Pareri va rog!

Tin sa precizez din prima ,ca nu imi trece prin gand sa fac asa ceva dar de cateva zile sunt in stare de shock,sa zic asa...de cand am auzit de la o amica ce planuri are...a auzit de la o matusa de a ei ca punand sange de la ciclu in bautura iubitului,acesta nu va mai calca stramb si il va tine langa ea pe viata..(adevarul e ca e cam fustangiu tipul).. Eu in viata mea nu am auzit inainte de asa ceva asa ca am luat-o ca o gluma...dar de atunci sunt curioasa totusi..chiar exista asa ceva?voi ati auzit de asemenea cazuri?!
garbo_429706
Postat pe 8 Februarie 2016 20:24


Cum sa nu... binenteles ca am auzit de asa ceva, dar numai de la proaste ca tine... !
barboneli
Postat pe 8 Februarie 2016 20:52
bine ca esti tu destept/desteapta nu inteleg de ce te bagi in seama si jignesti daca nu ai nimic de zis in legatura cu subiectul deschis!
garbo_429706
Postat pe 8 Februarie 2016 21:27
Draga mea,inca nu ai realizat ca e periculos sa intrebi pe oricine asa ceva . Eu am auzit ca functioneaza.Ba chiar iti pot confirma ca acea persoana este si in ziua de azi cu respectivul. Dar atentie mare ca daca o faci,nu vei mai scapa de el,si nu de alta, dar daca te vei plictisi de el nu o sa mai poti da inapoi.te va urmari peste tot.Chiar iti doresti asta cu adevarat?Eu una nu cred ,pt ca nu stii niciodata ce se intampla in viata.
MiaMihaescu
Postat pe 9 Martie 2016 04:16
De la: garbo_429706, la data 2016-02-08 20:24:06Tin sa precizez din prima ,ca nu imi trece prin gand sa fac asa ceva dar de cateva zile sunt in stare de shock,sa zic asa...de cand am auzit de la o amica ce planuri are...a auzit de la o matusa de a ei ca punand sange de la ciclu in bautura iubitului,acesta nu va mai calca stramb si il va tine langa ea pe viata..(adevarul e ca e cam fustangiu tipul).. Eu in viata mea nu am auzit inainte de asa ceva asa ca am luat-o ca o gluma...dar de atunci sunt curioasa totusi..chiar exista asa ceva?voi ati auzit de asemenea cazuri?!

In casa aceea se practica magia neagra.Fugi,draga prietena,fugi,cat inca mai poti!
Apropo,adauga si lapte de iapa sau praf de pe copita unui mânz neintarcat?
dana1975
Postat pe 9 Martie 2016 08:03


Tu, Dana, intrebi (dupa semnul de intrebare pe care l-ai pus la sfarsitul propozitiei...) sau zici doar ? Eu nu intreb ci insist sa adauge si par de musca vaduva la... rahatul ala pe care vrea sa isa-l dea iubitului ei !

(Chiar a adevarat ce citesc eu aici pe topicul asta unde se cer "pareri", sau am eu o halucinatie.... ??? )
barboneli
Postat pe 9 Martie 2016 08:32
Buna Barbo,
Daca ai sti cite persoane "inteligente", "culte", "destepte" recurg la astfel de metode de stimulare a "iubirii" ai ramine bouche bee.
Cum altfel iti poti explica ca toate "mamele Omida" traiesc in palate?
Tot ce-i doresc prietenei, este ca respectivul sa afle cu ce se ocupa "iubita" lui si poate o si da in judecata pt. ceea ce i-a facut, mai ales ca e foarte scirbos si total nesanatos.
Cita minte iti trebuie ca sa faci asa ceva? Ce pacat ca prostia nu doare ca poate fatuta s-ar trata si s-ar vindeca (cu toate ca ma indoiesc, e boala cronica deja).
Tommy_Boy
Postat pe 9 Martie 2016 08:53
De la: barboneli, la data 2016-03-09 08:32:02

Tu, Dana, intrebi (dupa semnul de intrebare pe care l-ai pus la sfarsitul propozitiei...) sau zici doar ? Eu nu intreb ci insist sa adauge si par de musca vaduva la... rahatul ala pe care vrea sa isa-l dea iubitului ei !

