AJUTOOOOOOOOOR!!!!!!!!!!!!!!

Am inteles.Te-a tulburat farmecul meu extraordinar, incat te-ai indragostit de mustatile mele pirateresti. Nu mai vorbesc de ochii mei seducatori. De pupici nu pomenesc nimic pentru ca sunt irezistibili si creeaza dependenta.
Ioana007
Postat pe 18 Martie 2009 16:53
De la: dafyta, la data 2009-03-18 11:55:17 buna,sa sti ca prin ce treci tu este o boala pshiologica,tu nu vezi ca din ce scri tu el sia facut mendrele el tot timpul isi bate jok de tine si de altele fete nu esti singura care sufera dar trebuie sa-ti faci un prieten sincer nu mai visa eu am 21 de ani de casnicie am fata de20 de anii si am invatato mereu sa nu sufere la un dobitok care isi bate jok te rog iama in considerare ce -iti spun ai sa te imbolnavesti si el nu se uita la tine el se crede un mare gigolo el te vede ca suferi dai cu indeferenta si ai sa vezi ca el vine la tine nul baga in seama nici la salut si ai sa vezi ca singur vine la tine tu pentru el ai fost o distraktie sincer ,daka vrei sfat sunt aici pentru tine
vrei sa vb sa comuniki
te salut si sai o zi buna


CE E? Bey.. de ce nu mi-ati zis si mie ca nu trebuie sa-nveti un cincinal,sa poti pune un diagnostic??

Dafito..si ce-ai avut cu kratima aia??


Aha..din octombrie si pan-acu` s-a mai indragostit de 5 ori!
gabitzza
Postat pe 18 Martie 2009 23:51
..inca odata scuze ioanei...
Roxxynela
Postat pe 19 Martie 2009 18:39
Daca poti, cumpara flit de la farmacia veterinara.Ai sa-ti dai seama daca te minte sau nu, dupa stranut.Sau mai bine, pune-i fiola.Daca iti zice ca te iubeste si cand sufla in fiola aceasta se face verde ca leusteanul, este clar ca ascunde ceva.
Ioana007
Postat pe 20 Martie 2009 16:13
Probabil baiatul are o alta relatie bine sedimentata dar totusi este atras si de tine. Este pacat ca tu sa stai si sa iti plangi de mila in casa asteptand un semn de la el cind el probabil nici macar nu stie ce vrea. Eu zic sa iti faci un grup de prieteni cu care sa te distrezi si sa nu te mai gindesti la acest aspect absolut deloc. Vei vedea ca incet incet te vei detasa de problema si vei fi in stare sa te bucuri de viata si de ce nu, sa iti faci un alt prieten. Daca individul are ceva planuri in legatura cu tine, nu isi va da seama ce vrea vazindu-te pe tine cum starmocesti dupa el, disponibila oricand, numai sa dea el un semn. In momentul in care va realiza ca nu esti la dispozitia lui si te poate pierde, se va hotari intr-un fel sau altul. Dar nu tu tb sa fii aceea care sa il determine sa se desparta de actuala prietena, pt ca e clar ca are o relatie in prezent si ca se simte foarte legat in acea relatie. Daca tu esti doar un moft, atunci nu va face nimic si tot tu ai de cistigat de aici. Macar nu ai mai pierdut vremea asteptand degeaba. Capul sus si gindeste la rece! E primavara si e plin de baieti in jur!
anamariapop
Postat pe 27 Martie 2009 15:15
Solutia Aneimaria este buna.Ideea este sa-l bagi cu capul sub dus de cate ori vine acasa, sa se trezeasca la realitatesi sa se mai spele de praful de pe drum.
Ioana007
Postat pe 28 Martie 2009 16:43
DRAGA MEA,
Cand ai probleme afective e foarte bine sa te destainui cuiva...Adeseori necunoscutii pot fi rautaciosi FARA A LUA IN CALCUL FAPTUL CA SI LOR LI SE POATE INTAMPLA CEVA ASEMANATOR.. Un bun prieten iti poate fi mama, sora , bunica in bratele carora poti sa-ti plangi amarul !Ele cu siguranta nu te vor ironiza ci te vor intelege.NU UITA: VIATA ARE ATATEA FORME PENTRU CARE MERITA TRAITA!IUBIREA PENTRU UN BAIAT ESTE DOAR UNA DINTRE ELE SI NU SI CEA MAI IMPORTANTA.
Gandeste-te la celelalte fiinte dragi din viata ta, gandeste-te la ce mancare iti place, sau la ce flori preferi, priveste soarele, bucura-te de ciripitul pasarelelor! Scrie-ti gandurile si trairile intr-un jurnal, incearca niste versuri si incet ,incet te vei usura.
ATUNCI CAND IUBESTI ESTE BINE TOTUSI SA O SPUI CELUILALT SI DACA EL NU ARE NICI O OBLIGATIE, SA LUPTI CU TOATE ARMELE PENTRU A-L CUCERII!.EVIDENT DOAR DACA MERITA CU ADEVARAT....O ZI CAT MAI BUNA! MANANCA PUTINA CIOCOLATA..AJUTA(CONTINE ENDORFINA-HORMONUL FERICIRII)
PSIHOLOG E.O.
psihoprea
Postat pe 12 Aprilie 2009 16:32
" Nu pot respira, cind ma intilneshte in curtea facultatsii, ma sorbeshte din priviri... ma priveshte atit de profund incit simt ca sh el vrea acelashi lucru ce shi eu: sa ne pierdem in imbratsishari shi saruturi!"

