Premiile Garbo: Cel mai prost amant

FETELOR, CALITATEA NU ARE NIMIC IN COMUN CU CANTITATEA(MARIMEA).AM CUNOSCUT LA UN MOMENT DAT IN VIATA MEA UN TIP FOARTE DRAGUT, ROMANTIC, ATENT LA NEVOILE FEMEII. TOATE BUNE SI FRUMOASE. VINE SI ZIUA IN CARE TREBUIA SA SE INTAMPLE APROPIEREA FIZICA.VINE EL LA INTALNIRE CU UN TRANDAFIR ROSU SI CU O STICLA DE VIN ROSU.PREGATESTE BAIA, CU SPUMA, INTRU DOAR EU IN VANA, EL URMAND SA MA RASFETE CU SPALAT PE SPATE, SERVIRE CU UN PAHAR CU VIN, MUZICA. DUPA CE IES DIN BAIE,EL FACUSE DUS INAINTE DE A NE INTALNI, URMEAZA MASAJ CU ULEI AROMAT.DUPA UN ASEMENEA PRELUDIU MARE FU DEZAMAGIREA CAND AM VAZUT DOTARILE. MA SI VEDEAM NESATSFACUTA CU UN ASEMENEA "CIOT". MAI ALES CA MA OBISNUISEM CU UN BARBAT BINE DOTAT, INAITE SA-L CUNOSC PE EL. DAR MARE A FOST SURPRIZA CAND AM VAZUT CE STIA SA PRESTEZE . SI ASTA PENTRU CA ERA CONSTIENT DE DOTARI SI SE STRADUIA SA COMPENSEZE CU ALTCEVA. NICI PANA ATUNCI NICI DE ATUNCI NU AM MAI INTALNIT ASA BARBAT ATENT SI NU AM MAI AVUT PARTE DE ASEMENEA FERICIRE.DIN PACATE ULTERIOR AM AFLAT CA AVEA LOGODNICA SI URMA SA SE CASATOREASCA. CU EA NU CU MINE. PACAT. ERA TARE BUN TIPU.
MINIONA
Postat pe 5 Noiembrie 2008 16:55
fetelor...multumesc...am ras cu lacrimi !
euLaura
Postat pe 5 Noiembrie 2008 17:01
supeeeer....vad ca nu-s singura "disparata" dupa genti....deci inca un motiv(si anume acest minunat concurs), ca cela peste 20 de genti sa mi se para putine ......asa ca sa ma apuc de povestit...era intr-o noapte de mai....o superba noapte de mai....cand alaturi de un om care arata ca un actor indian(era indian pe bune )dupa un preludiu de nedescris, de juram ca o sa lase cu artificii, si ca o sa rasara soarele in mijlocul noptii....cand sa se comita fapta....aflu ca e virgin....si ca-l doare de moare si ca n-are de gand nici impuscat sa continue.....imi venea sa-l strang de gat...dar a ramas sa-i explic in jumate engleza jumate indiana ca e ok.....numa' ok nu era...dar trebuia sa dau dovada ca-s o "gazda" buna nu?


Postat pe 5 Noiembrie 2008 21:13
inainte de omul cu care m-am casatorit(si de care sunt extrem de multumita) am fost cu un tip vreo 7 ani...nu era baiat rau....dar foarte nepriceput in pat ...preludiul era supeeeeeeer...dar era un pic cam lipsit de dotari....nici asta nu mi s-a paru o problema....singura problema majora era ca in pat...in momentele cele mai "aprins" avea prostul obicei de a vorbi "dirty"..lucru care pe mine nu ma excita deloc.....ci ma apuca un ras de nedescris....de multe ori ma abtineam....dar numai la sex nu-mi mai statea gandul....deci..vorba cantecului ....."moartea pasiunii=chilotei cu manecutza"

