Sunt in incurcatura.

Zilele trecute am fost la o petrecere unde normal,am intalnit un tip. Este de varsta apropiata, ceea ce nu mi s-a maii intamplat, pentru ca mereu ma uitam la cel mai mari.
Am observat ca se tot uita la mine, insa imi retrageam privirea. La un moment dat l-a incurajat pe un prieten de-al lui sa danseze cu mine, insa pana la urma am ajuns sa dansam noi doi...chimie exista,sunt sigura..si este pentru prima data dupa ceva timp cand chiar imi place de cineva..
Aici apare incurcatura. Desi ma privea insistent si am dansat doar unul cu altul toata seara, la un moment dat cand m-am dus sa vorbesc cu el parca era in transa. La propriu. Pur si simplu se uita in fata si imi raspundea destul de sec. I-am intors capul si l-am pupat pe buze. Nici o reactie. Nici uimire,nici suparare,nici bucurie,nici tristete, nici dezgust,nici placere..aboslut nimic. ca si cum nu s-ar fi intamplat. Mi-a indrugat la putin timp dupa asta ceva de genu' ca el cauta distractie in seara asta si nimic mai mult...in primul rand, nu era ca si cum ne-am fi intalnit a doua zi ca sa trag de el si nici nu i-am cerut o relatie,de-abia ne cunoscuseram..iar din experienta mea cand un tip vrea ceva de o seara, nu iti spune, se intelege de la sine. What happens in the club, stays in the club!
Sunt confuza..nu stiu daca m-a placut,daca nu...nu stiu daca sa incerc ceva sau daca nu..si as avea nevoie de un sfat...sper sa ma ajutati si sa fiti cat mai sincere.
garbo_4874
Postat pe 4 Noiembrie 2012 19:41
''iar din experienta mea cand un tip vrea ceva de o seara, nu iti spune, se intelege de la sine''

Dac ai experien, spune-mi i mie "cum se cere o relaie''?
Axl_R
Postat pe 4 Noiembrie 2012 20:10
Urmaresti ofertele pe net ??? ...Zic si io ca experienta nu prea am....
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 20:12
De la: garbo_4874, la data 2012-11-04 19:41:58Zilele trecute am fost la o petrecere unde normal,am intalnit un tip. Este de varsta apropiata, ceea ce nu mi s-a maii intamplat, pentru ca mereu ma uitam la cel mai mari.
Am observat ca se tot uita la mine, insa imi retrageam privirea. La un moment dat l-a incurajat pe un prieten de-al lui sa danseze cu mine, insa pana la urma am ajuns sa dansam noi doi...chimie exista,sunt sigura..si este pentru prima data dupa ceva timp cand chiar imi place de cineva..
Aici apare incurcatura. Desi ma privea insistent si am dansat doar unul cu altul toata seara, la un moment dat cand m-am dus sa vorbesc cu el parca era in transa. La propriu. Pur si simplu se uita in fata si imi raspundea destul de sec. I-am intors capul si l-am pupat pe buze. Nici o reactie. Nici uimire,nici suparare,nici bucurie,nici tristete, nici dezgust,nici placere..aboslut nimic. ca si cum nu s-ar fi intamplat. Mi-a indrugat la putin timp dupa asta ceva de genu' ca el cauta distractie in seara asta si nimic mai mult...in primul rand, nu era ca si cum ne-am fi intalnit a doua zi ca sa trag de el si nici nu i-am cerut o relatie,de-abia ne cunoscuseram..iar din experienta mea cand un tip vrea ceva de o seara, nu iti spune, se intelege de la sine. What happens in the club, stays in the club!
Sunt confuza..nu stiu daca m-a placut,daca nu...nu stiu daca sa incerc ceva sau daca nu..si as avea nevoie de un sfat...sper sa ma ajutati si sa fiti cat mai sincere.
poate nu esti genul lui..lasa-l in pace si nu mai insista...
ingerasulluptator
Postat pe 5 Noiembrie 2012 00:37
chestia cu "transa"...s-ar putea sa aiba alta explicatie. Dar, intr-adevar, whatever happens in the club, stays in the club.
quasaria
Postat pe 5 Noiembrie 2012 07:55
eu cred ca cu picioarele pe umeri i-ar sta mai bine, ar fi mai in siguranta!
heartbit
Postat pe 5 Noiembrie 2012 14:47
De la: garbo_4874, la data 2012-11-04 19:41:58..., se intelege de la sine. Sunt confuza..nu stiu daca m-a placut,daca nu...nu stiu daca sa incerc ceva sau daca nu..si as avea nevoie de un sfat...sper sa ma ajutati si sa fiti cat mai sincere.


