o parere ,va rog

locuiesc de 3 ani cu prietenul meu...azi dim am constatat cu stupoare ca se masturbase inainte de a pleca la munca..de 4 zile nu mai avusesem rel sexuale...ce parere aveti???ca mie mi-e sila deja!!!
garbo_6283
Postat pe 2 August 2012 14:27
parerea mea este ca deja ti-e sila deja... !!!! si daca ti-e sila... cu ce te putem ajuta ? poate ca si lui ii e sila sa mai aiba relatii sexuale cu tine... iar nu te putem ajuta. si se mai poate ca el se masturbeaza inainte de a pleca la servici... ca sa nu fie tentat sa aiba acolo relatii sexuale cu altcineva... stii tu... !!! in ce-l mai rau caz, te duci sa locuiesti cu altcineva !
barboneli
Postat pe 2 August 2012 14:46
ca probabil chiar faptul ca "ti-e sila" e ceea ce il determina sa se apropie de tine doar la "ocazii festive" si in costum de ginerica - si in rest sa considere ca e singur. In mare parte, chiar singur e...
quasaria
Postat pe 2 August 2012 14:54
m-ati lasat masca!!!!va pronuntati prea dur fara a cere detalii,daca aveam o alta varsta probabil plangeam acum
garbo_6283
Postat pe 2 August 2012 15:05
nu, nu vreau sa plangi... dar daca tu nu ne-ai dat detalii... nu suntem noi de vina. fara detalii nu putem sa dam, cel putin eu, o parere obiectiva. si daca "sila" te lasa, poate vorbedti cu el intai. incearca, ce ai de pierdut ?
barboneli
Postat pe 3 August 2012 12:23
Daca ti-e sila...Nu e normala masturbarea cand ai partener, deci aveti o problema de cuplu, numai voi doi o puteti rezolva!
Luna_in_capricorn
Postat pe 3 August 2012 13:26
partea cu "normal", "anormal" e interpretabila... era un banc:
Un barbat e prins de nevasta-sa in timp ce se masturba sub dus si i se cer explicatii.
Raspunde calm : - Cred ca sunt liber sa mi-o spal la ce viteza vreau!

quasaria
Postat pe 3 August 2012 13:32
vaaai draaaga... !!!
barboneli
Postat pe 3 August 2012 23:36
Daca o face singur,ori te "menajeaza" pe tine,ori s-e" menajeaza" pe el.Ca masura de protectie.
garbo_3807
Postat pe 4 August 2012 06:19
daca face asta, inseamna ca aveti probleme in cuplu. atractia nu mai functioneaza la voi. e un semn grav si ar trebui sa iei masuri. vorbeste cu el si afla in ce punct se afla relatia voastra, nu are sens sa va mintiti in continuare. si faptul ca ti-e sila, ai mare dreptate. nu poti sa ai o altfel de reactie fata de un asemenea gest. bafta
MARILENA_25
Postat pe 4 August 2012 10:42
De la: garbo_6283, la data 2012-08-02 14:27:11locuiesc de 3 ani cu prietenul meu...azi dim am constatat cu stupoare ca se masturbase inainte de a pleca la munca..de 4 zile nu mai avusesem rel sexuale...ce parere aveti???ca mie mi-e sila deja!!!


De patru zile ?????Pai ce te mai intrebi ,nu tie clar ?Bine ca nu iti aduce alta in casa, sa se rezolve,e baiat educat ....
ica2
Postat pe 4 August 2012 14:15
ica, chiar ti se pare asa mult 4 zile? nu sunt 4 luni fato. nu asta e problema lor, asta e cauza
MARILENA_25
Postat pe 4 August 2012 17:53
Doamne !...Ce catastrofa!!!! 4 zile ??? No....atunci nu e de mirare...
Rotty
Postat pe 5 August 2012 05:45
Ni la ele! Pt un biat educat, sigur c-i mult 4 zile. Nu v mai mirai!
Axl_R
Postat pe 5 August 2012 08:07
De la: garbo_6283, la data 2012-08-02 15:05:57m-ati lasat masca!!!!va pronuntati prea dur fara a cere detalii,daca aveam o alta varsta probabil plangeam acum


...si acum ce faci,alergi?....cu viteza? ...da,nu va mirati, li se intampla tuturor, odata si-odata!
...depinde totusi viteza

Fss_ssu
Postat pe 5 August 2012 08:40
ar trebui sa te intrebi de ce prefera lucrul manual si nu pe tine ia mai gandeste-te
tymbark
Postat pe 8 August 2012 10:12
Marilena ,crezi ca trebuie sa astepte patru luni de zile ?
Tocmai ,ca sa inlaturam "efectul",eliminam "cauza"...
Asa ca,nu va lasati asteptate ....
Orice sotie ,prietena ,iubita ,trebuie sa fie mereu atragatoare ,ingrijita si cu "sex apel"...
Barbatul sa fie indragostit mereu de ea si sa si-o doreasca ...
Iar majoritatea femeilor gresesc prin faptul ca refuza sa fie "femeie" ca doar asta este menirea noastra ,sa ne iubim sotii ,sa fim alaturi de ei si sa nu ii lasam sa astepte patru zile,ci chiar noi sa avem initiativa .In cazul cand sunt pauze de zile ,ar trebui sa ne intrebam ,ce se intampla ? E o problema ...Sotul este apatic ,nu are chef ...Care este motivul ? Comunicarea este indispensabila intre cei doi ,numai asa ajung la o cunoastere deplina .
Va doresc sa aveti o casnicie reusita ,implinita ,compatibila si sa va iubiti mult !


