CUM VA MERGE O RELATIE DINTRE O FEMEIE DE 44 SI UN BARBAT DE 31DE ANI?

dor a scris ca zodia conteaza ...hellouuuu ..in ce secol traiesti ? ai ramas ancorata in trecut?dor?.. nu stiu cati ani ai tu dar vad ca o iei pe aratura la greu...nu conteaza zodia dintre un barbat si o femeie conteaza felul lor de a fi .e adevarat ca la o zodie e bine sa tii cont despre acele caracteristici generale care iti influenteaza personalitatea .


cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 16:46
De la: Dor_marunt, la data 2010-06-14 09:58:33De pe net? Asta e o prima mare greseala.


inseamna ,ca ti-ai luat-o de prea multe ori ca sa dai astfel de sfaturi
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 16:47
Auzi, Cavaleru' mesei de bambus, eu zic ca Dor are ceva mai multi ani decat ai tu neuroni... dar ti-am mai spus asta, nu?!
noutatea pe care ti-o voi spune acum, e ca remarca ei referitoare la zodie, era IRONICA! Iti vine sa crezi?!
Iar in ultimul rand, eu cred ca tu nu ti-ai luat-o in schimb mai deloc... da' e clar ca o cauti!
hai, "Haus"!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 16:55
A! Iar daca ai vazut cumva vreo radiografie, aceea nu se cheama aratura, mama, se cheama ca are circumvolutiuni!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 16:56
@Comoara:

speram ca va continua la fel de frumos si ca va dura atata timp cat iti vei dori si tu! Succes!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 16:57
De la: comoaramea, la data 2010-06-17 02:13:48 Multumesc tuturor celor ce s-au ostenit sa scrie,cate ceva mai mult sau mai putin legat de intrebare.Dar astept in continuare sa imi scrie cineva din proprie experiente,sau a prietenilor,sau a rudelor sau cunostintelor,totul e sa fie din ceva trait pe viu.


imi pot da cu parerea deoarece am trecut si eu printr-o experienta aseamanatoare .au fost niste clipe minunate dar pacat ca a tinut prea putin...eu 26 ea 41.pe vremea aceea eram intr-o relatie cu o femeie de aceeasi varsta ca si mine ,si am intalnit-o pe ea ,colega de serviciu ,mai intai la o bere ,la o shaorma,la un film la ea in pat ,la mine pat ,plimbari la munte ,pe la rudele sale .eu balanta eu gemeni ,multe dintre voi ati scrie ca balanta si gemenii sunt compatibili perfect ..asa si-asa ...amandoi buni comunicatori ,mergea totul bine atat la pat dar si in viata de zi cu zi ...numai ca nu o IUBEAM asa cum o iubesc pe prietena mea acum CARE E MAI MARE DECAT MINE CU 2+ ...era o puternica atractie sexuala si tineam amandoi cat de cat unul la celalalt.

APARENTELE SUNT INSELATOARE.IAR PRIMA INTALNIRE ...HAI SA FIM SERIOSI ,ORICINE SE STRADUIESTE LA PRIMA INTALNIRE SA PARA ALTII DECAT SUNT ,IAR ASTA ESTE O CAPCANA .ADEVARATUL OM DIN SPATELE FETEI SE VEDE PE PARCURS . ITI DAU UN SFAT COMOMARAMEA:PACAT CA NU STIU CUM TE CHEAMA .SA-L TESTEZI IN FIECARE SITUATIE ,SA VEZI CUM REACTIONEAZA CE-L DUCE CAPUL,IAR FAPTUL CA E POSIBIL SA-I ACCEPTI AVANSURILE IMI DA DE GANDIT CA ORI E NUMAI O ATRACTIE FIZICA SAU NUMAI SA VEZI CUM E.... DE FIECARE DATA CAND MA SUNA PRIETENA MEA ,INIMA IMI BATE MAI TARE ,PULSUL O IA RAZNA ,e un sentiment atat de minunat .e placut sa iubesti...multe care sunt casatorite- sau nu -,vor scrie ceva de genul ,lasa ca ai sa vezi tu ,se va duce dragostea si multe mituri din acestea .DOAMNELOR, OFICIAL VA ANUNT CA :MONOTONIA,SEXUL PROST SI RAR PE CARE IL AVETI DE LA SOTI AMANTI PRIETENI SI CE MAI AVETI VOI, POATE FI ERADICATA SAU IMBUNATATITA PRIN : C O M U N I C A R E PE TOATE PLANURILE FATA IN FATA ,FARA MENAJAMENTE .

