citate celebre despre dragoste..



fata mamii...ori te-a corupt superbul?

faataaaa...te manaca pielea?

si tu...mai...corupatorule de virgine...ce-ai facut cu fata mea?

acu' tre sa iei copchila de nevasta...ca pe prispa mea nu o mai tin asa...

ai momit-o cu sampanie...ptiu drace...ce baiet stricat...na omoara pro pe amandoua...valei...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Februarie 2009 19:59
De la: superbus, la data 2009-02-23 19:57:49Nico....oricum..mami te .. cauta....de s-o mintim?:)))


***de ce----- nu e frumos!!nici sanatos!!
superbus
Postat pe 23 Februarie 2009 20:00
actorasii mamei...mami va pupa... ma duc sa imi fac un ceai...ca ma omoara "fiara" ...ma manca in cour sa pap sarmale si sunca afumata...si acu' mi-e rau...

sa va jucati frumos...

noapte buna...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Februarie 2009 20:03
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-23 19:59:28

fata mamii...ori te-a corupt superbul?

faataaaa...te manaca pielea?

si tu...mai...corupatorule de virgine...ce-ai facut cu fata mea?

acu' tre sa iei copchila de nevasta...ca pe prispa mea nu o mai tin asa...

ai momit-o cu sampanie...ptiu drace...ce baiet stricat...na omoara pro pe amandoua...valei...



socrelaaaa..eu m-am tinut....tare...cat am putut...dar cu o asemenea minune...care zi de zi,ceas de ceas se dadea la mine....cat,cum sa mai rezist om sunt si eu n-am mai putut!!!!lasa ca a fo frumos!! o iubesc mami...o iau....
superbus
Postat pe 23 Februarie 2009 20:03
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-23 19:59:28

fata mamii...ori te-a corupt superbul?

faataaaa...te manaca pielea?

si tu...mai...corupatorule de virgine...ce-ai facut cu fata mea?

acu' tre sa iei copchila de nevasta...ca pe prispa mea nu o mai tin asa...

ai momit-o cu sampanie...ptiu drace...ce baiet stricat...na omoara pro pe amandoua...valei...
superbul m-a corupt da.. , stii doar ce neprihanita eram inainte sa-l cunosc ...el este de vina pt toate, spune-i lu` pro ca nu mai gresesc niciodata, numai sa nu intre el pe aici sa ma trimita la locul meu ...stii doar ca are un stil aparte de a face asta

Postat pe 23 Februarie 2009 20:04
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-23 20:03:33actorasii mamei...mami va pupa... ma duc sa imi fac un ceai...ca ma omoara "fiara" ...ma manca in cour sa pap sarmale si sunca afumata...si acu' mi-e rau...

sa va jucati frumos...

noapte buna...
ye pupam si noi wife, sa te faci bine...noi avem nevoie de tine sanatoasa si vigilenta... , somnic usor

Postat pe 23 Februarie 2009 20:05
De la: walkiria, la data 2009-02-23 19:58:51va pupez.Sa fiti cuminti!!Ma duc sa pregatesc platoul...de filmare ...cel cu mancare mai tarziu!!!

Nicole iubita...ai incredere...vei fi cea mai sexy actrita!!!Intre timp...voi puteti sa mai exersati...sa iasa scena ...mai mult decat fierbinte!!!!




walki.....stim..e divina....dar mai lauda si brad pitt-ul din mine!!!
superbus
Postat pe 23 Februarie 2009 20:06
De la: superbus, la data 2009-02-23 20:06:19
De la: walkiria, la data 2009-02-23 19:58:51va pupez.Sa fiti cuminti!!Ma duc sa pregatesc platoul...de filmare ...cel cu mancare mai tarziu!!!

Nicole iubita...ai incredere...vei fi cea mai sexy actrita!!!Intre timp...voi puteti sa mai exersati...sa iasa scena ...mai mult decat fierbinte!!!!




walki.....stim..e divina....dar mai lauda si brad pitt-ul din mine!!!
walki eu te pupicesc si mai mult... , ca sa calculezi bine lumina pt pozitiile mele ...si te asteptam cand totul este gata, ca sa ne ocupam locusorul in platou!

