Idee criminala

De la: gobi71, la data 2009-10-18 09:19:30lasati vrajeala cu sfaturile astea belicoase...ar trebui sa faci cateva sedinte de shopping,si de indopaciune cu inghetata, cocolata si alte astea,si dupa ce te faci cat o vaca vezi de-ti mai aduci aminte de inculpat!el probabil ca deja se 'preocupa' de alta marfa, ca doar nu esti tu singura de pe pamant!


Mai Goby da-o dracului de treaba fata asta vrea sa-si demonstreze ceva. Or daca e cat o vaca nu-si mai poate permite teatrul de doi bani. Cat il priveste pe el sigur lucreaza la alta marfa. Cica barbatii care se satura dispar. Stiu si eu. Da oricum cat o vaca ...
MihaelaMi
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:23
Sincer nu merita sa iti distrugi viata pentru un baiat dar u nu tai gandit poate are pe alta unde sta el?????
Alinajisca
Postat pe 18 Octombrie 2009 19:16
mai fetelor.....voi mai cititi si postarile anterioare, sau numai pe prima???....nu va mai chinuiti....fata s-o impacat deja cu pretenul ei.....
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 19:19
cauta pe cineva care sa iti stea inapropiere ,sa poti vorbi sa stie sa te asculte ,nu mai avea ideei asa trasnite .esti tanara viata merge inainte .primele sapt sunt grele restul vine de la sine.bafta
garbo000754
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:19
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-13 09:10:51
De la: Sky, la data 2009-10-13 08:31:13treaba sta in felul urmator...dupa o poveste de iubire ca in povesti m-am trezit dand cu capul de pereti pentru ca am pierdut tot ce aveam mai drag.Iubitul meu ma iubeste enorm, eu la fel insa e cam gelos , orgolios si foarte incapatanat.a avut loc de curand o despartire, insa nu am rezistat niciunul mai mult de o zi unul fara celalalt.insa acum , la o saptamana dupa prima despartire, a avut loc o despartire definitiva.ei bine..nu am pofta de mancare, nu pot dormi, stau inchisa in camera mea pentru ca ma simt foarte fragila si fara vlaga...el a plecat in celalalt capat de Romanie doar pt ca ne-am despartit.il doare mult....siiiii vreau sa ajung in spital deoarece doar stiind ca am ceva el se va intoarce in oras cine imi da idei cum sa fac asta ? nu vreau nici sa ma sinucid sarind in fata masinii ..insa..nu stiu...as face ceva ca sa fiu internata macar cateva zile.astept variante excludeti variante legate de vene
cel mai bine ar fii sa te internezi la PSHIATRIE, daca tot vrei sa te internez.....mult curaj si mult noroc

sunt de aceeasi parere....tot internare se numeste ....si iesi mai sanatoasa de acolo ...cu sigurantahttp://www.garbo.ro/comunitate/forum/post_reply/6749/quote/196276.html#
garbo038547
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:26
mai fata tu nu ai altceva mai bun de facut decit timpenile astea veziti de viata in continuare ca daca te iubeste cum spui tu atunci cu siguranta se va intoarce la tine in genunchi sau poate nu dar cum ti-am mai spus viata merge inainte si nu cred ca ar merita sa ajungi intrun spital sa-ti pui viata in pericol cand uni saraci ar da orce sa fie sanatosi pa pa team pupat
ancapaty
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:31
mai fratilor, hooooo ! fata a scris ca s-a impacat cu baietul.


voi apareti ca parasutati pe aici si va apucati sa scrieti fara a citi
si_totusi
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:35
hihihi...ce-mi place...

