CUM SA II DAU O LECTIE DE VIATA FOSTULUI ?

io zic sa-i dai o lectie de gramatica si una de aritmetica...
la gramatica: sa conjuge verbul "a fi" la trecut..
la aritmetica: exercitiu simplu - 2-1...
preciouss
Postat pe 11 Aprilie 2010 12:34
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-10 10:27:58Nu mai. Cel mai matur si mai frumos e sa-l suni, sa inchizi si cand te suna el nu-i raspunzi.

dar daca l-ar lasa in durerea lui pe vecie n-ar fi mai linistitor pentru ea?
liaiedera
Postat pe 11 Aprilie 2010 17:40

pretioaso..cum ne binedispui tu intotdeauna
LILO
Postat pe 11 Aprilie 2010 17:43
Topicul este cam vechi parerea mea asa incat sper sa nu fi venit prea tarziu cu raspunsul meu,poate tu deja te-ai vazut cu el si ati pus la cae o eventuala impacare sau deja ti-a facut rau spunand sa nu il mai suni. Sfatul unei femei ca mine de 38 de ani este sa fii cat mai diplomata cu el da dovada de educatie ,bun simt afla care este relatia lui stabila daca are una nu stim cat de libertin poate fi sper sa nu fie ahtiat dupa sex adica unul care pur si simplu nu se poate opri, patologic.
Cu cat vei fi mai rea si cu cat cuvintele tale vor durea mai tare cu atat il vei pierde iremediabil. se pare sau se parea ca tu inca il mai doresti iar el nu prea ,daca nu ai reusit sa-i pui piciorul in prag nu stiu daca vei reusi vreodata cu un altul decat dupa extenuante exercitii de conversatie cu barbati,intelegi ce spun?Trebuie sa stii cu exactitate daca il mai vrei langa tine, fie chiar si numai pentru sex apoi sa faci tot ceea ce este omenesc posibil sa il tii langa tine sa ii explici ca esti geloasa ,te va intelege. daca nu il mai vrei fizic vorbind nici nu iti face probleme ca merita sau nu o lectie ar fi neplacut spre exemplu sa te vada cu un altul,tot tu vei ramane cu gustul amar al adulterului si nu el ,tu ingerul nu el dracul.
marilena71
Postat pe 16 Aprilie 2010 17:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MASAJ LA DOMICILIU DOAR PT. DOAMNE SI DOMNISOARE 4 De la: micabis 27 Aprilie 2009 19:38
Mi-e rudine sa le spun prietenelor ca mi-am cunoscut partenerul pe internet 88 De la: Ioana007 3 Mai 2009 07:26
am devenit cam usoara dupa ce mi-a dat papucii 96 De la: valentino 7 Mai 2009 22:13
,,Mami, divorteaza!"- ,,Caut linistea!"-Divortul nu inseamna liniste 30 De la: guineverre 19 Decembrie 2008 09:18
m-am bagat intr-o mare belea 112 De la: trandafir1 20 Decembrie 2011 15:39
Setari Cookie-uri