cum sa imi seduc sotia dupa 18 ani de casnicie

io crez ca i emoooooo!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:27
De la: tutankhamon, la data 2009-10-06 13:27:03io ma gandesc ca garbolina asta e singura acasa ..si inclin din ce in ce mai mult sa cred ca e tot irinuca......la toate posturile pe care toti le-am dat, ea a raspuns pe langa.....sau cu idei fara nici o legatura cu cele spuse de noi....sau, daca a depasit-o momentul postarii, nici nu s-a mai obosit sa raspunda...nu tot la fel face si irinuca???????????????


tuta, problema-i ca nici irinuca nu e ceea ce pare
zambila
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:28
bai 472....cu ce dreaq am facut misto de tine in ultimele 4 postari??? se vede ca esti dusa rau cu capul...
tutankhamon
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:28
De la: nazirra, la data 2009-10-06 13:23:26bine fata!!!!!!!!!!stai asa botoasa....aiveti grija fete sa n o calcati pe bot cind inchideti usa........

..aia daca stau intinsa pe jos..poate stau in alta pozitie..si te sperii de botul meu...si/ti loveste usa tie botul intai...ce zici?in ce pozitie crezi ca e botul meu..la latraturile altora??
garbo055472
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:29
De la: zambila, la data 2009-10-06 13:28:33
De la: tutankhamon, la data 2009-10-06 13:27:03io ma gandesc ca garbolina asta e singura acasa ..si inclin din ce in ce mai mult sa cred ca e tot irinuca......la toate posturile pe care toti le-am dat, ea a raspuns pe langa.....sau cu idei fara nici o legatura cu cele spuse de noi....sau, daca a depasit-o momentul postarii, nici nu s-a mai obosit sa raspunda...nu tot la fel face si irinuca???????????????


tuta, problema-i ca nici irinuca nu e ceea ce pare



ioi iara incepe....aia nu i aia ....ala nu i ala....aia ii ala de fapt.......brrrrrrrr
nazirra
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:29
De la: tutankhamon, la data 2009-10-06 13:27:03io ma gandesc ca garbolina asta e singura acasa ..si inclin din ce in ce mai mult sa cred ca e tot irinuca......la toate posturile pe care toti le-am dat, ea a raspuns pe langa.....sau cu idei fara nici o legatura cu cele spuse de noi....sau, daca a depasit-o momentul postarii, nici nu s-a mai obosit sa raspunda...nu tot la fel face si irinuca???????????????


bine...daca stau sa ma gandesc si pe mine m-ai confundat ieri cu nush'cine, o cunostinta de'a ta si m-ai luat cam tare de cum am pus piciorul pe acest forum....
Ynnaa
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:29
De la: tutankhamon, la data 2009-10-06 13:28:53bai 472....cu ce dreaq am facut misto de tine in ultimele 4 postari??? se vede ca esti dusa rau cu capul...

..desi nu m/am referit la tine...vad ca te simti..ce pot sa mai zic?
garbo055472
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:30
dragelor si dragilor nu va mai chinuiti cu 472.......este una dintre copiile lui avy29 asa ca ,oamenii ca ei ajung sa ceara sfaturi pe un forum la 40 de ani.eu as vrea sa stiu ce a fost in capul lui avy atatia ani de zile daca acum s-a trezit la realitate...........si ,scuze 472 dar,poate vei ajunge si tu sa ceri sfaturile noastre colo pe la 38-40 de ani.viata este foarte frumoasa la orice varsta si trebuie sa ne bucuram de ea nu doar sa fim ca niste roboti.este trist cand nu ai cu cine sa te bucuri de viata mai ales daca esti casatorit.ganditi-va voi ce viata poate avea o persoana caruia ii place viata,stnd lnga o persoana ca 472.nu vreau sa jignesc pe nimeni dar asa este.
perluta
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:30
emonica??
hai ca eu am incercat sa fiu serioasa, si sa ajut fata cu ce pot si eu, dar nu mai rezist!!
gata, ia stai tu in colivia ta frumos si joaca-te singura!! ce cauti pe un site de socializare, daca ideile celorlalti sunt asa tampite, indiferent de varsta!

uite, eu vb cu toata lumea fara sa stiu ce varsta au, poate doar daca ii stiu mai demult, sau am intrat pe profil..si n-am suparat pe nimeni pana acum!
asa ca....asta cu varsta e relativa!
zambila
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:31
Zambiluto, ti-o iei, auzi...
lasa rochia mov in pace...

