Mor de durere!

Garbo ooo555,cred ca e vorba de INDIFERENTA nu IGNORANTA...care e cu totul alta mincare de peste...,iar cea care a lansat subiectul,nu am mai vazut-o....cum drept a spus-o iasomia,au ramas,fraierii sa comenteze....
magdalia63
Postat pe 16 Octombrie 2009 20:01
ei, lasa magdalia ca uite, mai postam si noi, nu numai cei care se considera asa
pik_nik
Postat pe 16 Octombrie 2009 20:07
...cei, bre, acilea? ..amintiri din copilarie? :-/
daria_
Postat pe 16 Octombrie 2009 22:48
povestiri din cripta....
tutankhamon
Postat pe 16 Octombrie 2009 22:53
relelor ce sunteti o fi fugit fata sa-si ia calmante
rodi_rdln
Postat pe 16 Octombrie 2009 23:07
sau se uita la un film horror....io de ex ma uit la autopsii...dr.G....pe dicovery world...
tutankhamon
Postat pe 17 Octombrie 2009 00:51
De la: , la data 2008-11-03 00:00:13Nu mai stiu ce sa fac. M-am incurcat de tot! Sh mor de durere... ma simt o ratata. EL a aparut yn viatsa mea acum o luna! A facut atytea ca sa ma atashez de el!M-a dus yn al 9-la cer! Acum am aflat ca defapt s-a folosit de mine ca sa-shi faca geloasa iubita! Nu-i arat ca ma doare, din contra ii zic ca m-am priceput de la inceput ca asta face, defapt asha sh era, banuiam eu totul dar ma autoamageam! Prea bine ma simtseam cu el... Prea bine... Acum iata vorbim, pe skype, ma comport ca o prietena, ii spun ca e bine, ca yl intseleg, ca ii ofer timp... ca nu m-a ranit! Dar sufar atit de mult! Mor de durere! Nu stiu ce sa fac? cum sa depashesc faza? El zice ca ii este dor de mine. Nu mai e impreuna cu ea, dar totushi... Mi-e greu... il simt aproape, si vreau neincetat la el.. nu mai pot!!! Ce sa fac? Cred ca m-am indragostit, deshi m-am tsinut cu toata puterea sa nu o fac, caci stiam ca asha va fi... acum pling in baie, pling noptile, pling neincetat.. ne vedem inca, ne sarutam... dar el... sh nici macar nu-i pot reprosha ca ma minte... doar el mi-a spus tot, sh m-a lasat sa fac alegerea. sa-i acord timp sh sa fim impreuna sau sa o terminam... eu ce sa fac? Eu am ales sa ne vedem, sh pu mine conteaza ca sunt cu el 2-3 ore pe saptamina sh ii savurez privirea, atingerile sh saruturile.. Dar nu shtiu, ma ia groaza: daca se intoarce la fosta? Eu ramyn cu buza umflata?? Nu mai am lacrimi deam, ma omor plingind... ce sa fac??? Ajutatsi-ma va rog, macar o parere, un sfat, maca zicetsi cit de proasta sunt! Orice! Nu mai pot... pling sh pling... mor de durere..
eu zic sa iti iei gandul de la el si sa nu te mai gandesti la el.Oricum asa sunt baietii,ei se comporta frumos cu femeia doar atunci cand au nevoie de ceva.Apoi pt barbatii saruturile sunt mecanice,ei nu pun suflet asa cum pun femeile.Eu zic sa iti iei gandul de la el,si cautati alte preocupari si nu iti mai da apa la moara ca sa te tot gandesti la el.Pt ca o sa iti faci rau.Eu zic directioneaza-ti gandurile spre ceva mai important si mai dai in branza pe baieti.Sau cautati unul cumsecade cu intentii serioase,Daca baiatul asta ii place de tine o sa te caute mai tarziu,dar tu nu iti mai face inima rea si incearca sa iti cauti alte preocupari.pupiciii
irina31
Postat pe 17 Octombrie 2009 16:22
mai e una garbo p-aci,nu mai stiu sigur ce nr...,care habar n-are unde si cand trebuie sa puna o virgula,si tzipa la altii ca nu stiu a scrie corect.
robby
Postat pe 27 Octombrie 2009 08:35
019155 era
robby
Postat pe 27 Octombrie 2009 08:37
Domnisoara care ai deschis topicul, daca mai arunci vreo privire pe aici vreodata, afla ca putina mandrie nu-ti strica, lasa-l in... Ai mai si relizat ca te foloseste sa faca geloasa pe alta... Ziceai ca o rupi treptat cu el...da` asa, brusc, ce are?...Atunci ce tot mai vrei, i-ti place suferinta ? Prea multe femei care sufera din dragoste, as vrea sa mai aud si de cate un barbat chinuit... Glumesc...La noi e ceva firesc, la ei e trist... Domnisoara in cauza, fa-ne si cate o surpriza placuta si spune-ne si cum ti-ai facut ordine in viata (poate mi-a scapat ceva si nu am citit, atunci i-mi cer scuze). Rad barbatii de noi de se prapadesc, citind cum nici nu ne vor dar nici nu ne lasa, ba ne tin de rezerva, ba fac un semn si noi sarim... Parca s-ar sfarsi lumea uneori fara unu... Asta e, punct si de la capat. Femei maritate, cu copii, greutati, obligatii, rate la banca, sau in situatii disperate, si-au luat viata de la inceput. Deeeeeeeci, fa-ti o viata si tu... Peste cativa ani cand vei judeca mai limpede si vei privi in urma, o sa-ti spui tu singura ca nu era nimic de capul lui...si nici in al tau... Stiu ca e usor sa vorbesti din pielea altuia, dar, dupa cum spunea Double Chock mai devreme, esti un caz fericit, fi barbat. Daca tot ai deschis topicul, macar asculta si tu sfaturile primite si poate ne mai dai o veste, buna...speram... Numai bine
lela
Postat pe 5 Noiembrie 2009 21:22
lelo, daca dadeai click pe prima pagina, si click pe profilul don'soarei, vedeai ca si-a ras contu' de mult
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Noiembrie 2009 21:32
prea multe clik-uri vrei tu bre wifo
nelly05
Postat pe 5 Noiembrie 2009 21:36
da chiar asa
yanyacharberet
Postat pe 5 Noiembrie 2009 21:37
Da, urat...Sub o forma sau alta, probabil ca mai arunca un ochi pe aici, curiozitatea...Dupa ce-ti arati of-ul public, te dai la fund. Deci, subiect inchis...
lela
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:17
lela, ce zici tu e valabil pentru barbati, ca d'aia intram in situri de fete.
da' in cazul fetelor...?
pik_nik
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:20
deschid sesiunea unei noi cafenele
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:25
SA FIE CU CAIMAC , DEACUM....
vyva
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:27
semnat condica la noua cafenea......pe cine mai cracanam azi??? ....buuuey mai usor cu cracanatu' ca ilastecu ii la nazzi si aia-i ii in moooollllll..
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:28
De la: vyva, la data 2009-11-07 11:27:58SA FIE CU ,CAIMAC , DEACUM....
vyva
Postat pe 7 Noiembrie 2009 11:30
Lasa tu elasticu, ca pica si asa ei singuri.
Ioana007
Postat pe 7 Noiembrie 2009 20:11
Aoleu, credeam ca sunt la scoala, ca e acu' o moda noua la copii, se pisca unii pe altii cu elastice...
sora_ilsi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 20:15
De la: nicoll, la data 2008-11-03 23:45:53Nu o sa mori de durere,e greu la inceput sa spui nu,apoi timpul va trece,ranile se vor vindeca,iar peste ani multi vei intelege ca toate sunt trecatoare dar conteaza cum treci tu prin ele...iar acest el de acum va ramane doar o amintire cumva in ceatza.iti trebuie curaj si speranta ca undeva,in lumea asta e cineva care ne asteapta sa venim,la mine a venit,si am iubit si inainte de el dar conteaza mai mult cum esti iubit ori tu nu esti iubita,esti doar siguranta acestui barbat.Cauta-ti dragostea acolo unde o si primesti.Daca te pot ajuta cumva,cel putin moral,anunta-ma te rog.O seara sper linistita sa ai!

