Si barbatii..plang.... (?)

gabishor, cat a durat relatia voastra? hmm. da, el este chinuit rau de tot. sper ca tu esti ok.
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:25
giani,

asta spun si eu ca exista si norocosi....

zambilu'

ba mami daca ala pleaca cand ea e topita asa,inseamna ca l-a durut in basca tot timpu'...
iasomia
Postat pe 26 Mai 2009 20:26
gianeto...

ca sa raman in domeniu' incaltamintei, si sufletu' ala pereche se mai largeste, de bagi un deget intre el si tine... din cand in cand merge-un brantz, asta nu inseamna c-arunci incaltarile...

nimic nu iubeste omu' decat o pereche de pantofi comozi, cu taloanele stalciate...
zambil
Postat pe 26 Mai 2009 20:27
giani,ovi..

a fost o gluma fratilor...sa mai destindem atmosfera...
iasomia
Postat pe 26 Mai 2009 20:27
am fost casatoriti 7 ani geani...deci 8 ani impreuna..

eu? sunt bine, si capabila sa iubesc iar, dar au fost niste lupte cu mine...

m-a facut mama puternica..scorpie, deh..
gabitzza
Postat pe 26 Mai 2009 20:28
mai, ovi, esti cumva taur? ca incapatanat mai esti. toata lumea a zis aici, a subliniat cu degetu' ca nu vreau decat sa glumim si tu tot arunci povara arogantei pe mine. vezi ca tot nu ai spus unde am fost aroganta.
hai. te hotarasti sa-l lasi pe "nu" din brate si sa postezi omeneste pe subiect? si daca te mai ating cu comentariile mele despre puncte, sa-mi dai si tu o replica legata, de exemplu, de forma frazei mele? ovi, tu scoti mai multi dinti omului pentru un singur dinte. la tine "dinte pentru dinte" devine "iti scot toti dintii doar pentru intentia - si nici aia probata - de a-mi scoate un dinte". of, ovi. pastreaza masura, ce naiba!
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:29
corect zambilu'


de nu-i simti nici cand dormi,devin o a doua piele...sau cum sa-i zic?

parca fac parte din tine...
iasomia
Postat pe 26 Mai 2009 20:30
iasomico...

eee, uite, vezi... nu-i chiar asa... trebe sa intelegeti sufletu' de vanator, barbatii adevarati nu ucid din placere, ci de dragu' artei.. care arta este sublima, daca nu cumva esti victima...

la chestea cu pantofii suntem ok amandoi... contrazisu' era pentru mai sus...
zambil
Postat pe 26 Mai 2009 20:30
dumnezeule!!!...hai sa trecem peste!!!
va rog eu!!!
nu-s persoana importNTA!!!
DECI....se poate!!!
si...hai sa nu mai facem din chestia asta...un cap de tzara!!!
nu ne potrivim in dialoguri...sim asta e!!!
personalitati diferite...si alte chestii!!!
respect asta...si...prefer sa nu vb despre ceea ce...e!
daca se poate!!!
daca nu...vb...pt ca eu pot!!!
darr...n-as vrea!!!
pasuiti-ma si pe mine!!!
zau...chiar nu vreau sa fiu mitocan....
nu e greu...si...nu-mni sta in fire!!!
de ce vreti sa fortzati?
ovidiu42
Postat pe 26 Mai 2009 20:32
daaaaa, zambil. pai? eu sunt, "par igzampl", foarte strangatoare. chiar si in detrimentul meu. am adunat si prietene neprietene si etc.
eu nu arunc nimic decat daca ma doare rana de la cutitul varat adanc in spate. si nu ma doare decat dupa ce se cangreneaza. nasol.
iaso, bingo. cine paraseste pe unu' topit ala era un sloi anyway.
gabishor, eu am avut 9 ani. te-am "batut". da' sa stii ca nu vor mai conta cand voi sta cu unu' 40 de ani. CORRRREEEECT?!!
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:33
daca eu nu inteleg vanatoarea nu o mai intelege nimeni,da' mai exista si prostute..

cat despre victima aia....depinde,daca are plamadeala moale tot ce este posibil,ba' o poate lua si razna...

in fine,sunt multe de spus..

uneori lucrurile sunt mult mai simple decat par....sau mult mai complicate...viata, ce vrei...
iasomia
Postat pe 26 Mai 2009 20:35
arta-i zice zambile ?

hm...da, a doua piele, dap..

acum mi-aduc aminte o faza, he, he..eram prieteni si incepuse sa faca fitze..si-am pus bot, da` bot d-ala...

crez ca vroia sa se tireze, dar n-a mai putut si m-a luat de nevasta..
gabitzza
Postat pe 26 Mai 2009 20:35
ovi, eu una "fortzez" pentru ca inca mai sper ca intri in randul lumii. aicisha lumea-i relax. ai vazut?
hai, linishteste-te. nu fii rau cu mine si cu nimeni. raspunde la tema si gata.
zi-mi mie, te rog: tu ai plans vreodata? de ce ai facut-o? acum consideri ca a meritat?
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:37
aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh, gabishor. ce ocazie ai ratat sa nu suferi mai tarziu!!! of, of. ce misto era daca plecai de atunci, de la fitzele lotul no.1!
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:38
gabitzo...