472... multumesc fetita!
Eu azi implinesc 35 de ani. Pana acum mi se pareau prea multi, dar acum, citind postarile tale si vazand cat de batrana esti la cei 27 de ani... am realizat ca eu nu am decat 25...

Viata mea abia acum incepe! Hai, sa traiesc!!!
Ella_34
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:31
gata zambilici. am venit .
si_totusi
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:31

Totusico, prestam munca de sisif...
Ella_34
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:33
..totul e relativ..pana si existenta noastra
garbo055472
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:33
De la: pik_nik, la data 2009-10-05 19:23:44mai avy, cand i-ai dus ultima data flori, intr-o zi fara nici o semnificatie, si sa-i spui ca e ziua femeilor frumoase? cand i-ai multumit pentru ca e mama minunata a copiilor tai? cand ai luat-o in brate, in timp ce ea era la spalat vasele, sa-o invarti prin casa si sa-i spui ca ea e universul tau, lumea ta, gandul tau? cand i-ai cerut sa stea in fotoliu, sa se uite la filmul ei preferat, iar tu sa pregatesti cina, sa calci hainutzele copiilor si sa le pregatesti pachetzelele cu mancare pentru a doua zi, sa schimbi asternuturile si sa-i asezi un trandafir pe perna? cand ai lasat ultima data copiii in grija apropiatilor, sa fugiti la munte, ca doi amanti in cautarea unui coltisor ascuns de vederile cunoscutilor? si in sfarsit, cand ai rugat-o ultima data sa-ti povesteasca gandurile ei, dorintele ei, proiectele ei? si cand i-ai cerut parea in legatura cu proiectele tale, spunandu-i ca sfaturile ei sunt cele mai apreciate de tine, ca e unica persoana in care ai deplina incredere?

scuzati, n-am vrut sa fiu eu ala...


ah, si daca vroia un sfat serios, l-a primit, chiar daca nu de la cine se astepta el
zambila
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:34
De la: garbo055472, la data 2009-10-06 13:29:03
De la: nazirra, la data 2009-10-06 13:23:26bine fata!!!!!!!!!!stai asa botoasa....aiveti grija fete sa n o calcati pe bot cind inchideti usa........

..aia daca stau intinsa pe jos..poate stau in alta pozitie..si te sperii de botul meu...si/ti loveste usa tie botul intai...ce zici?in ce pozitie crezi ca e botul meu..la latraturile altora??


n are rost.....stai jos....patru!!!!!!!!!!esti distrusa ....copila ....tine minte daca esti tot asa botoasa...si neagra la suflet....vai de capu tau....numa de mila ai parte!!!!!
nazirra
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:34
De la: garbo055472, la data 2009-10-06 13:33:39..totul e relativ..pana si existenta noastra

ia explica-mi si mie, cum se aplica aceasta regula a relativitatii in cazul existentei noastre.. ca tre is curioasa..
Ynnaa
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:35
totusico, pai e frumos??
m-ai lasat singura in front??

