DE CE TREBUIM SA SUFERIM SI SA NU FIM MULTUMITI:(((

BUNA.ma numesc alexandra si am 23 de ani sunt singura in spania de 3 ani aproape ...am intalnit mai multi oamnei rai decat buni ,am vazut vrute si nevrute dar ........unde munkesc eu am intalnit akum un an un baiat hmm are 30 de ani si a umblat dupa mine 2 luni si akum suntem impreuna desi....la inceput totuk era ok au venit perioadele de certuri de ce?iesea sf ed saptamana ,nu ma mai suna, nu raspundea la telefon eu eram un pik stresanta dar ma simteam singura si ma simt in continuare akum nu mai iese la discoteca de la ultima cearta de revelion l.am lasat sa intors la mine dar......imi este frica nu stiu de ce dar nu mai am incredere in el delok ...sunt ferikita in preajma lui dar cand sunt singura:(( ma gandesc la el oare unde este?oare ce face?oare este in casa la el?dar oare nu stiu ce?si tot asa ...eu m.am mutat singura cu gandul ca av veni sa stea cu mien dar........nu este asa uite ca a trecut un an si nimika sunt inka singura in acsa mea si el cand nu vine la mine stau si plang noptii intregi caci nu am pe nimeni aiki numai pe el :(( vreau un sfat va rog frumos cum sa fac sa trec peste toate astea ...........aaa el este spaniol offffff doamne cate am mai indurat dar il iubesc ....nu ma jignit nikiodata dar ii plake sa fac ceea ce zike el ......un sfat va rog mult
nimikkk
Postat pe 2 Februarie 2010 03:03
Dump his ass Daca e asa de fraier incat sa nu stea cu tine mereu nu te merita. Sau poate ca esti una din multele fete ale lui. Nush ce sa zic dar chestia tine cam demult si iti spun acum ce i-am zis unei tipe pe care o iubesc si acum mult mai mult decat imi place sa recunosc... Nimeni nu-ti merita lacrimile.

My 2 cents.
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 06:57
unde zici ca esti localizata, 182-ule? in Spania?... e bine, inseamna ca IQ-ul mediu pe tara ne-a mai crescut nitel - macar atata sa faci si tu.
anakin
Postat pe 2 Februarie 2010 08:22
Pentru ca spui ca esti singura,asta fiind dominanta,te victimizezi peste limita,mai este un aspect in suferinta ta,in mintea ta un barbat=un simbol,oricare barbat ar fi fost,traiai aceiasi situatie.
Cauta in interiorul tau,sa vezi care e realitatea.
scrichy
Postat pe 2 Februarie 2010 08:33
va multumesc mult de sfaturi ...........si inka o zi uite singura aiki in casa offf asta este si cand sunt cu el sunt cea mai ferikita dar...........de ce mi se intampla mie toate astea?:((((
nimikkk
Postat pe 4 Februarie 2010 01:31
Nu esti singura Hang in there. Roata se intoarce... mereu.
sierra_ig
Postat pe 4 Februarie 2010 01:47
Pai stii de ce ti se intimpla? Pt ca n-ai alta preocupare in afara de el. Get a life...
quasaria
Postat pe 4 Februarie 2010 04:25
De la: garbo092182, la data 2010-02-04 01:31:01va multumesc mult de sfaturi ...........si inka o zi uite singura aiki in casa offf asta este si cand sunt cu el sunt cea mai ferikita dar...........de ce mi se intampla mie toate astea?:((((


de ASA...
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 04:44

Ofer consultanta in tarot, in gypsy cart si astrologie sfaturii, ritualurii, pentru mai multe detail ma puteti vizita si pe site http://atlas-mfe.cabanova.com/. Pentru o programare se poate si la adresa de email little_angel1151@yahoo.com sau adaugandu-ma in lista de mess little_angel1151
little_angel1151
Postat pe 4 Februarie 2010 09:36
da..........stiu ca roata se intoarce dar,,,,,totus am o frika nu stiu de ce?:((( multumesc de sfat
nimikkk
Postat pe 4 Februarie 2010 19:20
Buna Alexandra

Si pe mine ma cheama tot Alexandra, am citit despre ce ai scris tu, am trecut si eu prin astea stiu cum e, doar cine a trecut prin fazele astea stie cat e de grea suferinta, dar se spune ca atunci cand iubesti trebuie sa si suferi, vrem nu vrem si chestia asta face parte din viata noastra si mai ales din iubire. Ce zodie esti?...Trebuie sa fi tare, sa gandesti optimist pentru ca, daca el te iubeste cu adevarat el te va cauta, tu nu trebuie sa emani inspre el gelozie pentru ca astfel il vei indeparta de tine si nu cred ca iti doresti asta, uita intrebarile alea oare unde e?, oare ce face?....uitale!!!!!! e spre binele tau...ofera celui de langa tine cea ce tu iubesti sau iti place....in general chestiile astea cu ce face? unde e? cu cine e? le au zodiile de apa adicapestii, racul si scorpionul, a sa nu uit ca si tauri si gemeni mostenesc gelozia.
Gandestete limpede la momentele frumoase, fi optimista mai ales ca esti si singura....las ca te va cauta e...