ica2
Postat pe 8 August 2012 11:58
De la: tymbark, la data 2012-08-08 10:12:20ar trebui sa te intrebi de ce prefera lucrul manual si nu pe tine ia mai gandeste-te


O fi fost pe stop fatuca si nu i-a oferit alta alternativa satisfacatoare.
charmelen
Postat pe 9 August 2012 15:59
De la: ica2, la data 2012-08-08 11:58:07
Tocmai ,ca sa inlaturam "efectul",eliminam "cauza"...
Asa ca,nu va lasati asteptate ....
Orice sotie ,prietena ,iubita ,trebuie sa fie mereu atragatoare ,ingrijita si cu "sex apel"...
Barbatul sa fie indragostit mereu de ea si sa si-o doreasca ...
Iar majoritatea femeilor gresesc prin faptul ca refuza sa fie "femeie" ca doar asta este menirea noastra ,sa ne iubim sotii ,sa fim alaturi de ei si sa nu ii lasam sa astepte patru zile,ci chiar noi sa avem initiativa .


nu zau? Chiar asta e "menirea voastra"?
quasaria
Postat pe 9 August 2012 16:37

Roboco(o)p ?!
Fss_ssu
Postat pe 9 August 2012 16:53
guasaria, care este menirea unei femei ?

Printre altele ,cred ca Dumnezeu a inzestrat-o cu tot ce-i trebuie sa fie feminina ,atragatoare ,sa se faca placuta sotului si sa isi iubeasca familia.

Nu discutam de o caracterizare a femeii sau de responsabilitatiile pe care le are ,pe alte planuri ....


ica2
Postat pe 10 August 2012 16:04
ei o fac zilnic noi mai rar problema e ca cineva dintre voi doi nu stie
garbo175965
Postat pe 12 August 2012 21:49
Inteleg ca menirea femeii e sa faca copii. Tu esti gravida o data pe an?
As_ninge
Postat pe 14 August 2012 12:40
De la: ica2, la data 2012-08-10 16:04:22guasaria, care este menirea unei femei ?

Printre altele ,cred ca Dumnezeu a inzestrat-o cu tot ce-i trebuie sa fie feminina ,atragatoare ,sa se faca placuta sotului si sa isi iubeasca familia.

Nu discutam de o caracterizare a femeii sau de responsabilitatiile pe care le are ,pe alte planuri


gica, gicutza, doi, sau cum vrei tu sa iti spun.... ... Dumnezeu a facut tot felul de plante pe care le-a inzestrat cu tot ce le trebuie sa fie atragatoare si sa se faca placute: spre deosebire de femeie au si parfum, pe cind noi trebe sa aplicam parfumul artificial. Si sint mult mai viu colorate, pe cind noi trebe sa ne coloram artificial. Dar vreun avantaj IN PLUS nu crezi ca avem? Doar dezavantaje fara de, sa zicem, niste ... panselutze?
Nu discutam faptul ca sintem mamifere, desigur.
quasaria
Postat pe 18 August 2012 00:13
De la: garbo_6283, la data 2012-08-02 14:27:11locuiesc de 3 ani cu prietenul meu...azi dim am constatat cu stupoare ca se masturbase inainte de a pleca la munca..de 4 zile nu mai avusesem rel sexuale...ce parere aveti???ca mie mi-e sila deja!!!



Nedumerirea mea e alta. Cum ai descoperit ca se masturbase ??? A lasat urme vizibile??? Eu pt.asta ii faceam un taraboi mare .Poti sa-i spui :sa-ti fie de bine,dar data viitoare fa curatenie dupa tine
GHEISA_
Postat pe 18 August 2012 08:14
De la: GHEISA_, la data 2012-08-18 08:14:09
Nedumerirea mea e alta. Cum ai descoperit ca se masturbase ??? A lasat urme vizibile??? Eu pt.asta ii faceam un taraboi mare .Poti sa-i spui :sa-ti fie de bine,dar data viitoare fa curatenie dupa tine


asa. Iar daca vine cu vreuna, sa faca bine nesimtita sa bage aspiratorul si sa spele vasele - pai ridem , glumim, curatenia e curatenie!!!!
quasaria
Postat pe 18 August 2012 11:37
eiii si tu acuma... ! (bine ai revenit... )... o Gheisa stie ea ce stie... !!! nu degeaba e Gheisa... !!!
barboneli
Postat pe 18 August 2012 12:08
Cuuuuum? sunt vase nespalate? Atunci e clar de ce domnul cu pricina a ales asemenea varianta! se stie ca vasele nespalate omoara sexapilul!
As_ninge
Postat pe 19 August 2012 08:49
De la: barboneli, la data 2012-08-18 12:08:27eiii si tu acuma... ! (bine ai revenit... )... o Gheisa stie ea ce stie... !!! nu degeaba e Gheisa... !!!




Sexul.... se face cu cap..... nu,nu cu cel dintre picioare
GHEISA_
Postat pe 19 August 2012 08:56
brrrrrr! nu doare cand e facut cu alte capete decat cele special destinate?
As_ninge
Postat pe 19 August 2012 08:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce isi doresc femeile de la un barbat? 55 De la: garbo_2177 21 Mai 2014 15:10
el mai tanar cu aproape9ani 24 De la: garbo089273 18 Mai 2010 09:48
Vreau sa aud !!!!! 27 De la: dor72 8 Martie 2011 20:58
intimplarea mea 73 De la: asteroid 7 Decembrie 2011 22:59
sunt indragostita de el dar el nu ma vrea 8 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 01:07
Setari Cookie-uri