Idee criminala

De la: tutankhamon, la data 2009-10-18 19:19:54mai fetelor.....voi mai cititi si postarile anterioare, sau numai pe prima???....nu va mai chinuiti....fata s-o impacat deja cu pretenul ei.....


Mesaj pentru cei care spun ca eu le pierd timpul
Sky
Postat pe 19 Octombrie 2009 15:20
dak e sa se intoark la tn se intoarce si fara sa ai probleme de genul vrei sa o fak din mila? trebuie sa simta asta ,nu sa ii fie mila de tn ,.nu te desconsidera si nu face chestii de genu ,poate ajuta dar cine stie pt ce perioada si iar ajungi la despartire si at ce ai sa mai faci? unde este orgoliul tau? asta e , toate au un inceput si un sfarsit ,resemneazate cu ideea k ce a fost a fost si acum nu mai e ,.sant atatia barbati pe lumea asta, nu trebuie sa facem imposibilul de a tine pe cineva langa noi atunci cand nu se mai poate ,respectate fi tare adunate si viata merge inainte ,poti avea ceva mai bun ,merita incercat ,nu cersi dragostea nimanui ,nici un barbat nu merita asta ,si in fond sti doar femeile sant lasate pe pamant sa mai si sufere draga mea si sa invete din suferinte k viata merita traita din plin o seara minunata si numai bn si mai gandestete
dana_dgg
Postat pe 19 Octombrie 2009 19:26
Lasand gluma la o parte, gandeste-te ca sunt lucruri mai rele pe lumea asta, decat ce ti s-a intamplat. Mai sunt si altii pe lume, mai buni chiar... Mama mea avea o vorba: ce e al tau, e pus de-o parte...si crede-ma asa a fost mereu. Peste cateva luni o sa consideri tu singura ca ai fost cam fraiera si ca ti-e mai bine. Stiu ca e usor sa vorbesti din pielea altuia, dar vei vedea ca timpul vindeca. Are balta peste... Curaj, mai vorbim, pa
lela
Postat pe 19 Octombrie 2009 20:57
pe scurt, sa se faca pescar
pik_nik
Postat pe 20 Octombrie 2009 07:03
suna-l si spunei ca ai desciperit ca esti gravida...poate cine stie il indupleci
garo05687
Postat pe 20 Octombrie 2009 07:31
De la: ANDRE_EA, la data 2009-10-20 07:31:22suna-l si spunei ca ai desciperit ca esti gravida...poate cine stie il indupleci


asta a fost prima varianta la care m-am gandit =))
Sky
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:22
paula_daniela
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:09
De la: Sky, la data 2009-10-19 15:18:44
De la: paula_daniela, la data 2009-10-19 15:07:08fata draga grow up..si nu mai pierde vremea altora cu prostii din astea! crede-ma..nu merita..cauta-ti altul...ori merge relatia ori ba..asa ca.....din experienzta iti zic.....nu degeaba v-ati despartit voi..exista un motiv.....analizeaza-l si......asa e viata...nu le poti avea pe toate


draga mea...aici singura care isi pierde timpul esti tu :))) daca ai fi fost atenta cu adevarat la topic ai fi vazut ca totul s-a terminat cu bine :)) insa ...preferi sa iti pierzi singura timpul...asa ca m-ai sfatuit si tu :)) deci...nu-mi spune tu mie vca pierd timpul altora..ca ti-l pierzi singura :* have a nice day ;;)

A da! am uitat ca tu esti mai desteapta! anyway! mult succes...eu din experientza mea stiu ca o relatie cu partide de cearta-impacare nu duc la succes( final fericit) dar sa fii iubita! hai pa!
paula_daniela
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:12
bueeeeyyyy...sunteti cu capul???? nu auziti ca el o venit spasit dupa ea???care cuvant nu il intelegeti??? S-AU IMPACAT....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:33
tut, pe cat punem ramasag ca nu au inteles?
si_totusi
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:35
cred ca nu vor intelege nici daca va fi un topic cu titlul...S-AU IMPACAT....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:37
daca crezi ca nu puteti unul fara altul.cauta-l.....in nici un caz nu da bn pt u faza cu spitalul...in cazul tau trebie sa lupti....vezi mai tarziu ce castigi.........oricum in spital nu castigi NMK nu te ajuta statul acolo din contra....nu arata ca esti slaba...nimanui.........renunta sa gandesti negativ.....va aparea soarele candva din nou pe strada ta indiferent daca va fi tot langa el sau langa altul..........daca el poate sa stea fara u....plecand departe....inseamna ca....nu vreau sa te deranjeze cuvintele mele dar....nu te-a iubit precum ai crezut tu...........nu la fel precum l-ai iubit tu....altfel nu rezista o sec fara u.....mai mediteaza ce vrei sa se aleaga de u si de viata ta......se spune ca dak o usa se inchide in urma ei ...alta se va deschide ....dar noi nu privim decat in directia usii care s-a inchis...plimba-te....aduna-te..nu te lasa.....timpul le va rezolva pe toate.....mult succes
ana_lisse2000
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:59
The war is not over.. yet.