va pupacesc pe toate

Postat pe 5 Noiembrie 2008 21:27
si daca tot noi...gagicile.....ne plangem de "cel mai prost amant".....vreau sa va povestesc ce s-a intamplat unei cunostinte(barbat)...in timp ce intretinea relatii absolut normale cu sotia lui...relatii din care a rezultat si u frumos baietel...nevasta cunostintei se trezeste in plina "actiune" sa-i transmita sotului prestator de servicii "la domiciliu" ca s-a terminat cutia de dero si ca ar trebui sa cumpere ca are de spalat....asa ca sunt si printre noi asasine de "amor ghebos"

va pupik dulcik, aceeasi EU

Postat pe 5 Noiembrie 2008 21:32
Iubitele,

Eu chiar am o nelamurire!

Voi nu ati fost indragostite cand v-ati daruit barbatilor respectivi?

O sa spuneti probabil ca..DA!

Atunci ..cum puteti sa radeti de intimitatea voastra?

De intregul pe care l-ati format candva?



Performanta se face in doi,voi vorbiti ca de niste masinarii aici...

Hmm! ma intreb daca premiul ar fi fost o masina?
Ha!?? daca premiul ar fi fost o masina ,pana unde ati fi fost in stare sa mergeti cu povestile?
Chiar si sub anonimat..nu as putea sa rad de cel pe care l-am iubit,pe cuvant!
Sau poate am fost eu extrem de norocoasa..pt ca nu "am facut spagatul" decat daca am simtit ca mor de dorinta,de dragoste!

Nu am venit sa dau cu paru',vorbim si noi asa ca intre gagicute..fara draci,fara nervi...
iasomia
Postat pe 6 Noiembrie 2008 10:07
Binenteles,nu ma refer la toate postarile,unele au chiar umor si prezinta situatia,dragut,fara sa arunce vina numai pe el..sau daca arunca este ok cum o fac..

dar altele...vaaai! altele...

fetelor! nu uitati barbatii uneori "se grabesc" si cand nu sunt interesati de partenera,daca le pasa de voi ,fac ei cumva sa ajungeti si voi in nirvana,ehhe,he,he...dar pt asta trebuie sa iubeasca!

manca-i-ar mama pe ei...
iasomia
Postat pe 6 Noiembrie 2008 10:30
floricico in ce secol traiesti?stii ca acum se poate face sex doar pt satisfacerea dorintei tale si nu treb sa-ti declare iubire eterna ca sa iti desfaci piciorusele?
sa inteleg ca ai asteptat mult pana a venit printul pe cal alb? nu mai traim in era in care ei sunt barbati si pot sa f*** tot ce prind si tu treb sa ii astepti acasa cu mancarea calda si multumita ca iti da din cand in cand si tie. si nu-ti face griji pt ei (barbatii) pt ca nu se simt complexati dak nu te satisfac.intotdeauna vor da vina pe tine(ca esti frigida pt ca toate celelalte cu care a facut s** au avut orgasm).si dak premiul era o guma de sters nu conta.macar asa vedem ca nu suntem singure si ca o mare parte din barbati au aceeasi probl(uita de cea de langa el in mometul in care "intra").deci ai grija cat astepti sa nu te ofilesti in asteptarea printului.
Binnie2225
Postat pe 6 Noiembrie 2008 10:58
cred ca aceasta experienta merita o geanta...cel putin.
Era prima mea,,iesire"cu nu amant si mi=a lasat un gust amar.
Nu numai ca a fost cel mai prost amant dar nici macar nu am ajuns in stadiul de amanti. Ma vad si acum stand langa el, uitandu-ma in superbii lui ochi albastri si asteptand ca sa faca ceva, sa se apropie de mine sa...
Dar si acum imi suna in urechi aceeasi fraza ,, vreau dar nu sunt pregatit ..."
Si asa ne-am urcat in masina si ne-am intors fiecare la casele noastre, sfarsindu-se astfel povestea ,,de dragoste" pentru ca ,da, nici mie nu-mi vine sa cred azi chiar am fost indragostita de el.

