Iubire si intrebari fara raspuns!

Esti pus pe fapte mari, 843?

Tylly
Postat pe 29 Aprilie 2010 13:37
Pai singur s-a saturat sa o tot faca.
Doara
Postat pe 29 Aprilie 2010 18:13
ajutati si voi un biet sarman!!!
sa se simta si el...cumva...
ovidiu42
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:06
Te-ai gandit mult, ovidiule?
Poate ai chef sa faci tu pe samariteanul...

Tylly
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:10
843, vezi ca ai gresit situl..pe aici e aproape exlcus sa gasesti :-)
reyya
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:13
Draga mea, nu e placut ceea ce -ti voi scrie acum, dar o fac totusi. Dupa ce am citit ce ai scris legat de povestea ta si a sotului tau am tras concluzia ca tipul are orice sentiment fata de tine inafara de iubire si pasiune. Parerea mea este ca s-a folosit de tine.... A simtit iubirea ta neconditionata care pentru el s-a pliat ca o manusa. Acoperire, discretie si un luc unde sa locuiasca fara cheltuieli suplimentare. In cazul lui nu pot fi decat doua variante si anume: fie este homosexual si nu are curajul sa-si asume acest lucru public, fie are probleme legate de potenta si atunci trebuie ajutat. Dar, asta depinde de tine sa descoperi. Discuta deschis acest subiect cu el si i-a o hotarare. Nu-ti sacrifica viata ca nu-ti faci un bine, nici tie si nici copilului tau. Copilul va creste si va prelua energia negativa cu care te-ai inconjurat tu. Nemultumirea si nefeicirea ta se va transmite si copilului vostru.
Si inca ceva, viata e scurta si prin urmare nu trebuie irosita ci traita!
Imi cer scuze ca am fost asa directa si dura, dar cineva trebuie sa fie si ''negativ-ul'' pe acest forum.
Bafta!!!!
Anilus
Postat pe 2 Mai 2010 08:33
poi de vrei sa-l ajuti poti doar tu.....
sa-i sari in ajutor.........
vyva
Postat pe 2 Mai 2010 08:38
Depinde.El avea saizeci de kile.Ea avea in jur de o suta, plus sau minus.El nu i-a sarit in ajutor...Ea da....
Ioana007
Postat pe 2 Mai 2010 08:48
Ioano
bluelight
Postat pe 2 Mai 2010 08:53
Buna draga mea.Alergam si eu pe site-uri, facandu-mi gimnastica de dimineata.Tu tot cu halterele?
Ioana007
Postat pe 2 Mai 2010 08:56
Buna dimineata!!
adica io?? care...haltere?
oare de la ele ma doare umarul??
bluelight
Postat pe 2 Mai 2010 09:25
poi trebuia o cura buna,
sa zlabesca,,,,,,,,
vyva
Postat pe 2 Mai 2010 09:44
Pai sa se fi purtat cu mine asa un barbat si dupa aceea de dragul lui sa il mai iau si de barbat si sa mai fac si un copil cul aoleu mama cred ca m-as fi batut singura zilnic, dar NU il luam , nu as fi stat cu asa ceva nici 24 de ore.Ok, ai facut-o ai realizat ca ai gresit, ca nu te face fericita. DIVORTEAZA ACUM pana nu e prea tarziu, pana nu vei ajunge in prag de nebunie. Si eu am un copil si? am divortat fara nici un fel de regret pentru ca bea de rupea si nu muncea. Si parintii mei spuneau la fel ca ramane fata fara tata ETE DRACI asta e mentalitatea care a distrus multe femei ca daca l-ai luat bun rau stai cu el. M-am certat cu ai mei pe chestia asta zile intregi si? tot ca mine am facut. Si acum sunt foarte bine, am gasit pe cineva care m-a acceptat asa cum sunt si cu copil si dificila fff dificila sunt , ma iubeste , il iubesc.

