Unde pot face masaj anticelulitic in Bucuresti?

Avand in vedere numarul mare de saloane, imi este cam teama ca nu peste tot au profesionisti. Eu mergeam undeva in Dristor, dar tipa a plecat din Bucuresti si in locul ei face o coafeza masaj. Imi este teama sa nu dau peste cineva cum e ea, care nu are pregatirea necesara. Ce salon imi recomandati?

Postat pe 1 August 2008 13:14
daniela, singurele tale mesaje sunt ca sa iti faci reclama la site. o sa te raportez.

Postat pe 8 August 2008 15:04
multumesc

Postat pe 9 August 2008 16:58
Buna, sint noua pe aici, dar vroiam sa iti recomand un cabinet de remodelare corporala9 care are si fizioterapie si kinetoterapie), iar masajul, ceea ce te intereseaza este facut de kinetoterapeuti; dar, pentru a nu se spune ca este reclama, daca te intereseaza contacteaza-ma pe mail (mariana2000mailat@yahoo.com)
PS. cabinetul este in Drumul Taberei si au dotare cu aparate de ultima generatie si personal tinar, dar supercalificat
anayram
Postat pe 11 Septembrie 2008 23:23
aequilibrium corbeanca
dorinasvelea
Postat pe 18 Septembrie 2008 21:31
un salon de masaj nou si doatat cu aparatura super , plus personal calificat este in zona decebal, chiar deasupra restaurantului zvon....
gabriela_cristea7879
Postat pe 19 Septembrie 2008 10:15
eu ma duc la un salon pe langa Spitalul de Urgenta Floreasca
Au cele mai tari aparate si chiar ai sa vezi rezultate foarte repede.Am sa-ti dau adresa si te poti documenta referitor la aparate si la preturi
www.silouettebyalexia.ro
pussy_busy
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:51
Buna! Nu sunt din Bucuresti, dar pot sa-ti recomand uleiul anticelulutic de la Hemel. Poti sa te dai tu singura, are efect.Prietena mea a nascut, dupa nastere picioarele ei aratau groaznic. In fiecare primavara si toamna foloseste cate un flacon din acest produs si celulita nu mai reapare un timp.Succes
simonevacska
Postat pe 22 Octombrie 2008 13:17
iti recomand sa mergi in drumul taberei mai exact valea ialomitei.exista un salon bodyslim.ro este fff ok produse de calitate servicii excelente.
alina41
Postat pe 23 Noiembrie 2008 14:13
salut, incearca salonul de pe mantuleasa. sunt super ok. poti sa suni la 0754336294.

Postat pe 7 Decembrie 2008 17:59
Incercati Saloanele Essence. Ieftin si de calitate. Tel: 0212316940.
lumi75
Postat pe 20 Ianuarie 2009 14:36
www.bodyslim.ro
alina41
Postat pe 21 Ianuarie 2009 20:07
hello, stie cineva un salon bun cu preturi moderate in zona Victoriei/Buzesti sau Piata Floreasca? Sunt toata ziua la office si trebuie sa gasesc ceva cat mai aproape. Pana la vara trebuie sa scap de dragutica 'coaja de portocala'.
Merci mult
Gaby
Gabriela_Simion
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:55
cunosc eu o doamna draguta in Bcuresti care lucreaza si la un salon de fite dar vine si face si la domiciliu;are o mana de nu se poate ;daca vreti nr ei de tel. -andreeaflostoiu@yahoo.com si va dau eu detalii
Thayssa
Postat pe 3 Februarie 2009 11:03
Buna ziua,
eu ma duc la un salon care este situat langa spitalul Euroclinic (langa Spitalul de Urgenta Floreasca)la acest salon gasesti aparate de ultima generatie la preturi decente.
www.silouettebyalexia.ro ca sa te poti informa.
Succes !
pussy_busy
Postat pe 3 Februarie 2009 14:26
Buna,sunt noua aici dar am citit mesajul tau si sper sa te ajute cumva inf mea....dute la un spa acolo sunt terapeuti si au toate dotarile necesare. Iti spun din propria experienta.
Ti-as recomanda unde ma duc eu.....sunt profi.....nu stiu site-ul lor...ceva cu naturaspa.....
ninalko
Postat pe 5 Martie 2009 10:34
Buna fetelor.....o adresa de mail va pot recomanda....nikole_maseuza@yahoo.com
nickyswity
Postat pe 16 Martie 2009 11:08
Buna,
Odata cu venirea primaverii, astazi doar in sufletele noaste,ca afara e cam toamna, si cu sarbatorirea Invierii Domnului, sarbatorile Pascale, va urez: "Sa aveti parte de tot ce e mai bun si frumos pe lume, sa fiti frumoase si iubite, sa iubiti, sa TRAITI,si sa nu uitati ca singura diferenta intre o zi buna si una proasta, este atitudinea noastra"
Cu drag va urez "PASTE FERICIT"
"Puterea care iti poate schimba destinul este numai gindirea ta"- Balzac
anayram
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:25
anayram...

