ce trista e viata!

Salut,
Sunt nou venita pe acest forum. Am intrat din intamplare, citind pe net despre barbatii taur.
Am fost impreuna cu el 10 ani, dintre care 6 casatoriti. Pacat ca eu am iubit mai mult. El era prea egoist sa se daruiasca familiei. Prefera sa-mi spuna intr-o zi pe nepusa masa ca vrea liberatae, ca nu e facut pt. o relatie serioasa, ca nu se pune problema de a avea copil, ca ar vrea sa divortam. Ok, divortam. Si peste 6 luni se intoarce cu disperare sa ne impacam. Mi-am zis "hai, pentru ultima data". Ma gandeam daca ne prinde Pastele din 2009 impreuna.
Ne-a prins ... despartindu-ne pe acelasi motiv. Trebuie sa-mi fac bagajele cat mai repede. Nu mai suport o clipa sa-l vad. Sunt inca in stare de soc. Nu-mi pot reveni...Cu cata raceala si cinism mi-a adus la cunostinta nevoia lui de a se plimba in lumea larga si a-si trai viata SINGUR!
Ce viata!

PS: de fiecare data s-a intamplat in aprilie
eu_in_aprilie
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:49
intai aprilie, cumva?...
zambil
Postat pe 13 Aprilie 2009 15:24
nu e ogluma doar, din pacate
s-a nimerit pe 10 aprilie
eu_in_aprilie
Postat pe 13 Aprilie 2009 15:46
te-ai luat si tu dupa nebun?
astia care-s haiduci, nu trebuie adapostiti . pentru ei exista o singura replica : hai shushaua !
si_totusi
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:04
De la: eu_in_aprilie, la data 2009-04-13 15:46:05nu e ogluma doar, din pacate
s-a nimerit pe 10 aprilie

si pe ce data e nascut el?? daca nu sunt prea indiscreta??
fleur_de_lis
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:49
viata nu e trista,ti se pare,e doar o etapa prin care treci

daca vrea sa fie liber,da-i liber..il va ocupa alta si poate il va punea ea pe liber data viitoare..
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:12
bai nenica!

voi chiar muscati la toate facaturile?

cand o gagica are o problema de acest gen, ii arde sa posteze acilea sa ne anunte ca-si face bagajele?ha?

haida...de....se plictisea si ea,ca nu posta nimeni la ora aia pe forum...
ne imprieteniram de la primu' mesaj....oaliu! ...
iasomia
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:30
sper ca ai observat ca io nu am zis nik...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:32
Pai cand treci prin faze dinastea, nu prea ai somn Iasomia.

Mai sunt si oameni care noaptea incearca sa innoada/deznoada anumite neplaceri sau placeri ale vietii.
Sti cum se zice "noaptea-i sfesnic sfant".

Aprilie, nu stiu ce sa-ti zic, decat lasa-l sa-si ia zborul, dar nu-l mai accepta cand se intoarce.
Nici el nu stie ce vrea, iar eu cred ca o persoana dinasta v-a trai toata viata intr-o confuzie totala,si tu la fel.
Spunei si tu, ca daca el face pasul asta, sa nu se mai intoarca la tine.
persidadamian
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:38
persida,

ce are "noaptea" cu cazul asta?

era ora pranzului cand l-a deschis...
iasomia
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:44
pai ce conteaza ora? si poate ca nici nu cerea sfaturi, doar o descarcare de suflet.
persidadamian
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:48
omu' nu-l schimbi never ever...dar voi, de ce permiteti sa stai in preajma astora...care va mai fac si rau?... stiu...ca apoi sa spuneti...ca viata-i trista...incerca sa-nveti din primul sut luat...nu-l astepa si pe al doilea
mia79x
Postat pe 12 Iunie 2009 18:08
Viata e frumoasa papusa! doar intoarce-o pe partea cealalata si nu te mai uita la aceasi fatza.
Secret: stii, viata are doua fetze.
Aemulus
Postat pe 12 Iunie 2009 19:00
Hmmm....da` sigur nu a fost de vina luna APRILIE !
Eda
Postat pe 12 Iunie 2009 19:06
E trista atunci cand ne-o facem noi trista.Cauta puterea din tine si detaseaza-te, traieste! refa-ti viata. Ai dreptul sa fii fericita.

