sunt o aventura sau ceva mai mult

Tanar pensionar...???
Napolact
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:35
sunt ,,doritoare" ????
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:37
bre, m-ati pierdut! da' io unde ramasesem? la adn sau la i si a? Quuuu, scoate-ma din dilema!!!

aha, stai ca imi amintii: aveam si eu o intrebare.
da' amu nu-mi mai amintesc intrebarea... stiu ca o aveam, o pusesem bine, da' acum nu o mai gasesc.
anyway, pana la urma fatuca aia cu initierea topicului a mai intrat?
cum? nu a mai intrat? ok, multumesc de raspuns.
ready_vivus
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:39
ioi, ishtenem...se vede ca e unu noaptea...am plecat de la dramoleta fatucai, ne-am impiedicat de kant, si o dam acum pe bani si nubile

si de ce credeti voi ca una de 30 de ani nu se poate indragostii de unu de 50 ? ha ?

nu zic invers ca sa nu se creada ca imi apar cauza, nah...

Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:40
nup...doar ca nu imi pot imagina ce alta ocupatie si-ar putea gasi un nene abia iesit la pensie... si mai ales daca are si ceva banuti
Napolact
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:40
De la: Anouk, la data 2009-11-19 00:32:53helen, dezvolti scenarii, mama ? de unde ai scos-o p-asta cu nubila si batranul ?

ca tu nu ai amintit de asa ceva cand ai postat de chestia asta

nu ma fa sa-ti dau cu citatu; in cap


Nu am postat eu subiectul asta si exemplul cu pustoaica si tanarul pensionar a fost ales special ca sa punctez faptul ca nu poate fi iubire.
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:42
Ultima parte e cea,,relevanta" pentru el ca partea cu iesitul la pensie e plictis total....
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:42
exact - am ajuns la "na ce destepte sintem noi ca facem barbatii de bani, ca altfel ne cred proaste si nu ne respecta si nu ne dau saru'mina" - sau cum era aia cu leadershipu'?
Si cu interschimbabilele?
Am citit eu niste vocale.. a sau i pe undeva.
quasaria
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:43
napolact, nu te grabi cu etichetele

eu am o verisoara care are 47 de ani, iar sotul ei are 72...au o fata de varsta fiicei mele, adica 26 de ani

si te asigur ca se iubesc...el si acum ii saruta mana cand intra in casa
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:44
pana la uma tipa are 23 de ani...deci...:)) hmmm...tare ma tem eu ca nu are stabilitate emotionala si nici demnitate...
Napolact
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:44
De la: Helen29, la data 2009-11-19 00:42:18
De la: Anouk, la data 2009-11-19 00:32:53helen, dezvolti scenarii, mama ? de unde ai scos-o p-asta cu nubila si batranul ?

ca tu nu ai amintit de asa ceva cand ai postat de chestia asta

nu ma fa sa-ti dau cu citatu; in cap


Nu am postat eu subiectul asta si exemplul cu pustoaica si tanarul pensionar a fost ales special ca sa punctez faptul ca nu poate fi iubire.


cum sa nu...ea crede ca pensionarul nu-i insurat...si el crede ca pustoaica il iubeste cu adevarat...Traiasca ,,iubirea adevarata"!!!
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:45
De la: Anouk, la data 2009-11-19 00:40:11 ioi, ishtenem...se vede ca e unu noaptea...am plecat de la dramoleta fatucai, ne-am impiedicat de kant, si o dam acum pe bani si nubile

si de ce credeti voi ca una de 30 de ani nu se poate indragostii de unu de 50 ? ha ?

nu zic invers ca sa nu se creada ca imi apar cauza, nah...


