ce trista e viata!

bai, mar, nu mai scrie agramat ca ne doare ochiu'!!!
ce sa recunoastem, nene? ca nu suportam marlanii? ca mai bine mancam paine cu untura (mare lux!) decat sa stam cu un tovarash? sa-l iubim in timp ce el isi bate joc de noi? zi pe shleau ce vrei sa recunoastem.
mar, nu-ti mai face iluzii! femeia de azi este foarte desteapta. nu isi face nici o iluzie ca tu ai fi un barbat dezirabil....
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:17
Bravo Mariane.Mama lor de muieri.Zi-mi si mie,cum sa fac sa ma vrea,ca fug de mine toate,ca dreak' de tamie...
valentino
Postat pe 8 Iulie 2009 19:18
val, ai grija ce invatator iti alegi !!!
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:22
Giani,tu stii ca se pot testa si profesorii???,mie-mi place al naibii acest lucru...
valentino
Postat pe 8 Iulie 2009 19:24
in lumea civilizata, profesorilor li se dau si note...
val, chiar te invit! dar sa ai supapa! caci... cine stie... ce se prinde de tine. si ar fi pacat...
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:26
De la: valentino, la data 2009-07-08 19:18:29Bravo Mariane.Mama lor de muieri.Zi-mi si mie,cum sa fac sa ma vrea,ca fug de mine toate,ca dreak' de tamie...
Cu cit esti mai indiferent cu cit o bagi in seama mai putin cu cit ii dai mai mult de munca cu atit te va iubi mai mult.Nicio femeie nu vrea linga ea pe unul care o sufoca .Femeile s-au modernizat vor sa conduca ele.Cea mai buna metoda de a le cuceri este sa le dai impresia ca esti mai prost ca ele..
marian_sss
Postat pe 8 Iulie 2009 19:28
doar daca ai fost lipsit de dragoste-n copilarie..
kyra
Postat pe 8 Iulie 2009 19:31
mar, si tu nu ai nici o problema sa le arati asta...
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:31
De aia te-a si lasat. De bine ce te porti cu femeile. Continua ca esti pe cale a cea buna. Vor fi mai multe femei fericite ca nu te au in viata lor.
Micass
Postat pe 8 Iulie 2009 19:31
Gianetta,draga,pe aici se zice :mai dire mai(niciodata nu spune niciodata),dar cred ca am trecut de virsta fluturilor la creier.In ce priveste respectul fata de femeie,am crescut asa,si nu am cum sa-l schimb.Bineinteles,asta nu ma face sa fiu mai putin realist si sa spun lucrurilor pe nume.Insa e mare diferenta intre corectitudine si dispret.Ori nenea profesorul,pare ca discende din preistorie...
valentino
Postat pe 8 Iulie 2009 19:32
bai, mar. iti fac un serviciu... ia incearca sa respecti femeia si vezi ce iese. cu balaurii scosi de tine ca si sfaturi... nu te vad bine intr-o lume ca cea contemporana. sa-ti traduc?!
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:33
Intr-un minut am sarit toate trei cu gura pe el.
Micass
Postat pe 8 Iulie 2009 19:33
pai face pe indiferentul si inaccesibilul, si ne-am innamorat iremediabil
kyra
Postat pe 8 Iulie 2009 19:34
val, esti un elev in plus care si-a depasit profesorul. se zice ca de bun ce este profesorul. dar eu cred ca este datorita cu totul altui fapt. ce zici, val?
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:37
De la: kyra, la data 2009-07-08 19:31:01doar daca ai fost lipsit de dragoste-n copilarie..
nu am fost lipsit de dragoste in copilarie.Am fost poate cel mai iubit nu imi lipsea nimic.Parintii erau in stare sa faca orice ptr mine.Am citit "milioane" de carti ,reviste,ziare .TOT ce va spun este realitatea .Ar fi foarte simplu sa va spun cuvinte frumoase sa va fac declaratii de dragoste sa va cuceresc dar nu asta imi doresc.Vreau sa le spun celor " loiali,buni ca piinea calda,inteligenti"ca viata e o jungla si in jungla rezista cei puternici
marian_sss
Postat pe 8 Iulie 2009 19:37
nu ne spui nimic din ce nu am stii..
kyra
Postat pe 8 Iulie 2009 19:39
cinstit? desi nu mai am bocanci... as putea sa-mi cumpar o pereche doar pentru a le da in bot - la propriu - unor tovarashi...
val, nu te regasesc printre ei... inca
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:39
De la: gianiblue, la data 2009-07-08 19:33:04bai, mar. iti fac un serviciu... ia incearca sa respecti femeia si vezi ce iese. cu balaurii scosi de tine ca si sfaturi... nu te vad bine intr-o lume ca cea contemporana. sa-ti traduc?!
gresesti GIANIBLUE...EU cel mai mult pe lumea asta respect FEMEIA de linga mine.....SI iti mai spun un secret: cel mai important intro relatie este respectul si nu iubirea.IUBIREA e un banc de care se leaga oamenii slabi.CIND nu sint capabili sa ia o decizie o baga cu "IUBIREA":DA MA DAR EU O IUBESC
marian_sss
Postat pe 8 Iulie 2009 19:41
mar, si tu inca mai traiesti iluzia ca in forma asta esti puternic???!!! inseamna ca nu ai citit ce trebuie. sau poate nu ai avut mintea sa intelegi ce trebuie... nota ta e cu atat mai proasta din momentul in care stim ca nu esti traumatizat. inseamna ca atat ai inteles cu propria ta minte (?!
