rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata

voi pe ce lume traiti,daca ar fi ala ori e prost,ori urit,sau amindoua exemple si e bogat,sa fim seriosi,nu exista asa ceva si nici nu va exisa vro data ,este imposibil sa reziste tentatiei sau curiozitati de a nu incerca si cu alta, macar o data sa vada cum e, barbatul e dracul pe pamint.
petruta_65
Postat pe 4 Iulie 2009 21:31
zici tu ca acilea-i iadu ` ?
kyra
Postat pe 4 Iulie 2009 21:34
si femeia coasta lui.....
tutankhamon
Postat pe 4 Iulie 2009 22:12
da nu crezi ca e asa,sa fim realisti.
petruta_65
Postat pe 6 Iulie 2009 08:15
asa e daca tu zici,Eva nu era a lui Adam?
petruta_65
Postat pe 6 Iulie 2009 08:17
nu sint nici urita , nici saraca,am doa apartamente si doua masinii,nici vicioasa nu sint,sotul meu a fost cel care a gresit mereu,dar lam iertat acum pentru ca ma inselat de mai multe ori cu ani in urmacu femei de nimic,dar am un barbat foarte frumos ,destept,si acum nu ma mai insalarecunosc ca poate eu am fost de vina,eram prea geloasa si rece cu el.
petruta_65
Postat pe 6 Iulie 2009 08:30
asta poate depinde si de sotie....voi ce credeti?
rautu_mihaela
Postat pe 6 Iulie 2009 08:59
depinde, da, in cazul in care barbatul face sexu' cu o femeie maritata. daca ea nu vrea, merge la alta, da' daca vrea, n-ar fi pacat sa refuze?
deci depinde
pik_nik
Postat pe 6 Iulie 2009 09:04
numai daca nu ai trecut prin ce am trecut eu,si credema e groaznic ,sa suferi,cind sti ca esti inselata de sot ,mai ales cind se intmpla mai des ,nu stiu daca ai putea sa-l mai ierti si sa mai continui relatia ,asa cum am acceptat-o eu ,caci nu mai e ca la inceput ,cind stiai ca e doar al tau si nu il imparti cu nimeni.Incepe cearta ,reprosurile,lacrimi si suferinta,ai putea sa induri toate astea?
petruta_65
Postat pe 7 Iulie 2009 08:21
de ce tu asa faci?Inseamna ca si tu esti la fel ,ca sotul meu,poate uneori nu ai chef ,s-au esti suparata ,s-au tie rau ,s-au ai probleme cu copii si nu-ti arde de nimic, o perioada , chiar trebuie sa fii inselata ,cind tu cu adevarat suferi?
petruta_65
Postat pe 7 Iulie 2009 08:29
uat?
anakin
Postat pe 7 Iulie 2009 13:23

let s see...as putea sa ma risc eu cu o traducere, dar s-ar duce naibii si farmec si tot...imortant e ca nu-i "nici urata si nici saraca"...parca altceva mai conteaza?!god...dar chiar ai pretentii anakin
mia79x
Postat pe 7 Iulie 2009 14:24
De la: petruta_65, la data 2009-07-06 08:30:02nu sint nici urita , nici saraca,am doa apartamente si doua masinii,nici vicioasa nu sint,sotul meu a fost cel care a gresit mereu,dar lam iertat acum pentru ca ma inselat de mai multe ori cu ani in urmacu femei de nimic,dar am un barbat foarte frumos ,destept,si acum nu ma mai insalarecunosc ca poate eu am fost de vina,eram prea geloasa si rece cu el.



deja ma doare capul si n-am inteles nimic, ce legatura au apartamentele si masinile cu inselatul?
ana02
Postat pe 7 Iulie 2009 14:53
pai...cum s-o-nsele daca exista casa, masini...draguta zice ca e...n-are nici vicii la activ...cum adica?de parca omu' si-ar pune imaginea din poza-n fata si casa si masina alaturi si asteapta...sa nu-nsele, of course...of
mia79x
Postat pe 7 Iulie 2009 15:01
Aici suntem in plina Miorita, avem pe ciobanul moldovean alias pietruta, care e mai ortoman, are oi mai multe cu care si-a luat 2 case si 2 masini. Doar ca ala ungurean si cu al vrancean, de-ai dracului ce sunt, tot l-au inselat pe moldovean cu una, cu alta. Desi acesta cauta ajutor divin pe la relatia cu dumnezeu, opinia generala este ca se tampeste si incepe sa vorbeasca cu oile, confundandu-le cu porumbeii calatori. Nu isi va reveni decat spre finalul baladei, atunci cand va reusi sa scrie pe o pagina intreaga, fara greseli gramaticale, versurile mustind de adevar ale slagarului "Dusmanii mor", scrisa de autor obscur, dar in care se face referire clara la cele doua masini si cele doua case ale sale.
anakin
Postat pe 7 Iulie 2009 16:44

cata poezie...iaca mai sunt si oameni smart...dar parca mai conteaza...in marea de ...of, god
mia79x
Postat pe 7 Iulie 2009 16:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut medic ginecolog bun 4 De la: yanyacharberet 13 Octombrie 2009 12:16
Ce parere aveti despre calugaritele care traiesc in munastiri dar ele cand se convertesc la Hristos trebuie sa respecte regulile lui Papa sau capul altor religii,,care nici ala nu este un sfant 24 De la: ingerasulluptator 7 Mai 2012 21:20
Durere vaginala la excitare! 10 De la: garbo223990 1 Aprilie 2015 06:35
jena de intimitate 48 De la: garbo_1681 28 Iunie 2012 12:05
ii place sa fie batuta in pat! 12 De la: yanyacharberet 17 Noiembrie 2009 11:49
Setari Cookie-uri