impachetarile anticelulitice functioneaza?

In 10 sedinte de parafango/parargi/chocofango slabesti garantat 4 kg, dar nu doar slabesti, te tonifiezi, ai o piele catifelata, scapi de celulita,elimini toxine.Va pot recomanda un salon unde va veti simti bine si gasiti totul pt frumusetea dumneavoastra, Kristine coafor 0764374890, personal calificat, primitor.
Eu m-am simtit f bine.
wasdaniela
Postat pe 10 Mai 2010 16:19
buna fetelor, cred ca celulita se datoreaza alimentatiei de acum ,sa fim seriosi inainte femeile nu erau dereglate hormonal,dereglari de circulatie,etc?Si totusi nu erau ca acum atat de multe femei cu celulita,cred ca ceea ce mancam nu poate fi sintetizat si se depune in organism ,am facut si eu 3 luni sedinte de masaj endermologie,apoi dupa ce nu am mai facut arat mai rau ca inainte plus ca am facut vergeturi si soldurile s-au umplut de grasime,de ce? pt ca acea zona a fost stimulata si acum s-a depus in lipsa tratamentului,aveam o talie de viespe.
maravigliosaanna_yahoo_com
Postat pe 13 Mai 2010 19:58
buna am citit mesajele voastre si sunt incintata sa aud de acele impachetari si si alte metode pentru slabit eu sunt din iasi si lucrez la un salon de remodelare corporala si fetele care vin la noi sunt multumite si cu rezultate bune daca doriti ma puteti contacta 0741064817
garbo133553
Postat pe 5 Iunie 2010 23:18
buna fetelor !
Pentru celulita sfatul meu ar fi sa incercati dermocell-ul si impachetarile la infrasauna nu cele normale ...eu merg la un salon din dorobanti Noblezza se numeste si au preturi si reduceri foarte bune ....eu sunt multumita de rezultatele care le am dar intradevar nu tine doar de tratamente trebuie sa va limitati si voi la mancare si sa beti mai multa apa zilnic chiar ajuta organismul .Eu asta am facut si asa mi-sa recomandat si a functionat . Va pooooop
garbo185824
Postat pe 9 Februarie 2011 12:08
da. functioneaza, dar are o mare importanta, virsta, dieta, activitatile pe care le desfasori. eu am un salon de intretinere corporala si clientele mele sunt ff. multumite, depinde si cum face treaba operatorul. daca esti din constanta poti sa ma contactezi pe sundex_loeu@yahoo.com si incerci mai intii , vezi cum te simti dupa prima sedinta, facem o discutie despre dieta... si vezi daca te hotarasti, eu am multe proceduri pe pachet , la un super pret.
garbo201273
Postat pe 13 Aprilie 2011 18:28
Le dau perfecta dreptate fetelor. Eu am incercat niste impachetari pentru celulita deoarece venea caldura si eram disperata. Astfel am apelat la Cellu-slim , este o serie de impachetari cu produse de la bruno vassari. Treuie sa recunosc ca am ramas impresionata, nu credeam ca niste impachetari pot avea asemenea rezultate uimitoare.
Tinkerbella
Postat pe 20 Aprilie 2011 13:57
Un ajtor impotriva celulitei este ventuza clasica care o poti folosi cu usurinta acasa, ea este folosita foarte des in saloane de catre maseuri pt un mai bun rezultat in tratarea celulitei, ea creaza vacuum si activeaza circulatia sangvina si imprastie celulita prin miscari circulare. O puteti gasi pe sit-ul
http://magazinulmeu.blogspot.com/2011/06/ventuza-ventuze-pentru-masaj.html
Eu am cumparat si ajuta mult pe langa exercitiile fizice care le fac.
Ventuza are garantie 3 ani si e creata dintr-un material medicinal.
Va scuteste de banii care ii dati la maseur.
Georgia77
Postat pe 8 Iunie 2011 12:31
eu am facut masaj endermologie,starvac,impachetari cu alge si tratamente bruno vassari si nimic plus ca am 50 kg deci nu sunt o pers grasa
maravigliosaanna_yahoo_com
Postat pe 3 Aprilie 2012 15:20
Buna fetelor, sunt studenta la psihologie si acum sunt in focuri pt realizarea lucrarii de licenta si vroiam sa va rog, daca aveti maxim 5 minute la dispozitie, sa ma ajutati prin a completa un scurt si simplu chestionar (m-ar ajuta enorm), care este destinat doar sexului frumos si are legatura cu latura de frumusete corporala si cum ne influenteaza ea.
Acesta este chestionarul si contine toate detaliile necesare completarii:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFV3RXRId2VISHhwRDY3VERFX29oRUE6MQ

Merci mult!
garbo273005
Postat pe 3 Aprilie 2012 16:55
Centru Cellulem Block - are saloane si in Constanta si in Bucuresti. Sper eu sa vina la Cluj
garbo_11459
Postat pe 15 Februarie 2013 12:43
De la: eira, la data 2009-01-13 16:15:41acum vreo 3 ani am facut 12 sedinte de impachetari in parargil. rezultatul.....o piele extraordinar de fina, ziceai ca-s nou-nascut!


ce inseamna: "nou nascut"... ???
barboneli
Postat pe 15 Februarie 2013 15:15
Pastile pentru celulita - http://track.cellinea.ro/product/Cellinea/?uid=2484&sid=651&pid=122&bid=advandec
garbo_404689
Postat pe 28 Iulie 2014 12:02
Dar impotriva celulitei nu ai ?
Rotty
Postat pe 28 Iulie 2014 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum scapam de celulita? 1 De la: ioanarazvan 24 Ianuarie 2009 19:05
Te astept la R-theprapy in Bucuresti,pe strada Izvor nr.106 ,Hotel Parliament 2 De la: garbo_5064 29 Iunie 2012 18:24
Subiect nou. :D 28 De la: Axl_R 1 Iunie 2015 19:58
CARTI (va rog nu ocoliti) 10 De la: kyra 15 August 2009 18:38
RINOPLASTIE 229 De la: 13 Mai 2018 20:17
Setari Cookie-uri