Doina Ignat
mail adress:pirania_1960@yahoo.com
pirania_1960
Postat pe 6 Noiembrie 2008 12:11
Sa fie clar ceva, iasomie! Eu NU am fost indragostita de tipul respectiv, doar imi placea.

Si n-am raspuns de dragul gentii, ci pentru ca mi s-a parut amuzant si interesant subiectul.

Iar daca nu-ti convine iubita, nu te obliga nimeni sa ramai pe acest topic cu atat mai mult sa comentezi doar de dragul de a comenta.
sweetface
Postat pe 6 Noiembrie 2008 15:23
subscriu la comentariul necdaneibv....si adaug: floricico, daca tu chiar numesti sexul '' a face spagatul'' asta spune multe despre tine si despre conceptia ta despre locul femeii in societate si ''egalitatea'' fata de barbat.ok, fiecare cu conceptia lui, numai ca nu ai tu dreptul sa judeci pe cineva si sa faci acuzatii gratuite, sunt convinsa ca marea majoritate ca comentariilor sunt reale si nu sunt doar fabulatii pentru o amarata de geanta, pe care sa fim seriosi, si-o permite oricine ca doar nu iti dau asta cadou vreo geanta de cel putin 1000 euro.

Postat pe 6 Noiembrie 2008 15:34
la drept vorbind..........nu ma intereseaza geanta.si da,sunt deacord,ideea era ca macar poti sa spui si tu cuiva...........mai ales cand vezi ca nu esti singura cu patanii de genul acesta.sunt o femeie care stie ce vrea si crede in egalitatea intre sexe(ca si multe altele,observ cu placere)iar satisfactia mea nu tine de dragoste in mod special.sunt o persoana intreaga si singura,iar dragostea este un bonus pe care nu-l gasesti pe toate drumurile.in cazul acesta nevoile trebuie satisfacute indiferent de fat frumos.imi pare rau daca par dura prin comentariul acesta,dar aceasta este parerea mea si mi-o sustin pana in panzele albe,indiferent ca o sa-mi ''sara cineva in cap'' sau nu.
andra_sara
Postat pe 6 Noiembrie 2008 16:47
inainte nu am avut niciodata o relatie serioasa. ma vedeam cu mai multi baiti de-odata si in fund ma durea daca o sa afle unul de altul. mai tarziu am cunoscut un baiat care imi placea mult, si dupa o luna l-am inselat ... doar ptr k m-a enervat cu o faza... fara sa imi dau seama ce baiat super putea sa fie. A trecut aproape un an si suntem inca impreuna. Ne iubim foarte mult si deja avem planuri de viitor. Am decis sa locuim impreuna ptr k asa putem sa impartim mai multe clipe frumoase impreuna. Ideea este ca ma simt fffffffffffffoarte prost knd dorm langa el si stiu k i-am facut bucata, dar chiar nu vroiam. Am facut asta ptr k m-a lasat doua saptamani singura de sarbatori, iar eu am crezut k nici nu ii pasa de mine si si-asa o sa il oftic tare dupa ce ne despartim k m-am culcat cu altul. Doamne, daca ati stii cat de prost ma simt acum. Cel mai naspa e ca imi este frica sa nu afle, chiar dk a trecut ceva timp Mi-e frica sa nu il pierd ptr k il iubesc. Nu o sa mai fac asta niciodata. Acum pot realiza cat de imatura am fost. Imi pare atat de rau. Daca as putea da timpul inapoi...

Postat pe 6 Noiembrie 2008 19:14
De la: si_totusi, la data 2008-11-04 11:12:14nu am mai ras demult asa ! asta cu nimfomana mica, e tare

sigur ii mananca degetele si pe barbati sa scrie despre amantele mai putin bune . dar, premiul cred ca nu-i atractiv. o poseta? la ce le-ar trebui? sau poate nu-s buni la literatura.


