Iubire si intrebari fara raspuns!

Nu stiu fata, crezi ca eu chiar am citit?
Doara
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:00
Si apoi, dragele mele, "combateti" slab, chiar si ..... in echipa !
garboazerty
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:01
vezi mai dor ce ne fac invataceii astia?
nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:03
Dar cine vrea sa combata? Eu doar astept sa se faca pastele la cuptor. Nu vreau sa fiu profunda.
Doara
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:04
eu am facut cartofi frantuzesti si salata cu piept de pui
nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:05
Hai Nelly ca am auzit ca n-ai sta departe de mine. Nu mai zi ca te trezesti cu mine la usa. Daca va suna la usa sa stii ca-s eu.
Doara
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:06
sa-ti mai spun si ca au iesit super buni
si am mai facut friptura de porc, la punga magica, ca avea al meu sot pofta
nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:09
Eu cu salata aia as avea ceva de treaba. Cartofii nu prea ma coafeaza.
Doara
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:11
mancacioaselooor
fleurdelis
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:11
dor, mi-am facut acum 2 seri o salata fabuloasa si atat de mare ca nu am putut sa o mananc singura...si azi i-am facut si sotului, ca ii place si lui mult

nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:14
si sa stii ca e chiar usor de facut.
nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:15
Mie imi plac mult salatele dar urasc sa le fac. Pana tai toate cele imi trece cheful.
Doara
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:15
si asta-i drept
nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:16
si eu mai am o "problema"
mie imi place si cu putina branzica amestecata, sotului nu...si mereu fac separat
nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:18
Da, da. Atunci imi dai din salata ta.
Doara
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:19
ahaaaaa, cu masline, ridichii, rosii, castraveti, salata verde, ceapa verde si piept de pui.....mmmmmmmm cred ca fug la bucatarie
nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:22
mai e?? vin si eu.
bluelight
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:23
mai e si pt tine si pt dor...eventual o furam si pe a sotului
nelly05
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:25
De la: garboazerty, la data 2010-04-25 11:59:49Am citit o ora de "palavre" lungi, si de acolo am tras concluzia ca s-a folosit cam multa ata alba si foarte putin talent literar si inspiratie la "povestea" asta . Sau voi chiar credeti ca aceasta "scriere" este o trista traire a unei triste domnite ?

de ce crezi ca e inventata povestea? ce ar avea de castigat? un pic de incredere
MARILENA_25
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:45
ar avea de castigat, un pic de atentie! Daca nu-ti vine sa crezi, chiar sunt persoane care sufera din asemenea cauze si atunci inventeaza cate o povestioara din asta semilacrimogena , sa "mai vorbeasca" cu lumea . Hai ca incepuse sa fie interesanta discutia cu salatele si ati intrerupt ..lantul
garboazerty
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:21
buna. sa-ti spun povestea mea! in urma cu 3-4 ani imi doream foarte mult un copil.nu eram casatorita. am cunoscut pe cineva .greu se apropia de mine , desi sunt o femeie frumoasa si realizata profesional.dumnezeu a vrut sa raman insarcinata .cand a aflat , a comentat.a vrut sa-l dau afara. eu mi l-am dorit foarte mult.si l-am pastrat.acum am un baietel de 3 ani, o scumpete de copil frumos si istet.bun.am ramas insarcinata si timp de 3 luni si jumatate nu ne-am mai auzit. apoi taica-su l-a determinat sa ma caute.la vreo trei luni s-a mutat la mine.locuiam cu parintii.dupa alte 2 luni si jumatate am nascut. a fost foarte apropiat m-a incurajat,m-a sustinut.dar trebuie sa sti ca au trecut 2-3 luni dupa nastere si nici o apropiere , apoi alte luni.am plecat in grecia sa muncim , sa ne luam o casa si trebuie sa sti ca a trecut un an si jumatate pana s-a intamplat ceva.stiu , e incredibil.dar am vrut copilul sa aiba tata.in total 5 degete la o mana sunt multe , de cate ori am avut noi contact intim.el este mai mare decat mine cu vreo 10 ani.trebuie sa sti ca in urma cu 7 luni ne-am separat .acum sunt cu altcineva si ma simt excelent. este gentil. atent ,sufletist si ma face sa ma simt femeie. viata merge mai departe , trebuie sa ti-o faci frumoasa si sa te bucuri de ea . cu bine!
geanus
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:01
oof mai! asta imi aminteste de ce imni povestea o prietena...ca iata numai iubiti feti frumosi a avut la viata ei..dar...doar unul mic si plin de defecte a reusit performanta sa-i faca un bebe
fleurdelis
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:05
De la: geanus, la data 2010-04-27 19:01:41buna. sa-ti spun povestea mea! in urma cu 3-4 ani imi doream foarte mult un copil.nu eram casatorita. am cunoscut pe cineva .greu se apropia de mine , desi sunt o femeie frumoasa si realizata profesional.dumnezeu a vrut sa raman insarcinata .cand a aflat , a comentat.a vrut sa-l dau afara. eu mi l-am dorit foarte mult.si l-am pastrat.acum am un baietel de 3 ani, o scumpete de copil frumos si istet.bun.am ramas insarcinata si timp de 3 luni si jumatate nu ne-am mai auzit. apoi taica-su l-a determinat sa ma caute.la vreo trei luni s-a mutat la mine.locuiam cu parintii.dupa alte 2 luni si jumatate am nascut. a fost foarte apropiat m-a incurajat,m-a sustinut.dar trebuie sa sti ca au trecut 2-3 luni dupa nastere si nici o apropiere , apoi alte luni.am plecat in grecia sa muncim , sa ne luam o casa si trebuie sa sti ca a trecut un an si jumatate pana s-a intamplat ceva.stiu , e incredibil.dar am vrut copilul sa aiba tata.in total 5 degete la o mana sunt multe , de cate ori am avut noi contact intim.el este mai mare decat mine cu vreo 10 ani.trebuie sa sti ca in urma cu 7 luni ne-am separat .acum sunt cu altcineva si ma simt excelent. este gentil. atent ,sufletist si ma face sa ma simt femeie. viata merge mai departe , trebuie sa ti-o faci frumoasa si sa te bucuri de ea . cu bine!





