Premiile Garbo: Cel mai prost amant

NU POT SA CRED :)))))
madaberes
Postat pe 29 Octombrie 2008 14:56
Super-tari amanti!
"Premiantul" meu la cap. asta vroia sa facem sex des, cat mai des... "da' de ce?" se intreba nesatisfacuta din mine. ca eu tot ca inainte de partida ramaneam...
Pai... dupa un preludiu nereusit de max 3 min (hai, 5 daca reuseam sa-l fac sa inteleaga ca trebuie macar sa fiu lubrifiata)... intra.... si gata! A zis cineva cumva ca sexul implica o miscare de 'du-te, vino' in interior? Nooooooo, partida se incheia cu penetrare si atat. Gata. Punct! La prima mea mirare mi-a raspuns ridicand din umeri "pai era asa bine inauntru... " "-Da, si de-aia ai facut tot posibilul ca sa iesi cat mai repede, ha?"
Ce, nu mi-e de-ajuns? Pai atunci sa o facem mai des, ca o sa tina mai mult... Si am incercat si mai des, zilnic si de mai multe ori pe zi... si performanta a fost ca rezista la 3-4 miscari in interior, dar cu conditia sa sarim peste asa-zisul preludiu
Sa mai zic ca se chinuia sa isi imagineze ca face sex cu colega de servici care urma sa se pensioneze, ca doar-doar o sa mai intarzie momentul?
niccostea
Postat pe 29 Octombrie 2008 15:37


Hello,
M-am distrat de minune citind mesajele
Trist,dar adevarat.Exista muuuuuulti amanti naspa
Eu am avut vreo 2
Cel mai naspa a fost cu vreo 4 ani in urma.
Era un tip pe care il stiam de mica, ne intalneam la bunici. A venit si momentul adevarului:de un revelion am fost la bunici, am fost amandoi,...... distactie,bautura,etc...
Ajungem si in pat,preludiu, sarutari,O.K, dar kand sa trecem la treburi serioase, tipul s-a terminat in max. 2 min. O.k, am pus pe baza oboselii si am incercat si a doua seara.Atunci eram treaza Preludiu, dornici,..... dar kand am ajuns in pat, am descoperit problema : eu nu simteam nimic pt. k o avea minuscula Am incercat sa mimez, dar nu puteam....Tipul s-a prins si de atunci nu a vrut sa mai vb. cu mine......Tot el, de parca era vina mea k o avea mica.....
rody
Postat pe 29 Octombrie 2008 17:06
Nu stiu cum am rezistat alaturi de el..mirosea a de toate si nici nu stia sa se spele cu sapun,se uda cu apa,clatea un pic si era asa mirat cand ii spuneam ca nu s-a spalat bine..Pe langa scarba si teama sa nu iau vreun microb,prima data a terminat inainte sa incepem,iar a doua oara imediat ce a intrat.Era si gras,ii placea sa stau eu deasupra sa nu se miste prea mult,iar cand statea deasupra mea ma sufoca.
euronik2002
Postat pe 29 Octombrie 2008 18:13
Frumos... interesanta aceasta tema cu cel mai prost amant. Eu as putea zice ca am avut parte 5 ani de un "prost amant". A fost primul barbat cu care am avut relatii sexuale. Am stat impreuna cam un an si jumatate, timp in care nu am stiut ce e ala un orgam. Cat am fost despartiti am avut o relatie cu un barbat care a stiut sa-mi ofere orgasm lasandu-ma intr-o stare de oaaaauuuuuuuu.......(cam cum a ramas Bree din Desperate Housewives cand a avut primul orgasm). Mai tarziu m-am impacat cu primul (sa-i zicem X) si dupa incercari grele nu am reusit sa am nici macar un orgasm. El a inceput sa-mi spuna ca e din cauza mea....ca e ceva psihic......am fost chiar la un fel de sexolog care m-a sfatuit sa incerc un preludiu mai lung si mai piperat. Ideea e ca orice as fi facut el nu ma atingea cum trebuie....nu simteam nimic. Imi era groaza sa fac sex cu el.
Intr-o zi am citit pe ceva site ca o femeie se gandea la altcineva cand facea dragoste cu sotul ei, asa ca am incercat si eu. Am inceput sa ma gandesc la fostul (al doilea iubit). Imi imaginam ca fac sex cu el si chiar ii rosteam numele in gand. Am reusit sa am orgasm, cam slabut, dar era bine ca exista macar. Insa eram stresata sa nu fac vreo greseala si sa gem numele celui care a stiut sa ma faca sa ma simt femeie. Relatia nostra a mai durat putin si s-a sfarsit (l-am parasit pentru ca simteam ca meritam sa fiu satisfacuta), iar eu am facut un pact cu mine: sa nu mai raman intr-o relatie in care placerea sexula lipseste cu desavarsire. X nu a aflat niciodata cum am reusit sa am orgasm, crezand ca este meritul sau. Chiar imi povestea ce bine le satisfacea el pe altele. Acum nu stiu ce sa zic.....oare chiar nu era priceput deloc sau nu eram compatibili in pat?