Vladiii....baietii scriu pe yuppy... Ce credeai ca ei sunt mai breji???
walkiria
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:59
pt cami o mare norocoasa sau poate prea larga
Binnie2225
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:14
In viata, nu exista numai amanti ci si amante.De altfel a spus-o si initiatoarea concursului citind din biblia laica a Dictionarului Limbii Romane.Eu am sa va vorbesc despre cea mai proasta sau mai hoata amanta, pe care a avut-o prietenul meu Suzuki.Suzuki, pe vremea cand era el tanar si mai frumos decat sunt eu acum, iubea o fata.Era acel farmec al iubirii adolescentine, cand viata are culoare roz, iar iubita este un inger, care coboara in barlogul tau, de la fereastra din colt si se revarsa in somnul tau intr-o mreaja de vapaie, ca in poezia inversata a Luceafarului lui Eminescu.Iubita, era perfectiunea intruchipata.Frumusetea ei, adumbreste prostiile pe care le spune, actionand asemenea unui drog.De altfel, unii medici au hotarat sa se treca dragostea pe lista drogurilor cu grad mare de risc, dat fiind ca efectele ei variaza de la cateva luni pana la cativa ani, si in cazuri cu totul rare, chiar toata viata individului, fara putinta de recuperare.In sfarsit.Nu mai spun ca Suzuki si-a asteptat iubirea intr-o zi intr-o statie de masina, pe o vreme ingrozitoare, cand dracul l-a intrebat pe Dumnezeu:
-Doamne, cine este idiotul acela care sta singur in ploaie si asteapta sa vina nimeni?
-Este Suzuki si este indragostit.
-Doamne, chiar crezi ca este adevarat?Crezi ca ar putea sa moara din dragoste pentru ea?Haide sa-l testam.
Diavolul incerca sa-l ispiteasca pe Dumnezeu, ca in povestea aceea cu Iov.Dar Domnul, nu a vrut sa arunce cu trasnetul in biata fiinta muritoare a lui Suzuki.Si atunci Diavolul, s-a dus pe unde ingerii turnau apa pe pamant, si cand norii treceau pe deasupra lui Suzuki, acolo rasturna si el galetile cu apa mai multe, doar doar sa-l intoarca din dragostea lui pe Suzuki.Dar Suzuki lemn.Prinsese radacini acolo si sufletul lui se preschimbase intr-o pasarica, care canta zeitei dragostei cu aceeasi patima cu care se ruga in intunecimea camarutei lui catre Creator.Asa ca Suzuki, a scapat din acest conflict de interese, cu o raceala zdravana, spre disperarea tartorului, care vroia macar o pneumonie,acolo.Raceala a avut o consecinta interesanta.Impresionata de dragostea lui Suzuki, iubita, a cedat dorintei acestuia si ca un bonus, a acceptat sa vina in vizita la el.

Postat pe 9 Noiembrie 2008 07:36
Se pregateste Suzuki, se invarte ai cum necum, organizeaza un fel de cina romantica,la posibilitatile vremurilor de atunci.Vine seara, lumanarile ardeau parfumate, aruncand umbrele lor tremuratoare ca intr-o rugaciune.Intr-un pom, de langa fereasrtra deschisa, a inceput sa cante o privighetoare.Sunetele ei minunate si atat de maiestre, erau un adevarat imn al dragostei, si inima lui Suzuki, batea nebuneste.O vedea pe iubita lui venind, -sigur, in inchipuire,-cu gratia incantatoare a lui Anais Nin, transformandu-se succesiv in eroinele sale: fie dansatoarea braziliana Anita, cu soldurile ei miscandu-se ca doua ispite erotice, in lumina aceea crepusculara care o ungea ca un undelemn, facandu-i pielea sa irizeze fosforescent asemenea unor pesti din adancurile abisale.Soldurile acelea care inca nu aveau miscarile provocatoare ale Shakirei sau unduirile de aparenta lascivitate ale Madonei, pentru ca apoi sa loveasca scurt si surprinzator asemenea unei vipere infuriate tocmai cand te astepti mai putin.Imaginatia lui o transforma in Mathilde,care semana si ea la randul ei mai mult cu focul decat lumina, cu ochii ei violeti si atat de patrunzatori, cu parul revarsandu-se pe umerii goi, ca o cascada aramie.O vedea apropiindu-se de usa mare de stajar,cu miscari lente, umezindu-si degetul in gura, inainte de a apasa lung si erotic pe sonerie, facand tacerea sa se sparga intr-un calvar de sunete lipsite de armonie, strapungand timpanul asemenea unui viol.Era Mafouka, in lenjeria ei neagra si sexi, intinsa ca o nimfa pe canapea.

