Anti Sfantul Valentin + chin de 1-8 Martie

wife, de 1 martie, accept si inimioara aceea din plus sau din finet, pe care scrie, "ay laviu, yo " musai sa fie 2 de y , dupa obiceiul pamantului plus bashca pe deasupra o sageata .

de 1 martie e dezlegare la tot. parerea mea.
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 15:08
draga...una e 1 martie si alta e valantainul...

si las' ca ai inteles tu care era ideea...cu inimioarele de plus...

si vaaaaiiii imi doresc un inel cu un rubinash, ceva...cum???numai o amarata de lenjerie ??? io-te si la asta...mi-a luat flori...pai ce ? is capra?

cam asta exclama fetele in general. era sa scriu doamnele, da' m-am corectat la timp


totusico...gustul tau, scumpo...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 15:11
cu valentinul nu prea am treaba. am si uitat cand e. in privinta doamnelor si domnisoarelor care vor ferrari cu ocazia acestor evenimente, nu comentez. sa primeasca daca merita si daca si-au gasit fraierii .
pana la urma urmei, viata e o afacere, nu?.parca asa se gandeste acum.

astea sunt modelele societatii noastre; doamnele care stiu ce vor



au gasit tampitul care sare la cap, cand ele fac nazuri? apoi, bine-i fac babacului. sa plateasca, daca e talamb si dobitoc. placerea si prostia au un pret
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 15:20
totusicooo...ma ucizi...azi e valantainu, draga...

bre, da' ignoranta esti... vezi unde duce cititul de carti serioase si ascultatul muzicii clasice?

auzi...eu ma bucuram ca nu vine pro la mine cu motzcosi...si ma gandeam ca o sa zica...lasa draga, ca iti fac un masaj de relaxare diseara...

cand colo...m-a chemat sa il ajut sa aprinda focul la centrala, sa ii aduc uleiul de la bunica ptr drujba, si sa tin de vreo 2 butuci rebeli...

n-are pic de romantism in oase...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 15:27

azi?
valei, tac. nu mai zic nik
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 15:28
am zis eu...ignoranta...

lasa dreaku cartile alea ca ai sa prostesti de cap...si ia baga o manea de inima albastra...oooof...viata mea...dusmanii mei...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 15:30
hai , c-o bag ..!
caut acushica si apr cu ea. poate nu o ascultati
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 15:32
totusico...stai cuminte ca ne virusezi compurile...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 15:34
Pretul pe care il platesc barbatii de pretutindeni.
Poate nu esti la curent si_totusi (:D) dar acum daca nu esti "in rand cu lumea" pentru toate don'soarele, apai e bai! Ramai singurel cuc!
In viata mea am intanlit o singura femeie care sa nu tina la astfel de flescustete... mi s-a parut aiurea sa aud lucruri pe care le gandesc toti barbatii din gura unei femei! Uite ca am mai gasit inca pe cineva. Sotul tau, prometeus wife, e un nororcos. Eu am pierdut ce nu am apreciat...
Dupa cum am vazut sunt singurul barbat de pe topic... Ziua asta ar fi fost mult mai frumoasa daca am aprecia persoana, nu cadoul...daca de 1 Martie nu am astepta sa se gandeasca cineva la noi ci sa mergem de fiecare data cand putem si sa-i spunem persoanei dragi cat de mult inseamna pt noi...
Ella74: zambesc de cate ori vad ceva frumos, asa ar trebui sa fie firesc pentru toata lumea!!
Din pacate lucrurile nu sunt asa cum ne-am dori intotdeauna...
Verona, remember me?
Armyvero_38
Postat pe 14 Februarie 2009 15:43
ohooo...sigur ca e norocos....si am grija sa ii spun asta de cateva ori pe zi....
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 15:46
de valentin sfantul sa nu va pun melodii de inima rosie? nooooooooo ! nu scapati. caut si va ascult ca la scoala. pe sarite, ca la tabla inmultirii. stati sa gasesc una
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 15:48
totusico...macar baga fata ceva din top...

pune ...pune....maica mea...ca ma gandesc la multi...pune BB King...Rock me baby...ca am facut o fixatie cu melodia asta....daca nu gasesti cu BB King, baga aceeasi melodie da' cu Roling Stones si ACDC
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 15:53
nu fata. bag ceva de intelegere si toleranta


am gasit

sa mai zica barbatii ca am ceva cu ei

sa mai zica barbatii ca nu tin cu ei
http://www.trilulilu.ro/cuoreblu50/25d2a22ddbfd75

ma distreaza versurile de mor . rad, rad, rad

i-auzi,

demo
obosita si cam trista
am ajuns acasa in zori
barbatul nu mai rezista
si ma ia la intrebari
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 16:03
-nevasta alunga-mi teama
spune drept, cuminte ai fost?
-ca soldatul cand ia arma
si sta batz, cu ea in post
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 16:04
De la: army_38, la data 2009-02-14 15:43:09Pretul pe care il platesc barbatii de pretutindeni.
Poate nu esti la curent si_totusi (:D) dar acum daca nu esti "in rand cu lumea" pentru toate don'soarele, apai e bai! Ramai singurel cuc!
In viata mea am intanlit o singura femeie care sa nu tina la astfel de flescustete... mi s-a parut aiurea sa aud lucruri pe care le gandesc toti barbatii din gura unei femei! Uite ca am mai gasit inca pe cineva. Sotul tau, prometeus wife, e un nororcos. Eu am pierdut ce nu am apreciat...
Dupa cum am vazut sunt singurul barbat de pe topic... Ziua asta ar fi fost mult mai frumoasa daca am aprecia persoana, nu cadoul...daca de 1 Martie nu am astepta sa se gandeasca cineva la noi ci sa mergem de fiecare data cand putem si sa-i spunem persoanei dragi cat de mult inseamna pt noi...
Ella74: zambesc de cate ori vad ceva frumos, asa ar trebui sa fie firesc pentru toata lumea!!
Din pacate lucrurile nu sunt asa cum ne-am dori intotdeauna...
Verona, remember me?