UNELE CARCOTASE DINTRE VOI SI VA STITI CARE SUNTETI ,NU VA MAI DAU NUMELE VETI SCRIE CEVA DE GENUL :AUZI MA PUSTIULICA CE STII TU DESPRE CASATORIE ? FITILE LU' TATA ,CONTEAZA ATAT DE MULT ACEA HARTIE COLORATA PE CARE O PRIMITI DE LA STAT? DACA IUBESTI PE CINEVA CONTEAZA CEEA CE SIMTI PTR EL/EA .SI PREFER CONCUBINAJUL DECAT HARTIA PE CARE SCRIE DOMNUL SAU DOAMNA SMITH . FRUMOS FILM ...


make LOVE ,COMMUNICATE, experience new things with your partner.THIS IS MY Philosophy
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 17:56

mai, tzaca, daca tu te intelegi... altcineva nu poate!
De unde se vede ca nu trebuie sa te temi: este imposibil sa fii vreodata diagnosticat ca purtator de circumvolutiuni!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 17:57
De la: moniq_, la data 2010-06-21 16:55:04Auzi, Cavaleru' mesei de bambus, eu zic ca Dor are ceva mai multi ani decat ai tu neuroni... dar ti-am mai spus asta, nu?!
noutatea pe care ti-o voi spune acum, e ca remarca ei referitoare la zodie, era IRONICA! Iti vine sa crezi?!
Iar in ultimul rand, eu cred ca tu nu ti-ai luat-o in schimb mai deloc... da' e clar ca o cauti!
hai, "Haus"!


MONIQ sau globbe troter? inseaman ca dor e matusalemica
daca scrii ca ea are mai multi ani decat neuroni am ,esti tare ...inseamna ca are miliarde de ani ...dar experienta ...de viata tu de relatii ..
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 18:03
Dragul meu, EXACT asta AM vrut SA spun!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 18:04
De la: moniq_, la data 2010-06-21 18:04:48Dragul meu, EXACT asta AM vrut SA spun!


pai si ce mai cauta pe forum mai globe troter ,ar fi trebuit sa fie undeva prin eternitatea .si nu cred ca ai prins ideea...nu ai baut destul laptic
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 18:07
In schimb tu, l-ai baut degeaba!
Ia de mai vezi ce e cu globetrotterul asta si cu ce se ocupa el!
moniq_
Postat pe 21 Iunie 2010 18:14
vezi ca aici bellu ii the best!
eternitateaa...la mata acolo!
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 18:21
Sa inteleg ca o reprezinti pe dor_marunt in absenta ei...cat costa servicile de consultanta pe care le prestezi?
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 18:22

o nuuuu...doar rectificam treaba cu eternitatea,,,,
atat tot!

deci the bellu, remember...
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 18:24
caci uite de ex eu as prefera sa ,,,,in pierre lachaise....
da...nah...
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 18:24
Moniq, esti draguta, multumesc. Stiu ca cine are de inteles intelege. Cine nu, nici nu-mi bat capul.

Doara
Postat pe 21 Iunie 2010 18:34
De la: moniq_, la data 2010-06-21 18:14:56In schimb tu, l-ai baut degeaba!
Ia de mai vezi ce e cu globetrotterul asta si cu ce se ocupa el!


prefer sportul subacvatic
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 18:37
De la: Dor_marunt, la data 2010-06-21 18:34:24Moniq, esti draguta, multumesc. Stiu ca cine are de inteles intelege. Cine nu, nici nu-mi bat capul.



bine ai venit dor_marunt .
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 18:40
daca nu-ti bati capul, atunci... unde iti sunt neuronii si experienta de viata acumulata in atatea "miliarde de ani" ?
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 18:42
De la: fleurdelis, la data 2010-06-21 18:24:58caci uite de ex eu as prefera sa ,,,,in pierre lachaise....
da...nah...


te pregatesti deja pentru pierre lachaise?
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 18:46
bai nene eu nu te intel;eg , parol!
ai venit aicia, ai facut caterinca, toata lumea te=a primit frumos si a stat la taclale cu tine si ti-a cantat in sttruna...
si-acuma ce ai??
dai cu copita??
ia vezi ioa vezi, dc esti nervosel....fa o plimbare...
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 18:52
raspunsul la intrebarea colegei noastre din garbo :cum va merge o relatie dintre o femeie de 44 de ani si un barbat de 31 de ani ?


