epilarea inghinala

Voi barbatii cum preferati
domo
Postat pe 5 Noiembrie 2008 10:18
domo,ce subiect haios ai ales si tu!chiar crezi ca ii intereseaza?doar p....ica sa fie ca restu'...nu conteaza! si barbati cu cap!...ptiu,iaca ca facui un pleonasm!
nicoll
Postat pe 17 Noiembrie 2008 14:22
eu cred ca-i intereseaza si cum prezinti nu numai ce prezinti.

hai sa ne gandim la coafura. te vede un barbat cu o claie de par in cap, pieptanat cu grebla sau cu grenada, nu cred ca-i place aceasta aranjatura.

asa ca, de ce nu ne-am ingriji putin? o fi fost mama natura darnica dar a avut mult de munca si ,pe ici pe colo ,a mai uitat sa faca niste ajustari. ne-a lasat pe noi sa lucram la modele.
si_totusi
Postat pe 17 Noiembrie 2008 19:40
e un subiect interesant, aici e problema, eu stiu sigur cs ii intereseaza si inca prea tare in intamplare chiar sunt in tema cu suiectu asta ,de aia inseala barbatii ca noi femeile nu suntem atente la detalii, nicol...ia spune tu daca parteneru tau iti dau un exemplu:s-a ras de 3-4 zile si o faci cu el iti garantez ca vei avea un discomfort si a s doua zi ai fi cu "ea" toata iritata la fel si ei unii o prefera "cheala" dar in cazul asta scade placerea pt tine deoarece pilozitatea are legatuta oarecum de excitare in momentul actului, epilatu cu ceara il recomand cu incredere ceara" de unica" vei gasi la saloane gandeste-te daca ai un tort super gustos si il arunci intr-o farfurie ciobita si il mananci cu mana are acelasi farmec ca si daca l-ai servi frumos...? la fel e si aici poti fi frumoasa daca nu stii sa te pui in valoare si nu stii sa te oferi tot degeaba.... grija mare la detaliii ele fac totul am multi amici barbati si ar fi prea mult sa iti pove eu acum discutiiile care m-au facut sa trag concluzia asta,.....
tipa
Postat pe 24 Noiembrie 2008 15:19
draga tipa,noi glumim de multe ori,iar vis-a-vis de epilat total...hmm,cred ca e mai de graba o chestie de igiena,apoi,eu cred ca gusturile difera,pana la urma,nu cred ca o fleashca fara pic de par arata sexy,da' nici,cum sa zic,f(l)ocoasa tare nu-i frumoasa un smok dragalas nu strica si uite asa...putin frezata e mai...atragatoare...ca se stie bine,daca o epilezi total...saracu' gogu s-ar putea sa se retraga de la lupta in fata soldatilor care ies dupa o luna ca sabiile din teaca si e si urata cand stau perii gata de atac.
nicoll
Postat pe 25 Noiembrie 2008 08:37
eu nu vad nimik excitant la niciun fir de par (m refer la fete), la barbati .....imi plac barbatii bruneti care au parul uniform pe corp ,nu smochuri pe ici colo , dar in niciun caz in zona cu pricina , bine acum daca arata a fleasca ,o sa arate asa cu sau fara par.....
domo
Postat pe 25 Noiembrie 2008 11:04
adevarat domo,da' uite,in toate picturile,in care sunt prezentate nuduri ale femeilor,mai putin cele rubensiene,au si ele cate ceva perisor,macar ca sa dea bine pe panza si apoi,sincer,imi plac barbatii,dar daca as vedea unu,cu par pe piept si pe picioare iar la locul cu pricina ba,as avea o problema cu dinsu'.la femei e dupa ureche,fiecare cum crede.in fine,mi se pare un subiect banal si abstract si mi-am stors vointa sa tastez ceva aci,punct.
nicoll
Postat pe 25 Noiembrie 2008 15:10
da poate la unii sau unele le plac tufele
edy_sword
Postat pe 3 Decembrie 2008 20:32
domo
Postat pe 3 Decembrie 2008 21:39
e bine si cu par si fara par in zona inghinala...si cu par mare si cu par mic...totul este sa nu ne irite ...parul mare sa nu fie dizgratios...si pictate...
cautator_de_iubire
Postat pe 16 Decembrie 2008 19:58
pai, cum zici , parca ar fi in povestea aceea cu si dezbracata si imbracata si calare si pe jos, si vesela dar si suparata