Postat pe 23 Februarie 2009 20:09
superbule...eu sunt cea care trebuie sa te laude,...dar iarta-ma nu pot inainte sa-ti vad "prestatia" ...asa ca mai ai si tu putintica rabdare si sa vezi cate laude vei primi de la telespectatori

Postat pe 23 Februarie 2009 20:10
De la: sexy_nico26, la data 2009-02-23 20:05:36
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-23 20:03:33actorasii mamei...mami va pupa... ma duc sa imi fac un ceai...ca ma omoara "fiara" ...ma manca in cour sa pap sarmale si sunca afumata...si acu' mi-e rau...

sa va jucati frumos...

noapte buna...
ye pupam si noi wife, sa te faci bine...noi avem nevoie de tine sanatoasa si vigilenta... , somnic usor



good night socrela!!!avem nevoie de tine.....acasa la tine!!! sa fim si noi liberi..sa ne faem de cap!!!nu-i asa.. Nico?
superbus
Postat pe 23 Februarie 2009 20:13
De la: sexy_nico26, la data 2009-02-23 20:10:48superbule...eu sunt cea care trebuie sa te laude,...dar iarta-ma nu pot inainte sa-ti vad "prestatia" ...asa ca mai ai si tu putintica rabdare si sa vezi cate laude vei primi de la telespectatori



ei na...... promit sa se ridice, chiar sa depasesca nivelul asteptarilor tale!!!!
superbus
Postat pe 23 Februarie 2009 20:15
De la: superbus, la data 2009-02-23 20:15:47
De la: sexy_nico26, la data 2009-02-23 20:10:48superbule...eu sunt cea care trebuie sa te laude,...dar iarta-ma nu pot inainte sa-ti vad "prestatia" ...asa ca mai ai si tu putintica rabdare si sa vezi cate laude vei primi de la telespectatori



ei na...... promit sa se ridice, chiar sa depasesca nivelul asteptarilor tale!!!!
mai...de ridicat..promit eu sa se ridice , altfel ce actrita xxx sunt eu ??? ....mai bine ma opresc cu gluma asta pana nu o sa se creada ca eu chiar cu asta ma ocup

Postat pe 23 Februarie 2009 20:22
Eu ma retrag inainte de gloria oscarului , si merg acasa sa-mi vad de cele zilnice , va pup pe toti...sa fiti cuminti!

Postat pe 23 Februarie 2009 20:25
io zic ca v-a prins bine ca am intrat si v-am agitat nitel,este?...

sunteti facuti unu' pt altu'..cine se aseamana se aduna..e o vorba din batrani.

sa va bata norocu' ce semanati !

ma bucur cand vad tineretu' vesel!

bravo!
iasomia
Postat pe 23 Februarie 2009 20:27
Nico ..esti foarte amuzanta!!am ras.....cu pofta!!!!
da ai grija/.....lumea e rautacioasa!!!


bine....sa te ridic...in slavi..in al 9-lea cer!!!
superbus
Postat pe 23 Februarie 2009 20:27
De la: sexy_nico26, la data 2009-02-23 20:25:19Eu ma retrag inainte de gloria oscarului , si merg acasa sa-mi vad de cele zilnice , va pup pe toti...sa fiti cuminti!


sa ai o seara minunata iubi !!
superbus
Postat pe 23 Februarie 2009 20:29
np, i, povestea ce st la baza scenariului ce-l voi regiza eu ?????????????

ar trebui s nceap cu o ''Ea st pe o banc n parc,n soarele cldu de primvar i citete noul best seller **Reete galopante de sedus brbaii din priviri galee, pate peste umr**,el se plimb agale, ocat de ticurile nervoase ale fetei care-i ncearc talentele......

e bine dac mai apar sugestii.....

sau, mai bine, s scriem o poveste s aib ''pro'' ce scenariza
casperphantom
Postat pe 23 Februarie 2009 21:26
Talent cat a lui Pro, nu am... Am in schimb imaginatie debordanta si o vasta cultura gramaticala.. Merge? Here I go...

"... si se impiedica... Ii cazu direct in bratele-i slabanoage si spuse cu vocea lui masculina:
-Da' shi fashi, tu, acolo bre?
Ea isi ridica ochii bulbucati de spaima de sub ochelarii greoi si-i spuse: .... "
Armyvero_38
Postat pe 24 Februarie 2009 13:50
De la: army_38, la data 2009-02-24 13:50:33Talent cat a lui Pro, nu am... Am in schimb imaginatie debordanta si o vasta cultura gramaticala.. Merge? Here I go...