In doua directii :o relatie bazata pe sex sau una construita pe sentimentul DDRAGOSTEI ,A IUBIREI NECONDITIONATE SI A COMUNINCARII EVIDENT .


Numai comunincand va faceti viata mult mai simpla decat ceea ce este in prezent .

cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 18:56
Incearca sa nu-ti mai faci tu pareri despre mine si daca tot ti le faci crede-ma ca nu ma intereseaza.
Doara
Postat pe 21 Iunie 2010 19:02
De la: fleurdelis, la data 2010-06-21 18:52:43bai nene eu nu te intel;eg , parol!
ai venit aicia, ai facut caterinca, toata lumea te=a primit frumos si a stat la taclale cu tine si ti-a cantat in sttruna...
si-acuma ce ai??
dai cu copita??
ia vezi ioa vezi, dc esti nervosel....fa o plimbare...



fleurdelis ? ca sa iti raspund,iti scriu ca ma simt extraordinar de bine,toate imi merg super bine in viata mea.oh my god ... si cine mi-a cantat in struna, tu ? imi exprim parerea in legatura cu anumite subiecte.decat sa am 20 000 de mii de postari cum aveti unele dintre voi mai degraba mai putine si macar un sambure de adevar din tot ceea ce postez.

cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 19:06
be my guest!
postarile proprii ma privesc, si=mi imaginez ca dc vreis a spui ceva spui,,,,nu te impiedica nimeni!
so... go ahead!
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 19:11
De la: Dor_marunt, la data 2010-06-21 19:02:30Incearca sa nu-ti mai faci tu pareri despre mine si daca tot ti le faci crede-ma ca nu ma intereseaza.



dor_marunt?deja mi-am format o parere despre persoana ta ...virtuala.eu nu imi complic viata asa cum faci tu si cum fac cateva dintre voi.stii ce cred eu despre tine ? esti superficiala 100% si imi place sa scriu verde in fata sa nu ma las tras dupa o perdea de ceata asa cum faceti ...precizez ..unele dintre voi .



COMUNICAREA E CHEIA TUTUROR PROBLEMELOR
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 19:15
Lasa draga ca esti tu profund. Cum as putea fi si eu?
Doara
Postat pe 21 Iunie 2010 19:16
De la: fleurdelis, la data 2010-06-21 19:11:14 be my guest!
postarile proprii ma privesc, si=mi imaginez ca dc vreis a spui ceva spui,,,,nu te impiedica nimeni!
so... go ahead!



CINE MI-A CANTAT IN STRUNA FLEURDELIS? AM PRPRIA MEA PERSONALITATE SI NU MA INFLUENTEAZA NIMENI ASA CUM AM OBSERVAT CA SE INTAMPLA PE ACEST FORUM.CATIVA DINTRE MEMBRII ACESTUI FORUM SUNT FOARTE INFLUENTABILI...CAPISCI?
cavalerulnegru
Postat pe 21 Iunie 2010 19:19
Blacky stai linistit ca si noi avem parerile noastre despre tine.

Si sa stii ca spune CEVA faptul ca un barbat tinar asa ca tine isi pierde timpul pe un forum care nici macar nu are multi barbati utilizatori.
Ce iti trebuie si ce vrei sa vorbesti tu cu femei care clar si net se amuza pe seama ta?

Mergi si tu pe in forum cu barbati sa vorbesti acolo despre politica, sport, stiinta, femei, sex...si ce o mai fi de interes general pentru barbati.
Aici pe forumul cu "batrine si neconsolate" lasa-ne pe noi cu miile noastre de mesaje, cu problemele noastre minore si multumim, nu vrem sfaturi de la tine.Mai bine le cer baiatului meu, sincer.
Ciresica
Postat pe 21 Iunie 2010 19:20
fleurdelis
Postat pe 21 Iunie 2010 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog ajutati-ma si pe mine....caut marturii pentru nunta dar vreau ceva deosebit,nu vreau saculeti..bomboane..etc.as vrea ingerasi sau ceva de genul asta...si nu gasesc deloc 17 De la: Eugenia69 23 Februarie 2012 19:09
Cum sa fac sa fie totul in regula?! 49 De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:24
semnele unghiilor 22 De la: Ciresica 12 Iulie 2010 05:26
Concurs rochie Larissa Fashion 1 De la: laridelia 7 Martie 2011 11:00
religia 17 De la: vuvuzela 5 Februarie 2011 17:34
Setari Cookie-uri