Ca o concluzie...parerea mea este ca nu exista femeie frigida ci prea multi barbati nepriceputi.

Postat pe 29 Octombrie 2008 18:43
buna,
nu am crezut ca va fi un concurs pe tema aceasta...e foarte interesant,imediat ce am citit e-mail-ul "CEL MAI PROST AMANT" ,mi-am adus aminte de o peripetie.
Am cunoscut un tip nu imi trezea niciun interes si am zis totusi sa incerc,asteptam momentul "patul"...ne-am intalnit in casa uni var de al lui...foarte dezordonata locuinta,in fine,in pat un asa barbat nepriceput n-am mai intalnit...cu ceva foarte mic (neajutorat) si imi zice la un moment dat sa-mi fac treaba,m-am simtit oribil. abia asteptam sa plec ,a doua zi stabiliseram sa ne intalnim nu i-am raspuns la telefon,pe mesenger il trecusem pe of...dupa 3 zile il trec pe on ma abordeaza imediat si ii spun ca am fost plecata din localitate,la care el imi zice ca sunt din aia care se culca pe fiecare seara cu cate un barbat.
succes fetelor
sil_28
Postat pe 29 Octombrie 2008 20:25
Buna fetelor,
Ce sa zic, sunt impresionata, dar nu stiu daca sa rad cu pofta sau sa rad amar...
Cat despre amanti, eu n-am avut nici unul asa de prost la capitolul prestatie incat sa merite sa fie mentionat; am avut, in schimb, unul batut in cap, caruia nu-i pica cu nici un chip fisa cam ce doresc eu de la el. Si cand i-a picat, a'ntepenit de emotie, asa ca aproape ca am tras de el!
In fine, treburile au stat cam asa: m-am oferit la un moment dat sa gazduiesc pentru cateva zile un fost coleg de facultate, cu care ma aveam ca fratii.
Zis si facut, a venit la mine. In prima seara am stat de vorba pana la miezul noptii, dupa care ne-am culcat fiecare in camera lui, dar cu usile deschise pentru ca era zapuseala. Pe mine au inceput sa ma ia gandurile ... A doua seara, mi-am pus un tricou sexi mulat si pantaloni scurti. Am observat ca bietul de el facea eforturi sa nu ii alunece privirea in decolteu cand vorbea cu mine. .. I-am zis sa aduca ceva de baut si a adus martini cu gheata... se tinea de pahar cu ambele maini, ca de colacul de salvare... pe urma i-am zis sa stinga lumina, ca-mi intra in ochi... a stins-o, dar a ramas cu ochii tinta la televizor .. dupa aia i-am zis ca eu ma intind pe canapea, pentru ca am amortit in fotoliu...ochii i se gogonasera deja, nici nu mai clipea... dupa l-am rugat sa vina cu fotoliul mai aproape de canapea, ca sa-mi sprijin perna de el... Nu stiam ce sa mai inventez, ma luase cu transpiratii...cand i-am zis sa-mi faca masaj ca mi-a amortit ceafa, am crezut ca sparge paharul in maini...
In fine, a dat Domnul...Sexul a fost excelent, neasteptat de bun pentru cat paruse de plavan. A doua zi mi-a spus ca pur si simplu nu indraznise pentru ca eram colegi/prieteni de atata timp...
Am ramas prieteni pana cand a plecat din tara si apoi am mai tinut legatura vreo 8-10 ani

