Forum nou!!!

ane_mary iti dau dreptate,mai ales ca sunt doua topicuri unde se poate vorbii despre orice.

diana_maria n-am aflat numele subiectului,dar la asta cred ca ar fi bun numele rautati.
Nush ce s-o fi mai intamplat cu fata ,nu a mai zis nimic
Tu ce mai faci diana,treci mai rarut pe la mamici online.

Ps: imi permit sa fiu offtopic,din cauza numelui topicului.
bau
Postat pe 19 Aprilie 2010 00:04
e ff amuzant se pare ca multe nu inteleg insasi numele topicului si spera sa gaseasca aici raspunsuri la toate intrebarile


alinakkat chiar tu faci niste afirmatii destul de rautacioase pot spune fara a da nume.
anaROBERT
Postat pe 19 Aprilie 2010 00:29
bau: terapia in salina ne face mai toleranti pt ca ne elibereaza de stress, ne face mai linistiti. Santem furiosi si intoleranti cand santem stressati, nu neaparat ca santem persoane rele. Problemele de zi cu zi, probleme de sanatate, anumite lipsuri... fac sa refulam si sa ne certam pe unde apucam. Salinoterapia nu rezolva toate acestea, dar partea cu stressul sigur o amelioreaza.
O zi faina...
office_salinasusesi_ro
Postat pe 19 Aprilie 2010 09:00
ane_mary toata stima si respectul imi scot palaria in fata ta.
Chiar trebuie sa aibe o tema vreun topic ca cineva sa puna o intrebare????Nu cred...
pana si salina care de obicei posteaza mai putin in scris ...a zis fiti mai umane dar tot acolo se ajunge....bascaleala!!!!
restul si ca va ofticati si va faceti negre la fata.... traiti pentru bisericuta voastra de balci.
Si da, anaRobert, sunt rautacioasa si pentru simplul fapt ca nu o suporti pe stefy, tremuri toata sa-i arunci cate o replica.Nu ai priceput inca cum sta treaba cu stefy ? te ataca la amuzament ca bagi botul la greu.
si da prin asta si tu denoti prostie....te oftici pe ce am scris mare rahat...
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 09:18
nu am nimic cu stefy ce a fost a fost a trecut si asta este nu arunc cu absolut nimic in nimeni.

traim pentru bisericuta noastra de balci asa si pe cine deranjeaza asta?

denot prostie? msik frumos pentru compliment nici nu ma asteptam la alceva
anaROBERT
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:10
in simplul fapt ca vine o muiere sa ceara un ajutor sau altceva deviati de la subiect ca sa o paruiti pe stefy sau cine va mai pica voua bine....etc...si dupa o saptamana va mai si intrebati:
Ce sa intamplat cu mamica.... la la la :sml-confused0067, mai mult incercati sa descoperiti tema forumului...
atunci doamne iarta-ma nu are dreptate si stefy cand zice ca aberati tampenii expirate si nu de una singura...nuuuu...in grup organizat:BISERICA KIDZ
si da am afirmat prostie si da ar trebui sa doara la cine se simte, sau sa capete imunitate in sectorul asta macar se vindeca de sensibilitate.
P.S. in calitate de prietena pe forum cred ca pot sa te fac si proasta daca cred ca sari calul si tu la fel.Prietenii isi spun si albe si negre adica verde in fata
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:26
nu m-am simtit jignita si ma repet nu am aruncat in stefy cu nimic nu am nimic cu femeia asta am avut recunosc dar a trecut,daca am ceva cu cineva de pe forumul asta nu se cheama stefy se cheama altcumva...
anaROBERT
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:32
nu intelege gresit
eu nu ii iau apararea lui stefy ...deloc o face singura foarte bine...alta era substanta mesajului.Mai citestel inca o data si daca te ajuta cu ceva citeste si ce a scris ane_mary si salina.....umanitatea fata umanitatea lipseste in ecuatie nu faptul ca tu te iubesti cu stefy sau nu.Din partea mea epilativa toata ziua pana va da sangele pe nas
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:38
am inteles ce ai scris si tu si salina si anne_mary nu sunt proasta chiar deloc dar am vrut sa subliniez si sa se inteleaga ca eu nu am ceva cu stefy am ceva cu cineva dr nu este stefy aceea persoana...
anaROBERT
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:39
aici pe topic persoana in cauza era stefy nu o alta, repet nu ii iau apararea, cu cine pe ai tu in gat treaba ta si succes
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:46
uite asa ii piere cheful omului sa mai scrie, imi pare rau ca denatureaza discutiile astfel. O zi cat mai placuta la toate!
ane_mary_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:27
bayyyy da iar va luati de mine? inseamna ca sunt o persoana importanta nu? ofticatelor (Alina, sa nu sari pe mine da? ) unele vad ca tot nu au mai invatat sa scrie, sa se exprime, dar gura la merge intruna
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:39
salina se pare ca pe alina nu ai scapato de stres.
Eu nu am nici o treaba cu forumul asta,fiecare scrie ce vrea,cum vrea,oricum forumul asta nu e este moderat,deci fetele dati-va drumu,descarcati-va de tot ce a-ti acumulat peste zi sau peste noapte.
bau
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:39
la fel faci tu zilnic bau?
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:42
stai linistita ca sunt prea calm pentru sufletele voastre....
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:43
of mai Alina, mie imi place mai mult cand esti acida si spui lucrurilor pe nume
acum hai sa parasim acest topic, aici era vorba de boli, probleme grave in ultimul timp, hai sa lasam lumea sa-si spuna off-urile nu?
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:47
este acelasi lucru ca offtopic si ca mamici on line fiecare scrie ce vrea nu este retinuta de nimeni doar ca mai intra cate o sensibila care nu este prea sociabila si denatureaza atmosfera
anaROBERT
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:00
Hai ca va enervez eu, poate uitati de problemele voastre.
Postez mesajul meu:
----
office_salinasusesi_ro
Postat pe 21 Aprilie 2010 08:35
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 21 Aprilie 2010 08:36
anaROBERT cine e sensibila? vad ca ai batut recordul pe acest forum, FELICITARI! esti peste tot...
ane_mary_kidz
Postat pe 22 Aprilie 2010 23:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
urinari dese la o fetita de 5 ani 3 De la: gabriolla70 24 Octombrie 2009 14:52
Nu pot adauga poze 28 De la: vasilicasavoiu 7 Mai 2009 13:43
Exercitii fizice pentru gravidute 5 De la: kidz007899 24 Iunie 2010 13:29
despre medici pediatri 4 De la: kidz005083 5 Aprilie 2010 10:31
intarcatul fetitei mele 14 De la: andracalin 11 Octombrie 2009 20:16
Setari Cookie-uri