Cafeneaua forumului

danielatul la o luna i-am pus cerceii............dar a plans numai pe moment.apoi nu.........sa-i puneti spirt ca-i curge ceva galbui poate.nu te speria ca nu o doare.pupici tuturor.....si scuze ca nu am scris azi prea mult..acum am terminat de impodobit bradu.a iesit superb.......e primul brad cu bebe.......si m-am cam emotionat cand l-am terminat.cred ca e cel mai frumos brad pe care l-am avut vreodata
noroc ca a dormit Alexia si l-am putut face in voia.maine pun numai bomboanele ca suna staniolul.si n-as rea s-o trezesc pe bubulina.........abia astept sa-i vad reactia cand se trezeste............
noapte buna sa aveti...si craciun fericit!totusi sper sa pot intra si maine un pic.......pt ca vrem sa facem poze in centru la brazi cu fetita iar duminica plecam inspre zalau............samier sigur ne vedem nu?
va las.sa aveti o noapte linistita .va pup si ne mai auzim
cocolici
Postat pe 21 Decembrie 2007 22:20
mai fetelor, samier nu se mai poate inregistra pe site, uitati ce-i spune cand incearca "Te rugam sa-ti confirmi contul. Click aici pentru a primi din nou mail-ul de confirmare" oare ce se intampla? aveti idee? a dat clik de o mie de ori, dar nu a primit nimic.
danielatul
Postat pe 22 Decembrie 2007 17:39
danielatul.am incercat si eu s-o loghez.dar la fel zice.nu stiu de ce.ca cica nu i-a venit nici un mail pde la ei
cocolici
Postat pe 22 Decembrie 2007 20:49
dana , pt urechiuse parca ti-am zis iei pt urechii baneocin unguent, daca vrei ne intalnim si iti dau eu, ca mi-a ramas de la iulia sa nu mai cumperi
pericol21
Postat pe 22 Decembrie 2007 20:49
merci ana, dar am baneocin in casa inca de cand am nascut-o, voi ce mai faceti?
pe acest site se poate vorbi cu redactia? am putea rezolva problema de logare al lui samier?
danielatul
Postat pe 23 Decembrie 2007 10:10
Buna fetelor.Am reusit sa intru si eu putin , sa vad ce ati mai facut.Acum cu pregatirile de sarbatori...nu am prea avut timp.Cumparaturi, musafiri, am avut si vineri si sambata si s-ar putea sa am si astazi....Am fost la cosmetica, manichiura,pedichiura,ca de.., trebuie sa fim frumoase si am "profitat" de sotul meu si a stat cu pitica acasa.Vineri am facut si bradul...Chira nu a reactionat in niciunfel, doar ar fi tras putin de el, cand o apropii, dar cam atat.Astazi facem sarmalele si piftia, sper sa reusim...Voi ce ati mai facut?

chira
Postat pe 23 Decembrie 2007 11:10
Buna! Dupa crearea contului, se trimite un mail de confirmare. Acesta este posibil sa intre in bulk - daca este adresa de yahoo - sau in spam - daca este adresa de gmail. In momentul in care va apare mesajul: "Te rugam sa-ti confirmi contul. Click aici pentru a primi din nou mail-ul de confirmare", dati click pentru retrimitere si verificati si folderul bulk, respectiv spam. Accesati link-ul de confirmare si contul este activ. Aceasta masura a fost luata pentru a nu fi create conturi de catre alte persoane in afara posesorului respectivei adrese de mail. Va pup si va urez sarbatori cat mai frumoase!