Postat pe 12 Iunie 2009 19:28
topic..,tipic ..,de..aprilie !cel mai enervant sunt toti idiotii care ..;fac valuri si multa umbra !.." e usor a scrie ( ???) cand nimic nu ai a spune ?"/" de te-ndeamna ?! de te cheama ?! tu ramai la toate rece !!"draga doamna " DE APRILIE !"..MAI ...sunt 11 luni ..daca mai ai si alte asemenea cosmaruri ??? dute ....la coafor , te rog mult !...un loc mult MAI indicat pentru subiectul d-voastra !..sau e deja iunie ? si ti-ai luat vacanta " de merit ?" nu cred nimic din ce ai scris !....daca totusi ar fi un gram de ceva real : atunci ai avea UN PROFIL ! si ziua de 13 ? ( nu mai stiu daca era vinerea )..cand ai deschis topicul chiar ti-ai cautat-o cu " lumanarea "??
garbo001219
Postat pe 13 Iunie 2009 08:01
219

ioi,m-ai ametit,ce energie emani...
iasomia
Postat pe 13 Iunie 2009 10:49
oaliuuu!

acu' vaz ca esti baiat.

rectific,

nu m-ai ametit...
iasomia
Postat pe 13 Iunie 2009 11:05
Io crez ca 219 e baiatu' ei! Prea e suparat pe dansa !!! :
blanca
Postat pe 13 Iunie 2009 17:26
nu viata este trista ,noi o facem trista.FEMEILE in general au o viata trista deoarece toate vor acelasi barbat .toate vor sa aiba acelasi barbat cea ce nu se poate si prin urmare toate femaile mai putin citeva ramin dezamagite.FEMEILE la prima dragoste confunda dragostea cu atractia sexuala cea ce mai tirziu conduce la dezamagire si tristete
marian_sss
Postat pe 13 Iunie 2009 21:56

as vrea si eu sa vad barbatu' ala dorit de toate femeile...
mia79x
Postat pe 14 Iunie 2009 11:05
uite de asta nu mai aveti incredere in noi, femeile...ca ganditi in perlele astea...va complexati aiurea...am generalizat...sa-ti fiu in rand...
mia79x
Postat pe 14 Iunie 2009 11:07
Ba eu n-as vrea Mia !Daca ma inamorez fara speranta si deschid 200 de topice pe-aici sa-mi dezbat problema??
blanca
Postat pe 14 Iunie 2009 11:09
mia79x
Postat pe 14 Iunie 2009 11:17
nu de alta...dar ne si mai paruim de la el...
mia79x
Postat pe 14 Iunie 2009 11:18
Ai vazut ?! Las' sa ne placa la fiecare peticelu' nostru . Eu prefer sa zica lumea : Nu stiu ce naiba a gasit la el!
Lasa ca stiu eu, na!
blanca
Postat pe 14 Iunie 2009 11:21
tu in aprilie, tu! faaataaa! da' cu vitriol ai incercat? e un fel de demachiant mai tare, se da pe fata. daca ii pui doua linguri in cafea, ramane al tau pe veci. Amin!
Thor
Postat pe 18 Iunie 2009 23:45
Nu ati inteles? mainica SS este barbatul dorit de toate femeile. Deia e ele asa nefericite : ca nu e marinica SS sa le dea o mardeala ca sa se umezeasca (asa a scris pe alt topic ca se poarta barbatul priceput la sex) Cum le stie el pe toate
daria_
Postat pe 6 Iulie 2009 19:24
De la: daria_pet, la data 2009-07-06 19:24:02Nu ati inteles? mainica SS este barbatul dorit de toate femeile. Deia e ele asa nefericite : ca nu e marinica SS sa le dea o mardeala ca sa se umezeasca (asa a scris pe alt topic ca se poarta barbatul priceput la sex) Cum le stie el pe toate
stii ce ma distreaza la voi femeile ca nu ve-ti recunoaste nici in mormint anumite lucruri.Sinte-ti atit de orgolioase incit preferati chinul decit sa rida alte femei de voi.
marian_sss
Postat pe 8 Iulie 2009 18:20
spre exemplu:...............
blanca
Postat pe 8 Iulie 2009 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce credeti despre prieteniile facute pe net,,,,sunt bune sau poate face rau,,, 66 De la: garbo098250 23 Septembrie 2014 10:49
relatie intre femeia capricorn si un peste 6 De la: vax 27 Octombrie 2009 09:33
wtf? nush ce sa fac... 34 De la: Tiffany 4 Octombrie 2009 20:59
cum sa fac sa ma caute 50 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 22:34
care este opinia voastra despre barbatii romani? 75 De la: charmelen 27 Martie 2017 18:57
Setari Cookie-uri