Deeeci , nu mai sta pe ganduri, nu mai e cale d eintoarcere, LASA-L.
no_identify
Postat pe 2 Mai 2010 10:33
...... Subscriu la parerile majoritatii ...si anume ca mare greseala ai facut casatorindu-te cu acest barbat...alunecos, dubios...in ceatza, parca . Insa nu are rost sa mai pun paie pe foc , intrebandu-te cum te-ai casatorit cu un barbat cu care nu aveai o relatie de cuplu ci una ...frateasca???
Prin urmare, cred , ca , indiferent ce vei afla in legatura cu el , despre preocuparile lui , orientarea lui sexuala, etc trebuie sa te desparti de el . O casnicie , nu are nici o sansa sa dureze in conditiile acestea . prost croita , va fi mereu...incomoda. Vei aranja maneca, va face o cuta , vei mai carpi un buzunar, se va rupe tivul...intelegi??? intre voi nu exista incredere, sentimente si ...pasiune trupeasca...Ce sa va uneasca?????
In ceea ce priveste , faptul ca iti faci probleme pt. copil.adica , sa nu creasca fara tata.....Este cea mai falsa problema...Multe femeie se ascund in dosul acestui motiv...moral , da fapt , ele nu au curajul sa vada si sa accepte realitatea. Stiii de fapt , ca baietelului ii va fi bine cu tine, ca va creste mai frumoas intr-un mediu calm , normal , decat in hatisul unei casatorii de forma, fara o baza reala , in care se vor isca mereu tensiuni , suspiciuni...iar in timp, va fi tot mai grav. Si , ceva la care se pare ca nu te gandesti : Cum crezi ca poate fi bine pt. copil sa aiba alaturi un tata...hot , care fura din casa , casa in care traieste copilul ?? poti avea incredere intr-un astfel de om??? Eu simt ca tu , esti cam atasata de el...probabil ca de aceea ai si acceptat asemenea relatie ciudata , insa e vremea sa privesti realitatea in fatza . Tocmai , ca esti MAMA si acum ai o obligatiie serioasa de asumat.
Sper ca vei reusi sa te detasezi de cotidian si sa te gandesti clar , sincer la problema ta , astfel , putand sa iei hotararea care va fi benefica si-ti va permite sa te mai gandesti la viitor. Ai grija de tine si de bebe...si mult noroc !!!!
libra66
Postat pe 3 Mai 2010 10:11






cine stie? sunt si femei ca ea , sunt si "barbati"ca el, sunt apoi si situatiica aceasta. Nu cred ca e ceva cusut cu ata alba ci multa inconstienta .
liaiedera
Postat pe 3 Mai 2010 15:54
iubirea e oarba dar nu sta pe loc .mergi inainte ptr binele vostru
garbo072388
Postat pe 5 Mai 2010 12:05
Cred ca nu -ti foloseste sa stii ce face in timpul ,cand este plecat de acasa ...S-ar putea sa afli chestii care dor ...
Dat fiind faptul ,ca nu este potent ,nu te doreste ca pe o sotie ...te poti gandi la mai multe variante :
1)are alta femeie sau alta orientare sexuala
2)poate fi cu probleme de potenta ,ceea ce ... exclud asta (tu poti sa iti dai seama mai bine ....incearca sa te imbraci sexi prin casa ,fa tot ce tzine de tine sa il atragi ...)
3)s-a casatorit cu tine din interes sau sa isi ascunda viatza dubioasa de dinainte (faptul ca ti-a luat banii din banca ,iar colegii l-au situat undeva ...trebuie sa iti dea de gandit ...,deci atentzie !!! transfera banii in alt cont ,pana nu te lasa cu zero lei ).
Inainte sa iei decizia pentru divort ,planifica-ti o zi sa mergetzi impreuna la un psiholog si la un preot .
Nu -ti mai face probleme de copil ,se ingrijeste Dumnezeu ...
Si altceva ...Roaga-te , sa te intareasca Dumnezeu ...situatzia ta este dificila ,deoarce deduc ca il iubesti ...si e normal ..
Ai grija de tine si de copil !
ica2
Postat pe 5 Mai 2010 17:47
vai ica...in-cre-di-bil..
ai fost a-do-ra-bi-la.

asa mami...sa fie sexi..ca stau unele prin casa in niste chestii labartate,de te doare capu'...bine,nici ca din cutie nu merge..
asa, un aer neglijent- voit...
iasomia
Postat pe 5 Mai 2010 17:51
pai ia draga atitudine, ori nu te doreste ori gay!!
narcysa
Postat pe 6 Mai 2010 08:39
sunt deacord si eu cred la fel
narcysa
Postat pe 6 Mai 2010 08:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme de familie - sotia tatalui meu 5 De la: CoKNeZa 6 Iulie 2012 15:12
Oare merita sa lupti atata? 26 De la: garbo092182 2 Februarie 2010 02:45
Doar un sfat amical 35 De la: flory2006 12 Octombrie 2014 14:48
Ce sa fac? 58 De la: pushika 15 Martie 2010 20:26
Îl iubesc muuult, dar el nu mă iubește. :( Ce să fac? 19 De la: Axl_R 6 Septembrie 2016 10:02
Setari Cookie-uri