DE CE TREBUIM SA SUFERIM SI SA NU FIM MULTUMITI:(((

interesant replici si altele ziceti voi pe aici hmmmmm cand altii sufera alti rad si fac misto pe seama lor offffffff dar asta este multumesc pt sfaturi si replici:))
nimikkk
Postat pe 9 Februarie 2010 18:36
De la: garbo036177, la data 2010-02-09 15:15:11Draga Alexandra ]n dragoste si razboi este permis orice. Depinde de tine daca vrei sa-l ti langa tine sau vrei sa-l pierzi. Concurenta este mare si trebuie sa avem grija. Ne este permis orice in numele dragostei!


sigur.
Au bagat niste lese noi la pet shop. PET shop.
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 00:32
lese noi, poate si strap-on-uri noi-noutze .. tot la sado-maso ajungem, nu?
anakin
Postat pe 11 Februarie 2010 00:37
mdaaa..nebune ca 177 care in ,,dragostei " ...fac viata un calvar oricui le-ar iesi in cale intalnim pretutindeni..,,Bravo" 177, la mai mare!!
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 00:38
de ce, ati mai fost?
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 00:38
Fuseram, Q, pe la inhibatii aia ...
anakin
Postat pe 11 Februarie 2010 00:40
,,in dragoste si in razboi totul e permis"...mda..,,e permis" sa calci peste orgolii , sa ai in tine jigodismul cerut pt situatii de gen , sa fii nesimtita..impertinenta..in incercarea ta de a-l tine pe ala langa tine cand de fapt..el nu mai are chef. E permis orice 177 !!
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 00:40
a da... topicul ala cu metamorfoza in pitbull. Uitasem de el...
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 00:44
mdaaaaa..asa mi-e de greata , unele ca 177 au uitat ce inseamna atitudine , au uitat acea LIMITA. ,,pana aici am trait frumos..dar acum spun Pas...pt ca..nu mai merge. Nuuuuuuuuuuuuu.....,,trebuie sa lupt sa fie al meu , chiar daca nu ma mai iubeste , nu mai simte nevoia sa fie cu mine si in caz ca..are pe altcineva no problem ...dezbinam , intervenim , intrigi ..alea alea, tot arsenalul si lupta si lupta " Sunt sarite de pe fix..si au probleme grave de personalitate.ASA CA ....baga mare 177!!
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 00:51
reyya, tine de calitatea vietii fiecaruia... Daca ea insista sa se tavaleasca prin cotetu' porcilor, "some of them want to be abused, who am I to disagree", vorba cintecului ala cu sweet dreams.
Sa lasam femeia in pace... te pui cu visu' omului....
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 00:54
Da ce-a facut 177 aia ca nu vad nimic pe topicul asta.
sierra_ig
Postat pe 11 Februarie 2010 01:07
De la: garbo036177, la data 2010-02-09 15:15:11Draga Alexandra ]n dragoste si razboi este permis orice. Depinde de tine daca vrei sa-l ti langa tine sau vrei sa-l pierzi. Concurenta este mare si trebuie sa avem grija. Ne este permis orice in numele dragostei!


