ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Vina mea....partea a doua

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

va urma......
  citeaza   raspunde

la cum se prezinta, eu zic ca e THE END!
  citeaza   raspunde

scuze...in fine...trebuie sa scriu ceva(adica destul de mult)..si nu cred ca merge..mi s-a blocat...
  citeaza   raspunde

Asa e, sunt de acord: partea a doua!
  citeaza   raspunde

io vreau partea intiia!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

io n-am nici o vina...
  citeaza   raspunde

vina mea e ca am incredere in toate minciunile fetilor
  citeaza   raspunde

nici io.....da daca trebe.....
  citeaza   raspunde

am vrut sa spun in comparatie cu iri, da' nu m-ai lasat sa termin, nazi...
  citeaza   raspunde

las' ca stiu io: toata vina o are berbatii care este ei porci
  citeaza   raspunde

da' io, ce vina am?
  citeaza   raspunde

aha.....ilsi....
  citeaza   raspunde

azi dimineata am avut oroarea de a citi pe blogul ei un mic(enorm) text,dedicat mie,in care primeam insusirile:animalo,steoarfo.m****o,in fine...ceva super groaznic pentru mine,si la fel ca data trecuta niste amenintari spuer dragute:te omor,te calc pe cap,o sa-ti fac viata un calvar..etc si era sa uit,eram considera o inculta cu limbaj de mahala..scuzele mele,dar eu in loc s-o jignesc la randul meu..i-am scris urmatoarul "discurs":da,ai dreptate,nu te cunosc,si nici nu stiu cine te cunoaste cu adevarat,dar sa-ti zic in ce privinte te inseli:nu sunt o m****a,si stii asta mai bine decat oricine,nu sunt o inculta,am principii,si ma cunosti,dar nu destul.Si vrei sa ma omori?bravo tie.Oricum,mai trebuie sa ma mai suporti doar 6 luni..defapt..ce ma chinui eu sa imi distrug degetele...foxigirl.blogspot.com si raspunsul meu e postat la comentarii..please help..vreau sa sfarsesc odata povestea asta...
  citeaza   raspunde

ei mai virusache!!!!!da si ele care e niste courve.....si s proaste....ca sta se le bata....
  citeaza   raspunde

poci sa stii...
  citeaza   raspunde

nazzi mami..eu am probleme si tu jignesti femeile..pai..se poate..in loc sa ma ajuti si pe mine..nu vezi ca ma simt vinovata..e rog eu..abtinete de la critici...
  citeaza   raspunde

cini bre io???????
era un citat........
  citeaza   raspunde

bine bine..hai te rog eu...stau aici si ma strofoc si tu ai chef de citate..dar daca aia atenteaza la viata mea...vrei sa mor?
  citeaza   raspunde

tu te lasi intimidata de un blog? de cineva care scrie la nervi, la ura.? chiar crezi ca te omoara..?
stai sa iti notez undeva nick-ul, ca sa stiu daca dispari , cauza
  citeaza   raspunde

lasa, nazi, ca unele intelegem...mai ales alea batute...
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

bestiuta,scuzele mele,stiu ca pare ciudat,dar ma astept la orice de la ea..adica...parol...
  citeaza   raspunde

mai crysulino.....tu ai 14 anisori??????
  citeaza   raspunde

hai ca deja ma iei la "misto"..pai cati ani vrei sa am...?si scuza-ma ca ma tem ca dementa aia poate sa faca in asa fel incat sa sfarsesc violata la coltul blocului...si multumesc ca va faceti griji...-> eram ironica
  citeaza   raspunde

nu te iau la misto.....crisulino......n am di ce.....
  citeaza   raspunde

acum v-ati suparat pe mine?
  citeaza   raspunde

ce sa fac?...stiu ca suna copilareste dar o cred
  citeaza   raspunde

crys, vrei sa trimit eu blogul ala unui serviciu competent? o sa le dai toate datele?
  citeaza   raspunde

buna...sunt noua pe aici,imi spuneti va rog cum poa adauga poze la album?O sa incerc sa va rasplatesc cumva...

va rog nu spargeti zidul
  citeaza   raspunde

pik....daca mor...te rog promite-mi ca vii sa-mi pui flori pe mormant...si las-o balta cu tanti schizofreminca... .....pupici
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: