femeie indragostita de un baiat mai tinar pe net

he he...tineretea...ce aripi iti da...crezi ca tot ce zboara se mananca.....
tutankhamon
Postat pe 21 Ianuarie 2010 00:23
Subscriu .. limitele sunt doar in capul nostru. Vorbesc in cunostinta de cauza
elis11
Postat pe 16 Februarie 2010 15:07
Cei care se indragostesc pe net nu cred ca sunt normali.Poate eu iti spun ca sunt cea mai minunata femeie si d fapt sunt cea mai infecta femeie.Cred ca d fapt p net s indragostesc cei care nu au d fapt curaju sa aiba o relatie d amicitie nici cu cei din jurul lor.In fine sa fie acolo la ei.
garbo102768
Postat pe 9 Martie 2010 18:00
Da !! ai mare dreptate 678....dragosteala pe net....vai mama mea...atunci cand ajungi sa locuiesti la un loc....dak se ajunge acolo!!!!!...poi iti dai seama ca aia numai dragoste nu e...stai cu omul in casa15 ani si nu ajungi sa stii ce ii poate capu'...daramite unu de pe net...brrrrrr
sheika29
Postat pe 10 Martie 2010 07:38
102768 *...gresisem..
sheika29
Postat pe 10 Martie 2010 07:39
fleurdelis
Postat pe 10 Martie 2010 07:39
Multi spun pe aici ca nu e dragoste....E posibil ca cei doi sa fie suflete pereche, sa aiba aceleasi pasiuni, aceleasi gusturi, pricipii de viata, sa reactioneze la fel la "factorii externi" Poate chiar asta e dragostea...
Sigur ca baiatul trebuie sa stie de varsta fetei...Asa e corect. de ce atatea prejudecati, inhibitii? De ce se admite numai ca barbatul sa fie mai mare decat femeia? La urma urmei conteaza atat de mult varsta?
O relatie pe net, e o reltie doar "virtuala", indiferent de varsta.
Intalniti-va, discutati. Abia atunci veti vedea cum stau lucrurile cu adevarat. E posibil sa ai surpriza sa nu-ti placa, sa nu te placa..
altcineva
Postat pe 10 Martie 2010 08:14
Cred ca este o combinatie fericita ,gandeste-te ca vei mult timp mai tanara decat crezi.Nu cred ca -l va deranja varsta ta ,vorba proverbului......
vb_violeta2YAHOO_COM
Postat pe 10 Martie 2010 13:30
rodi fata mea poate ia placut gustu tau de la savarina si tie ceva sana de calitate dar de unde dragoste terminate cu prostiile mai schimba vreo citva tinerei sa vezi ca e altceva ...morcovelu si limbuta
klaus77
Postat pe 11 Martie 2010 19:07
768, da-mi voie sa te contrazic....mi-am cunoscut sotul pe net in urma cu 10 ani...el avea 25 de ani, eu 32...el voia o simpla aventura cu o femeie experimentata, eu voiam o relatie stabila....Dupa 5 luni de refuzuri si discutii in contradictoriu, am hotarat sa ne vedem ca sa ne "aruncam in fata" ce avea de spus fiecare...desi nici unul nu recunostea, intre noi era mai mult decat o idila...iar dupa ce ne-am vazut, clar a fost indragosteala....asa ca "aventura" s-a sfarsit la starea civila....si de 9 ani suntem tot in luna de miere...asta este semn de anormalitate? Si by the way, sotul meu chiar este cel mai minunat barbat...
freyja
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:12
De la: freyja, la data 2010-04-06 21:12:47768, da-mi voie sa te contrazic....mi-am cunoscut sotul pe net in urma cu 10 ani...el avea 25 de ani, eu 32...el voia o simpla aventura cu o femeie experimentata, eu voiam o relatie stabila....Dupa 5 luni de refuzuri si discutii in contradictoriu, am hotarat sa ne vedem ca sa ne "aruncam in fata" ce avea de spus fiecare...desi nici unul nu recunostea, intre noi era mai mult decat o idila...iar dupa ce ne-am vazut, clar a fost indragosteala....asa ca "aventura" s-a sfarsit la starea civila....si de 9 ani suntem tot in luna de miere...asta este semn de anormalitate? Si by the way, sotul meu chiar este cel mai minunat barbat...


Daca tu zici ca se poate...
liaiedera
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:12
Ceea ce incercam eu sa spun este ca in viata e bine sa ai principii, dar cateodata e bine sa te razvratesti si sa mai asculti si de instinct, atat timp cat se circumscrie bunului simt.
Pana la urma noi suntem cei care ne stabilim regulile dupa care ne ghidam in viata si nu exista norme care sa ne oblige sa ne inscriem intr-un tipar prestabilit.
Cine hotaraste varsta la care trebuie sa ne casatorim, care este diferenta optima de varsta intre soti sau ca barbatul trebuie sa fie mai mare ca varsta.Totul este relativ, depinde de criteriile si asteptarile fiecaruia si de multe ori din cauza prejudecatilor pierdem sanse cu care nu ne mai intalnim in viata