Ca o concluzie generala, fetelor, aparentele inseala amarnic. Barbatii, ca si pantofii, trebuie luati NUMAI PE-NCERCATE!
LianaV
Postat pe 29 Octombrie 2008 21:56
De la: LianaV, la data 2008-10-29 21:56:52Buna fetelor,
Ce sa zic, sunt impresionata, dar nu stiu daca sa rad cu pofta sau sa rad amar...
Cat despre amanti, eu n-am avut nici unul asa de prost la capitolul prestatie incat sa merite sa fie mentionat; am avut, in schimb, unul batut in cap, caruia nu-i pica cu nici un chip fisa cam ce doresc eu de la el. Si cand i-a picat, a'ntepenit de emotie, asa ca aproape ca am tras de el!
In fine, treburile au stat cam asa: m-am oferit la un moment dat sa gazduiesc pentru cateva zile un fost coleg de facultate, cu care ma aveam ca fratii.
Zis si facut, a venit la mine. In prima seara am stat de vorba pana la miezul noptii, dupa care ne-am culcat fiecare in camera lui, dar cu usile deschise pentru ca era zapuseala. Pe mine au inceput sa ma ia gandurile ... A doua seara, mi-am pus un tricou sexi mulat si pantaloni scurti. Am observat ca bietul de el facea eforturi sa nu ii alunece privirea in decolteu cand vorbea cu mine. .. I-am zis sa aduca ceva de baut si a adus martini cu gheata... se tinea de pahar cu ambele maini, ca de colacul de salvare... pe urma i-am zis sa stinga lumina, ca-mi intra in ochi... a stins-o, dar a ramas cu ochii tinta la televizor .. dupa aia i-am zis ca eu ma intind pe canapea, pentru ca am amortit in fotoliu...ochii i se gogonasera deja, nici nu mai clipea... dupa l-am rugat sa vina cu fotoliul mai aproape de canapea, ca sa-mi sprijin perna de el... Nu stiam ce sa mai inventez, ma luase cu transpiratii...cand i-am zis sa-mi faca masaj ca mi-a amortit ceafa, am crezut ca sparge paharul in maini...
In fine, a dat Domnul...Sexul a fost excelent, neasteptat de bun pentru cat paruse de plavan. A doua zi mi-a spus ca pur si simplu nu indraznise pentru ca eram colegi/prieteni de atata timp...
Am ramas prieteni pana cand a plecat din tara si apoi am mai tinut legatura vreo 8-10 ani

Ca o concluzie generala, fetelor, aparentele inseala amarnic. Barbatii, ca si pantofii, trebuie luati NUMAI PE-NCERCATE!


super!
si eu am incercat ceva de genul asta, insa mi-am pierdut curajul pe la jumatatea drumului. iar ocazia nu s-a mai repetat din pacate.
cat priveste tema cu geanta si animalul prost, ce sa zic? e bestiala. am ras cu lacrimi desi e de plans, fiindca din asemenea sondaje se contureaza profilul masculului roman...
mihaela_tiba
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:15
Foarte interesante aventuri si m-am distrat foarte bine citind ce ati scris. Am avut si eu parte de un amant prost la pat. Era un tip foarte dragut, bine facut (mergea la sala), gingas, ce sa mai zic ...parea barbatul ideal. Dupa ce ne-am cunoscut si am ajuns la momente de dragoste si tandrete, cand la mine acasa, cand la el, pe cand sa facem dragoste refuza pe diverse motive, ba ca il doare capul, ba ca e obosit si altele de genul. Am fost plecati la mare si am sperat ca va fii bine. Vre-o 3 nopti a tot refuzat si intr-o noapte dupa ce am trecut de preludiul, pe cand sa-si puna "caciulita" (dupa ce s-a chinuit vre-o 2 min sa-l desfaca), nu a mai avut pe ce . I-a picat, brusc. Am incercat sa fiu intelegatoare si l-am intrebat din ce cauza, daca nu cumva l-am inhibat si a negat categoric spunand ca nu i s-a mai intamplat . Din acel moment nu am mai incercat nimic si dupa ce am venit de la mare l-am parasit.
ramo1183
Postat pe 30 Octombrie 2008 09:45
salut am scris un comentariu dar nu a aparut. ce se intampla?

Postat pe 30 Octombrie 2008 10:13
de ce nu imi apar comentariile?

Postat pe 30 Octombrie 2008 10:14
Va salut


Am avut si eu o experienta de genul asta pe la varsta de 19 ani cand eram inca novice in materie de sex.

Am cunoscut un baiat de aceeasi varsta cu mine frumusel foc, inalt , ochi verzi, corp de vis..tras de fiare (lua prafuri pentru marirea masei musculare...se stie ca afecteaza potenta). M-a vrajit. Desi sunt o persoana destul de timida si in perioada aceea eram chiar absurd de rusinoasa, am reusit sa ii atrag atentia. Ne-am cuplat eram in al noualea cer. Baiatul nu era asa interesat de mine cum eram eu de el si m-am gandit ca daca fac un pas inainte relatia chiar ar fi putut merge. Dupa cateva intalniri l-am invitat sa isi petreaca noaptea la mine. A venit, ne-am uitat la televizor, am vorbit, am glumit, ne-am sarutat si dupa cateva pahare de vin -el si cateva guri dintr-un pahar - eu ne-am ametit indeajuns incat sa ramanem fara haine. Dupa circa 30 de secunde (va jur ca nu exagerez) el era la baie si eu cu ochii in tavan bulversata si totodata rusinata chiar de durata actiunii. Nu am spus nimic , cand s-a intors ne-am luat in brate si am adormit. Dupa cateva zile am repetat experienta , cu acelasi deznodamant.
Initial am crezut ca e ceva in neregula cu mine, ca nu ma place indeajuns, ca nu fac eu ce trebuie... Dupa cateva zile colac peste pupaza a incetat sa ma mai caute si chiar sa imi mai raspunda la telefon. Am abandonat lupta neputincioasa si convinsa ca am facut eu ceva gresit.
Dupa un timp destul de scurt am cunsocut pe altcineva care mi-a infirmat temerile. Acel barbat inca mai e in viata mea dupa 6 ani.
Totusi pot spune ca experienta avuta a fost una pe cat de infioratoare pe atat de utila. M-a maturizat un pic

Postat pe 30 Octombrie 2008 10:52
buna....daca ma apuc sa va povestesc noaptea mea de cosmar....imaginati\'va dragele mele ca tanara studenta fiind, am intalnit barbatul ideal: frumos , destept, inteligent, cult, romantic, genul care la primele intalniri m\'a invitat la balet, opera, restaurante fine....ehhhhhhh...am crezut ca l\'am apucat pe Dumnezeu de\'un picior, ce mai...
dupa cateva saptamani bune de iesit...in care evita si refuza sa ramana la mine sau eu la el sub pretextul ca vrea sa imi arate ca nu sexul e important pentru el am fortat nota...eram la el...si am sarit pe el....NU MAI PUTEAAAAAM!!!! si mi\'am zis gata...daca nu vrea...fac pe dracu\'n patru si il violez...nu ma mai interesa nimic in momentul respectiv!!!!! primul impact aiurea a fost dimensiunea... fetelor cred ca degetul meu mic de la mana dreapta e lung comparativ cu ce mi\'a fost dat sa vad...in momentul ala cred ca l\'am inteles pe dr. ciomu cum a putut sa confunde un penis cu un testicul ca dimensiuni... am incercat sa\'l fac sa mai creasca un pic...da de unde...ma delectam cu un jeleu pe care puteam sa\'l inghit daca nu era bine ancorat...
a hotarat sa treaca el sa incerce un preludiu...surioarelooooor...nush ce naiba facea cu dintii acolo ca am preferat sa spun ca nu\'mi place sa mi se faca sex oral ca imi era rusine sa\'i spun ca io cu iepuri refuz...drept urmare...hai sex normal....hmmm...fetelor...stiti ce inseamna sa fii supra incalzita si sa vrei....ei, dar cand intra peter pan sau Mr. Liliput...si incepe sa se miste in incercarea de a face sex iar singura chestie pe care o simti e un fel de gadileala intrerupta de scapari ale acelui minuscul jeleu din locul unde ar trebui sa presteze...te ia capul!!!!
am suportat cat am suportat gadileala aia pana intr\'un anumit moment cand efectiv a inceput sa ma doara capul de nervi! m\'am imbracat fara cuvinte si am plecat lasandu\'l prost fara nici o explicatie pentru ca nu\'mi permiteam sa\'i creez io complexe bietului om, sau sa i le accentuez pe cele deja existente cred.
in taxi m\'a bufnit plansul de nervi si abia asteptam sa ajung la prietena mea sa\'i povestesc. taximetristul, om de treaba, m\'a intrebat de ce plang in halul asta...ce puteam sa\'i spun? adevarul? asa ca i\'am zis ca m\'am despartit de prietenul meu dar motivul lacrimilor mele nu il va intelege niciodata bietul om care a inceput saracu\' sa ma consoleze ca asa sunt barbatii...ca nu\'i intereseaza decat sexul...cu cat mai multe femei
prietena mea cand m\'a auzit a inceput sa rada cu lacrimi eu plangeam de nervi..ea radea si mai tare de plansul meu in urma gadilelilor ce mi\'au dat dureri de cap la propriu...si asa a trecut noapte de cosmar din viata mea....daca nu ma credeti, contactati\'ma pe privat sa va dau numarul de telefon sa\'l incercati singure ca ne\'am intalnit de curand intamplator si asta a fost motivul pentru care mi\'am si amintit, iar cand am vazut concursul am zis ca merita povestit mai departe...
va urez succes!!!!
gothside
Postat pe 30 Octombrie 2008 10:52
CU SIGURANTA EU AM AVUT CEL MAI PROST AMANT.......

LA 19 26 NE-AM BAGAT IN PAT... IAR LA 19 28 ERAM DEJA IN DUS...

