sunt o aventura sau ceva mai mult

depinde de lame..acuma stii cum e ..daca venele le rezista(lamelor] e de bine...dar sa nu devenim emo..ca nu e cazul
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:06
sis, ba sa si le-mpleteasca in cositze, mami

asa cum si-a impletit neuronii la nascare...ca nu mai stie nici ea ce e pe acolo
ready_vivus
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:07
pai are framantari fata...ca-i singurica si ii e frica sa doarma singurica...baiatenau ii la nevaswta...


bre fetelor...dati-o mai in puii mei...numa insurati va gasiti????
tutankhamon
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:07
Ma lamuriti si pe mine? cea care a postat e alta clona? ca sunt in ceata putin :-]
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:09

hai ca dam in paranoia cu clonele astea.... pina la urma descoperim ca sintem doar doi useri pe forumul asta....
Sau unu'. Traumatizat cind a fost mic.
quasaria
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:11
melanie
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:12
Lasand gluma deoparte,nu este bine sa judeci pe nimeni pentru ca nu stii niciodata care i-au fost adevaratele motive.Fiecareia ni se poate intampla sa dam peste un Don Juan si sa ne trezim peste noapte amante dar sa mergi mai departe se numeste prostie si nu are nici o scuza decat daca se lasa cu ceva banuti in cont.
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:12
bro, io ma tot mir de-o chestie, ca o blonda ce sunt, dohhh

tu ai observat ca in general, viata oamenilor graviteaza strict in jurul a doua chestii ?

iubirea si sexul, si nu neaparat in ordinea asta

nu am auzit pe nimeni sa aiba o drama existentiala citindu-l pe Nietzsche sau pe Kant
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:14
Serios?
quasaria
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:14
aha, deci prostia, in schimbul unor banuti, se transforma in...in ce?
pik_nik
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:15
asa-i bre, bani vorbeste !
melanie
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:15
De la: Helen29, la data 2009-11-19 00:12:58Lasand gluma deoparte,nu este bine sa judeci pe nimeni pentru ca nu stii niciodata care i-au fost adevaratele motive.Fiecareia ni se poate intampla sa dam peste un Don Juan si sa ne trezim peste noapte amante dar sa mergi mai departe se numeste prostie si nu are nici o scuza decat daca se lasa cu ceva banuti in cont.



Ultima parte a postarii mi se pare cu adevarat constructiva...
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:17
oaliuuu, sis, nu mai veni cu d-astia pe aici, mami, ca ne iau alde aia la injuraturi si or zice ca noi am inceput primii!
ori ne intreaba la ce echipe au jucat uica Nietzsche si badia Kant...

Q, cum asa, mami, adec io-s totuna cu matale? suntem unu si aceeasi?
he he... ai vazut ca nu? deci e clar: suntem doar doi useri. da' amu care din noi e irinuca? da' allexanndrra?
ready_vivus
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:17
Se transforma intr-o prostie confortabila.Ea face pe proasta si se face ca nu vede ca este insurat iar el periodic ii mai baga si altceva si anume banuti in cont
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:17
inteleg ca daca se lasa cu bani nu mai e prostie.
Adica e de bine? Prostia e sa mergi mai departe gratis?
Sau cum?



ready, ala care e i e si a si vad ca integram cu spor in continuare... acu' tocmai de asta ma ocupam.
quasaria
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:18
De la: pik_nik, la data 2009-11-19 00:15:06aha, deci prostia, in schimbul unor banuti, se transforma in...in ce?


Acum depinde care e miza...poate doar face pe proasta...de ce nu...
reyya
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:18
sis, ai omis ceva din ecuatie...

banii, sexul si iubirea.
din pacate, cam in ordinea asta.
garbo_C
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:19
heleno, hai ca m-ai dat pe spate, mama

adicatelea, daca are ala contu' greu in banca, nu mai e atat de deranjant sa fii amanta ?

bravo mama...baga interesu', ce pana mea...

sa mai zica cineva ca fomeia e proasta ca o curca
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:20
ready...te anunt in mod solemn ca, dupe unii utilizatori...eu sunt clona ...pe rand...a lui pik, a irinucai....
tutankhamon
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:21
sis, you right...am uitat de bani...idealista, ce vrei ?
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:21
De la: Celleste, la data 2009-11-19 00:19:24 sis, ai omis ceva din ecuatie...

banii, sexul si iubirea.
din pacate, cam in ordinea asta.