ha? mai starciko...ce spui tu ici sha?

te "sorbeshte" din priviri ?

doamne, fata...la ce facultate zici ca esti ?
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 16:45
Mai bine mananc putina ciocolata..
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 16:48
sau sherbet
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 16:51
Daca-i mai furam si lamaia Ovidelului, ne-am rezolvat.
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 16:55
oh da...reteta de succes...
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:02
De la: dafyta, la data 2009-03-18 11:55:17 buna,sa sti ca prin ce treci tu este o boala pshiologica,tu nu vezi ca din ce scri tu el sia facut mendrele el tot timpul isi bate jok de tine si de altele fete nu esti singura care sufera dar trebuie sa-ti faci un prieten sincer nu mai visa eu am 21 de ani de casnicie am fata de20 de anii si am invatato mereu sa nu sufere la un dobitok care isi bate jok te rog iama in considerare ce -iti spun ai sa te imbolnavesti si el nu se uita la tine el se crede un mare gigolo el te vede ca suferi dai cu indeferenta si ai sa vezi ca el vine la tine nul baga in seama nici la salut si ai sa vezi ca singur vine la tine tu pentru el ai fost o distraktie sincer ,daka vrei sfat sunt aici pentru tine
vrei sa vb sa comuniki
te salut si sai o zi buna


Ma doare capul cand vad cati agramati avem printre noi! Cred ca am sa deschid si eu un topic nou cu " am alergie la prosti analfabeti si agramati" ! Nu zice nimeni, se intampla sa mai gresesti din graba sau neatentie...dar asta si 70la suta din utilizatori sunt agramati! Bine ar fi daca am mai citi o carte din cand in cand... tanti esti praf dar scrii cu "k"!
pisi08
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:19
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-12 16:45:25" Nu pot respira, cind ma intilneshte in curtea facultatsii, ma sorbeshte din priviri... ma priveshte atit de profund incit simt ca sh el vrea acelashi lucru ce shi eu: sa ne pierdem in imbratsishari shi saruturi!"

ha? mai starciko...ce spui tu ici sha?

te "sorbeshte" din priviri ?

doamne, fata...la ce facultate zici ca esti ?


prometeus aşa se scrie acum cu p din ţ! E mai trendi dacă bagă nişte litere în plus! Cică "sh" se citeste ş! şi 'ts' e defapt 'ţ'.
pisi08
Postat pe 13 Aprilie 2009 13:28


p din t ?