CA SA NU MAI VORBIM CA ODATA AM SI ADORMIT CHIAR

Postat pe 30 Octombrie 2008 11:15
Eh legat de amanti prosti cred k toate aveam ceva funny de povestit....imi amintesc in urma cu 3 ani, eram in anul 1 de facutlate si aveam un coleg, nu neaparat foarte simpatic, dar care avea acel"ceva"....asa si cu toate ca amadoi eram implicati in relatii, ne-am "urmari" sa zic asa, mai bine de jumatate de an....era o chimie teribila intre noi... asa si pe la sfarsitul sesiunii din vara, cu putin timp ca fiecare sa plecam in vacanta, ne-am adunat la mine, cativa colegi la o bere, un film, chestii de genu: ...asa si la un momenta dat fiecare a adormit cu cine si pe unde a apucat, eu ramasese sa dorm pe o saltea pe jos cu colegul meu...mare pasiune mare...incepusem noi sa ne pupacim ,pipaim...chestii de genu....si dupa atata foc si dor, cand sa trecem la treburi propriu-zis, si-a pus o "caciulitza" si a dat sa intre....numai k nu a mai apucat ....si nah, a inceput sa isi ceara scuze, chestii de genu:-j dar apoi si la a doua si a treia incercare se intamplase la fel: so....:D mare om, mare caracter....
Si inca o faza, dupa o petrecere nebuna, ajunsesem in pat cu un coleg de job, super hot, care era implicat intr-o relatie, ca si subsemnata de altfel....asa si a fost o partida super, ne-am simtit sueper bine, cred ca si pentru ca domina ideea de interzis....ca intr-un final sa imi spuna ceva de genu" nu m-am mai simtit la fel de minunat decat cand am facut-o prima data cu prietena mea"
leeda
Postat pe 30 Octombrie 2008 11:27
da...mi s intamplat si mie....si daca stau sa ma gandescma aprind repede si sunt printre norocoasele carora nu le trebuie prea mult ca sa ajunga la punctul culminant dar.....a fost odata el...crai cum nu s-a mai vazut...frumusel...interesant...poate cam mic de statura dar hot hot hot!sdupa ce s intamplat....evaluarea ar fi:
-Pentru preludiu (vreo 15 min din derby-ul Steaua-Rapid) ii dau nota 3...doar pntru ca Lucescu e barbat bine!
-Pentru trezirea la viata instantanee si pentru nerabdarea celor 10 cm de hard dick nu ii dau nota...in schimb imi dau mie 10 pt ca, se pare, sunt o prezenta extremly hot
- Pentru sexul oral chinuit ii dau 5 , nu pentru ca era cu dinti si limba incordata exact acolo unde nu trebuia , ci pentru ca omul si-a dat interesul....
-Pentru cele 10 minute de sport, pardon, "sex salbatic" , in care dupa primele 5 min tot incercam sa mi-l imaginez pe Lucescu deasupra dar nu puteam pentru ca ii curgea nasul si isi tragea mucii la urechea mea, ii dau 2+...tot pentru ca is fata dragutza......si i-am mai dat si un zece si vreo cateva gemete teatrale ...pentru ca...a trezit in mine cel mai profund sentiment de mila ever....
Iar pentru maneaua ragusita pe care mi-a cantat-o post-ludiu nu i-am mai dat nici o nota...
Pentru aia am plecat....de tot...

Postat pe 30 Octombrie 2008 11:34
amantul meu de cosmar arata ca fat frumos, se purta galant, ireprosabil, avea o situatie materiala frumusica. ne am vazut, ne am placut si am iesit in oras de cateva ori. intr o seara intalnirea s a mutat la mn acasa si dupa un pahar de vin am pus o comedie romantica.ne am sarutat si incerca sa mi bage mainile sub bluza, nu prea i a iesit fiindca m a ciupit foarte tare de sfarc incat am tipat, si a cerut scuze , m a ridicat,m a calcat pe picior, mi a scos bluza in cel mai barbar stil, ramanand cu un smoc de par in mana...si a inceput sa mi sopteasca:'ia zi?cum vrea fetita?vrea caprita?ia zi cum vrea ea frumusica?'oh my god!!!cine e asta si ce a facut cu fat frumos?? in final fetita nu a primit nimic pentru ca in momentul pin care si a pus prezervativul apoi, s a asezat cu cotul pe parul meu, a tras toata plapuma la el, s a intors cu spatele la mn si s a inghemuit ca un 'baietel frumusel'...n am mai auzit nimic de la el. se pare ca si pt el a fost la fel de penibil