freyja
Postat pe 7 Aprilie 2010 12:20
De la: liaiedera, la data 2010-04-07 11:12:24
De la: freyja, la data 2010-04-06 21:12:47768, da-mi voie sa te contrazic....mi-am cunoscut sotul pe net in urma cu 10 ani...el avea 25 de ani, eu 32...el voia o simpla aventura cu o femeie experimentata, eu voiam o relatie stabila....Dupa 5 luni de refuzuri si discutii in contradictoriu, am hotarat sa ne vedem ca sa ne "aruncam in fata" ce avea de spus fiecare...desi nici unul nu recunostea, intre noi era mai mult decat o idila...iar dupa ce ne-am vazut, clar a fost indragosteala....asa ca "aventura" s-a sfarsit la starea civila....si de 9 ani suntem tot in luna de miere...asta este semn de anormalitate? Si by the way, sotul meu chiar este cel mai minunat barbat...





Ce frumos!Sa fiti fericiti pina la adinci batrineti!! Si eu l-am cunoscut pe viitorul meu sot tot pe net, el e cu 8 ani mai mic, sper sa avem si noi norocul vostru, felicitari!
lusel
Postat pe 17 Aprilie 2010 23:18
Multumesc, Iusel. Va doresc o viata plina de dragoste, armonie si multe bucurii!
freyja
Postat pe 18 Aprilie 2010 07:24
da,poate ar tine daca nu ar fi vb de bani
in ziua de azi se cauta banul nu iubirea
se pare ca iubirea nu tine de foame.
si eu am avut o relatie eu mai mare cuaproape9ani si pan_ka urma lipsa banilor a dus la destramare.
va intreb oare,asta sa fie iubire?????????????????????
HAI SA FIM SERIOASE SI DESCHISE LA MINTE!!!!!!!!
mina7785
Postat pe 18 Aprilie 2010 20:44
ESTI FERICITA!eu nu.el25eu33dar banii is ochiul dracului si ca orice inceput frumos am avut parte de un sfarsit tragic.
iubeste banii mai mult decat ma asteptam si tot ce am reusit sa cladim in6ani sau dus pe apa sambetei pt anturaj si bani.ce crezi ca e de facut?
mina7785
Postat pe 18 Aprilie 2010 20:50
De la: mina7785, la data 2010-04-18 20:50:11ESTI FERICITA!eu nu.el25eu33dar banii is ochiul dracului si ca orice inceput frumos am avut parte de un sfarsit tragic.
iubeste banii mai mult decat ma asteptam si tot ce am reusit sa cladim in6ani sau dus pe apa sambetei pt anturaj si bani.ce crezi ca e de facut?



Inseamna ca aici nu e problema virstei, ci a banilor. Putea sa aiba si 40 de ani, ca tot asa avea sa se comporte. Are patima iubirii de arginti
lusel
Postat pe 18 Aprilie 2010 21:25
ba este dragoste.......chiar pasiune.Nu conteaza cati ani ai cand iubesti.
marghelata
Postat pe 19 Aprilie 2010 19:14
eu nu prea pricep cum vine indragostita de un tip care dupa ce ca e mai tanar nici nu te cunoaste....cand ascunzi ceea ce esti si te indragostesti de cel pe care l-ai mintit si este si mai tanar ce viitor poate avea aceasta relatie...eu cred ca intr-adevar sunt persoane care pe net se inteleg f bine tocmai pt ca exista paravanul acela dupa care se ascund defectele...cand cartile se dau pe fata totul se destrama...incepe o perioada in care cel mintit pune totul cap la cap incercand sa descifreze trecutul si felul in care a fost manipulat apoi daca minciuna a fost nu una nevinovata ci una cu un scop bine definit se poate ajunge nu la iubire ci la dispret...cei doi din cei mai buni prieteni pot deveni doua persoane care nu se mai pot suferi...indragosteala nu vine cand totul este invaluit in minciuna ci abia atunci cand descoperi adevarata persoana de dincolo de monitor cu calitati reale sau defecte pe care incep chiar sa-ti placa...indragosteala cred eu ca este atunci cand totul este real nu imaginar ,atunci cand este palpabil...nu vad cum te poti indragosti de o poza...poate sa o admiri ,sa-ti placa si nimic mai mult ...daca sunt vise pe care unii si le permit in timpul plictiselii ele se spulbera f usor imediat cum apare o preocupare ce-ti ocupa mintea si dupa cateva zile vei constata ca ai uitat de acel de care spuneai ca esti indragostita
yzabela_03
Postat pe 21 Aprilie 2010 10:26
hmmm
indragostit esti atunci cand ai fluturasi in stomac
zambila
Postat pe 21 Aprilie 2010 10:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o mica parere 9 De la: ana02 23 Septembrie 2009 21:05
Bataia e rupta din rai 215 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:51
Vreau sa aud !!!!! 27 De la: dor72 8 Martie 2011 20:58
mi-e dor de el........ 39 De la: garbo232526 3 Februarie 2020 15:49
BUNA 43 De la: clau2005 24 Martie 2010 20:21
Setari Cookie-uri