"... si se impiedica... Ii cazu direct in bratele-i slabanoage si spuse cu vocea lui masculina:
-Da' shi fashi, tu, acolo bre?
Ea isi ridica ochii bulbucati de spaima de sub ochelarii greoi si-i spuse: .... "
...Cezar?.... , noi vrem un oscar pt filmul asta, cum sa-l castigam cand eroii principali sunt asemeni celor din desene animate? ...in plus...s-a stabilit deja ce si cum vom juca...o asteptam pe walki sa ne calculeze pozitiile si ii dam drumul la treaba ...te bagi?

Postat pe 24 Februarie 2009 13:56
army

schimba repede dialectu' sau ce este ala..ca apare totusica acu'..

nicolita,

hai ma pisi ca tu nu dadeai copy asa..mami.. va para-copiati,e prea mult,este obositor ..si vrem sa va citim si noi..
iasomia
Postat pe 24 Februarie 2009 14:01
iasomica, stau cu ocheanul pe el, ca pe butelie. sa vad ce mai voroveste. e in perioada de probe .

mai am eu unul ce s-a luat de moldoveni si-l astept la cotitura. auzi ,cica numai moldovanii traiesc intens viata si se culca cu 2 surori
si_totusi
Postat pe 24 Februarie 2009 14:06
De la: sexy_nico26, la data 2009-02-24 13:56:18...Cezar?.... , noi vrem un oscar pt filmul asta, cum sa-l castigam cand eroii principali sunt asemeni celor din desene animate? ...in plus...s-a stabilit deja ce si cum vom juca...o asteptam pe walki sa ne calculeze pozitiile si ii dam drumul la treaba ...te bagi?


Auzi domnisoara, prea te grabesti la pozitionat..!!! I-am spus eu "superbusului" meu fiu ca nu esti de nasu' lui... Pai de... el, baiat educat, timid, modest... si simtitor, tare mi-e ma mi-l strici...
Ella34
Postat pe 24 Februarie 2009 14:08
totusico...am o prietena f buna moldoveanca de origine, si are ea o vb care ma amuza teribil..."moldovenii si coca-cola sunt peste tot in lume" ...si nu spune deloc prostii..

Postat pe 24 Februarie 2009 14:11
Ella...pai parca in film noi doua eram confidente , inteleg ca in afara filmarilor ma pui la colt?

Postat pe 24 Februarie 2009 14:13
nico,

asa fetita..fii tu..te zapacise super-bussu'...

lasa ca te fac eu fata mea..iti dai seama ce viata o sa aiba bietu' baiat?
iasomia
Postat pe 24 Februarie 2009 14:14
nico, asa-s moldovenii. unii zic ca suntem prosti. eu as zice ca suntem multi si recuperam facem legea
si_totusi
Postat pe 24 Februarie 2009 14:14
iasomia... , ce-ti mai place sa ma ironizezi...esti dragalasa, m-am obisnuit ca magarul cu samarul...

Postat pe 24 Februarie 2009 14:16
Dar mie inca imi plac desenele animate!!! Ma uit cu placere ori de cate ori am ocazia! Preferatele mele raman Tom si Jerry, am tot ce s-a scos cu ei...
Asta mi-e dialectul de pe acasa.. il schimb cu cel din Brooklyn? No way man.. hai ca va monitorizez pe voi in scenariu si daca am vreo idee... o scriu in paranteza...
Armyvero_38
Postat pe 24 Februarie 2009 14:18
De la: sexy_nico26, la data 2009-02-24 14:13:07Ella...pai parca in film noi doua eram confidente , inteleg ca in afara filmarilor ma pui la colt?


Lasa draga, ca am citit scenariul ... cica suntem confidente pana cand te prind cu instructorul de ski..
Ella34
Postat pe 24 Februarie 2009 14:18
daca am zis ca te fac ploada mea,inseamna ca imi placi,prostuto....
iasomia
Postat pe 24 Februarie 2009 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se spune ca... 100 De la: DaMarkus09 17 Iunie 2009 14:12
"AI GRIJA CE-TI DORESTI ..PT. CA S-AR PUTEA SA TI SE-NTAMPLE..." 33 De la: reyya 29 Ianuarie 2010 16:06
divort cu lipsa paratului 2 De la: yavrum 28 Noiembrie 2008 14:51
un sfat 96 De la: Ioana007 12 Aprilie 2009 07:13
Femeile intarita barbatii 68 De la: dor72_ 14 Februarie 2012 22:00
Setari Cookie-uri