Or sa mai apara razboinice ale luminii care vor trage concluzia ca berbatii e porci.

As propune un top al celor mai "infocate" raspunsuri. Pentru mine, pe locul 1 este o tipa, 'debypopa', care striga din rarunchi "TREZESTE-TE! ESTI FEMEIE!!"
anakin
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:57
multe rautati..pe aici nu???rele mai sunt femeile astea..cateodata...bine ac ai rezolvat problema asta este tot ce conteaza..cat despre ce se scrie aici...nu te ingrijora..asa suntem noi romanii ..plini de rautate..abia asteptam sa radem de cineva..ok...sa fii iubita..
gabicuchi
Postat pe 21 Octombrie 2009 02:59
Nu, nu trebuie sa se faca pescar..Insa cum nici barbatilor nu le place sa sufere ei sau sa auda despre alti barbati ca sufera din dragoste, asa nici noua ca femei nu ne place sa vedem alte femei suferind. Daca e sa fie -bine, daca nu -nu, viata merge inainte pentru toti, chiar daca e greu. Cred ca si dvs. a-ti spus macar odata in viata "...sunt destule femei pe lume...", nu? Si ca femeie si ca barbat este poate la fel de greu, numai ca uneori barbatilor le e permis si scuzabil mult mai mult. Dar este bine cand totul se termina cu bine... Ma gandesc ca multi dintre cei care citim aici am trecut prin lucruri grele si pe care acum, la o varsta, le privim altfel si ne gandim ca ar fi trebuit sa le abordam altfel. Timpul rezolva totul si daca e sa fie...Oricum ar fi, mult bine tuturor si imi cer scuze daca am spus ceva nepotrivit. Succes
lela
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:18
mai oameni buni.....voi mai citit si celelalte postari, sau va repeziti sa dati un mesaj, in scopul de a avea postari??? sau din dorinta de a va da si voi mari ca stiti sa dati un sfat??..ei bine...sfatul vostru cade.....baiatul s-a intors la fata...over....end of the game.....sunt impreuna...nu-i mai despartitit atata ca ei nu vor...
tutankhamon
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:57
Dupa cum spuneam si mai sus, totul e bine cand se termina cu bine...In situatii de criza hai sa nu ne gandim la solutii extreme ci ca e si maine o zi. Numai bine!
lela
Postat pe 21 Octombrie 2009 18:52
Diagnostic clar :depresie acuta ,consulta urgent un pshiolog ,daca e numai o joaca vei plati cu aceeasi moneda
pryss
Postat pe 21 Octombrie 2009 18:57
De la: tutankhamon, la data 2009-10-21 11:57:50mai oameni buni.....voi mai citit si celelalte postari, sau va repeziti sa dati un mesaj, in scopul de a avea postari??? sau din dorinta de a va da si voi mari ca stiti sa dati un sfat??..ei bine...sfatul vostru cade.....baiatul s-a intors la fata...over....end of the game.....sunt impreuna...nu-i mai despartitit atata ca ei nu vor...


asa e :D/...nu ne despartiti :D/
Sky
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:39
nu manca nimic 3 zile, sigur ajungi la spital si nu ti se intimpla nimic grav; bea doar apa si cind nu mai poti maninca citeva nuci.
garbo059997
Postat pe 22 Octombrie 2009 17:55
ce copil retard :))) buey fetitzo nu te mai uita la telenovele ...dai un telefon ceva..spune-i k ti-e rau..remediul e la el...tontutzo
garbo022005
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:13


batman...batman...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:17
doamne ce retardati sunt unii.....si au pretentii ca pot da un sfat....
tutankhamon
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:19
te ia capu', tuto...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:22
pe mine ma amuza...rau de tot....
tutankhamon
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:26
lasa-i tut....se simt bine oamenii in pielea lor.
l_flory
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:27
dap...is setate rau...ca la papucei, ashe...

cu ce frenezie posteaza ele dupa ce s-a terminat romantzu'...

mor...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:27
ati citit-o pe aia cu nucile?
garbo_C
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:28


cell, despre ce vb tu?
zambila
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:29
e criminala...dar nu mi-e clar....nuci de cocos sau de brazilia????sau de macadamia???? cu coaja sau fara????
tutankhamon
Postat pe 23 Octombrie 2009 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim? 563 De la: Loreta 19 Octombrie 2010 16:31
"burlacul"2 266 De la: preci 28 Iulie 2010 00:16
Barbatul...fiintza cea mai nefericita? 129 De la: charmelen 11 Octombrie 2014 05:53
ce urasc barbatii la noi femeile 116 De la: MONIKA112511 16 Martie 2015 12:25
dragostea barbatilor la 35-40 ani 12 De la: tutankhamon 6 Iulie 2009 22:15
Setari Cookie-uri