Doamne,am spus eu ca nu poate sa il iubeasca? Daca mai e si pe duca si ii lasa averea il adora!
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:45
mda...nu am zis ca nu se poate intampla...dar tipul parca era casatorit, in cazul expus de tine banuiesc ca el nu si-a lasat sotia anterioara ptr verisoara ta. nu etichetam;P
Napolact
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:46
Si apoi...stau si ma gandesc....si eu am o relatie cu un tip cu 12 ani mai mare.:D Iubirea e posibila in orice "cadru". Dar aici ma refeream strict la faptul ca el e insurat, si isi inseala nevasta. Si apoi daca mai sus s-a specificat ca de fapt nu e vba de un pensionar si o pustoaica...e destul de...hmmm...
Napolact
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:49
De la: Helen29, la data 2009-11-19 00:12:58Lasand gluma deoparte,nu este bine sa judeci pe nimeni pentru ca nu stii niciodata care i-au fost adevaratele motive.Fiecareia ni se poate intampla sa dam peste un Don Juan si sa ne trezim peste noapte amante dar sa mergi mai departe se numeste prostie si nu are nici o scuza decat daca se lasa cu ceva banuti in cont.


helen, ma obligi sa-ti arat citatul ala in care spuneai ca nu are nicio scuza decat daca sare ala cu banu

ia baga tu ochiu' acilea, mami

desi, daca citesc ultima ta postare, crez ca nu vorbim aceeasi limba

iti dau acelasi sfat pe care i l-am dat si lui napolact...nu te grabi sa pui etichete, s-ar putea sa te inseli. mai sunt si oameni care nu gandesc numai cu portofelul
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:50
na mama, vara-mea nu l-a despartit de nevasta, era divortat deja de cativa ani buni

Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:53
Mai Anouk,am spus ca ni se poate intampla si asa e ,poti sa te intalnesti cu un tip 1,2,3,5,10 zile fara ca macar sa ai habar ca e insurat si cand afli sa te retragi frumos,cand am vorbit de interes m-am referit strict la relatiile care merg mai departe de faza asta si fiecare stie clar ce loc ocupa.
Acum m-ai inteles?
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:56

iti dau acelasi sfat pe care i l-am dat si lui napolact...nu te grabi sa pui etichete, s-ar putea sa te inseli. mai sunt si oameni care nu gandesc numai cu portofelul[/quote]


Nu zic nu. E drept...si chiar sunt de acord cu tine. Dar sa vezi faza dura ca pe zi ce trece observ o invaluire de oameni care nu gandesc doar cu portofelul dar si cu ce au in pantaloni. Imi cautam un job care sa-mi permita sa si merg la facultate, si am sunat la un nr de tel dintr-un anunt in care specifica ..faptul ca se cauta o persoana pentru curatenie 3 ore pe zi. si am vbit cu nenea, si m-a asigurat ca e tip de treaba ca are copii si femeie si ca nu tre sa am grija de copii doar ce ii fac curatenie si atat...a dorit sa ne intalnim, si eu eram cu colega, ajunse la locul stabilit l-am sunat din nou ca sa imi confirme venirea si nenea s-a trezit sa-mi zica sa mergem undeva la un club mai asa...ca doar dehhh de cand ma asteapta, si din nou il intreb " deci eu voi presta niste servicii domestice adik de curatenie si nimik mai mult, si a zis da da...dar...ne vedem la club, i-am zis ca nu ci doar in statia de autobuz ca sa stabilim niste lucruri, dupa care...hmm...si mie care imi ardea...fine...
nu mai conteaza. nu judec pe nimeni pe bune
Napolact
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:58
De la: Anouk, la data 2009-11-19 00:53:17na mama, vara-mea nu l-a despartit de nevasta, era divortat deja de cativa ani buni




ehhh poi vezi...asta e cu totul altceva. sunt doi oameni care se iubesc ptr ca asa a fost dat si neimplicand o terta persoana.
Napolact
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:59
nu. Da' probabil nu o sa intelegi niciodata, asa ca nu te mai stradui... Lasa. Ne-ai convins.
quasaria
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:00
sincer, nu te-am inteles, cum am mai spus nu ssunt prea desteapta

io citesc exact ce ziceai tu acolo..."Fiecareia ni se poate intampla sa dam peste un Don Juan si sa ne trezim peste noapte amante dar sa mergi mai departe se numeste prostie si nu are nici o scuza decat daca se lasa cu ceva banuti in cont."