Poate fi iubire? Iubire pt ce,pentru banii lui din cont?
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:22
ehhh atunci vin si eu cu o problema ..cum pot sa invatmai usor.??? Am niste examene...:(( de ma doare capul:-ss
Napolact
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:24
eu am o nedumerire existentiala... a la kant...
Adica sau dai bani pentru tine sau pe tine pentru bani si atunci ce mai faci cu banii, de fapt?!
Ajungi ca ala care si-a vindut magarul, si l-a cumparat inapoi....si pina la urma a pastrat acelasi magar pe care il avea da' a pierdut contravaloarea lui....
Nu stiu, cam iese cu virgula....
quasaria
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:24
Helen, iubirea, aia adevarata, nu cea mimata si fluturata in ochii lumii pentru impresie artistica, nu are nici o legatura cu banii.

iubirea pentru bani, e cu totul alta poveste...
garbo_C
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:26
De la: Anouk, la data 2009-11-19 00:20:05heleno, hai ca m-ai dat pe spate, mama

adicatelea, daca are ala contu' greu in banca, nu mai e atat de deranjant sa fii amanta ?

bravo mama...baga interesu', ce pana mea...

sa mai zica cineva ca fomeia e proasta ca o curca[/quote

Scuza-ma dar eu sunt blonda si ma prind mai greu,daca ea e o pustoaica si el un tanar pensionar ce altceva mai poate fi in afara de interes? Ahaaa iubirea da! Hai sa fim seriosi!
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:28
Q, pai cu..virgula o sa ramana, crez..
melanie
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:29
Q, corect, da cu perioada si e cam desartaciune totul

helen, observ la ce ai scris un viciu de fond, ehe, he, he

tu esti cea care justificai statutul de amanta conditionandu-l de cardul bancar

Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:30
De la: Celleste, la data 2009-11-19 00:26:54Helen, iubirea, aia adevarata, nu cea mimata si fluturata in ochii lumii pentru impresie artistica, nu are nici o legatura cu banii.

iubirea pentru bani, e cu totul al poveste...[/quote

Celleste,intradevar iubirea nu are nici o legatura cu banii,dar sa ajungi sa iubesti cu adevarat un barbat insurat e nevoie de timp si ca sa ajungi acolo trebuie sa mai fi si un pic gasca si sa nu vezi ca e el insurat,sau sa vezi dar sa continui....
Helen29
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:32
Helen - daca ea e pustoaica si el pensionar nu e iubirea, asa e.
E prostia. Aia pe bani.
Pentru ca fiecare produce bani cu ce poate - si daca nu ai decit protuberante, pe post de circumvolutiuni, produci cu ce ai. Ce n-ai, nici al de sus, nici al jos nu cere.

Asta e , de fapt, legatura dintre sex pe bani si prostie.
Sint foarte strins corelate.
quasaria
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:32
helen, dezvolti scenarii, mama ? de unde ai scos-o p-asta cu nubila si batranul ?

ca tu nu ai amintit de asa ceva cand ai postat de chestia asta

nu ma fa sa-ti dau cu citatu; in cap
Anouk
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ati face 13 De la: sora_ilsi 20 Mai 2010 23:04
S-a luat cu bagaje cu tot si a plkt la "mamica" 29 De la: me_reloaded 12 Octombrie 2010 10:13
relatii esuate-la varsta noastra ne mai permitem..? 0 De la: 12 Martie 2010 14:59
o aventura de 2 saptamani sau un inceput nou???sau un sfarsit? 70 De la: broken_angel 13 Noiembrie 2012 04:13
Totul despre tine! 8 De la: LILO 29 Aprilie 2010 05:35
Setari Cookie-uri