informarea zilnica

buna ziua. nu inteleg de ce poana acum o vreme primeam mesaje de informare zilnic referitor a ce s-a mai intamplat ziua respectiva, plus ce comenatrii s-au facut la pozele mele, cine a mai postat mesaje la diferite topicuri etc, iar acum nu mai primesc nimic din toate astea? ce se intampla? eu nu am dezactivat nici un adin aceste optiuni
ruschita
Postat pe 2 Octombrie 2008 13:23
buna ,si eu am observat ca de cateva zile nu mai primesc mail cu se s-a intamplat in ziua respectiva pe forum....cred ca este o problema de la ei....ca de obicei mail-ul informativ venea pe la orele 15.....acum liniste........nu mai este activitate pe forum...nu sau mai postat comentarii noi....ce se intampla....
deliarebecca
Postat pe 3 Octombrie 2008 14:11
nu, am observat ca erau debifate optiunile de primire a emailului, desi eu nu le-am debifat. cine si de ce ia initiative in numele nostru nu stiu...
ruschita
Postat pe 3 Octombrie 2008 21:14
Fetelor daca suntenti din Constanta si vreti hainute de copii de toate varstele la cele mai bune preturi si cea mai buna calitate, va astept la Baby Doll, Str Bucuresti Nr 8, Bl L18.- la trecerea de pietoni (Zona Casa de Culruta-Icil).
Super Promotii De Sarbatori.
Contact: georgianaalexandramogos@yahoo.com
denyssa_23
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:39
Buna ziua! Numele meu este Andreea Constantin, sunt noua pe forum. Sunt studenta la psihologie si fac in paralel si un curs de pedagogie. Am 22 ani si inca nu sunt mamica dar imi plac la nebunie copilasii. Ador sa stau in preajma lor, sa ii invat cate ceva, sa ma joc cu ei, sa ii plimb etc. As dori sa lucrez ca bona insa pentru copilas de peste 3 ani, pentru ca neavand experienta cred ca ar fi cam greu cu un copilas sub 3 anisori. As putea sa il pregatesc pe micut pentru clasele primare sau sa il ajut la temele pentru acasa in cazul in care este deja la scoala. In cazul in care este vreo mamica interesata de acest lucru ma poate contacta la numarul de telefon 0723551010.Sunt din Bucuresti, zona Eroilor - Cotroceni, sector 5 Mult succes in continuare in cresterea micutilor
diana_fyd
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:00
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl, Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un interval de circa 5-6 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu programare
Tel. 0725 217 077 ( pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 14 Ianuarie 2010 15:18
nu stiu ce se intimpla, dar de cateva saptamani nici nu mai sunt informata cu se intimpla zilnic si nici nu maisunt semnaate discutiile de pe forum. mentionez ca nu m-am dezabonat de la ele. Ajutati-ma sa le rezolv
kidz000762
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:30
Am inteles ca acea optiune de a fi informat pe mail de ce se intampla pe forum nu mai exista.
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 01:29
ba da exista eu in fiecare zi dupa ora 15:00 sunt informata pe mail ce se intampla trebuie sa te duci la setarile tale la profil sa iti bifezi patratica ca esti de acord sa fi informata zilnic
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 01:32
eu mi-am setat si tot nu-s informata imi spune ca nu mai exista chestia aia de la ei.....cand imi vine vre-un mesaj imi spune dar de exemplu ca a scris cineva la un anumit topic nu ma anunta.
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 01:35
eu mereu cand intru pe messenger si im iarata ca am emailuri necitite am mesaj care imi arata imi spune asa ''ce sa mai intamplat azi pe forumul....''deci ma informeaza zilnic acum nu stiu exact ce vrea sa spuna dar o sa fiu atenta maine la email si am sa trimit sa vedeti ce si cum scrie
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 01:40
asa primeam si eu inainte acum primesc doar "Ai primit un mesaj"
Ce s-a mai intamplat nu pot sa stiu .
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 01:47
daca am mesaje primite sa imi arata si mie am primit un mesaj de la x daca cineva vrea sa fie prietena mea iarasi imi arata ca x vrea sa fie prietena mea precum si emailul cu ce sa mai intamplat azi pe forumul...astea primesc eu
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 01:50
tu primesti totul ok atunci ...eu nush de ce nu primesc asa
bau
Postat pe 23 Februarie 2010 01:57
ti-am spus eu am umblat la profilul meu si am bifat toate casutele alea de acolo si probabil de aia acum nush ce sa spun da e bn sa te uiti si tu poate aia este problema
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2010 01:58
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 13 Martie 2010 10:26
si eu am patit la fel, cand mi-am facut cont am bifat tot ce trebuia ca sa fiu informata de unele chestii, acum trei saptamani nu mai primeam nimic, cand am intrat nu mai era bifat nimic din ce am bifat eu la inceput.. acum e ok
Laura_M
Postat pe 17 Aprilie 2010 12:49
office_salinasusesi_ro
Postat pe 19 Aprilie 2010 08:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu se salveaza datele la cont 5 De la: 3 Februarie 2009 17:12
ARE NASUL INFUNDAT ...CE SA I FAC? 11 De la: amelia_kidz 2 Octombrie 2017 12:40
Scapa de cearcane pentru totdeauna 1 De la: andreeaiovici 27 Aprilie 2012 17:23
intarcatul fetitei mele 14 De la: andracalin 11 Octombrie 2009 20:16
Sesizare catre administratorii forumului 23 De la: office_salinasusesi_ro 20 Martie 2010 07:53
Setari Cookie-uri