Doi barbati si eu la mijloc?????

hm..cam da..intr-o relatie ambigua..ai de ales:ori suferi tu ori ii faci pe altii sa sufere greu de luat decizii...
LILO
Postat pe 18 August 2009 16:46
da' tu pe cine iubesti?
Ca n-ai cum sa ii iubesti pe amindoi... nu-s animale de casa... precum cainii, pisicile... pestii din acvariu, sa tii la toti.

Daca definesti pe cine iubesti si iubesti suficient, poate afli si incotro trebuie sa o iei.
quasaria
Postat pe 18 August 2009 23:32
LILO,CAT DE REALA POTI FII CATE ODATA!!1
margelatu_68
Postat pe 18 August 2009 23:35
ciudata e viata asta, atat de multe decizii, atatea griji, si majoritatea de la barbatii astia, dale as foc
Imposibila
Postat pe 18 August 2009 23:38
Hotaraste-te repede pt ca s-ar putea sa ii pierzi pe amandoi...uite asa am facut si eu ! Eram cu cineva de 3 ani, ralatia se racise, a mai aparut un tip la orizont, pe care am inceput sa il iubesc, insa mi-a fost frica sa incep o relatie cu el. M-am sucit pana mi-a venit si mie rau, dar si lor.

Eu te sfatuiesc sa il alegi pe cel langa care crezi ca poti trai, cel care iti ofera stabilitate sentimentala, cel langa care te-ai vedea oricand !

So, bafta ! Si ai grija, hotaraste-te repede !

Summer_
Postat pe 19 August 2009 08:16
Iata ca e sept, pana la urma ce ai facut??? daca tot in sit descrisa te afli...eu zic sa-ti urmezi instinctul si anume....incearca si cu celalalt, sa te convingi ca este sau nu este ceea ce cauti. Din pacate eu nu am aceasta sansa, soarta a ales in locul meu...si o sa ma intreb mereu...cum ar fi fost daca, mai ales ca sentim pt celalalt n-au disparut si cred ca ma doare mai rau faptul ca....n-am avut sansa sa incerc, stii vb aia...mai bine ma dau eu cu capul de pereti sa ma conving decat sa-mi zica altcineva ce sa fac....fruntea sus...imi zice o prietena...toate vor trece dar...este f greu
garbo000621
Postat pe 13 Septembrie 2009 23:06
s-a lamurit deja...a ales si, zicea ea, ca...nu corect...
panty_C
Postat pe 13 Septembrie 2009 23:08
...........trebuie lamurite citeva aspecte :
-1ce iti doresti tu de la viata
-2care sint ordinea prioritatilor in grila ta de valori
-3um te-ai simti tu,in locul acestor baieti
-4fa-ti bilantul,analizeaza care merita si care nu si ia o decizie...riscul de a ramine vesnic .....indecisa e mare, mai ales cind incepi sa te obisnuiesti in a juca pe mai multe fronturi...
S-apoi dependenta financiara impiedica dezvoltarea profesionala.O relatie conditionata economic nu e sanatoasa si nici de durata ..............cam asta este...................

sophia1971
Postat pe 16 Septembrie 2009 22:08
Gandeste`te fff bne la ce vrei sa faci..Pentru k nici asa nu poti..Ori cu unu ori cu altu!
Byank_Beby
Postat pe 6 Octombrie 2009 18:12
nush cum sa zic, dar sunt intr-o situatie asemanatoare,doar ca ,cei 2 stiu unul de celalalt si niciunul nu renunta la mine,lupta din rasputeri poate poate va fi cel ales.dar eu nu iubesc pe niciunul ,doar imi place compania lor. atat.nu stiu ce sa fac dar nici nu ma omor sa fac ceva ,timpul le rezolva pe toate,daca vrea, daca nu, nu.mie imi convine situatia.sunt iubita ,rasfatata,finantata la patrat
mimi2003
Postat pe 16 Noiembrie 2009 19:24
FERICITO! am trecut prin astfel de perioada si a fost minunat numai ca eu l-am ales pe cel mai rau . orice ai face daca alegi pe unul mereu te vei gindi la celalalt (cum ar fi fost cu celalalt,) intotdeauna o sa faci comparatii . ia o pauza pleaca undeva sa te relaxezi si incearca sa iei o decizie desi stiu prin ce treci. eu las refuza pe cel mai versat si trombonitor.(cu ala am dat gres eu ma trombonit pina ma luat de nevasta mi-a facut o fetita si mia carat o groaza de palmi.
ungardelia
Postat pe 28 Ianuarie 2010 20:05
A sau mai e ceva lasai pe amindoi si gasestel pe al treilea!
ungardelia
Postat pe 28 Ianuarie 2010 20:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Celebrul m-a inselat sau nu...? 1 De la: garbo_501791 19 Februarie 2020 16:32
Cine insala mai mult? Femeile sau barbatii? 239 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:52
tradarea 89 De la: Melanie 4 Noiembrie 2009 18:05
Barbatii sunt capabili sa ierte infidelitatea? 58 De la: garbo020185 18 Iulie 2009 21:56
Ce parere aveti despre barbatul ideal? 81 De la: nuti_vio 28 Mai 2010 16:05
Setari Cookie-uri