Postat pe 30 Octombrie 2008 12:50
AM INVATAT CA MARIMEA NU CONTEAZA.AM INVATAT PE PIELEA MEA.AM VRUT SA INCERC SI U UN BARBAT CARE DISPUNEA DE ACEST LUCRU.DOAR CA ERA ATAT DE PROST CA NU STIA NICI CE INSEAMNA CLITORIS.NICI MACAR SA MI OFERE UN PRELUDIU NU PUTEA AVEA IMPRESIA CA DACA E MARE E DE AJUNS SI FEMEILE II VOR CADEA LA GENUNCHI.POT SA SPUN CA DIN FERICIRE NU NE AM INTELS DELOC NICI IN ALTE ASPECTE SI NE AM DESPARTIT.POATE CA DACA AR REUSI SA INVETE DIN RELATIILE CARE LE ARE SAU LE VA AVEA CE INSEAMNA SA SATISFACI O FEMEIE SI DIN ALTE PUNCTE DE VEDER VA FI FOARTE BINE.
ERA DUS OMU NU STIU CUM DE L AM SUPORTAT.
dizzyy
Postat pe 30 Octombrie 2008 15:04
Am sa va povestesc 2 dintre peripetiile mele cu amanti, pe cat de tragice pe atat de comice ptr mine.
Primul era un nene mai in varsta..totul ok..nu observasem nimic ciudat la el(oricum nu ne cunosteam prea mult, si numai din sezut)Iar momentul comic a fost atunci cand eu eram goala mai toata ..iar el ptr a se dezbraca a trebuit sa-si scoata proteza de la picior. Ptr prima oara m-au cuprins mai multe sentimente odata...mila, teama, vroiam sa rad isteric dar nu aveam cum...partea comica era felul cum se vedea genunchiul infipt in pat intre picioarele mele, iar celalalt pe jos.Iar in momentul acela vehiculau numai glume de prost gust in mintea mea.
Al doilea...ehhh al doilea...bun baiat...a fot o atractie la prima vedere, pur si simplu am ramas cu gura cascata la propriu cand l-am vazu: inalt cu forme atletice, ochii ii straluceau in cap, un chip pe care cu greu il uiti.Si intr-un ritm focos ne-am apucat de treaba...numai ca atunci cand am scos prezervativul mi-am dat seama ca nu aveam pe ce sa-l pun(suferea de o malformatie, penisul lui era foarte mic) m-am simtit prea prost ca sa-l refuz..sa ma ridic si sa plec( avea fata prea de caine plouat deodata).Asa ca am derulat prezervativul cam 1 cm dupa motul ala iesit inafara.Si la modul cel mai vulgar, m-am asezat capra(era singura pozitie pe care o puteam adopta) si asa penisul lui sa frecat intre palma mea si dansa....iar cu mana stanga ma tineam de nas ca sa nu rad chiar in hohote.
synoida
Postat pe 30 Octombrie 2008 20:01
dupa 3 pagini , scor clar impotriva celor frumosi
si_totusi
Postat pe 30 Octombrie 2008 23:35
sa intelegem ca uratii sunt mai putinciosi ?
si_totusi
Postat pe 30 Octombrie 2008 23:36
nu stiu cat de ''putinciosi'' sunt uratii, am avut doar parteneri frumosi( evident din punctul meu de vedere) dar, eu consider ca, in afara de cei care chiar au o problema medicala, restul nu au nici o scuza...sunt doar niste idioti egoisti, preocupati doar de ei si de instrumentul lor, femeia de langa si sentimentele ei poa sa se duca pe pustie....dau de 3 ori( asta daca mai apuca) din fund, gata orgasmul si in 3 minute sforaie ca s-au extenuat prea mult...
nu e o regula de frumusete, e o regula de bun simt si autocontrol

Postat pe 31 Octombrie 2008 11:33
cel \"mai\" amant a fost ala cu aspiratorul. ....mare bou mare caracter. ......sa-ti bagi "scula" in aspirator.. ....am ras cu lacrimi... ...eu nu am avut asemenea experiente.....dar mi-ati bine dispus ziua...........

