Propunere pt admin si moderatori

Dragi mei,va felicit pentru acest site,imi place,insa cred ca ar mai trebuii lucrat la el un pic.
spun asta pentru ca ar fi bine sa putem pune atunci cand raspundem niste smiley,poze micute,sa putem ingrosa sau colora o parte din text.
momentan atat.daca mai gasesc cate ceva va anunt
goanga30
Postat pe 21 Februarie 2008 09:03
eu cred a ar trebui mai mult spatiu pentru afisarea pozelor copiilor,din cauza ca pozele au devenit numeroase pentru ca si numarul mamicilor pe acest site a crescut.
ikarinusa
Postat pe 22 Februarie 2008 17:55
Buna, am si eu o intrebare! Cum pot pune un mic anunt pe forumul vostru?
rox_kidz
Postat pe 6 Martie 2008 22:13
mai aranjati temele de discutie... in temele de sarcina, nou-nascuti, copii, sunt niste titluri care nu au nici o legatura cu subiectele din interiorul lor... de exemplu la "alimentatia in sarcina" gasim "calc in viata copilului meu " etc. teme cu acelasi subiect deschise de 2 ori.. . Daca citeste cineva asta... Sa fie temele de discutie mai la vedere nu tot bagate unele in altele...
byzu_68
Postat pe 7 Martie 2008 17:57
Imi place noul aranjament al forumului. Felicitari!
chira
Postat pe 2 Iulie 2008 16:15
si mie imi palce dar dc am putea folosi si emotion icon-urile, ca incerc sa le bag in text si imi da un link, la previzualizare se vede link-ul si al postare la fel....
tudor_claudia
Postat pe 2 Iulie 2008 16:40
dl admin unde a disparut blogul? sau in shcimabti si aceluia aparitia?....
azi nu am mai gasit blogul pe forum.... ....

a si inca o propunere, incercati sa colorati cumva subiectele inc are sunt mesaje noi....
ms mutl
tudor_claudia
Postat pe 8 Iulie 2008 15:24
la ce fel de anunt va referiti?
avela
Postat pe 9 Iulie 2008 15:40
la subiectele unde existaraspunsuri mai vechi de o zi, iconul subiectului sa devina mai inchis, sau mai deschis la culoare...., ma rog dosarelul respectiv....sau sa fie o culoare distincta...
asa eu tot caut sa vad unde s-a scris...
ms
tudor_claudia
Postat pe 13 Iulie 2008 23:29
tot nu apare corect cine posteaza ultimul mesaj, nu se update-eaza, dom'le!!! si scrisesem si eu ceva inteligent si nu vede lumea sa ma citeasca, eiiii... si cand am vrut si eu odata sa raspund ceva la un blog nu am putut intra sa postez ca ma tot trimitea aiurea.... ia vedeti cum rezolvati si asta ca de nu....
a1_23
Postat pe 17 Iulie 2008 20:30
chiar asa, unde-s blogurile????? nu mai vad nicaieri BLOG!!!!
a1_23
Postat pe 18 Iulie 2008 20:37
SI EU AM CAUTAT BLOG-UL SI MA GANDEAM CA M-A CAM LASAT MEMORIA SI L-AM VAZUT PE ALT SITE
JOJO29
Postat pe 3 August 2008 14:53
nu ne raspunde nimeni la nici o intrebare?la ce sunt atunci moderatorii?
Eu incerc de vreo doua zile sa schimb avatarul si imi spune ca modificarile au fost facute,dar apare vechiul avatar!ce se intampla????
bia_kidz
Postat pe 13 August 2008 20:11
Va felicit pt crearea acestui site!Pt mamici e o ocazie deosebita sa schimbe pareri ,idei,sfaturi privind cresterea copiilor,inatam de la una la alta,iar prieteniile la distanta sunt intaresante.Va multumesc pt ideaa voastra.Sa mai adaugati ceva culoare ,un roz un bleu....atat.Pupici
costyn2003
Postat pe 14 August 2008 08:33
incerc de doua saptamani sa imi schimb avatarul si nu pot de schimba pe moment si dupa aceea revine la cel vechi. ce se intampla?
simona77
Postat pe 15 August 2008 18:07
IN SFARSIT SE PARE CA CINEVA NE-A AUZIT!
simona77
Postat pe 16 August 2008 18:25
Am scris cateva mesaje de test pe forum si as dori sa stiu cum se pot sterge, ca nu am gasit nicaieri. Exista aceasta posibilitate, sa-mi pot sterge ce am trimis pe forum? Multumesc
ema_alex
Postat pe 22 August 2008 01:18
sunt asa multe subiecte pe forum.... si ne e greu sa le urmarim, mai ales daca in dreptul fiecarui capitol nu apare data ultimei postari ci tot o data mai veche.
a1_23
Postat pe 21 Octombrie 2008 19:04
nu sunt prea priceputa in ale calculattoarelor asa ca va rog frumos sa imi spuneti cum as putea sa imi sterg definitiv adresa deschisa pe acest site.la inceput mi-a parut ok,dar de cand nergo98 intra pe forum si imi adreseaza tot felul de jigniri mi-am schimbat parerea.stiu ca e normal sa poata intra oricine pe site dar nu e corect ca acest tip sa imi scrie ca tratament impotriva vergeturilor autogenul...va dati seama ca daca eram putin mai prostuta si foloseam asa ceva sau mancam o cutie de creta....omul asta e nesimtit asa ca....daca am fost prea obraznica imi cer mii de scuze...asta e durrea mea....
alexandrina_bizum
Postat pe 27 Octombrie 2008 22:33
dragi administratori va rog cititi-mi si msj-ul meu nu mai primesc msj de anstiintare cand primesc un msj si nici acele msj dupa ora 16 ca si cum nu s-ar mai vb nimic pe forum.trebuie sa ma uit toata ziua sa vad daca mi-a trimis cineva msj va rog rez si problema mea
silviatatu
Postat pe 27 Martie 2009 21:49
intra la profilul tau, vezi sa nu fie debifate optiunila cu pricina, mie asa mi s-a intamplat, le-am bifat la loc si s-a remediat situatia
ruschita
Postat pe 27 Martie 2009 22:17
mersi multam ancercat de mai multe ori sa bifez din nou si m-au luat nervii azi cand am vaz ca an continuarw nu primesc nimic nici un semn pana la anu ami vor rezolva si mie problema
silviatatu
Postat pe 27 Martie 2009 22:23
liniste totala dar eu anca mai asteptttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
silviatatu
Postat pe 4 Aprilie 2009 00:26
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 13 Februarie 2010 23:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Scrie-i Mosului! 1 De la: XEMONIA 20 Noiembrie 2010 00:58
vreau sa stiu daca se primesc cei 600 lei 2 De la: Laura_M 22 Decembrie 2010 16:07
despre medici pediatri 4 De la: kidz005083 5 Aprilie 2010 10:31
rugevidon??problema sau nu?? 2 De la: garbo189891 18 Februarie 2011 17:58
mamici care nasc in febuarie 34 De la: bogoaica 19 Iulie 2009 17:54
Setari Cookie-uri