Postat pe 9 Noiembrie 2008 08:05
Purta lenjeria aceea neagra si fina, atat de fina ca semana cu o panza de paianjen.Din umbra aceea filigranata, albul pielii ei avea o dulce stralucire albastruie care incendia incaperea facand-o sa miroase a mere coapte.Sanii ei generosi aproape ca ieseau din cupele sutienului, mici cupe de dantela asa cum inghetata galbuie iese parfumata din bolul de sticla, care o conserva.Si in sfarsit.Soneria suna, el se repede la usa si o deschide, iar ea intra incantatoare ca nebunia unui vis care abia pare sa inceapa.Dupa primele timiditati, schimburi de idei soptite cu o gratie inocenta, si veselia unor suflete neprihanite,Se serveste cina care are deliciul unor fagaduieli viitoare, discutiile devin mai pasionate si aluneca catre floarea aceea intunecata ca o lalea neagra a dragostei.Amandoi se apropie de pat, se aseaza pe el si se saruta.Sarutul acela semana cu Coca-Cola.Pe masura ce primul pahar se golea, si buzele lor se cautau moi si fierbinti, setea devenea si mai puternica mai mistuitoare.Saruturile aveau ceva din betia si dulceata strugurilor din parfumul delicat al florilor de frezii si de crini.Treptat, gura lui Suzuki a parasit gura iubitei ca poetul care rataceste intr-o noapte cu luna pe camp si ametit de imensitatea spatiului, cauta in el cuvintele sa domine cu ele, poezia lui Dumnezeu.Mirosul de camp si de ierburi, scanteierile acelei luni nebune care ardeau inima si o faceau sa alerge ca o vagaboanda in calea cuvintelor ce se apropiau de talpile ei, murmurand ca o apa.

Postat pe 9 Noiembrie 2008 08:28
Gura lui ii sarutara cu gratie si dorinta, tampla, pleoapele tremuratoare si vinete, gatul ei unde venele pulsau facand sangele sa valseze in dansuri pline de erotism, apoi coborara mai jos, catre sani, mainile lui se miscau ca scoase din minti, dar nu fara o anumita gratie de balerine, degetele lui ca niste printi si printese, goneau la fel de dogoritoare ca si gura, int-un joc de nimfe si fauni, descoperind toate acele geografii pline de mistere care alcatuiesc cu dulceata, trupul sfant al unei femei.Daca gleznele ei erau reci, si el trebui sa-i sarute degetele de la picioare, mangaindu-le pe rand ca pe niste pasari care stau tremurand in acelasi cuib, genunchii aveau moliciuni de sani si o oarecare rigiditate, de parca incepusera sa se excite.In schimb pulpele fetei erau fierbinti, dogoreau atat de tare sub poalele stramtei rochii, incat te-ai fi asteptat ca aceasta, subtire si cu fosnete uscate ca frunzele de toamna, sa ia foc.Protestele ei slabe, fura inghitite de gura lui Suzuki care se umpluse de febrele ei.Mainile lui, alunecasera pe dedesubt, incercand sa-i indeparteze lenjeria intima, cu o oarecare salbaticie sau disperare.Dar incercarea lui nu reusi.Suzuki se gandi ca se purta ca un om lipsit de buna cuviinta. Isi transforma dorinta in mangaiere, si relua incercarea, dar fara sorti de izbanda.Vazandu-i nedumerirea, fata la luat de dupa gat si i-a spus:
-Nu mai incerca.Mama a avut grija sa ii coasa inainte sa vin la tine.Stia ea saraca ca s-ar putea sa ajungi pana aici, si si-a luat si ea o masura de prevedere.