ioi, ce-am ratat, nene...ce-am ratat...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:42
vezi wifo???vezi????
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:45
in spital te poti duce deja fara sa mai faci nimic, numai pentru faptul ca ti-a venit ideea sa ajungi in spital pentru a-l readuce la tine . esti de internat, la psihiatrie.
interneaza-te, si gata, dar in spilat nu te vei vindeca, de dragoste, de lipsa de caracter, asta iti lipseste. Iti scriu gandindu-ma ca puteai sa-l intalnesti pe fiul meu si sa-i faci o asemenea sceneta. nu ma intereseaza cati ani ai dar caracter nu.
sper ca nu esti pierduta definitiv pentru viata,
viorica
garbo004162
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:46
vioricooooo.... nici eu mama nu mi-as fi dat mana pe mana lui fii-tu...decat sa am o soacra ca tine, mai bine lipsa de barbat....
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:49
...mai...ceteste lumile prima postar, apoi sa pune pe sfatuit
..macar daca o dadeati pe mistocareala...
daria_
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:01
pai da na...aici nu citeste ...da la penisul ala se bagara repede 37 de pagini......de-l lungira ca a lui carol...
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:02
...de...fiecare cu ce-i trebuie
daria_
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:05
....sa zace ca Carol (cacofonie intentionata) chiar o avea mare si il tinea si cu orele...sangura care i-a facut fata p fost Lupeasca...asa si cu toapicul cu drag alexa..
daria_
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:07
nu stiu pe unde a citi sotul meu, dar imi confirma ca carol o lega cu o curelusa de picior sa nu se vada urat/scarbos...
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:12
Probabil te influenteaza si vremea, ce zici? lucrurile se vor aranja cum nici nu iti inchipui numai ca, uneori oamenii mai au nevoie si de o pauza pentru a putea rumega ceea ce se intampla cu ei si viata lor...mai gandeste-te putin si nu mai cere sfaturi deoarece raspunsul se afla la tine.
garbo017116
Postat pe 19 Octombrie 2009 07:18
incearca sa-ti revii!!!viata e frumoasa si...extraordinar de scurta!!!!da-l pe "ignor "o perioada si ...daca te iubeste o sa-si dea singur seama ca a gresit si se va intoarce mai indragostit ca niciodata!
garbo013306
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:29
daca vei face ceva care sa te insoteasca apoi ca un "cazier" toata viata nu te va ajuta cu nimic, vei fi perceputa ca cea care a incercat sa tina pe unul cu pretul vietii adica ca si cand n-ai avea toate doagele, comunicarea e cea mai buna, vb cu el vezi daca si el isi doreste sa se intoarca daca te doreste, daca realizeaza ca e unde nu ar trebui sa fie, oricum ar fi nu il poti tine langa tine daca el nu vrea
Ina_georgescu
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:47
hai ma ca sunteti mortale :))
bre feteleeeee....voi nu auziti(cititi) ca fata s-a impacat deja cu EL ??????
ce draq tot o dati in zeama pe aici?
nelly05
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:54
De la: tutankhamon, la data 2009-10-18 12:13:14aici trebuie dezbatute doua chestiuni:
1. ce multi useri noi au aparut dupa ploile astea.....useri care nu i-am mai vazut pe alte topice...patrca dedicati acestui topic.....bravo voua ca va pasa de biata fata...
2. HEEEEEIIII...CITITI CU ATENTIE POSTARILE.....FATA S-A IMPACAT CU BAIATUL....A VENIT EL SPASIT LA EA....


te ador :)) imi esti partener de suferinta :)) daca tot ma face lumea cu ou si cu otet poate ar fi cazul sa citeasca ce a scris aici tutankhamon :)))
Sky
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:04
De la: garbo004162, la data 2009-10-18 22:46:00in spital te poti duce deja fara sa mai faci nimic, numai pentru faptul ca ti-a venit ideea sa ajungi in spital pentru a-l readuce la tine . esti de internat, la psihiatrie.
interneaza-te, si gata, dar in spilat nu te vei vindeca, de dragoste, de lipsa de caracter, asta iti lipseste. Iti scriu gandindu-ma ca puteai sa-l intalnesti pe fiul meu si sa-i faci o asemenea sceneta. nu ma intereseaza cati ani ai dar caracter nu.
sper ca nu esti pierduta definitiv pentru viata,
viorica