(Chiar a adevarat ce citesc eu aici pe topicul asta unde se cer "pareri", sau am eu o halucinatie.... ??? )


Mai tii minte ce-am zis eu in penultima postare despre asa-zisele topicuri, nu?
Ei bine, ... Q.E.D.!
Plus cei care pun botu' la orice mizerie...
garbo101426
Postat pe 9 Martie 2016 09:15
De la: barboneli, la data 2016-03-09 08:32:02

Tu, Dana, intrebi (dupa semnul de intrebare pe care l-ai pus la sfarsitul propozitiei...) sau zici doar ? Eu nu intreb ci insist sa adauge si par de musca vaduva la... rahatul ala pe care vrea sa isa-l dea iubitului ei !

(Chiar a adevarat ce citesc eu aici pe topicul asta unde se cer "pareri", sau am eu o halucinatie.... ??? )

Barbo,situatia e nasoala....Eu intrebam,pentru a ma convinge de gravitatea situatiei.ideea este ca,daca pune si par de musca vaduva,subiectul va prezenta si halucinatii.
Inteleg ,ca ai halucinatii
Daca ai doar o halucinatie,inseamna ca ai baut doar un pahar din bautura magica.
Hai sa bem cele 44 de pahare azi,dar sa fim atenti ce bem! Te pup,desi nu te cunosc!
dana1975
Postat pe 9 Martie 2016 10:07


Mmda... tocmai asta e avantajul... ca daca ma cunosteai, nu ma mai pupai, cred... Insa, sa stii ca te las sa ma pupi, dar de bauuut... nu beau nimic decat din sticla inchisa si cu sigiliu de bronz la dop !!!

Mersi draga Tommy pentru lamuriri, dar ca sa fiu sincer, nu am incercat niciodata sa-mi explic unele lucruri, mai ales treaba cu mamele din palatele alea... !!!

Da 426... mai convins ca ai dreptate si ai mai pus azi si ciment peste ce ai scris....

Si scuze pentru greseala: "sa isa-l"... ! Dar tampenia aia de reclama care se inchide brusc ca o cortina neagra peste ecranul monitorului, imi deruteaza vederea.....
barboneli
Postat pe 9 Martie 2016 16:08
Buhuhuu,hu!
Doamne, de multe s in stare unele "femei" ca sa tina un "bărbat" langa ele.Ca vrea, ca nu vrea, da-i cu "leacul" si tine-l ! Patetic..
Schmetterling
Postat pe 9 Martie 2016 18:41
Imi plac ghilimelele !
Rotty
Postat pe 9 Martie 2016 19:28
Nu cred ca persoana de mai jos ar trebui sa te judece.Sincera sa fiu nu am auzit de asa ceva si nici nu ti-as recomanda s ao faci.Gnadeste-te ca ciclul menstrual este un sange infect si punand in bautura cuiva asa ceva , poate avea consecinte grave.Mi se pare o prostie.Daca acel barbat fustangiu nu se poate cuminti atunci matusa sau prietena ta , ar trebui sa il lase.Nicio femeie nu merita sa fie batjocorita de un barbat si o femeie trebuie sa il lase in acest caz.PUPICI
AnNaa12
Postat pe 13 Martie 2016 11:38
Chestia asta e putin deplasata!! Adica daca un om nu te iubeste sau e mai golan nu prea ai cum sa il schimmbi decat daca doreste el dar sa apelezi la chesti de genul e cam ....nu stiu.....socant :)))
Claudiu0295
Postat pe 19 Martie 2016 20:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aici Sa Fie ??? 360 De la: garbo074997 3 Septembrie 2010 20:47
o parere ,va rog 39 De la: garbo_6283 4 Aprilie 2013 12:57
Fosta sotie 98 De la: garbo065070 7 Martie 2012 02:14
Remedii pentru raul de masina la bebe 12 De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:24
de ce? 17 De la: eu2009 10 Aprilie 2010 17:23
Setari Cookie-uri