uite aici...
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 01:09
Aha, multumesc... Pai si te mira? Pana si-n filme e leitmotif. All is fair in love and war... O porcarie. Ar trebui sa-i intrebe si pe aia din Hiroshima chestia asta. Oare ei ce parere or avea? Ah da... nu au nici o parere. Sunt morti demult.
sierra_ig
Postat pe 11 Februarie 2010 01:14
Ati omis: a spus "in numele dragostei", si cu nuanta asta are dreptate... In the name of love.
Nu de aia sint toate crimele, cumva in the name of love? Love de Allah sau de bani sau de glorie...sau whatever love prapadita ca amaratul asteia. Il compatimesc, sincer. E si el om, saracul... Cum o fi sa spuna cineva de tine ca "te tine bine, e concurenta acerba si isi permite orice, ca in razboi?"... brrrrrrrrrr...
quasaria
Postat pe 11 Februarie 2010 01:20
sincera va multumesc de sfaturi hmmm insa sa il tin cu forta langa mine nu am sa pot:( desi il iubesc cred ca am sa il las adica sa nu mai fiu cu el ca vad ca nici cu sfaturi nici cu binele nici cu raul nu am cum sa il tin langa mine pentru ca nu vrea si eu cred ca cel mai bine am sa il las desi am pierdut un an degeaba am invatat ceva nu????si sper ca nu mai afc aceasi greseala dar sa nu uitam ca eu una mi.am dat SEAMA CA TRAIM SI NE HRANIM IN ACELASI TIMP DIN MINCIUNA hmm trist dar adevarat ........vad aici pe site ca una are amant ...alta ca nu isi iubeste barbatu ...alta ca face avorturi ...alta ca iubeste si nu este iubita (intru si eu aici:(((...)altii ca nu stiu cum sa se inpace dupa ce au inselat cu pers iubita hmm vad numai tristete si probleme:(((offf si inca ceva cum zicea 177 lupti lupti si iara lupti dar oare pana cand ?o dati si o data trebuie sa renunti la aceea lupta din care nu castigi nimic numai pierzi prin suferinta nu???
nimikkk
Postat pe 11 Februarie 2010 01:53
182....nu poti si nu trebuie sa tii pe cineva langa tine daca acel cineva nu isi mai doreste...lasa-l si vezi-ti de viata ta, acel cineva fie nu te merita, fie nu stie sa te aprecieze , fie i-ai dat prea multe sanse si nu a inteles nimic din ele..fie pur si simplu omul e un marlan ..Nu ai pierdut pe nimeni , e posibil sa nu fi fost niciodata al tau cu adevarat...Iubeste-te pe tine si nu renunta la orgoliul de a spune ,,pana aici a fost ok..de acum incolo se pare ca nu" Nu privi inapoi si nu trai in trecut!! Show must go on...
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 01:59
,,In dragoste si -n razboi totul e permis" Asa sa fie...???!! hmmmm !! NICIODATA!!!!!
Cunosti efecul de bumerang??? :-)
Ideea e urmatoarea: nu face alteia ceea ce nu ti-ar place sa ti se faca tie...de ce...??? simplu , suferinta ta va fi dubla la un moment dat , chiar daca aparent te vei considera castigaotare . Asta e valabil mai ales pt 177 :-)
reyya
Postat pe 11 Februarie 2010 02:08
mai ales in dragoste sau mai ales in razboi/??
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 02:13
sau mai ales in dragoste si pacee?
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 02:15
Dea... Dragostea pacii sau pacea dragostei. Sau amandoua. Ori niciuna.
sierra_ig
Postat pe 11 Februarie 2010 11:25
multumesc de sfaturi dar asta este nu ma marita desi eu i.am aratat ca il iubesc nu ma merita avand 30 de ani si eu stand singura si vine o data cel mult de 2 ori la mine hmm interesant nu avand si cheiile de la casa mea mai interesant ce barbat nu si.ar dori sa aibe cheile de la acsa ei si sa poata mearga la ea noapte de noapte hmm eu stiu muncesc pana tarziu dar asta este servikiul meu de ospatarita si aici ma si cunoscut si al anii ana sa stai tu cu mama si tata :((( offf asta este .......oi vedea eu ce oi face desi mie fff greuuuuuuu
nimikkk
Postat pe 11 Februarie 2010 15:03
sunt multi care nu pot trai decat la poala mamei din pacate...cunosc situatia...e mai usor sa ramai baietelul lui mama decat sa devii barbat si sa ai familia ta...
lala_cri
Postat pe 11 Februarie 2010 15:06
poi sa ramana la poala mamei caci eu nu mai pot continua asa si uite acum m.am certat cu el:(((((((((( si atunci facase branza cu indiferenta lui si tot ceea ce imi face sa sufar si sa plang :((((((
nimikkk
Postat pe 11 Februarie 2010 15:28
Una din legile lui Murphy spune ca: "dragostea e o gaura in inima".
lala_cri
Postat pe 11 Februarie 2010 15:31
fleurdelis
Postat pe 11 Februarie 2010 20:55
De la: lala_cri, la data 2010-02-11 15:31:51Una din legile lui Murphy spune ca: "dragostea e o gaura in inima".
Dragostea si pacea doar la Dumnezeu o gasim...
omulsincer
Postat pe 11 Februarie 2010 21:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:)) 8 De la: vuvuzela 20 Ianuarie 2011 23:25
Ce ati face daca ati castiga la lotto?! 144 De la: eu_geminy 14 Noiembrie 2010 20:04
religia 17 De la: vuvuzela 5 Februarie 2011 17:34
Formatorii de opinie 1 De la: VOIAJOR 30 Martie 2012 19:27
Fidelitatea in stil muieresc = infidelitatea in stil barbatesc 258 De la: garbo_398447 19 Mai 2014 22:13
Setari Cookie-uri