da hotarati-va domle !
si_totusi
Postat pe 20 Decembrie 2008 09:40
Am studiat destul de mult problema asta. Este ok cu un pic de par, aranjat frumos (daca se poate spune asa) sau deloc. Conteaza aici si parerea partenerei/lui. Consider (si am auzit multe pareri) ca o pilozitate excesiva este dizgratioasa si inhibanta. Nici barbatii nu arata rau epilati (total sau partial) in zona inghinala !
fractalus_pz
Postat pe 29 Decembrie 2008 19:28
Ma gandesc sa imi deschid coafor de aranjat frumos parul.
Micass
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:10
tufaris sau stuaris de venetia pentru unii stufoase pt altii chele dupa gust
edy_sword
Postat pe 31 Decembrie 2008 16:05
sincer daca as fi barbat m-as inhiba in momentul in care partenera ar aparea neepilata, mai ales inghinal.....bleah ...nici nu vreau sa ma gandesc.
cred ca o femeie adevarata trebuie sa se ingrijeasca, sa stie sa fie in bucatarie gospodina, in sufragerie o doamna, iar in pat amanta - una pe cinste, sa nu mai fie nevoit sa caute alta,...ca de fapt hai sa fim seriosi, de ce isi inseala sotii sotiile? ca nu gasesc la ele tot ce si-ar dori..asta e fetelor, daca vrem sa fim apreciate si respectate trebuie sa ne comportam ca niste femei in adevaratul sens al cuvantului! succes!
Lady_M
Postat pe 27 Ianuarie 2009 15:42
iar femeia 3 in una ? ca si cafeaua?
nici o gospodina, nici o amanta nici o domna
eu zic sa fim asa cum simtim si cum ne place. ce tot atata le aburim ? ei cum sunt domni la bucatarie, gospodini in pat si si amanti in societate ?
si_totusi
Postat pe 27 Ianuarie 2009 16:14
De la: edy_sword, la data 2008-12-03 20:32:22 da poate la unii sau unele le plac tufele

..nus tufele nu mai sunt la moda insa igiena in zona este f importanta atat la femei cat si la barbati
bogdan2009
Postat pe 27 Ianuarie 2009 16:40
..nu cred ca o femeie se simte bn neepilata, sincer eu cand se intampla sa nu imi poata face programare cand am nevoie, doar peste 1-2 zile ma simt super naspa in zilele alea....e asa oribil sa fii neepilata...
...iar cat despre barbati, atata timp cat tu esti o adevarata femeie nu e cazul sa fie amanti, pentru ca gasesc acasa ceea ce adora
Lady_M
Postat pe 28 Ianuarie 2009 15:49
...dar cand ai m multe momente intime ....te m prinde si neeplilata, atunci se iarta cred ca
domo
Postat pe 28 Ianuarie 2009 21:45
daca te intereseaza pe tine,itipot recomnda epilarea definitiva cu IPL -lumina pulsata !!!!!! www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 10 Februarie 2009 10:18
Cred totusi ca e preferabila varianta cu epilatul :) arata altfel...nu zic nu, si stilul brazilian e ok, dar de la o vreme am adoptat "chelia" sincer, eu folosesc aparatul si e mai greu mai ales cu pozitiile ciudate care le am atunci cand ma epilez si avand in vedere faptul ca am par cat pentru 10 persoane...dar merita efortul
LaFlame
Postat pe 13 Februarie 2009 23:14
micass...tu intotdeauna ai avut idei originale...

ai mai avut o idee pe topicul rodicutei si ai blocat commenturile
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Februarie 2009 23:45
Hai sa fim seriosi.Barbatul nu pleaca la alta ca e tunsa sau netunsa sau numai frizata si cu mot.Barbatul pleaca la alta pentru ca e alta.Iar chestia cu epilatul total... m-am tot gandit;de aia s-o fi triplat populatia globului in ultimii 50 de ani.
karlla57
Postat pe 16 Februarie 2009 00:36
De la: nicoll, la data 2008-11-17 14:22:47 domo,ce subiect haios ai ales si tu!chiar crezi ca ii intereseaza?doar p....ica sa fie ca restu'...nu conteaza! si barbati cu cap!...ptiu,iaca ca facui un pleonasm!
Carmina_Bodeanu
Postat pe 19 Februarie 2009 17:16
oh Doamne.....daca si chestia asta o dezbatem public...inseamna ca putem scoate cuvantul "intimitate" din dictionar...ce rost are topicul asta? nu de alta, dar vreau sa ma lamuresc si eu. Facem schimb de "frizuri"? ....ne prezentam p---cile? ....mare ti-e gradina Doamne....

Postat pe 19 Februarie 2009 17:40
Asteptam primele poze.
Micass
Postat pe 19 Februarie 2009 21:55
neah...micass...mai bine caseta video...
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Februarie 2009 23:00
Mai este un aspect important in opinia mea.Una este sa lingi o mocheta si alta e sa lingi o oglinda.Tactil, lucrurile stau diferit.Pentru cei cu pasiuni in domeniu ... fireste !

Postat pe 24 Februarie 2009 08:16
si daca e "oglinda" acolo si "gogu" nu e bun de nimic la ce folos iti e "oglinda"?
daca s-ar mai si epila si pe picioare si intre ele, cred ca mai degraba as lesina de ras decat de drag...
annutza84
Postat pe 4 Mai 2009 11:11
si daca e "oglinda" acolo si "gogu" nu e bun de nimic la ce folos iti e "oglinda"?
daca s-ar mai si epila si pe picioare si intre ele, cred ca mai degraba as lesina de ras decat de drag...
annutza84
Postat pe 4 Mai 2009 11:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine isi doreste o schimbare? 1 De la: daniela_ciulei 9 Februarie 2009 16:06
Durerea unei fiice 67 De la: Saraha 6 Ianuarie 2016 21:55
BIZAR SAU....?! 4 De la: eu_butterfly 14 Noiembrie 2008 12:12
relatii de prietenie 19 De la: Ioana007 31 Ianuarie 2009 15:41
Despre o posibila sarcina?? 4 De la: garbo_1348 13 Februarie 2014 05:51
Setari Cookie-uri