CUM VA MERGE O RELATIE DINTRE O FEMEIE DE 44 SI UN BARBAT DE 31DE ANI?

Alo! Pustiu'! Hai sa iti spun eu ceva:

1.asta cu comunicarea, pe care o tot canti o stii tu de undeva, da' nu de unde crezi! O stii de la trainingul ala de incepator in meseria de "sales representative"!
2.pe langa ca ai auzit-o in gura, in loc de ureche, ai inteles prost sa o si aplici
3.cum o tot auzi la sedinta in fiecare dimineata, ai inceput sa crezi ca si functioneaza
Eu zic asa: get a life, pruncule! Ca ce detii tu nu e experienta, ci vechime in... vanzari!
Iar pentru "parerile" pe care le ai, vezi un psihiatru!
Si cum spuneam, hai, "haus"!
Si nu uita : sa nu respiri cand bagi capu' la fund!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 19:23
S-a gasit cine sa ne obrazeasca. Lupul moralist. Ma bucur ca nu-ti plac. Excact cum am mai zis, daca as placea la unele persoane mi-as face mari probleme.
Doara
Postat pe 21 Iunie 2010 19:25
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 19:26
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 19:30
De la: Ciresica, la data 2010-06-21 19:20:45Blacky stai linistit ca si noi avem parerile noastre despre tine.

Si sa stii ca spune CEVA faptul ca un barbat tinar asa ca tine isi pierde timpul pe un forum care nici macar nu are multi barbati utilizatori.
Ce iti trebuie si ce vrei sa vorbesti tu cu femei care clar si net se amuza pe seama ta?

Mergi si tu pe in forum cu barbati sa vorbesti acolo despre politica, sport, stiinta, femei, sex...si ce o mai fi de interes general pentru barbati.
Aici pe forumul cu "batrine si neconsolate" lasa-ne pe noi cu miile noastre de mesaje, cu problemele noastre minore si multumim, nu vrem sfaturi de la tine.Mai bine le cer baiatului meu, sincer.


CIRESICA?????????EU POSTEZ CAND SUNT LIBER .AI RECUNOSCUT :BATRANE SI NECONSOLATE CATEVA DINTRE VOI ASTA SUNTETI BATRANE SI NECONSOLATE...PS EU NU S CA CEILALTI
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 19:35
ooo daaaaaaaa!
si simt cum o sa ne consolezi tuuuuuuu
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 19:37
Mda, din nefericire nu esti ca ceilalti.Dar lasa, ca ai sa cresti si te faci tu!
Ciresica
Postat pe 21 Iunie 2010 19:38
vai ce mai tipa baiatul...
bau
Postat pe 21 Iunie 2010 19:38
Sau mai bine nu.
Doara
Postat pe 21 Iunie 2010 19:38
Asta nu mai creste! Miiiicut ramane, vai steaua lui!
De aia incerca sa se perfectioneze la comunicare verbala!
Da, Bau, sufera. De neputinta! N-are cu ce, mai, n-are cu ce.
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 19:40
Ba creste! Genul asta creste in latime si in greutate pana la vreo 250 kg, dar nu se maturizeaza in veci!
Tylly
Postat pe 21 Iunie 2010 20:01
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 20:03
Da' cam slab si la "comunicare", oricum! Bla-bla si gata! Deci, nici limba nu-l ajuta, saracu'! Pacat: era singura lui sansa sa scape de singuratate.
Asta e unu' care sigur nu-si face "targhetu'"...
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 20:05
Ce-i fleur, nu esti de acord?

Tylly
Postat pe 21 Iunie 2010 20:06
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 20:06
De la: Celleste_, la data 2010-06-21 20:06:44Ce-i fleur, nu esti de acord?



ba-s de-acord!~
mai ales cu faptul ca tare mi-ar prinde bine si mie 2-3 ore de plajaa
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 20:07
bine v-am regasit ...feteelor ...miss me ..am vb cu mos craciun sa va aducaa ce va trebuie cu adevarat...un mic gram de ...
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 20:45
Tu nu te-ai inecat in baie?!
Ca alte "scufundari" nu vezi tu cate zile vei avea!

Si vezi, inteligentule ca ala cu gramu' nu era Mos Craciun!
Te-a pacalit pe tine, sa-i stai cu poponeata pe genunchi!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 20:54
De la: moniq_, la data 2010-06-21 19:23:55Alo! Pustiu'! Hai sa iti spun eu ceva:

1.asta cu comunicarea, pe care o tot canti o stii tu de undeva, da' nu de unde crezi! O stii de la trainingul ala de incepator in meseria de "sales representative"!
2.pe langa ca ai auzit-o in gura, in loc de ureche, ai inteles prost sa o si aplici
3.cum o tot auzi la sedinta in fiecare dimineata, ai inceput sa crezi ca si functioneaza
Eu zic asa: get a life, pruncule! Ca ce detii tu nu e experienta, ci vechime in... vanzari!
Iar pentru "parerile" pe care le ai, vezi un psihiatru!
Si cum spuneam, hai, "haus"!
Si nu uita : sa nu respiri cand bagi capu' la fund!



mare ti-e gradina ta Doamne cand dai peste asa "femei" sigur sunt de cariera -on-line sau offline-...globetrotter? wow..de cand esti mama omida ?sa stii ca voi baga acel cap adanc la/in fund ..si voi putea sa si respir...ce zici?


eu zic asa :elibereza-te de aceste tabu-uri pe care le ai si dupa aia mai tasteaza cateva propozitii
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 21:00
Mai tantalaule! Tu singur ai spus ca esti agent de vanzari, cand ne-ai stresat intaiasi data, sau uiti de la mana pan' la... pe urma eu inteleg ca ai invatat si tu un cuvant nou, asta cu globetrotter, am vazut ca de asta data l-ai scris corect, insa nu-l mai tot folosi aiurea!
Iar "tabu" sunt femeile adevarate pentru tine dupa cat esti de amarat!