pisi..." grele" rau, scumpo, cu gramatica asta...am uitat sa ma uit la profilul don'soarei...sa vad catia ani are si cand a terminat liceul

ioi, ishtenem...ca inca nu a descoperit-o anakin
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Aprilie 2009 14:02
am o prietena care de 3 ani sta singura...cu orgoliul ei.poti sa lasi de la tine...doar un pic sa vezi cum sta treaba ,poate un mesaj concludent.dar sa nu-l lasi sa profite.in schimb daca are prietena si se uita dupa tine nu pare serios din moment ce nu-l tine legat.ar fi fost bine sa fi vb cu o prietena adevarata care cunoaste mai bine situatia ca sa nu te lasi dusa de val.oricum un baiat combinat ar trebui sa fie subiect tabu
garbo001055
Postat pe 25 Aprilie 2009 00:26
De la: gabitzza, la data 2009-04-12 16:55:03Daca-i mai furam si lamaia Ovidelului, ne-am rezolvat.




ahaaaaaaaa....ganduri ascunse...da?
dar...fiind vb de voi...va ofer yo...
ovidiu42
Postat pe 25 Aprilie 2009 01:02
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-13 14:02:24

p din t ?

pisi..." grele" rau, scumpo, cu gramatica asta...am uitat sa ma uit la profilul don'soarei...sa vad catia ani are si cand a terminat liceul

ioi, ishtenem...ca inca nu a descoperit-o anakin





eheeeee!!!!!!!!.......cre ca am ramas in urma cu...gramatica...
sa vezi cum e cu P din C....
ovidiu42
Postat pe 25 Aprilie 2009 01:03
treci peste el..viata merge inainte si orice sut in fund este un pas inainte..cine stie poate gasesti un baiat care sa te iubeasca cu acceasi intensitate,multa bafta
issa
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:20
Si daca il gaseste, ce sa faca?Sa ii foloseasca fundul, pentru a-si face pantofii luna?Una dintre prietenele lui Suzuki, i-a tras un sut in fund acestuia, din diferite motive, pe care nu le discutam aici.Pasrtea proasta a fost ca purta sandale, si Suzuki avand fundul mare,a ramas femeia intr-un picior.Mergea Suzuki strangand din fese, pentru ca era convins ca i-a intrat o viespe unde nu trebuie, si vroia sa o impiedice sa nu-l muste sau sa-l intepe, iar fata topaia dupa el ca o pasarica.Parerea mea personala este sa fiti atente dragele mele ce faceti cu piciorul inainte de a-l folosi, pentru a nu va expune la riscuri inutile.
Ioana007
Postat pe 25 Aprilie 2009 19:50
Fata asta cu "sh" si "tz" trece prin ceva asemanator cu ce i s-a intamplat lui Suzuki! Saracul de el, sufera ca are ceva intre fese dar nu face nimic concret. De ce nu baga Suzuki mana sa scoata "chestia stamjenitoare" ?
De ce fata asta cu "sh" si "tz" nu taie raul de la radacina?
De aici deducem, ca desi Suziki crede ca are o viespe in fund, asta e doar in mintea lui. La fel cum problema fetei e usor rezolvabila ea o face complicata si o amplifica!
2 personaje foarte asemanatoare
pisi08
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea femeii 40 De la: Ella34 15 Martie 2009 10:55
NU POT AVEA ORGASM...OARE DE CE? 35 De la: Alexandra20 18 Mai 2009 14:19
Poti sa te indragostesti de doua ori de aceeasi persoana? 68 De la: scrichy 17 Mai 2009 18:29
IMI ESTE TEAMA CA SOTUL MEU V-A AFLA DESPRE TRECUTUL MEU 17 De la: Roxxynela 13 Aprilie 2009 01:10
ca nu stiu unde sa apuc 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:02
Setari Cookie-uri