Postat pe 9 Noiembrie 2008 08:51
and the winner is......?! chiar sunt curioasa sa aflu..:D
lolipop
Postat pe 10 Noiembrie 2008 10:30
iasomie,draga!
da-mi voie sa-ti spun ca nu toate furam indragostite si ca astea sunt intimitati ,ai dreptate,dar daca nici noi nu mai suntem solidare durerilor noastre ,sa nu ne fie de mirare ca pe strada induram atat de multe mitocanii din partea celor cu care am impartit acele" momente intime"(draga doamne!!!!!!),extrem de jenante pentru unele
iar ,daca ,era in joc o masina(desi nu pt geanta am participat multe dintre noi),i-as fi dat si numele si adresa si nr de telefon
vb aia :"cine face ca mine,ca mine sa pateasca" si eventual sa nu mai treaca nimeni pe la el
semnat :nimfomana mica
peachh
Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:07
PAREREA MEA:
LOCUL 1: gothside:

De la: gothside, la data 2008-10-30 10:52:52buna....daca ma apuc sa va povestesc noaptea mea de cosmar....imaginati\'va dragele mele ca tanara studenta fiind, am intalnit barbatul ideal: frumos , destept, inteligent, cult, romantic, genul care la primele intalniri m\'a invitat la balet, opera, restaurante fine....ehhhhhhh...am crezut ca l\'am apucat pe Dumnezeu de\'un picior, ce mai...
dupa cateva saptamani bune de iesit...in care evita si refuza sa ramana la mine sau eu la el sub pretextul ca vrea sa imi arate ca nu sexul e important pentru el am fortat nota...eram la el...si am sarit pe el....NU MAI PUTEAAAAAM!!!! si mi\'am zis gata...daca nu vrea...fac pe dracu\'n patru si il violez...nu ma mai interesa nimic in momentul respectiv!!!!! primul impact aiurea a fost dimensiunea... fetelor cred ca degetul meu mic de la mana dreapta e lung comparativ cu ce mi\'a fost dat sa vad...in momentul ala cred ca l\'am inteles pe dr. ciomu cum a putut sa confunde un penis cu un testicul ca dimensiuni... am incercat sa\'l fac sa mai creasca un pic...da de unde...ma delectam cu un jeleu pe care puteam sa\'l inghit daca nu era bine ancorat...
a hotarat sa treaca el sa incerce un preludiu...surioarelooooor...nush ce naiba facea cu dintii acolo ca am preferat sa spun ca nu\'mi place sa mi se faca sex oral ca imi era rusine sa\'i spun ca io cu iepuri refuz...drept urmare...hai sex normal....hmmm...fetelor...stiti ce inseamna sa fii supra incalzita si sa vrei....ei, dar cand intra peter pan sau Mr. Liliput...si incepe sa se miste in incercarea de a face sex iar singura chestie pe care o simti e un fel de gadileala intrerupta de scapari ale acelui minuscul jeleu din locul unde ar trebui sa presteze...te ia capul!!!!
am suportat cat am suportat gadileala aia pana intr\'un anumit moment cand efectiv a inceput sa ma doara capul de nervi! m\'am imbracat fara cuvinte si am plecat lasandu\'l prost fara nici o explicatie pentru ca nu\'mi permiteam sa\'i creez io complexe bietului om, sau sa i le accentuez pe cele deja existente cred.
in taxi m\'a bufnit plansul de nervi si abia asteptam sa ajung la prietena mea sa\'i povestesc. taximetristul, om de treaba, m\'a intrebat de ce plang in halul asta...ce puteam sa\'i spun? adevarul? asa ca i\'am zis ca m\'am despartit de prietenul meu dar motivul lacrimilor mele nu il va intelege niciodata bietul om care a inceput saracu\' sa ma consoleze ca asa sunt barbatii...ca nu\'i intereseaza decat sexul...cu cat mai multe femei
prietena mea cand m\'a auzit a inceput sa rada cu lacrimi eu plangeam de nervi..ea radea si mai tare de plansul meu in urma gadilelilor ce mi\'au dat dureri de cap la propriu...si asa a trecut noapte de cosmar din viata mea....daca nu ma credeti, contactati\'ma pe privat sa va dau numarul de telefon sa\'l incercati singure ca ne\'am intalnit de curand intamplator si asta a fost motivul pentru care mi\'am si amintit, iar cand am vazut concursul am zis ca merita povestit mai departe...
va urez succes!!!!