AndraMicu_delly
Postat pe 23 Decembrie 2007 18:23
buna fetele, ce va fac piticiii, noi astazi toata ziua am stat la buni si sa mai relaxat si mami dar am ajuns acasa si treabaaaaaaaaaaa multaaaa rauuuu dar ne ajuta si tati cat poate, i-am facut bradul iuliei dar nu a avut cine stie ce reactie, sa uitat la el sa intepat si la revedere, cam asta a fost reactia, va pup si avtei grija de bebei, poate mai intram maine daca avem timp
pericol21
Postat pe 23 Decembrie 2007 21:54
Si fata are 9 luni... Iti dai seama ce reactie o sa aiba fi-miu...Un mare fs..
ses
Postat pe 23 Decembrie 2007 23:34
CRACIUN FERICIT TUTUROR SI LA MULTI ANI!
chira
Postat pe 25 Decembrie 2007 02:38
Sub cetina de brad in casa, un dar, o mica bucurie, si chiar de nu va fi sa fie, nu va-ntristati, primiti aceste ganduri bune, ca dar din partea mea, CRACIUN FERICIT!!!
danielatul
Postat pe 25 Decembrie 2007 09:02
un craciun fericit tuturor si multi pupici pt pitici vostri
pericol21
Postat pe 25 Decembrie 2007 09:58
CRACIUN FERICIT LA TOATA LUMEA ! A VENIT MOSUL LA VOI? LA DARIA PE LANGA CADOURI A VENIT MOSUL IERI SI CU UN DINTISOR PRIMUL
georgeta_claudia2000
Postat pe 25 Decembrie 2007 10:10
Eu sant SAMIER numai mi-am schimbat usernameul ca sa pot intra.craciun fericit vs doresc si la bebici deasemenea ,va doresc sanatate
AdinaM
Postat pe 26 Decembrie 2007 14:30
buna..eu sunt Daniela si am un baietel de 5 luni fara 3 zile ( Andrei)..acum cand va scriu nu e vremea nici de cafea si nici de ceai dar eu acum am intrat si acum am avut putin timp liber....sunt noua pe-aici dar sper sa ma acomodez....fiind a doua zi de craciun va spun un Craciun fericit in continuare si fie ca anul ce vine sa fie mai bun decat cel care e pe cale sa se incheie !va pup pe toate si o sa va astept maine dimineata la un ceai..cafea nu beau !!
sdanutza
Postat pe 26 Decembrie 2007 23:32
buna daniela si buna tuturor mamicilor si bebicilor,cum a fost craciunul? noi ma fost pe la bunici si cam atat apoi acasa, sa lenevim...oricum nimic nu se compara cu linistea caminului tau mai ales cand ai si un bebe care se tine numai de prostii, va pup si un an nou fericit!
pericol21
Postat pe 27 Decembrie 2007 10:02
buna ziua mamici si bebici,daniela bine ai venit si patrik in 25 a inplinit 5 luni,sa iti traiasca bebe andrei,nu este nimeni prin zona?
intru mai tarziu ,va pup si o zii minunata
AdinaM
Postat pe 27 Decembrie 2007 12:46
buna pericol 21 ..si noi am sarbatorit la fel..am fost pe la nasi, bunici si apoi acasa !
buna si tie erika...sa-ti traiasca puiu si asteptam poze cu el si cu tine !
cred ca nu e nimeni prin zona..haideti fetelor ca se raceste cafeaua !va pup !
sdanutza
Postat pe 27 Decembrie 2007 14:26
buna fetele, se cam lasa asteptata cafeaua, noi am iesit un pic, si ne-am cumparat laptic si alte cele sia acasa inapoi sa mai afcem si treaba,voi ce papita de dupa amiaza le mai dati puiiutilor ca eu sunt in pana
pericol21
Postat pe 27 Decembrie 2007 15:55
LA MULTI ANI tuturor mamicilor si bebeilor.Ce faceti? Nu este nimeni la cafea? Am reusit si noi sa intram .Zilelele astea am fost f.ocupati:daca nu eram in vizita, aveam noi musafiri.De vineri pana pe 26 am avut in fiecare seara musafiri si ne-am culcat numai pe la 4 , iar dimineata Chira ma lua de odihnita. Asta e, ne descurcam.
La voi, cum a fost de Craciun? Bebeii vostri ce fac?
Chira a spart primul ei glob.O pun langa brad si trage de globuri, iar unul i-a scapat si s-a spart.
chira
Postat pe 28 Decembrie 2007 09:42
Buna ziua fetelor!Sunt Laura din Bucuresti am 26 ani si un baietel de 6 luni Ianis Mihai!