n-am prea inteles, cati copii ai si cu cati barbati?



Nu vreau sa te supar, n-am inteles.Vrei sa-mi spui in cuvinte mai putine si mai clar?
liaiedera
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:14
hai k traduc eu...pt ca mi-a placut povestea...
are un bebe cu un om care nu a iubit-o!
si acum il creste cu cineva care O...iubeste
fleurdelis
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:17
Citeam povestea yulyanei si ma intrebam, a "n"-a oara, pentru ce se supun unele femei (pentru ca nu-i singura in situatia asta) unei astfel de vieti? De ce si pentru ce sa renunti la dreptul de a iubi si a fi iubita, de ce sa-ti anihilezi sansele de a avea alaturi un barbat (caci ala sigur nu-i), de ce???
Copilul va avea un tata si daca acesta nu va mai locui sub acelasi acoperis, deci... DIVORT!!! - asta-i singura solutie daca vrei o sansa pentru o viata normala!
Tylly
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:27
Asta demonstreaza inca odata ca doar un copil nu e de ajuns pentru a tine 2 oameni impreuna. Degeaba ramai insarcinata si fortezi mana barbatului ca sa fie cu tine. De unde nu-i, nu-i. Mai devreme sau mai tarziu se rupe.
Doara
Postat pe 27 Aprilie 2010 20:36
Cel mai inportant este sa afli adevarul, indiferent de mijloace.Aceasta incertitudine iti va conduce mult timp viata si iti va prelungi suferinta.Incearca sa gasesti putere in zambetul copilui tau si sa mergi mai departe..insa inainte de asta, infrunta adevarul, gaseste raspunsuri..e tot ce pot sa zic.Abia dupa ce vei clarifica situatia, vei putea lua o decizie..
gaby_miss
Postat pe 28 Aprilie 2010 14:11
O spun petru a nu stiu cata oara...Se uzeaza prea des,mult prea des de scuza asta:pentru copil, sa aiba copilul tata, sa fie copilul fericit....E o situatie suuuuuper,daca asta se poate petrece sub aripa normalitatii,dar,marea greseala a mamelor e ca ori se folosesc de copiii lor,ca paravan pentru propriile disperari sau dorinte ascunse,ori uita ca viata este una si pentru ca un coil sa fie fericit are nevoie de o mama,daca nu fericita, macar linistita...Daca te casatoresti cu un om super O.K,faci copii si la un moment dat acesta pleaca in lumea celor drepti....Unde-s calculele?Cand va aud cu:nu te-ai gandit,n-ai calculat?????Copilul vine cand vrea D-zeu si-si urmeaza karma....Nu-i mai folositi ca arme,pentru lasitatile voastre!
garbo094906
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:10
906,subcriu de fapt pentru ea il vrea,asa,de ochii lumii,sau bani,ambitii naroade,care in final nu duc la nimic bun pentru sufletul ei
scrichy
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:17
daca vre hai s-o facem impreuna
garbo050843
Postat pe 29 Aprilie 2010 13:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre barbati 60 De la: garbo289250 18 Octombrie 2012 21:26
iubirea asta 13 De la: anaROBERT 26 Decembrie 2010 15:12
RATIUNE SAU SUFLET? 127 De la: jeje2011 4 Iulie 2011 08:23
este normal?? 57 De la: elisabeta_boia 12 Septembrie 2011 23:48
puteti sa ma ajutati si pe mine cu un sfat???va rog! 6 De la: me_reloaded 5 Octombrie 2010 11:39
Setari Cookie-uri