Premiile Garbo: Cel mai prost amant

De la: ioanamit, la data 2008-12-10 14:29:10
E prima data cand scriu pe un forum, cu toate ca am obiceiul sa intru sa citesc mesajele voastre! Nu am putut rezista insa unui asemenea subiect! Deci sa incepem cu inceputul: avem 19 ani, eram in al doilea an la facultate, virgina cand l-am cunoscut pe el, un Fat Frumos, care credeam ca ma va duce departe...Deci, ne vedeam de vreo 2 luni si m am decis ca este timpul, asa ca m am dus la el, extrem de "incalzita". Preludiul a fost incantator, si abia asteptam sa treca la act, cand deodata am simtit ceva extrem de cald intre fesa mea si canapea...si chestia e ca...s-a tot frecat timp de...cam 2 minute! Cred ca este inutil sa va povestesc, restul e istorie!!! Am auzit insa peste ani, ca ar fi spus unor prieteni comuni, ca am fost o nenorocita mintaindu-l ca sunt virgina! O faza ca asta te lasa fara comentarii!




o da..intr-adevar, fara comentarii la asa o faza:)) acum e de ras , atunci sunt convinsa ca a fost de plans....din pacate sunt multe specimene de astea care au aere de mari ''macho experimentati''si cand colo ei nu sunt nici macar umbra a ceea ce pretind..iar ce e mairau, ca nici macar nu isi dau seama ba mai mult li se pare normal ha ha ha

Postat pe 10 Decembrie 2008 15:22
De la: iasomia, la data 2008-12-08 15:33:03fetele,


chiar nu am vrut sa va stric jucarica,si nici sa sune rautacios ce am spus...:)

nu mai treceti in pat atat de repede,daca ati lasa relatia sa decurga mai lent asa..si nu v-ati grabi in pat..ati avea timp sa faceti "ctc-ul" ,ce este ala?

pai..cand doi indragostiti se saruta ,de obicei barbatului in creste ceva in fata,azi asa,maine asa...ai timp sa-ti dai seama de dimensiune..unde pui ca va mai scapa si cate-o manuta "undeva"...

dragele mele, pe timpul meu ii stiai "castravetele" pe dinafara ,cand te hotarai sa-l bagi in castronel, sa-l faci salata...ii stiai deja dimensiunea,culoarea,etc




dar voi...tup,in pat! nu mergeti si voi intai la petreceri ?
nu va giugiuliti?

grabiti-va incet si atunci o sa evitati surprizele neplacute,spun asta.. pt ca in general vad ca mai toate ati fost surprinse de dimensiunea redusa a lu' "ala mic" sau de durata actului..

of fetelor,fetelor...trebuie sa treaca anii peste voi ca sa pricepeti ca nu dimensiunea (si uneori nici durata) nu sunt atat de importante..

cel mai important (in opinia mea) este ce se intampla inainte,cum preagatesti "focul de artificii"

uite ca m-am bagat si la dedesupturi in ale amorului..sa mai ziceti voi ca sunt fata rea....


si incercati sa fiti "prinse de flama" cand deschideti portita magica..

adica sa fiti indragostite....
bafta!




iasomie draga....tu chiar ai o problema, degeaba faci tu pe desteapta si intepi cu tot felul de ironii, oricum nu esti cu nimic mai presus si nu ai dreptul sa judeci pe nimeni....in special dupa standardele tale
nu a spus nimeni ca a sarit in pat din prima si astfel nu a avut timp de ''pipait castravetele'' cum spui tu...ce ar trebui sa facem sa stam cu ruleta in buzunar si cand ne giugiulim sa spunem''stai draga putin, am impresia ca nu corespunzi am nevoie sa te mai pipai putin pe intuneric''
sunt convinsa ca majoritatea celor care au postat aici s-au referit mai mult la atitudinea persoanei in cauza si mai putin la dimensiuni( da doar toti avem defecte) sau la performante( care se pot imbunatati daca te duce capul)
si inca ceva...in anii 2000 se face sex pentru placere, nu trebuie sa fii neaparat indragostit lulea iar asta nu inseamna ca cineva -in special barbatul, se foloseste de altcineva pentru a-si satisface dorintele...