evident ca nu te-a ietat pentru asta... he,he,he...
zambil
Postat pe 26 Mai 2009 20:38
bai, sa mor

iote ce baba nebuna
http://www.youtube.com/watch?v=LJhcYDp47w8&feature=related

gabitzza
Postat pe 26 Mai 2009 20:39
barbatii se ascund de cele mai multe ori,dar plang.... tata plange de fiecare data cand isi aduca aminte de mama,de care a divortat acum 12 ani.as mai avea exemple destule.oricum doare mult mai tare sa vad un barbat plangand decat o femeie.noi femeile suntem mai plangacioase din fire si poate avem o scuza.parerea mea....
deuta
Postat pe 26 Mai 2009 20:41
da` sa va zic o chestie..he, he...

dupa cam un an, dupa ce s-a intors din cele tari, incerca sa-mi iasa in cale, cam pe unde alergam eu, se dadea in vorba cu o tipa cu care alergam eu...

cica intimplator.. ii era dor da nevasta mai..
gabitzza
Postat pe 26 Mai 2009 20:41
am spus ca...si barbatii plang!!
daca eu am plans...e deja o pb!
si...daca uneori imi dau lacrimi...pt ceva...tre ` sa fii convisa ca ca....chiar merita!!!
mai depaerte...e can-can!!!
ovidiu42
Postat pe 26 Mai 2009 20:42
ovi, multumesc de raspuns.
gabishor, e pedeapsa lui. sa stii ca te bat daca te intorci la el.
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:43
giani..zau...esti superba!!!
fii asa cum vrei tu!!!
am raspuns...si...ma mir ca...ai acceptat raspunsu`!!!!
ovidiu42
Postat pe 26 Mai 2009 20:46
nu ma intorc Giani, m-a ferit atunci, eram la scoala..tipa a alergat fara mine, dar mi-a cazut fata cand mi-a zis ca ex-ul era la poarta stadionului la ora X..

iti dai seama? eu cred ca nu stie ce vrea nene..da-i problema lui pana la urma..
gabitzza
Postat pe 26 Mai 2009 20:48
ovi, eu sunt rezonabila. ar fi dragutz daca ai observa si tu asta.
si hotaraste-te: sunt o nasoala sau superba. ca nu mai inteleg nimic
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:48
gabel, nu trebuie sa suferi tu la infinit pentru capul lui varza. sa se duca la psihanalist. parol.
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:50
giani...e o controversa aici!!!
zau!!!
din pct meu devedere...nu esti nic!
si..uneori...rascolesti tot...si...esti TOT!

TARE GREU E!!!
PREFER SA NU VB!
ovidiu42
Postat pe 26 Mai 2009 20:51
mi-a trecut Giani

astea-s doar amintiri si nu mi-e frica de ele, acum le pot povesti si sa ma amuz..
gabitzza
Postat pe 26 Mai 2009 20:53
ovidele,

ce-ai mai mami?

marturiseste, vrei prosopu`, nu ?
gabitzza
Postat pe 26 Mai 2009 20:55
ovi, te fac atent ca lumea este perceptia noastra despre ea. crezi ca as putea sa te rog sa nu ma mai percepi ca pe oaia neagra a forumului? recunosc ca imi place sa glumesc. daca nu-ti place umorul meu, incearca sa imi spui frumos ca ai prefera sa-mi redirectionez umorul. sigur as sti sa imi cer si scuze, daca ar fi cazul. dar vezi... ai un stil unic de a arunca gaz pe foc. stii asta, isn't it?
eu sunt, de fapt, o mare dragalasha. stiu sa cobor si garda. numai ca am coborat-o de atat de multe ori si am primit croshee incat la gaz pe foc sigur imi pun costumul din azbest si imi scot aruncatorul de flacari de la naftalina...
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 20:56
subliniez: PENTRU AAA FAAAACEEEE O GLUUUUMAAA (este pentru tine, ovi, acest underline!): ovi a inceput sa faca mishto de mine. subtil de tot. nu, gabishor, nu are nevoie de prosop. daca as fi in fata lui, m-ar lua de ciuful meu blond si m-ar smotoci oleaca...
dar minciunile frumoase raman frumoase... e bine sa-ti arunce oricine, chiar si pe net, o frumusete ca cea cu " a fi tot"...
eh...
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 21:00
De la: gabitzza, la data 2009-05-26 20:55:44ovidele,

ce-ai mai mami?

marturiseste, vrei prosopu`, nu ?



gabitzu`...il am pe umar!!
si-mi sterg ochii...ca...ma facut Giani...muci...dupa cum vezi!!!
ovidiu42
Postat pe 26 Mai 2009 21:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa cred...... 10 De la: gmpa 19 Aprilie 2010 03:02
buna tuturor 10 De la: Ciresica 6 Septembrie 2009 18:16
Chiar se poate scapa de chelie? 33 De la: garbo_414386 12 Noiembrie 2017 11:27
O IUBIRE IMPOSIBILA 96 De la: preciouss 30 August 2009 22:17
Ce sa fac?.......... sunt rotunjoara 130 De la: anadelaadda 6 Noiembrie 2016 07:34
Setari Cookie-uri