PREMIUL SPECIAL:
cera pentru "NIMFOMANA MICA,DAR NU TI-A FOST DE-AJUNS?"

Totusi, doamnelor, propun ca poseta sa mearga la vanghelis(pentru Suzuki, bineinteles)

Si, pentru Dumnezeu, nu va opriti din povestit.
Ecoul
Postat pe 19 Noiembrie 2008 21:25
mda...am citit toate posturile doamnelor...sunteti norocoase fetele mele


la mine problema e putin altfel.acum cateva luni am cunoscut un tip,un personaj,un player...pe un joc online.a fost "dragoste de la prima tasta".am comunicat /comunicam extraordinar,stam ore intregi la povesti,pe joc,la telefon..nu conteaza...si pt a doua oara in viata mea m-am indragostot.ma simt ca o adolescenta ce-si asteapta iubitul,sentimentul e incredibil

dar nu despre sentimente vorbim acum.Intamplarea a facut ca dupa luni de conversatie sa ne si intalnim.un weekend planificat undeva la munte.Initial s-a format un grup de 6 persoane,2 cupluri +noi doi..planurile erau deja facute....cel mai mic detaliu stabilit.iar dupa zile si nopti intregi de sex virtual atingerea parea ireala.si totusi....ne-am cunoscut.primele clipe au fost incredibile,era exact asa cum mi-am imaginat,frumos cu o buna educatie..ce mai,barbatul perfect
inevitabil am ajuns si in camera...preludiu nemaipomenit...am umplut camera de atractie...de dorinta de...ceva de nedescris
credeam ca intr-adevar rade cerul
dar n-a fost asa.si asta nu pt ca i-ar lipsi lui ceva din pantaloni,sau pt ca actului ar fi fost de scurta durata.Nu.Cred ca asteptarile ne-au fost prea mari....sau poate ca sexul virtual a fost mult prea perfect

Postat pe 20 Noiembrie 2008 03:49
doamne,nu cred ca am ras atat de foarte mult timp.
de departe fata cu jeleul e tare si draguta cu nimfomana mica...
sunteti teribil de amuzante.mai aveti din astea'n sac?
nicoll
Postat pe 20 Noiembrie 2008 13:31
Multumesc pentru dimineata aceasta ...in care m-am distrat copios!!!
Sunt de acord cu ..."clasamentul"...Ecoului....
Nane
Postat pe 21 Noiembrie 2008 10:10
fetele,


chiar nu am vrut sa va stric jucarica,si nici sa sune rautacios ce am spus...:)

nu mai treceti in pat atat de repede,daca ati lasa relatia sa decurga mai lent asa..si nu v-ati grabi in pat..ati avea timp sa faceti "ctc-ul" ,ce este ala?