si eu sunt confuz, desi nu se intelege de la sine!

si cu siguranta era in transa. de cat te-a privit in ochii, pe care ti-i retrageai, s-a autohipnotizat bietul de el!
trebuia nu sa.l pupi, ci sa.i dai vreo doua palme si sa-l vezi ce repede se trezea!

chiar e interesant cum iti spune omul ca isi cauta distractie in seara aia si tu il pupi, necautand distractie, se intelege de la sine... si el ramane de lemn de prun in continuare...
ti-ai pus problema daca nu cumva cauta distractie cu alta?
heartbit
Postat pe 5 Noiembrie 2012 14:51
fain topic. m-am lamurit de ce au cautare drogurile.
ufishor
Postat pe 5 Noiembrie 2012 17:55
De la: garbo_4874, la data 2012-11-04 19:41:58Zilele trecute am fost la o petrecere unde normal,am intalnit un tip. Este de varsta apropiata, ceea ce nu mi s-a maii intamplat, pentru ca mereu ma uitam la cel mai mari.
Am observat ca se tot uita la mine, insa imi retrageam privirea. La un moment dat l-a incurajat pe un prieten de-al lui sa danseze cu mine, insa pana la urma am ajuns sa dansam noi doi...chimie exista,sunt sigura..si este pentru prima data dupa ceva timp cand chiar imi place de cineva..
Aici apare incurcatura. Desi ma privea insistent si am dansat doar unul cu altul toata seara, la un moment dat cand m-am dus sa vorbesc cu el parca era in transa. La propriu. Pur si simplu se uita in fata si imi raspundea destul de sec. I-am intors capul si l-am pupat pe buze. Nici o reactie. Nici uimire,nici suparare,nici bucurie,nici tristete, nici dezgust,nici placere..aboslut nimic. ca si cum nu s-ar fi intamplat. Mi-a indrugat la putin timp dupa asta ceva de genu' ca el cauta distractie in seara asta si nimic mai mult...in primul rand, nu era ca si cum ne-am fi intalnit a doua zi ca sa trag de el si nici nu i-am cerut o relatie,de-abia ne cunoscuseram..iar din experienta mea cand un tip vrea ceva de o seara, nu iti spune, se intelege de la sine. What happens in the club, stays in the club!
Sunt confuza..nu stiu daca m-a placut,daca nu...nu stiu daca sa incerc ceva sau daca nu..si as avea nevoie de un sfat...sper sa ma ajutati si sa fiti cat mai sincere.

http://www.youtube.com/watch?v=r79J4TgglGM
VOIAJOR
Postat pe 12 Noiembrie 2012 11:42
Daca omul ti-a spus f. direct ca nu cauta decat distractie si tu n-ai inteles se pare ca e cazul sa mai stabiliti o intrevedere sa-ti deseneze ...
Fata_Morgana
Postat pe 12 Noiembrie 2012 20:48
m rog Bunului Dumnezeu,dar n același timp v rog și pe voi mai dați un ochi prin gramatica limbii romne c e de-adreptul dureros!!!
AR FI
S FII...
etc.
garbo219536
Postat pe 13 Noiembrie 2012 16:12
si eu am o problema...mi s-a incurcat parul
Eugenia_
Postat pe 13 Noiembrie 2012 16:37
De-a dreptul scandalos. Vrei periat? Nu ddea!
Axl_R
Postat pe 13 Noiembrie 2012 16:58
De la: Axl_R, la data 2012-11-13 16:58:24De-a dreptul scandalos. Vrei periat? Nu ddea!