cred si eu ca ma voi interna la psihiatrie...insa mie teama sa nu fim colege de camera :))) ai grija de fiul tau..insa nu-l proteja excesiv...ca poate ajunge si eu intr-o camera cu mine :))?
ti se pare ca am fost rea...? am fost doar ca tine...nu rea ..pupici
Sky
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:07
Tutankhamon...te-as ruga sa-mi trimiti un mesaj cu un id de mess...cred ca ne-am intelege super :)) si ne-am distra enorm pe seama unora de pe aici :)) ...asta daca tot ma sustii intr-atat :D
Sky
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:10
Sa fi mereu iubita de cel pe care-l iubesti
cristina57m
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:18
sky...scumpo...io iti dau idul de mess....dar e o problema.....nu sunt cea ce-ti imaginezi tu.....nu-s barbat....is femeie.....e ok???
tutankhamon
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:35
Acum depinde care este de fapt adevartul motiv pentru care ati pus capat relatiei. Daca a fost din vina ta, atunci da, cauta-l si explica-i ce s-a intamplat. Daca el te-a parasit pentru ca era sa spunem nesigur de sentimentele tale...atunci nu stiu. Cel mai bine este sa mai purtati o ultima discutioe, sa fiti sinceri unul cu celalat. Insa daca s-a ajuns deja la despartire nu stiuc cum vor mai fii sentimentele daca va veti impaca....
garbo044547
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:41
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-13 09:10:51
De la: Sky, la data 2009-10-13 08:31:13treaba sta in felul urmator...dupa o poveste de iubire ca in povesti m-am trezit dand cu capul de pereti pentru ca am pierdut tot ce aveam mai drag.Iubitul meu ma iubeste enorm, eu la fel insa e cam gelos , orgolios si foarte incapatanat.a avut loc de curand o despartire, insa nu am rezistat niciunul mai mult de o zi unul fara celalalt.insa acum , la o saptamana dupa prima despartire, a avut loc o despartire definitiva.ei bine..nu am pofta de mancare, nu pot dormi, stau inchisa in camera mea pentru ca ma simt foarte fragila si fara vlaga...el a plecat in celalalt capat de Romanie doar pt ca ne-am despartit.il doare mult....siiiii vreau sa ajung in spital deoarece doar stiind ca am ceva el se va intoarce in oras cine imi da idei cum sa fac asta ? nu vreau nici sa ma sinucid sarind in fata masinii ..insa..nu stiu...as face ceva ca sa fiu internata macar cateva zile.astept variante excludeti variante legate de vene
cel mai bine ar fii sa te internezi la PSHIATRIE, daca tot vrei sa te internez.....mult curaj si mult noroc
garbo039290
Postat pe 19 Octombrie 2009 13:21
fata draga grow up..si nu mai pierde vremea altora cu prostii din astea! crede-ma..nu merita..cauta-ti altul...ori merge relatia ori ba..asa ca.....din experienzta iti zic.....nu degeaba v-ati despartit voi..exista un motiv.....analizeaza-l si......asa e viata...nu le poti avea pe toate
paula_daniela
Postat pe 19 Octombrie 2009 15:07
De la: paula_daniela, la data 2009-10-19 15:07:08fata draga grow up..si nu mai pierde vremea altora cu prostii din astea! crede-ma..nu merita..cauta-ti altul...ori merge relatia ori ba..asa ca.....din experienzta iti zic.....nu degeaba v-ati despartit voi..exista un motiv.....analizeaza-l si......asa e viata...nu le poti avea pe toate


draga mea...aici singura care isi pierde timpul esti tu :))) daca ai fi fost atenta cu adevarat la topic ai fi vazut ca totul s-a terminat cu bine :)) insa ...preferi sa iti pierzi singura timpul...asa ca m-ai sfatuit si tu :)) deci...nu-mi spune tu mie vca pierd timpul altora..ca ti-l pierzi singura :* have a nice day ;;)
Sky
Postat pe 19 Octombrie 2009 15:18
De la: tutankhamon, la data 2009-10-19 12:35:02sky...scumpo...io iti dau idul de mess....dar e o problema.....nu sunt cea ce-ti imaginezi tu.....nu-s barbat....is femeie.....e ok???



e foarte ok.te am deja >:)
Sky
Postat pe 19 Octombrie 2009 15:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IMPORTANT PT FIECARE DINTRE VOI 8 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 13:43
Sunt in incurcatura. 37 De la: garbo_4874 25 Noiembrie 2012 23:40
A reintoarce un barbat sau nu? 2 De la: Melanie 19 Octombrie 2009 16:45
este gresit sau cat de rau vi se pare faptul de a face amor online? 150 De la: quasaria 20 Martie 2010 16:51
Ajutooor :)) 9 De la: Sky 5 Octombrie 2009 07:12
Setari Cookie-uri