Postat pe 31 Octombrie 2008 13:25
regula universal valabila la toti barbatii... orice ar face ei in pat... se simt bine, iar dupa aceea fumeaza ca nebunii si mor de foame :))
AMG22
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:17
sincer,ma consider cea mai ghinionista persoana care poate exista vreodata pe acest pamant..de ce spun asta? pai, povestea incepe astfel..prin luna mai inchei o relatie care a durat jumatate de an si in urma careia am avut numai batai de cap din partea individului in cauza..in fine,trece timpul,eu,fata cuminte, axata pe planul scolar, profesional, chiar nu mai eram interesata sa initiez o alta relatie sau chiar si o aventura..dar imi dau seama ca de atunci au trecut 6 luni si parca si acum o aud pe prietena mea..auzi, dar tu,nimic? si zic..nimic,ce? pai stii tu..chestia aia de multi o resimt ca pe o nevoie fireasca..discutia asta simpla mi-a dat destul de mult de gandit.in fine,mai trec cateva zile, cunosc un tip dragut,elegant,inteligent,amuzant..ce isi mai poate dori o femeie? si-mi spun: ASTA E!!! nu trebuie sa ratez ocazia..si asa am facut..seara a decurs minunat..am stat un pic de vorba, apoi am cinat, am fost in disco sa ne distram un pic si apoi..ce era normal sa urmeze..numai ca eu, dupa 6luni de zile ma asteptam sa fie spectaculos, sa vad focuri de artificii, sa se auda patul lovindu-se de perete hihi..de unde?totul dureaza 3 minute cred,dupa care spune..stii, eu ma simt cam obosit..se intoarce cu spatele la mine si adoarme ..iar eu, dupa 3 cafele tari si 2 redbull nu am reusit sa adorm..si am stat sa-l privesc toata noaptea, gandindu-ma: sa-l strang de gat sau sa nu-l strang de gat? aceasta era intrebarea in fine, a2a zi aproape ca s-a revansat..aproape..to be continued
izzabb3lla
Postat pe 31 Octombrie 2008 23:13
mda..nu stiu daca problema sunt barbatii frumosi sau faptul ca fiind frumos,ne asteptam la prea mult de la ei,sau daca nu ei,cconstienti fiind de frumusetea lor,cred ca noi ar trebui sa facem totul pt placerea lor.revin cu o alta poveste:acum doi ani m-am angajat intr-un anumit loc,prin ianuarie.
seful:un barbat de 26 de ani,inalt.cu ochii superbi,albastri,cu o personalitate puternica(cred ca asta mi-a placut cel mai mult)..dar intr-o relatie..dragoste mare intre noi,desi declarandu-ne unul altuia iubirea,am hotarat ca cel mai bine ar fi sa o lasam balta..
dar ne vedeam zilnic.. asa ca,dupa cca 4 luni de priviri patrunzatoare si atingeri"din greseala"dar extrem de intense,am ajuns la pasul cel mare...dar nu m-a sadisfacut,s-a terminat repede si m-a scarbit pt ca nu reuseam sa ma detasez si ma uitam la el ciudat..nu simteam nimic.am fost groaznic de dezamagita..doua luni mai tarziu am demisionat..si am crezut ca nu am sa-l mai vad..
dar in toamna ne-am revazut..si am facut dragoste ca doi nebuni.am vrut sa mai incerc pt ca nu sexul conta,ci faptul ca m-am gandit doar la el si la cat de perfect era in rest.spre surprinderea mea,sexul cu el a fost cel mai"hot" de pana acum.stie cum sa ma sarute,cum sa faca sex oral,cum sa ma facasa ma simt bine cand ma ia in brate si ma inveleste,crezand ca eu dorm si nu observ..a fost cel mai bun barbat din viata mea..nu stiu ce s-a schimbat..dar nu-l voi uita niciodata..cel ce s-ar fi putut incadra in tiparul unui amant dezastru,a devenit de fapt,marea iubire a vietii mele... si marea dezamagire,pt ca mi-a ramas doar in minte ca cel care m-a facut sa ma simt cu adevarat femeie..
deancutza
Postat pe 1 Noiembrie 2008 23:46
ciudat este ca atunci cand ne-am vazut prima oara am simtit amandoi ceva. atractia, nevoia de sex, de a avea pe cineva sau ce am simtit eu atunci, au disparut in clipa in care a inceput sa faca ceea ce el numea sarut: lins de catzel pe toata fata, de la o ureche la alta. cand a dorit sa il mangai in anumite parti am constat ca avea organul mic. a terminat foarte repede si a inceput sa presteze neindemanatic ceea ce el considera ca ma ajuta si pe mine sa il ajung din urma. la sfarsit el era incantat de tot ce se intamplase (si l-a tinut multe zile), eu ma imbracam sa fug cat mai repede de acolo si sa uit ca am facut asa ceva. cu rautatea care ma caracterizeaza i-am trimis un mail gen gluma cu poza unui dansator cu penis mic si care nu intelegea de ce a fost dat afara din club. m-a intrebat ce vreau sa zic cu asta....
ema_7
Postat pe 2 Noiembrie 2008 19:15
Hmmm am citit multe mesaje pe aici si m-am amuzat tare de tot...cred k nu exista barbat in ziua de azi care sa nu termine in super 3 minute:))...Cel mai prost amant al meu a fost un tip pe care il stiam de ceva vreme din vedere...ne priveam foarte insitent de fiecare data cand ne vedem si intr-o seara s-a intamplat sa ne vedem in oras..bausem cateva pahare in plus amandoi si am ajuns la el acasa...totul a inceput cu un sex oral facut de el,in momentul in care a ajuns jos am avut impresia ca ma freaca cu un smirglu..a fost groaznic:)))am suportat maxim un minut dupa care m-am prefacut ca nu mai pot(de dorintza) si l-am tras peste mine doar ca sa inceteze:))...am continuat cateva minute facand sex si in momentul in care s-a terminat pe langa faptul ca a iesit din mine si a ajuns samanta lui improscata pe perete si la mine pe nas...a tras un partz de zile mari..a fost cel mai penibil moment din viata mea si puturos:))