te salut alexandra
garbo097566
Postat pe 4 Februarie 2010 19:33

eu_vio
Postat pe 4 Februarie 2010 19:36
cu drag, aleha.
nelly05
Postat pe 4 Februarie 2010 19:53

aia suna periculos, cu "emani spre el gelozie". Saracu'...
quasaria
Postat pe 6 Februarie 2010 14:42
da multumesc asa este cand iubesti trebuie sa si suferi offf si da sunt rac :) de apa asa sunt eu:((((pop
nimikkk
Postat pe 7 Februarie 2010 04:31
buna,Alexandra,vreau sa i-ti spun ca si eu sunt rac la fel ca si tine:(( si stiu ce simti,e greu pt tine spun unii, ca esti acolo dar daca ai fi aici in tara,acasa, tot asa ti-ar fi, pentru ca noi racii suntem exagerat de prosti,ne indragostim,iubim neconditionat ,ne dedicam total,ne dorim o familie si ne lasam calcat sufletul in picioare,si ramai golita si pustiita,dupa asfel de relatii in care dai tot si parteterul tau nu vine cu nimic sau aproape nimic.vrei un sfat? am 43 de ani,daca nu esti fericita daca suferi si consideri ca nu merita,incearca sa te rupi de el,stiu ca e greu,dar pierzi timpul,suferind ,i-ti spun din propria experienta.Vor trece anii pe langatine suferind,cand te vei scula intr-o dimineata,si te vei uita in oglinda vei vedea un chip pe care nu il vei cunoaste un chip pe care este intiparita suferintza.CREDE-MA NU MERITA.
Nicool
Postat pe 7 Februarie 2010 09:25
multumesc mult nicool de sfat sincer acum merge mai binisor cu el dar frika o am si nu numai caci nu mai am incredere in el delok:((( si asa este il iubesc si m.am indragostit de el fara sa vreau si dupa ce am iubit o data am zis gata sa terminat dar.........uite ca din nou aceasi sentimente sau pot zike si mai puternike atuncia eram o copila dar acum offfffffffff stiu ca nu merita dar uite stau singura intr.o casa si el nu vine sa stea cu mine oarre de ce?:((((
nimikkk
Postat pe 8 Februarie 2010 01:03
Ca nu te iubeste, ce e atat de greu? Stai si asteapta-l Penelepo. Impleteste cozi albe.
Doara
Postat pe 8 Februarie 2010 06:30
asta topic de betie...dla cu viata meeeeaaaa..... de ce trebuim sa suferim, lumeeeee....

Pardon. Am gresit tzopaitorul. Asta era:
quasaria
Postat pe 8 Februarie 2010 22:57
De la: quasaria, la data 2010-02-08 22:57:22asta topic de betie...dla cu viata meeeeaaaa..... de ce trebuim sa suferim, lumeeeee....

Pardon. Am gresit tzopaitorul. Asta era:


