probleme tehnice sau de alta natura

dl admin, un utilizator i-a fost sters contul si nu intelege nici persoana respectiva de ce si nici noi, era un membru activ si se implica...id-ul ei era : boaba.

ce s-a intamplat de fapt si cum isi poate recapata contul inapoi?
tudor_claudia
Postat pe 25 August 2008 20:59
nimeni din echipa kidz nu sterge conturile. am contacta-o pe boaba, dar nu ne-a mai raspuns la mailuri. probabil ca cineva a dat raporteaza abuz de limbaj la unul din comentariile ei si din aceasta cauza a fost banata pe site, dar acum s-a rezolvat. ar trebui sa incerce din nou sa vedem daca functioneaza si e totul in regula
avela
Postat pe 25 August 2008 22:02
merci, s-a rezolvat!
dar de RUSCHITA sau BUBULICI stiti ceva? poate rezolvati si cu contul ei sa poata intra...
a1_23
Postat pe 26 August 2008 14:26
ma bucur foarte mult ca s-a rezolvat. ne cerem scuze dar nu ams tiut ce s-a intamplat. am cautat-o si pe ruschita, dar nu mai are cont la noi. pe bubulici am gasit-o si ea era banata, nu stiu cum s-a intamplat, dar s-a rezolvat. o zi excelenta!
avela
Postat pe 26 August 2008 17:55
admin am o propunere puneti in alta parte "raporteaza abuz de limbaj" ma gandesc ca din greseala cineva apasa fara sa vrea...ca dc stau sa ma gandesc la postarile facute de persoanele care le-au fost sterse conturile din acest motiv nu exista motive serioase....
sau si mai bine creati moderatori care sa aiba numai ei acesta posibilitate de raportate a abuzului de limbaj....si o eventuala atentionare in prealabil...

ce ziceti? e buna ideea?
tudor_claudia
Postat pe 26 August 2008 23:12
din pacate lucrul asta nu depinde numai de mine... e o intreaga echipa. daca dai din greseala raporteaza abuz nu este sters direct, ci merge undeva unde oamenii nostri le citesc si dc considera ca este abuz sunt sterse. Altfel, daca acele comentarii sunt in regula nu sunt sterse. cu contul boabei as fi dorit sa am explicatie... nu o am nu stiu cine a banat-o, dar ma bucur ca am descoperit si ca acum e totul cum trebuie. O zi buna fetelor!
avela
Postat pe 27 August 2008 09:34
se ocupa cineva si de abuzurile de limbaj?
a1_23
Postat pe 12 Septembrie 2008 15:28
sa inteleg ca "la naiba" nu este considerat abuz de limbaj pe kidz...
a1_23
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:18
da se ocupa cineva sid e abuzurile de limbaj. unde este problema?
avela
Postat pe 15 Septembrie 2008 00:18
credeam eu ca daca-mi zice cineva "la naiba" pe forum e abuz de limbaj.. scuze ca v-am deranjat cu problemuta mea...
a1_23
Postat pe 15 Septembrie 2008 11:34
problema este aici
http://www.kidz.ro/comunitate/forum/view_topic/507/ghid-practic-pentru-cresterea-copilului-pana-la-5-ani/4.html

chiar primul mesaj..
injuraturile, atacul la persoan nu se sanctioneaza cu nimic pe kidz???
poate totusi dati si un raspuns daca tot ati deschis aceasta sectiune in care ar trebui sa fie un dialog intre adminsitartori si utilizatori.. vreau sa stiu pana unde se poate merge cu limbajul?