Asa faci tu cu capul?! Ce sa zic?! Daca poti si sa respiri, inseamna ca ai experienta sa respiri cu gura plina!

Si acum, chiar m-ai plictisit!
Mergi de-l cauta pe Mosu' si mai stai o tura pe genunchi, sa-ti mai dea o acadea!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 21:10




oleu , cavalerule ! da' pe alt topic te plangeai de ceva ...


te contrazici ...
liaiedera
Postat pe 21 Iunie 2010 21:11
De la: moniq_, la data 2010-06-21 20:05:52Da' cam slab si la "comunicare", oricum! Bla-bla si gata! Deci, nici limba nu-l ajuta, saracu'! Pacat: era singura lui sansa sa scape de singuratate.
Asta e unu' care sigur nu-si face "targhetu'"...


ce globetrotter nu te descurci cu limba si vrei ajutor ?
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 21:18
De la: Celleste_, la data 2010-06-21 20:01:11Ba creste! Genul asta creste in latime si in greutate pana la vreo 250 kg, dar nu se maturizeaza in veci!


o da ?nu stiam ca esti vegetariana si ca ai talie de viespe ..trasa prin inel...
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 21:20
De la: Dor_marunt, la data 2010-06-21 19:25:51S-a gasit cine sa ne obrazeasca. Lupul moralist. Ma bucur ca nu-ti plac. Excact cum am mai zis, daca as placea la unele persoane mi-as face mari probleme.



dor_marunt,iti dedic o melodie special pentru o femeie singura ca tine,la concluzia asta am ajuns ,in urma vizualizarii a catorva posturi.


nana -lonely mai jos ai si link-ul in cazul in care te pierzi prin oceanul internutului

http://www.youtube.com/watch?v=99f_P5YKnX8

cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 21:24
moniq sau globetrotter?


vezi ca folosesti un limbaj inadecvat ptr o femeie de succes si de cariera ca tine ,asa cum unele se dau . si da ,sunt agent de vanzari.
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 21:28
Quod erat demonstrandum!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 21:34
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 21:36




ceea ce trebuia demonstrat
liaiedera
Postat pe 21 Iunie 2010 21:37
De la: moniq_, la data 2010-06-21 21:10:04Mai tantalaule! Tu singur ai spus ca esti agent de vanzari, cand ne-ai stresat intaiasi data, sau uiti de la mana pan' la... pe urma eu inteleg ca ai invatat si tu un cuvant nou, asta cu globetrotter, am vazut ca de asta data l-ai scris corect, insa nu-l mai tot folosi aiurea!
Iar "tabu" sunt femeile adevarate pentru tine dupa cat esti de amarat!

Asa faci tu cu capul?! Ce sa zic?! Daca poti si sa respiri, inseamna ca ai experienta sa respiri cu gura plina!

Si acum, chiar m-ai plictisit!
Mergi de-l cauta pe Mosu' si mai stai o tura pe genunchi, sa-ti mai dea o acadea!


tu ai inceput sa ma provoci ! poate firma pentru care lucrezi ar trebuie sa te trimita la un training de comunicare sa te invete cateva chestii elementare :

vrei sa te invat eu ?

1.asa da :invata sa tii minte sau sa folosesti numele sau identitatea persoanei cu care comunici .
2.asa nu :nu denigra numele sau identitatea acelei persoane :gen cum ai facut tu :cavalerul mesei de bambus


si ce modesta esti ,auzi tanti moniq timisoara ..ce inseamna ptr tine femeie adevarata ?inseamna ceea ce esti tu in prezent ...daca da inseamna ca e de rau ...
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 21:42
cavalere...
ai si tu dreptate intr-o privinta:la prima "intalnire" fiecare incearca sa fie altfel decat e...

ma abtin de la alte comentarii,cred ca ce trebuia sa se spuna s-a spus si ce trebuia sa se vada s-a vazut...

te anunt oficial (desi nu prea cred ca te doare pe tine undeva de chestia asta) ca te-am sters din lista mea de prieteni unde cu atata graba eu,cu tastele mele,te-am adaugat..

de asemenea,ai parte de IGNORE-ul meu total si irevocabil.

dealtfel,cred ca te vei lamuri si singur,destul de repede,cum e sa vorbesti singur in pustie.
preci
Postat pe 21 Iunie 2010 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatii cuplu 5 De la: viata_mea_faina 25 August 2016 16:09
Exista etica in relatiile timpurilor noastre ??? 33 De la: quasaria 18 Decembrie 2011 21:20
Aikido 1 De la: iulia__ 28 Mai 2009 09:57
iubesc un barbat insurat... 609 De la: garbo173858 5 Iunie 2011 16:43
am nevoie de un sfat 2 De la: cricat 13 Iulie 2011 00:40
Setari Cookie-uri