UFFFFFFFFF.ASTIA-S BARBATII ,CU BUNE SI RELE ,,CU TEMERILE LOR ,CU NELINISTILE ,TIMIDITATE,SINCERITATE DUALI ,INCAPATANATI,FRICOSI DE NECUNOSCUT,VOR TOTUL DE LA NOI ,ADORA LIBERTATEA, PLANG SI EI ,UNI STIU SA SE RESEMNEZE,DAR DACA SI NOI VREM NE COMPLETAM MINUNAT ,SUNTEM CEEACE LE LIPSESTE LOR MEREU
ANELE
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:49
Adica creierul?
Doara
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:01
nu,bre...
cleerii
preciouss
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:05
Nu esti proasta, e complicata viata asta, nu ai ce face, acum nu poti gindi limpede, lasa sa treaca timpul si vei vedea k se rezolva toate.Pina atunci , sa faci ce simti.Ai dretul asta.Inainte
Am 53 de ani si stiu ce vorbesc.Sunt mama de 2 copii si inteleg toate astea.Ai rabdare, te rog
garbo057206
Postat pe 17 Noiembrie 2009 12:41
bre,un dentist ,ceva,n-avem la casa asta?!
iote cum moare de durere fomeia acilea de durere de masele!
preciouss
Postat pe 17 Noiembrie 2009 19:39
De durere nu se moare, se sufera.
Ioana007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 15:08
De la: preciouss, la data 2009-11-17 19:39:33bre,un dentist ,ceva,n-avem la casa asta?!
iote cum moare de durere fomeia acilea de durere de masele!


si-un frizer e bun... de la Caragiale cetire... ca ce mai stia nea Nae leacurile...
snowflake
Postat pe 19 Noiembrie 2009 15:44
Spune-i adevarul,ceea ce simti.A facut o greseala,dar esti sigura,absolut sigura,ca nu ati putea avea o relatie frumoasa,si,cine stie,tot viitorul impreuna?Daca tot il iubesti asa de mult...
daniilia
Postat pe 28 Februarie 2010 06:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
exista saloane de masaj erotic pentru femei? 41 De la: adastaicu 6 Aprilie 2010 11:46
CUM SA II DAU O LECTIE DE VIATA FOSTULUI ? 245 De la: Mar38 16 Aprilie 2010 17:45
? 5 De la: iar_eu 24 August 2009 09:43
Se trateaza? 3 De la: gabitzza 12 Mai 2009 18:17
Despre o posibila sarcina?? 4 De la: garbo_1348 13 Februarie 2014 05:51
Setari Cookie-uri