Postat pe 3 Noiembrie 2008 05:05
hmm , cel mai prost amant al meu cred ca a fost un tip pe care l`au cunoscut anu` trecut pe timpu` asta p net ... pana atunci nu vroiam sa ma vad cu tipi de pe nt ca mi se parea riscant dupa ce am vorbit pe yahoo vreo luna cred :)) am zis sa iesim la o "citronada" cum imi place mie sa zic ... pe yahoo se lauda cu toate femeile cu care fusese , ce bun era el la pat , cat de mare o avea si tot felu` de "barbatii" din astea :)) ne`am vazut , nu era cel mai frumos tip pe care l`am vazut vreodata ... dar era simpaticutz .... cat am stat la suc nu stia sa vorbeasca decat despre cat e el de bun la pat
ne`am mai intalnit de cateva ori si intr`o seara a zis sa raman la el k ii era lene sa ma conduca pana acasa ( un adevarat gentleman:)) ) . zis si facut , am ajuns la el ai lui erau aksa si m`am trezit ca a lui camera , marele gigolo era bucataria :)) , deci eu urma sa dorm si nu numai , sa fac sex in bucatarie ? :))
nu imi placea deloc cum saruta ... singurul lucru bun in toata treaba aia fiind ca s`a lasat in jos foarte repede :)) dar pe cat de repede a ajuns jos sa presteze cu guritza la fel de repede s`a si ridicat ... ca nah , se excitase omu` :)) eu ma gandeam ahh sa vezi acum c sex fac cum n`am mai facut in viata mea ... ca nah , la cat se laudase zic o avea cu ce ... cand si`a dat pantalonii jos si am vazut "minunea" ma gandeam ce o face cu chestia asta ? oare e functionala ? :)) s`a dovedit ca am avut dreptate sa ma indoiesc pentru ca dupa ce a intrat o data a si terminat :| si eu ma uitam : ce face asta ? in 2 minute el a terminat ? de ce ? dar de ce dupa alte 2 minute a si adormit ?
a doua zi dimineata , ca orice om frustrat m`a intrebat daca mi`a placut ? ce era sa`i zic , ca nu ? mi`era rusine de rusinea lui ... am zis un "da" cu juma` de gura si am plecat spre casa ... tot drumul m`m gandit la vorba aia : la pomu` laudat sa nu te duci cu sacu` :)))
ingurapresei
Postat pe 3 Noiembrie 2008 08:11
Si eu am dat peste o "minune" din asta.

Ne-am cunoscut prin niste prieteni comuni, nici unul nu aveam pe nimeni, asa ca am decis sa iesim la un suc. Dupa vreo 3 intalniri, trece omul la fapte. Trebuie sa recunosc ca nu prea ma simteam pregatita sa facem pasul asta, asa ca a fost cel putin ciudat.... eh, ma rog, am zis c-o fi fost si el emotionat si am continuat sa ne intalnim (sincer chiar nu-mi aduc aminte cum a fost in noaptea aia).


Dar mi-am dat seama de calitatile lui de amant cand, dupa o iesire in oras, ajungem la el, la care fara nici un fel de avertisment, ma tranteste de perete, ma trage de par, imi baga mana in piept si da sa-mi smulga hainele de pe mine (in tot timpul asta grohaind si gemand de ziceai ca mai are un pic si-si da drumul). Inutile eforturile mele de-a-l incetini. Dupa ce ma dezbraca, trece rapid in zona de sud, la fel de rapid o paraseste.... si de aici mai sunt vreo 30 de secunde de "placere". Hm, ce sa zic el era fooaarte satisfacut!

Faza cea mai tare e, ca atunci cand am incercat sa-i zic ca eu nu ma excit asa, el imi zice "pai asa imi place mie, mai repede".

Si ar mai trebui sa mentionez ca nici cine stie ce instrument nu avea, asa ca nu simteam mare placere de la el ( iar eu sunt stramta de felul meu).

Dupa vreo 3-4 luni dupa ne-am reintalnit, iar el tot a incercat sa ma convinga ca ne-am inteles foarte bine la pat!
sweetface
Postat pe 3 Noiembrie 2008 10:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
In curand trei ani si tot cu pampersi 18 De la: garbonixon 29 Mai 2010 21:45
in plimbare prin padurea Google :) 53 De la: delia_diana 11 Ianuarie 2013 23:43
EXPERT ACCESARE FONDURI STRUCTURALE SI DE COEZIUNE EUROPENE - curs acreditat CNFPA ,SIBIU, 17 - 20 mai 2012 1 De la: Centrul_DOCTUS 11 Mai 2012 13:57
de ce esti captiv intr -o lume fara rezultate? 25 De la: ametist 4 Decembrie 2010 10:21
bun de vazut 0 De la: 4 Martie 2010 15:37
Setari Cookie-uri