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:42
mar, sper sa nu te superi. dar la felul in care prezinti lucrurile... pare ca nu respecti nici pe Dumnezeu.. de femeie... ce sa mai zic... e mobila in casa pentru tine. hai. nu te mai codi. stim ce este cu tine. poti sa spui ce vrei. noi am dat verdictul ...
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:44
Mariane,puiu,iti vorbeste,pardon,scrie,unul care are in urma 20 de ani de casatorie.Cu aceeasi unica femeie.Au fost si zile senine si mai putin senine.Mai mult ca orice si dincolo de toate,a fost dorinta de a-l face fericit pe celalalt.Jungla moderna exista,dar numai pina la pragul de la intrare in casa.Cind ai adus-o-n casa,schimba-i numele.Si faptul ca ai fost prea rasfatat,ti-a facut rau.Te puteau ajuta cartile,viata,dar tu ales asa.Nu te-nsela,orice persoana,simte,inainte si dincolo de a vedea,respectul care i-l acorzi.Si,nu uita,vei fi tratat,cum tratezi.Intotdeauna.
valentino
Postat pe 8 Iulie 2009 19:45
De la: gianiblue, la data 2009-07-08 19:42:35mar, si tu inca mai traiesti iluzia ca in forma asta esti puternic???!!! inseamna ca nu ai citit ce trebuie. sau poate nu ai avut mintea sa intelegi ce trebuie... nota ta e cu atat mai proasta din momentul in care stim ca nu esti traumatizat. inseamna ca atat ai inteles cu propria ta minte (?!
GIANIBLU cind vezi ca pierzi o dai cu atacul la persoana sau cu regulile de ortografie
marian_sss
Postat pe 8 Iulie 2009 19:45
mar, bingo! ce baiat istet esti!!
1. sunt gianiblue (stii sa citesti?!)
2. ai argumente sau te agati de ortografie? (intre timp eu am scris chestii mult mai importante...)
3. fa ce vrei.
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:48
De la: valentino, la data 2009-07-08 19:45:40Mariane,puiu,iti vorbeste,pardon,scrie,unul care are in urma 20 de ani de casatorie.Cu aceeasi unica femeie.Au fost si zile senine si mai putin senine.Mai mult ca orice si dincolo de toate,a fost dorinta de a-l face fericit pe celalalt.Jungla moderna exista,dar numai pina la pragul de la intrare in casa.Cind ai adus-o-n casa,schimba-i numele.Si faptul ca ai fost prea rasfatat,ti-a facut rau.Te puteau ajuta cartile,viata,dar tu ales asa.Nu te-nsela,orice persoana,simte,inainte si dincolo de a vedea,respectul care i-l acorzi.Si,nu uita,vei fi tratat,cum tratezi.Intotdeauna.
Eu consider ca nu am jignit pe nimeni ... nu am dat nume nu am atacat pe nimeni la modul personal doar am tratat niste teme la modul general
marian_sss
Postat pe 8 Iulie 2009 19:48
ma bucur pentru tine, mar. leagana-te...
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:50
De la: gianiblue, la data 2009-07-08 19:50:57ma bucur pentru tine, mar. leagana-te...
IAR jignesti
marian_sss
Postat pe 8 Iulie 2009 19:53
Gianeta,nu pt a fi pe placul cuiva,ma port intr-un anume fel.E un mod de a intelege viata.Are putina importanta acordul sau dezacordul cuiva.S-apoi e normal ca sa fie si alte pareri.Ceea ce eu sint convins,din experiente acumulate,traite sau vazute,ma face sa gindesc asa.De restul,sint oricind pregatit pt bocanci.Nu numai ai tai.
valentino
Postat pe 8 Iulie 2009 19:54
giani, imi pare rau sa-ti spun, dar mar are dreptate. jignesti...
puteai folosi si tu "atarna-te"...
pik_nik
Postat pe 8 Iulie 2009 19:54
La modul general ma bag si eu in vorba.
Dragilor (la cei de sex masculin ma refer) stiti care sunt cei, dar cei mai inselati barbati din lumea asta???? Exact cei care sunt mai macho acasa, cei care asteapta sa vina neasta sa le desfaca sireturile la pantofi si ele o fac. Cei care vor sa fie stersi la gura in timp ce rigiie ca porcul la masa, cei care tipa si trintesc usile fara pic de respect, cei pentru care femeia (vorba cuiva) sare in butoi cind el ii spune...
Pentru ca....atunci cind EL nu este in preajma ea si-o pune intr-un mod absolut salbatic si fara nici o restrictie cu primul care ii iese in cale.Uite asa se razbuna o nevasta 100% supusa pe un barbat 100% badaran.
Si el, cel mai tare din parcare are cele mai mari coarne.
Aemulus
Postat pe 8 Iulie 2009 19:55
micabis, saru' mana ca ai subliniat adevarul!
pik, sigur ca da. te astept la "Lumea..." sa ne batem in rime contestate de Ion.
val, bravo. dar nu-mi iau bocanci pentru tine. inca...
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 19:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Preotilor le este frica ca isi vor pierde locurile de munca de asta nici nu se parasc intre ei 147 De la: xenaprintesarazboinica 23 Septembrie 2014 10:19
NICI AICI NU SCAPAM DE EI? 6 De la: valdo68 23 Aprilie 2010 10:30
wtf? nush ce sa fac... 34 De la: Tiffany 4 Octombrie 2009 20:59
O IUBIRE IMPOSIBILA 96 De la: preciouss 30 August 2009 22:17
De ce barbatilor le place sa insele??????????? 1 De la: garbo059815 12 Octombrie 2009 13:59
Setari Cookie-uri