Army, honey, u said no once... if u have unspoken issues say it in private!
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 16:18
De la: si_totusi, la data 2009-02-14 16:04:30-nevasta alunga-mi teama
spune drept, cuminte ai fost?
-ca soldatul cand ia arma
si sta batz, cu ea in post


Din folclor?
Altceva de inimioare sfaramate aveti?
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 16:20
am inteles...!!!
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Februarie 2009 16:29
lume....the wife nu zice adevarul...i-am adus si ei cadou azi...bulion de la soacra-sa...
prometeus_969
Postat pe 14 Februarie 2009 16:30
De la: prometeus_969, la data 2009-02-14 16:30:53lume....the wife nu zice adevarul...i-am adus si ei cadou azi...bulion de la soacra-sa...


E cu dedicatie? Sau macar cu snurulet?
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 16:35
verona, am o serie de melodii care ma amuza.

sa-ti pun pe hai amar, amar, amar..asta se asculta cu capul pe masa, batista in mana si ochii lacrimosi

http://www.trilulilu.ro/KlmGeo/dee3084fc19e0b

sau uite pe asta. cand e vorba despre mare , marinari si iumbire gheboasa

http://www.trilulilu.ro/ClickBerty/52c99c8d36ba26

astea sunt formatii care au facut la viata lor, furori. de ce sa nu recunosc? la distractii erau ok. ce mi-am mai rupt papucii pe muzica azurului si a tomisului!! he, he, he
fuse, fuse si se duse
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 16:37
Don'soara a cantat la nunta surorii mele! Multam fain!
U made my day!!
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 16:43
gata . nu va speriati, nu mai pun melodii din anii 1900 , toamna. formatii gen, pierderea onoarei sau prestigiului

a fost momentul meu de distractie

si totusi, sunt momente cand le ascult cu zambetul pe buze si chiar cu placere
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 16:43
ce dedicatie? ca mi-a zis wife sa gust eu intai bulionul si pe urma il pune in mancare...


totusicoooo...ce faci? ne bagi de-alea proletare?
prometeus_969
Postat pe 14 Februarie 2009 16:44
Hey, uite inca un barbat pe topic... nu sunt singurel!!
Verona, take it easy babe... We'll talk, you'll listen...
Armyvero_38
Postat pe 14 Februarie 2009 16:45
eu sunt sotul lui the wife...norocosul, deh...


totusico...mi-a zis the wife ca dezvoltati scenarii pe un topic...

eu sunt scriitorul...la mine nu v-ati gandit?
prometeus_969
Postat pe 14 Februarie 2009 16:47
pro

deaaaaaaaaaa, proletare ai zis, ia tu pro, de aici, ceva de andries dracula blues

e tare actual si....proletar
http://www.trilulilu.ro/cuoreblu50/5be6307fed5753

in productia de tepe, suntem doamne, pe primul loc in lume

acum, e asa cum e deci, tepele sa fie din lemn de prun

sa satisfaca clientul.... marketing, neica
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 16:54



oh da...m-ai lovit cu Andries...da' mie imi place "la nemurire" Margineanu...
prometeus_969
Postat pe 14 Februarie 2009 16:55
marginenu, e ticalos pana la dumnezeu. imi place la nebunie. mai ales aia cu gore din chitila
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 17:10
pro, da pe asta o stii?

http://www.trilulilu.ro/MihaiN/8289d30e61cd35
cica

aseara pe internet
am cunoscut un brunet
mi-a promis ceva misto
ca ma www punct ro
si-a invatat programare
la jilava-n inchisoare
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 17:18
Nu stiu de unde si pana unde s-a ajuns de la a sarbatori ceva, de a te simti bine si deosebit intr-o zi la cadouri gen Ferrari sau alte cele scumpe. Astea sunt fite, ifose care nu au nevoie de sarbatori de astea ca sa existe. Pentru oamenii fara fite mie mi se par niste sarbatori frumoase. Nimic nu te opreste ca sa va sarbatoriti dragostea intr-o zi (14 februarie de ex.). Chiar daca ar trebui sarbatorita in fiecare zi si bla, bla, bla texte si sloganuri de astea. In fuga noastra de zi cu zi uitam poate. Si nu e cu nimic rau ca in ziua aia sa te opresti din fuga, sa iti iei iubitu/iubita de mana si sa sarbatoresti dragostea. Nu are nici o legatura cu cadoul. La fel si de 1 martie si 8 martie. Nu ma deranjeaza sa simt ca-i sarbatoare, sa ma simt bine si sa primesc sau sa dau un martisor. Daca altii din sarbatorile astea fac altceva decat sunt ele in esenta sa le fie rusine. Mie nu mi-e rusine sa le sarbatoresc. Si nici nu mi se pare un chin.
Micass
Postat pe 14 Februarie 2009 17:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
colegul de birou 97 De la: vieru_cezar_iasi 9 Februarie 2009 02:03
E mai bine cu un frate/sora sau singur? 8 De la: garbo075336 12 Noiembrie 2012 19:41
Cartea 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:14
IMI ESTE TEAMA CA SOTUL MEU V-A AFLA DESPRE TRECUTUL MEU 17 De la: Roxxynela 13 Aprilie 2009 01:10
oare ce parere are acum despre mine????? 5 De la: Ioana007 19 Decembrie 2008 15:24
Setari Cookie-uri