Ma alatur si eu la o cafea!tareeeeeeeeeee........
ianni
Postat pe 28 Decembrie 2007 11:25
buna mamicilor !! Chira nu s-a lovit de cioburi?? Nu s-a speriat?? Andrei e prea micut, nu prea stie el ce e ala brad....dar anul viitor vedem noi !
Laura, bine ai venit ! sa-ti traiasca comoara , e tare frumos , ca si parintii de altfel ! va pup pe toate !
sdanutza
Postat pe 28 Decembrie 2007 12:29
nu, nu s-a lovit, pentru ca a luat globul din brad si l-a aruncat.a cazut si s-a spart.Nici ea nu stie de bradut, dar daca o duci langa ,trage de el
chira
Postat pe 28 Decembrie 2007 12:38
buna fatelor ! Ce faceti??? Preocupate cu ingerasii vostrii sau cu pregatirile pentru revel???
Eu va astept la o cafea sau un ceai...ce doriti !
sdanutza
Postat pe 29 Decembrie 2007 11:41
Buna.Ati baut cafeaua? Preocupata si cu pitica si cu treburile casei:calcam, spalam...Trebuie sa facem si din astea.Voi ce faceti?
chira
Postat pe 29 Decembrie 2007 12:44
buna...eu acum ii pregatesc papica ingerasului ca sa adoarma sa-mi termin treaba prin bucatarie !Am si uitat azi de ceai !
sdanutza
Postat pe 30 Decembrie 2007 14:32
buna mamaici si bebici,cred ca vom vorbii mai mult dupa ce trec sarbatorile, o sa avem timp,acum, ba manacre , ba curatenie non-stop...dar de un ceai ne facem timp
pericol21
Postat pe 30 Decembrie 2007 18:31
Se iau 12 luni si se curata foarte bine de amaraciune, mandrie, ura, invidie, fricam irascibilitate si stres. Se imparte fiecare luna in 28-31 de zile, dupa caz, astfel incat proviziile sa ajunga exact 1 an! Fiecare zi se prepara separat: 1 parte munca, 1 parte liniste, 1 parte veselie si umor. Se mai adauga 3 linguri optimism, 1 lingurita toleranta, o priza de bun simt si… o picatura de speranta! Peste aluatul astfel obtinut, se toarna apoi dragoste din belsug! Preparatul gata facut se impodobeste cu un buchetel de curaj si de incredere in sine. Se serveste zilnic, cu bucurie, la o ceasca de cafea invioratoare si cu incredere inepuizabila in Dumnezeu! Prezenta reteta nu se compenseaza, ea este gratuita si se transmite liber de la om la om, insotita de urarea: “La Multi Ani!
danielatul
Postat pe 31 Decembrie 2007 08:18
buna dimineata....Stiu ca este cam tarziu.Ce faceti? Daniela, foarte frumoasa urarea.
Va uram si noi LA MULTI ANI, sa aveti un An Nou fericit si sa va bucurati alaturi de ingerasii vostri.
Pupici.
chira
Postat pe 31 Decembrie 2007 10:21
BUNA DIMINEATA... CAM TARZIU SA MA ALATUR SI EU LA O CAFEA ,DAR VREM SI NOI VA URAM LA MULTI ANI ,SA AVETI UN AN NOU FERICIT PLIN DE BUCURII SI MULTA DRAGOSTE ALATURI DE CEI DRAGI VOUA..
PUPICII TUTUROR !!!!!!
anton
Postat pe 31 Decembrie 2007 10:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Slabitul 4 De la: tatusilvia 1 Aprilie 2009 16:10
Vand scaun de masa Bertoni Mac Meal 2 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:25
Hainute incaltaminte tarcuri marsupiu 2 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:19
Vand carucior multifunctional Pierre Cardin nou- pret excelent 1 De la: alexandra 6 Februarie 2010 02:39
mamici-ianuarie 2008 15 De la: office_salinasusesi_ro 3 Februarie 2010 08:05
Setari Cookie-uri