in mintea mea, io inteleg ca daca mergi mai departe esti proasta, dar ai o scuza daca se lasa cu ceva banuti in cont

da' cum am mai zis...io pricep mai greu
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:01
napolact, ala vroia doar sa se secseze, mama...credea ca esti femeia 2 in unu, ii faci si curatenie si te mai harjonesti putin si cu el pe blana de leopard din dormitor

e plina lumea de nebuni
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:05
De la: Anouk, la data 2009-11-19 01:01:10sincer, nu te-am inteles, cum am mai spus nu ssunt prea desteapta

io citesc exact ce ziceai tu acolo..."Fiecareia ni se poate intampla sa dam peste un Don Juan si sa ne trezim peste noapte amante dar sa mergi mai departe se numeste prostie si nu are nici o scuza decat daca se lasa cu ceva banuti in cont."

in mintea mea, io inteleg ca daca mergi mai departe esti proasta, dar ai o scuza daca se lasa cu ceva banuti in cont

da' cum am mai zis...io pricep mai greu

Daca mergi mai departe ori esti proasta ori esti proasta,diferenta e ca ori asa te-a lasat natura ori faci pe proasta si iti vezi interesul.
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:06
helen, ce zici tu acolo is prea adanci pentru mine, mamicule

da' nu conteaza, presupun ca in mintea ta are o logica

Q, te-ai lasat de fumat ? ca io am incercat si nu am rezistat decat o zi, pe urma am intrat in sevraj urat de tot. bine, nici nu mi-am ales un moment potrivit sa renunt la tigara, dupa ce am patit acum 2 saptamani...

Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:10
De la: Anouk, la data 2009-11-19 01:05:21napolact, ala vroia doar sa se secseze, mama...credea ca esti femeia 2 in unu, ii faci si curatenie si te mai harjonesti putin si cu el pe blana de leopard din dormitor

e plina lumea de nebuni


Aia e hartuire sexuala ...Napolact..vezi ca poti sa i-o pui de un proces daca ai ceva ,,probe"
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:11
Asa ca nu mai imi da cu citatul in cap ca nu ma contrazic in ceea ce scriu.
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:11
De la: Anouk, la data 2009-11-19 01:10:53helen, ce zici tu acolo is prea adanci pentru mine, mamicule

da' nu conteaza, presupun ca in mintea ta are o logica

Q, te-ai lasat de fumat ? ca io am incercat si nu am rezistat decat o zi, pe urma am intrat in sevraj urat de tot. bine, nici nu mi-am ales un moment potrivit sa renunt la tigara, dupa ce am patit acum 2 saptamani...

[/quote
Eu nu m-am lasat de fumat.Daca vrei sa te lasi am auzit ca sunt bune gumele de la nicorette.Nu te lasa pana nu te lasi.....asa spun ei
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:15
helen, wathever...cum am zis...io is mai prostuta, nu inteleg fineturi d-astea...mai ales semantice, tete de linotte, ce vrei ...
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 01:19
m-am lasat vreo doua saptamini.
dupa aia mi-am dat seama ca trebe sa incep curatenia de iarna cu altele, fumatul e inofensiv, prin comparatie....

quasaria
Postat pe 19 Noiembrie 2009 08:06
Q, adica te enerveaza curatenia de sarbatori ? eh, he, he

si pe mine
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 08:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM SA LUPT CU DRAGOSTEA LOR? 131 De la: cineva1 21 Iulie 2011 09:14
menstruatie 5 De la: garbo172616 14 Martie 2011 02:34
spirulina 26 De la: iulia__ 19 Decembrie 2009 14:28
Biserica americana vrea sa arda Coranul..Ce parere aveti? 141 De la: sora_ilsi 10 Octombrie 2010 14:38
Protect Your iPad With iPad Case 1 De la: garbo182414 14 Ianuarie 2011 14:07
Setari Cookie-uri