Postat pe 10 Decembrie 2008 15:35
daca atat ai inteles tu din ce am zis, nu-mi ramane decat sa-ti urez "sex de placere ca-n anu' 2000" cat mai des ,si cat mai luuuung...

dar sa stii ca baiatu' ala al tau, daca tot era "dragut si romantic" merita a doua sansa..binenteles nu in aceiasi zi,ti-am citit postarea..nu am gasit nimic amuzant in ea,cam atat.

a!! din moment ce te apuci sa faci public ce ai facut in intimitate,este firesc sa ai parte de tot felul de reactii,si eu zic ca am fost blanda...
iasomia
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:32
s-a intamplat acu' 20 de ani- aveam 19. primul meu "barbat" . inalt si destul de frumusel. ma ducea la facultate , iar pe drum:hai sa dormim la hotel. ma gandeam eu ca s-ar putea. stiti cum erau vremurile, ba mai mult- pentru mine era subiect "tabu" sex-ul.
ca a fost aproape viol( in toata regula - dupa americani- ca am spus NU de cateva ori) , da' pana la urma s-a intamplat. cu dureri . ca sa si spuna pe urma ca nu eram virgina . cand eu stiam foste bine.
sa mai spun ca am fost doi ani impreuna. cred ca speram sa se intample ceva. plangeam de durere aproape de fiecare data si uram sa ramanem singuri pe acasa - sa avem ocazia.
dupa doi ani eram cat pe ce sa ne casatorim. am zis NU cam in ultimul moment- cred ca am invatat sa zic NU cu ocazia asta .
nu ma "vedea" in pat. ce mangaieri? aiurea. hop-top. si pe urma existam ca aveam gaura necesara- in rest? "muncea" un minut - doua (cu cat mai repede, cu atat mai bine) si gata. nu ma pupa macar. ce preludiu????????? nu cred ca auzise , iar eu ma simteam atat de proasta.
am avut nevoie de ani si de cativa barbati normali sa ma vindec de ideea fixa cum c-as fi frigida.
in ce-i priveste pe restul... am mai patit. da' parca experienta asta a fost cea mai trista.
melicutza
Postat pe 12 Decembrie 2008 10:26
Am ras cu lacrimi!!!!
Baietii vad ca nu s-au bagat! E pacat ca sunt povesti de spus si despre femei....
Armyvero_38
Postat pe 19 Februarie 2009 17:27
and the winner is ???!!!

bre, astia de pe garbo fac cinema cu noi...suspans, deh...
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Februarie 2009 20:02
Cel mai prost amant este cel care nici macar nu te poate convinge sa-l incerci de amant.
gianiblue
Postat pe 19 Februarie 2009 21:22
Am primit pe mail in articole ca incepuse votarea cred ca prin decembrie si apoi au anuntat tot in articol cine a iesit. IoanaGG ai primit premiul? Daca nu raspunde ii dau si un mesaj privat
AlexiaLaDieta
Postat pe 20 Februarie 2009 15:14
nu stim cine a castigat concursu'...tare sunt curioasa...
iasomia
Postat pe 20 Februarie 2009 15:29
iaso...adminii sunt ocupati cu papuceii...
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Februarie 2009 20:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am o dilema cu Marylin 3 De la: Thor_again 3 Martie 2011 15:30
perle ....in cultura elevilor.. 1 De la: ratuscaceaurata 18 Iulie 2011 19:47
Brain twisters! 84 De la: panty_C 29 Ianuarie 2012 15:48
Schimb de linkuri 2 De la: CARMEN_13 23 August 2010 12:35
e-Tzatza 62 De la: iasomia 29 Iulie 2010 10:16
Setari Cookie-uri