mi-o iau ella?? as vrea eu
zambila
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:35
472, daca totul e relativ, admite ca si adevarurile sunt la fel. tu ai modul tau de viata, sa-ti fie de bine, e alegerea ta, ceilalti, marea majoritate, gandesc altfel viata. e...relativ sa faci comparatie, da' cand mai multi iti spun ca esti baut, te duci sa dormi, nu incerci sa-i convingi pe aia mai multi ca ei sunt beti
pik_nik
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:36
pik, sa nu te deochi, auzi??
zambila
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:38
..botoasa si neagra la suflet nu sunt..dar speram sa pot invata ceva de la cei trecuti de 40 de ani...observ ca ei se afla la stadiul mental de 20...sau mai putin...si nu prea am ce invata...asta ma roade..ca nu am ce invata...ca viata e roz..sa/mi zica si mie astia care au ajuns la varsta asta daca asa au ajuns...adica e suficient sa crezi ca viata e roz...ca sa poti trai???eu cred ca nu..
garbo055472
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:39
ynnaa.....la cum te-ai expimat pe un topic la adresa unui alt postant al acestui forum, nu mai am nici un dubiu ca esti o clona a unui alt personaj care o ia vesnic in mufarina....nu te obosi sa-mi raspunzi in stilul caracteristic, ca nu pun botul la mozoleala ta...
tutankhamon
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:39
472....ai dreptate mama.....ai streangul pregatit??? ...vin sa te ajut sa-ti dau sfoara cu sopon???
tutankhamon
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:40
pai ce za zic? nenea ista nu stie ce-i cu el. s-a insurat aiurea, spune ca cea nevasta l-a luat pe nepregatite, ca una sau alta. un aiurit.
i s-a facut de despartire si cauta motive. nu-i mai simplu sa recunoasca ca-i berbec?
si_totusi
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:41
De la: pik_nik, la data 2009-10-06 13:36:33472, daca totul e relativ, admite ca si adevarurile sunt la fel. tu ai modul tau de viata, sa-ti fie de bine, e alegerea ta, ceilalti, marea majoritate, gandesc altfel viata. e...relativ sa faci comparatie, da' cand mai multi iti spun ca esti baut, te duci sa dormi, nu incerci sa-i convingi pe aia mai multi ca ei sunt beti

..nu ma duc sa dorm deloc...dar da ma duc in alta parte ca sa nu le stau lor ca gunoiul in ochi
garbo055472
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:41
De la: garbo055472, la data 2009-10-06 13:39:44..botoasa si neagra la suflet nu sunt..dar speram sa pot invata ceva de la cei trecuti de 40 de ani...observ ca ei se afla la stadiul mental de 20...sau mai putin...si nu prea am ce invata...asta ma roade..ca nu am ce invata...ca viata e roz..sa/mi zica si mie astia care au ajuns la varsta asta daca asa au ajuns...adica e suficient sa crezi ca viata e roz...ca sa poti trai???eu cred ca nu..


Fataaaaaa! Noi, la varsta noastra, o dam deja spre senilitate!
Si nu mai inerva ... la nervii capului.... ca acu fac o criza de isterie!
Ca, de...! La varsta meaaaaa, am o scuza!
picaturaderoua
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:42
bueyyyyyyyyyy lasati pe 472 in pace, am si o intrbare pentru 472....vrei sa fii amanta mea?
yanyacharberet
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:43
io am o intrebare pt 472: cum vezi tu viata?
lumineaza-ne!!
zambila
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:43
yanya, io vreau prima raspunsul...ce-i asta? nu ma mai joc asa!
zambila
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:44
Pik, cum ii zice cartii aleia, de cita zambila mai sus??S-o citesc in concediu. Poate ma fac bine
blanca
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:44
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-06 13:43:36bueyyyyyyyyyy lasati pe 472 in pace, am si o intrbare pentru 472....vrei sa fii amanta mea?
yanyacharberet
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatia -nu are legatura deloc cu muschii 53 De la: garbo265966 8 Iulie 2012 19:33
Ce sunt visele,va place sa visati ,si cand ati avut cel mai frumos vis??? 10 De la: LoveVelvet 5 Octombrie 2012 15:08
Barbat sagetator si femeie Balanta 9 De la: eladaela 7 Octombrie 2009 13:15
Pagina ALLEXANNDRREI 139 De la: titiana 25 Noiembrie 2009 00:56
dragoste si ura? 68 De la: ready_vivus 9 Decembrie 2009 09:54
Setari Cookie-uri