18 Aprilie 2010 21:11
buna seara, draga bau, eu am vorbit in general, apropos de ce scrie mai sus, nu am facut referire neaparat la acest topic.
ane_mary_kidz
Postat pe 18 Aprilie 2010 21:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs Pikovit 1 De la: kidz004152 13 Decembrie 2009 04:12
Sesizare catre administratorii forumului 23 De la: office_salinasusesi_ro 20 Martie 2010 07:53
urinari dese la o fetita de 5 ani 3 De la: gabriolla70 24 Octombrie 2009 14:52
rugevidon??problema sau nu?? 2 De la: garbo189891 18 Februarie 2011 17:58
Concurs Scrie-i Mosului! 1 De la: XEMONIA 20 Noiembrie 2010 00:58
Setari Cookie-uri