pai..cand doi indragostiti se saruta ,de obicei barbatului in creste ceva in fata,azi asa,maine asa...ai timp sa-ti dai seama de dimensiune..unde pui ca va mai scapa si cate-o manuta "undeva"...

dragele mele, pe timpul meu ii stiai "castravetele" pe dinafara ,cand te hotarai sa-l bagi in castronel, sa-l faci salata...ii stiai deja dimensiunea,culoarea,etc




dar voi...tup,in pat! nu mergeti si voi intai la petreceri ?
nu va giugiuliti?

grabiti-va incet si atunci o sa evitati surprizele neplacute,spun asta.. pt ca in general vad ca mai toate ati fost surprinse de dimensiunea redusa a lu' "ala mic" sau de durata actului..

of fetelor,fetelor...trebuie sa treaca anii peste voi ca sa pricepeti ca nu dimensiunea (si uneori nici durata) nu sunt atat de importante..

cel mai important (in opinia mea) este ce se intampla inainte,cum preagatesti "focul de artificii"

uite ca m-am bagat si la dedesupturi in ale amorului..sa mai ziceti voi ca sunt fata rea....


si incercati sa fiti "prinse de flama" cand deschideti portita magica..

adica sa fiti indragostite....
bafta!
iasomia
Postat pe 8 Decembrie 2008 15:33
apropos,

aici cine a castigat concursul?

in opinia mea "nimfomana mica" a fost cireasa de pe tort...
iasomia
Postat pe 8 Decembrie 2008 15:44
ca la "papucei' m-am lamurit "a castigat" walkiria....desi eu am fost cea care a anuntat-o pe mess(dupa o gramada de timp)... fata habar nu avea ca a "castigat"


vaaai...chiar mai!?aici a fost anuntat castigatoarea? hmmm ,nu?


mai garbo..mai... pui fetele sa-si ridice fustele in cap ,e frumos?

nu-i frumos,da-i sanatos,hai?....



nu-mi spuneti ca a castigat fratele vanghele?

d-aia si-o fi sters pisicheru'contu'..:))

a luat geanta si-a plecat....


iasomia
Postat pe 8 Decembrie 2008 16:33

E prima data cand scriu pe un forum, cu toate ca am obiceiul sa intru sa citesc mesajele voastre! Nu am putut rezista insa unui asemenea subiect! Deci sa incepem cu inceputul: avem 19 ani, eram in al doilea an la facultate, virgina cand l-am cunoscut pe el, un Fat Frumos, care credeam ca ma va duce departe...Deci, ne vedeam de vreo 2 luni si m am decis ca este timpul, asa ca m am dus la el, extrem de "incalzita". Preludiul a fost incantator, si abia asteptam sa treca la act, cand deodata am simtit ceva extrem de cald intre fesa mea si canapea...si chestia e ca...s-a tot frecat timp de...cam 2 minute! Cred ca este inutil sa va povestesc, restul e istorie!!! Am auzit insa peste ani, ca ar fi spus unor prieteni comuni, ca am fost o nenorocita mintaindu-l ca sunt virgina! O faza ca asta te lasa fara comentarii!
ioanamit
Postat pe 10 Decembrie 2008 14:29
daca e vorba de vot, raman la povestea cu " nimfomana mica "
si_totusi
Postat pe 10 Decembrie 2008 14:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Destinul fiecaruia este prestabilit? 209 De la: fleurdelis 17 Martie 2010 02:19
Vreti sa castigati cateva mii de ron in 6 luni ???? 1 De la: dana92 2 Decembrie 2011 21:00
mobila de vanzare uuuurrrgggeeennntttt 1 De la: carter 19 Septembrie 2010 08:45
"loc de infipt" 1 De la: vuvuzela 12 Octombrie 2010 14:31
ce doriti sa schimbati in serviciile oferite pe internet? 6 De la: pik_nik 6 Februarie 2010 16:14
Setari Cookie-uri