oooo my Good...ai inceput prost,dar ai terminat bine...tot e ceva...

gandeste un pic cum iti pui ideile ...fa ordine intai dupa aceea scrie,e mai bine...intelegem si noi de la inceput,nu ne mai chinuim sa deslusim...
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:29
Era o urare, de obicei te bucuri de ceva ce ti se ofera din suflet, chiar daca este doar o urare.
PS
Nu toti sintem scriitori, dar ne bucuram sa impartasim si cu ceilalti gindurile noastre.
O zi buna.
anayram
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:34
scumpo,multumim de urare ..si tu sa ai sarbatori fericite si frumoase,dar nu trebuie sa fii scriitor ca sa-ti faci ordine in idei si sa le asterni cum se cuvine,pe cuvant...daca nu tii la limba romana,gandeste-te macar la aspect,la cum da tot ce scrii...am scris destul de clar pentru tine?
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:38
Roxxynela, scumpo,
Tu ce crezi, o fi destul de clar?
Mai bine mai incearca ca sa fii sigura.
anayram
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:55
e,bravo,asa mai merge,arata altfel si are noima...vezi ca daca te gandesti un pic,merge...esti pe drumul bun...
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 14:59
Eram si inainte, scumpo.
Multumesc de aprecieri,sint magulita; sper ca "drumul bun" al meu sa fie diferit de "drumul bun" al tau.
anayram
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:28
hopa...

rezbel ? fara mine ?
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:31
esti fermecatoare


drumul meu sigur nu corespunde cu al tau,pentru ca nu vreau eu sa ma insotesti,intelegi? hai nu fi suparata...te-a salvat Balzac,bine ca te-a insotit pentru ca vad ca ti-a soptit cum se scrie corect...
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:33
nevasta,esti invitata,si asa aveai nevoie sa te descarci....
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:34
io nu ma bag...eram doar curioasa...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:36
eu zic sa te bagi ca poate nu fac fata si am nevoie de tine...mi-e teama zau,ca-mi face un masaj de-ala de ma sugruma..poate ii desfaci tu mainile de pe gatul meu...
Roxxynela
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:40
Scumpo,
1. Eu inteleg, se pare ca tu nu prea intelegi, cu toate ca parerea ta este alta.
Nu ma intereseaza drumul tau, iar daca vrei sa te insoteasca cineva, da un anunt. Stai linistita, drumul meu este prea frumos si sint insotita de OAMENI, Balzac fiind unul dintre ei dupa cum ai zis chiar tu.
2. Ti-am spus ca te grabesti si atunci nu poti sa mai intelegi nimic; citeste mai rar, poate intelegi ce se scrie pe aici.
Nu am scris nicaieri ca m-as ocupa cu masajul; in nici un caz nu e bine sa atingi ceva veninos,deci nu as avea cum sa te sugrum(oricum nu ma ocup cu asa ceva).
3. Nu ai cum sa stii daca cineva pe care nici nu il cunosti, gindeste sau nu, si oricum nu este treaba ta; este un site public si prea putin sint interesata de faptul ca tie ti-ar placea sau nu ce am scris.
4. Gata; ti-am acordat prea mult din timpul meu. Nu cred ca ideea acestui site este gazduirea unor asemenea discutii.
anayram
Postat pe 15 Aprilie 2009 16:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cristale de calciu- pro ori contra? 4 De la: garbo_464013 1 August 2017 19:07
Experienta mea cu rinoplastia 17 De la: garbo203802 30 Ianuarie 2017 12:55
Recutie mamara 1 De la: garbo_474814 16 Septembrie 2017 17:17
Implant mamar, clinica care ofera calitate? 1 De la: garbo_480575 26 Martie 2018 12:23
Marirea sanilor 4 De la: garbo_459092 11 Noiembrie 2016 01:44
Setari Cookie-uri