Postat pe 24 Septembrie 2008 16:32
am inteles dar pana nu da cineva raporteaza abuz de limbaj nu se pot scoate comentariile. un utilizator raporteaza, noi citim comentariile raportate si apoi decidem daca sa fie sterse sau nu in functie de continut
avela
Postat pe 25 Septembrie 2008 14:23
Buna ziua!
Am o problema si nu stiu sa o rezolv, desi nu am idee cum a aparut.
Am incercat sa incarc azi dupa amiaza 5 poze in acelasi mod in care am facut-o pana acum. Am dat incarca si m-a trimis in "poze", nu mai eram in "profilul" meu. Am deschis ultimul album in care le-am introdus, se vedeau adaugate, insa cand am dat clic pe ele sa le vad marite, mi-a aparut fereastra: "aceasta pagina nu mai exista pe kidz" sau un "x" in loc de poza.
Le-am sters si readaugat, insa la fel. Unde gresesc. Ce s-a intamplat?
Cum fac sa le pot vizualiza din nou marite, pentru ca nu as vrea sa creez un nou album?
Va multumesc pentru raspunsuri.
Getupi
GETUPI
Postat pe 3 Decembrie 2008 21:11
buna dimineata. stie cineva ce se intampla de nu mai pot adauga poze pe site? de cateva zile incerc sa incarc cateva poze si nu merge.ce se intampla?
jana_ct
Postat pe 11 Decembrie 2008 08:48
Salutari, si eu am avut acesta problema de mai multe ori,sau imi selectam pozele si pur si simplu asteptam sa le incarce si.....degeaba,de asta abia am reusit sa-mi pun doar pozele esentiale pe site
bobo_kidz
Postat pe 7 Ianuarie 2009 09:54
PENTRU ADMINISTRATORII FORUMULUI KIDZ: puteti va rog sa redeschideti contul utilizatorului RUSCHITA? e mamica care a dat cele mai multe mesaje pe acest forum si ne-ar face mare placere sa o avem iar in comunitatea noastra!
a1_23
Postat pe 9 Februarie 2009 16:44
multumesc boaba, am reaparut:)
ruschita
Postat pe 10 Februarie 2009 15:40
Buna,am incercat azi sa incarc poze noi si nu reusesc.imi pune ca incarca ,vad ca se icarca si cand sa le vad,nu apar .ca si cum nu le-am incarcat.de ce?
ninutza_kidz
Postat pe 16 Februarie 2009 00:11
nici eu nu pot adauga poze?
oare ce se intampla?
simona77
Postat pe 16 Februarie 2009 10:10
Aceeasi problema si la mine,am vrut sa adaug poze noi si imi arata ca se incarca,apoi nu aparea nici una
oana_alexa2006
Postat pe 16 Februarie 2009 10:20
vad ca unii au reusit sa adauge poze, insa la mine nu merge nici azi
simona77
Postat pe 17 Februarie 2009 09:04
Nici eu nu am putut pune pozele azi,de ce?
ninutza_kidz
Postat pe 17 Februarie 2009 23:39
chiar nu mai putem pune poze? asta ese ramanem cu cele adaugate
simona77
Postat pe 18 Februarie 2009 11:20
Nici azi nu am putut pune poze,ce se intampla????of,si cand nu vreau sa pun atunci se poate...
ninutza_kidz
Postat pe 20 Februarie 2009 14:45
nu se poate asa ceva e lipsa de interes total am scris nenumarate mesaje cu faptul ca nu mai primesc nici un fel de msj de la voi cu anstiintari cand se posteaza comentarii pe anumite forumuri si liniste totala........ce d-zeu voi nu cititi msj anainte sa fie anregistrate??? sau dormiti an timpul serviciului?as dori sa ma informati daca s-a antamplat ceva ast msj de la administratori
silviatatu
Postat pe 28 Martie 2009 13:44
nu fi suparata ca nu te aude nimeni.....mergi in josul paginii la contact trimite un mail si se rezolva...succes!
oto_otto2000
Postat pe 28 Martie 2009 14:42
mesi mult le-am trimis si anca astepppppppppppppppppppppppppt pupi ci
silviatatu
Postat pe 2 Aprilie 2009 21:42
Buna ziua! Numele meu este Andreea Constantin, sunt noua pe forum. Sunt studenta la psihologie si fac in paralel si un curs de pedagogie. Am 22 ani si inca nu sunt mamica dar imi plac la nebunie copilasii. Ador sa stau in preajma lor, sa ii invat cate ceva, sa ma joc cu ei, sa ii plimb etc. As dori sa lucrez ca bona insa pentru copilas de peste 3 ani, pentru ca neavand experienta cred ca ar fi cam greu cu un copilas sub 3 anisori. As putea sa il pregatesc pe micut pentru clasele primare sau sa il ajut la temele pentru acasa in cazul in care este deja la scoala. In cazul in care este vreo mamica interesata de acest lucru ma poate contacta la numarul de telefon 0723551010.Sunt din Bucuresti, zona Eroilor - Cotroceni, sector 5 Mult succes in continuare in cresterea micutilor
diana_fyd
Postat pe 29 Aprilie 2009 20:59
dl admin, am si eu o problema....am scris de nenumarate ori , am clicat pe adauga mesajul si nu imi apare este destul de enervant sa scri si sa tot scri si din nou sa rescri acelasi lucrusi sa vezi ca nu se posteaza.Doua rindur le lua dar mai mult nimik.Ma gindeam ca poate am deranjat cu ceva pe cineva la un moment dat.Si o alta problema este ca nu imi mai apare in partea de jos butonul d avertizare chiar daca din setari il am bifat.Deci va rog mult nu fiti rai si rezolvati-mi si mie problema.
multumesc!
alinakatt
Postat pe 13 Iulie 2009 19:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa stiu daca se primesc cei 600 lei 2 De la: Laura_M 22 Decembrie 2010 16:07
summer job 1 De la: kidz000948 12 Mai 2009 18:27
Pericolul antenelor GSM 17 De la: emi_vio 29 Septembrie 2013 08:12
despre raceala 30 De la: decelus 2 Martie 2011 11:39
Forum nou!!! 81 De la: office_salinasusesi_ro 26 Aprilie 2010 02:56
Setari Cookie-uri