super comentariul Q----- ce-am mai rasssssssssss .....zici ai gresit "opitorul?"...
keks
Postat pe 8 Februarie 2010 23:08
pardon.....aici e betzivaneala????....oups...hac!...am gresit topicul.....nu face nimik.....hai liberare!!!
tutankhamon
Postat pe 8 Februarie 2010 23:14
fleurdelis
Postat pe 8 Februarie 2010 23:16
De la: garbo092182, la data 2010-02-02 03:03:49BUNA.ma numesc alexandra si am 23 de ani sunt singura in spania de 3 ani aproape ...am intalnit mai multi oamnei rai decat buni ,am vazut vrute si nevrute dar ........unde munkesc eu am intalnit akum un an un baiat hmm are 30 de ani si a umblat dupa mine 2 luni si akum suntem impreuna desi....la inceput totuk era ok au venit perioadele de certuri de ce?iesea sf ed saptamana ,nu ma mai suna, nu raspundea la telefon eu eram un pik stresanta dar ma simteam singura si ma simt in continuare akum nu mai iese la discoteca de la ultima cearta de revelion l.am lasat sa intors la mine dar......imi este frica nu stiu de ce dar nu mai am incredere in el delok ...sunt ferikita in preajma lui dar cand sunt singura:(( ma gandesc la el oare unde este?oare ce face?oare este in casa la el?dar oare nu stiu ce?si tot asa ...eu m.am mutat singura cu gandul ca av veni sa stea cu mien dar........nu este asa uite ca a trecut un an si nimika sunt inka singura in acsa mea si el cand nu vine la mine stau si plang noptii intregi caci nu am pe nimeni aiki numai pe el :(( vreau un sfat va rog frumos cum sa fac sa trec peste toate astea ...........aaa el este spaniol offffff doamne cate am mai indurat dar il iubesc ....nu ma jignit nikiodata dar ii plake sa fac ceea ce zike el ......un sfat va rog mult
Draga lumea este plina de oameni rai..dar ai grija cu cine te incurci si sa fii foarte atenta...Cautati oameni cumsecade dar totusi ai grija,pt ca oamenii sunt schimbatori si diabolici
omulsincer
Postat pe 8 Februarie 2010 23:18
trebuim sa suferim....ascult-o tu pe buna... ca si ea-i plecata tareeeee departe...
keks
Postat pe 8 Februarie 2010 23:23
De la: buna01, la data 2010-02-08 23:18:00
De la: garbo092182, la data 2010-02-02 03:03:49BUNA.ma numesc alexandra si am 23 de ani sunt singura in spania de 3 ani aproape ...am intalnit mai multi oamnei rai decat buni ,am vazut vrute si nevrute dar ........unde munkesc eu am intalnit akum un an un baiat hmm are 30 de ani si a umblat dupa mine 2 luni si akum suntem impreuna desi....la inceput totuk era ok au venit perioadele de certuri de ce?iesea sf ed saptamana ,nu ma mai suna, nu raspundea la telefon eu eram un pik stresanta dar ma simteam singura si ma simt in continuare akum nu mai iese la discoteca de la ultima cearta de revelion l.am lasat sa intors la mine dar......imi este frica nu stiu de ce dar nu mai am incredere in el delok ...sunt ferikita in preajma lui dar cand sunt singura:(( ma gandesc la el oare unde este?oare ce face?oare este in casa la el?dar oare nu stiu ce?si tot asa ...eu m.am mutat singura cu gandul ca av veni sa stea cu mien dar........nu este asa uite ca a trecut un an si nimika sunt inka singura in acsa mea si el cand nu vine la mine stau si plang noptii intregi caci nu am pe nimeni aiki numai pe el :(( vreau un sfat va rog frumos cum sa fac sa trec peste toate astea ...........aaa el este spaniol offffff doamne cate am mai indurat dar il iubesc ....nu ma jignit nikiodata dar ii plake sa fac ceea ce zike el ......un sfat va rog mult
Draga lumea este plina de oameni rai..dar ai grija cu cine te incurci si sa fii foarte atenta...Cautati oameni cumsecade dar totusi ai grija,pt ca oamenii sunt schimbatori si diabolici
In oameni nu este bine sa avem incredere pt ca sunt schimbatori..Doar in Dumnezeu putem avea incredere..Daca vrei oameni de incredere,mergi la biserica ca poate mai gasesti ceva bun pe acolo..Dar totusi ai grija ca peste tot sunt oameni prefacuti..
omulsincer
Postat pe 8 Februarie 2010 23:27
e plecata departe rau....
elodia
Postat pe 8 Februarie 2010 23:29
De la: elodia, la data 2010-02-08 23:29:08e plecata departe rau....
Cred ca tu
omulsincer
Postat pe 8 Februarie 2010 23:32
De la: buna01, la data 2010-02-08 23:32:06
De la: elodia, la data 2010-02-08 23:29:08e plecata departe rau....
Cred ca tu


inteligenta replica ai tu mai buna"noastra".....
de ce te legi de oamenii care nu-ti fac nimic?...
keks
Postat pe 8 Februarie 2010 23:37
mania persecutiei, deh...
sora_ilsi
Postat pe 8 Februarie 2010 23:38
pt ca nu ii fac nimic?
quasaria
Postat pe 8 Februarie 2010 23:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeie varsator barbat taur ce spuneti se potrivesc???????????? 11 De la: anaROBERT 24 Noiembrie 2010 11:52
ce spuneti?? 129 De la: Eugenia69 1 Iulie 2011 06:37
femeie leu barbat gemeni 47 De la: cory_emy 8 Martie 2011 16:50
sa va povestesc acum din experienta mea! 18 De la: buna01 28 Ianuarie 2010 15:08
Madalina Manole, fata cu parul de foc a plecat dintre noi! 263 De la: lala_cri 23 Iulie 2010 09:56
Setari Cookie-uri