Mda...nu cred ca ti-a cazut tocmai bine franchetea lui, dar merita apreciata! Te-a scutit de viitoare umilinte sau suferinte, in cazul in care ajungeai sa te indragostesti de el, asadar... eu cred ca tot "raul" a fost spre binele tau!
LLisa
Postat pe 13 Noiembrie 2012 18:37
...te-am citat gresit, scuze AXL...pana ma invat cu site-ul... Mesajul meu era pentru Garbo 4874
LLisa
Postat pe 13 Noiembrie 2012 18:43
De la: Axl_R, la data 2012-11-13 16:58:24De-a dreptul scandalos. Vrei periat? Nu ddea!


pe umeri am matreata?


Eugenia_
Postat pe 13 Noiembrie 2012 19:10
Pe umeri pletele-ti curg rau....
Rotty
Postat pe 13 Noiembrie 2012 19:13
mladie ca un snop de grau
Eugenia_
Postat pe 13 Noiembrie 2012 19:16
Rotty
Postat pe 13 Noiembrie 2012 19:24
baiatul ala saracul era probabil drogat pulbere, d'aia de la distanta parerea sa se holbeze la tine si de aproape se uita frontalo-lateralo-cervical...:-)) Ce vroiai sa spuna saracul. Ca abia sta in ghete? Aia cu atractia e al dreak de eluziva dupa tona lui de cocaina, putea sa se lipeasca si de vasul de la wc. Asa ca relax. Ai iesit din club, acu' du-te si fa-ti temele la gramatica. Sau la chimie, daca sint mai in ton cu dilemele tale.
quasaria
Postat pe 13 Noiembrie 2012 20:55
Lisa, citeaz-m, chiar dac nu vb cu mine...nu-i bai. Las' c este timp destul.
Axl_R
Postat pe 13 Noiembrie 2012 21:00
offffff ce viata frumoasa!
fata zice ca e in incurcatura si voi ce faceti?
sariti intr.un picior de durere si in celalat de bucurie

eu sunt in descurcatura! sa vedem cine vine sa ma incurce
aveti curaj sa dati un nume si sa faceti pariu pe 5862?
heartbit
Postat pe 13 Noiembrie 2012 21:22
De la: Axl_R, la data 2012-11-13 21:00:20Lisa, citeaz-m, chiar dac nu vb cu mine...nu-i bai. Las' c este timp destul.

Vorbesc cu mult drag si cu tine AXL Promit sa "casc" ochii bine .. si sa nu mai fac incurcaturi de genul
LLisa
Postat pe 14 Noiembrie 2012 13:19
Lisa, OK.
Da' nu m mai striga, rog fr! s io oarba de Mure, da' surd nu-s. (Axl )
Axl_R
Postat pe 14 Noiembrie 2012 13:31
De la: Eugenia_, la data 2012-11-13 16:37:59si eu am o problema...mi s-a incurcat parul



Am ras cu lacrimi !
garbo_7733
Postat pe 14 Noiembrie 2012 14:31
Razi de necazul omului....
Rotty
Postat pe 14 Noiembrie 2012 14:37
si mie daca ar mai avea ce mi s-ar incurca la asa topic si la asa observatii!
cel putin bine ca n-am matreata!
ca daca par nu e, nimic nu e! nici macar matreata!
asa e sor'me?

pentru azi avem o oferta generoasa: sarutari de maini pana la talpi!
heartbit
Postat pe 15 Noiembrie 2012 12:24
Io ma multumesc cu un pupic amical da` sincer pe obraz....
Rotty
Postat pe 15 Noiembrie 2012 12:36
daca asa nu e bine
atunci na !
hai ca am comis-o si pe asta!
heartbit
Postat pe 15 Noiembrie 2012 12:43
...Apreciez
Rotty
Postat pe 15 Noiembrie 2012 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inocenta unei femei 113 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:53
ce urasc barbatii la noi femeile 116 De la: MONIKA112511 16 Martie 2015 12:25
Ce parere aveti despre politica din China? 21 De la: casperphantom 29 Noiembrie 2010 20:00
Ce ati alege? 57 De la: fleur_du_mal 2 Noiembrie 2009 12:27
cat adevar...despre femei!!! 52 De la: racovus 18 Iulie 2010 14:33
Setari Cookie-uri