am devenit cam usoara dupa ce mi-a dat papucii

De la: cecilia_sovar, la data 2008-11-15 17:14:05Buna;

Sint noua in comunitate si m-au atras titlurile..
Ovidiu , eu citesc in gindul meu cu o oarecare intonatie. La tine imi iese tare funny... d c fol atitea puncte? la mine iese un fel de "aaaaaa" si fara nici un fel de grimasa. Nush daca e asa , insa imaginatia mea te-a transf intr-un personaj... f haios.

Despre doamna cu sb : probabil ca in ciuda sfaturilor voastre ea a continuat sexul de 3 ori/sapt si nu prea are timp.

Va pup



multumesc...cecilia! dar...de ce oare sunt eu in imaginatia ta atat de....haios?
uneori e bine sa fii asa dar acum chiar nu stiu de ce par asa!
ma rog...am cautat sa spun cate ceva legat de subiectele puse in discutie; iar atunci cand am considerat ca s-a mai spus asa ceva am evitat sa mai repet.
legat de subiectul pus in discutie aici la acest moment se pare ca nu prea mai e mult de spus asa ca am sa incerc sa astept pana se va reveni cu ceva nou sau...cine a deschis acest topic sa revina sa aduca noutati!
o zi placuta si...sa auzim ca pb s-a rezolvat!
ovidiu42
Postat pe 29 Noiembrie 2008 22:59
1. tipa care a postat n-a mai aprut de 34 de zile, ceea ce m face s cred c nu e serioas, sau...
2.profesoarei trebuie s-i spun c aici e un forum de discuii, nu postm ce facem n viaa de zi cu zi, poate ar trebui s te ntorci n banc, nu la catedr double cock
3.am citit ce a postat cristina rea, primul venit , primul servit, m rog e i sta un mod de a-i alege un so, o s vezi tu mai ncolo dac e bine sau ru, .
Ct despre obiceiurile femeilor de a i-o trage prin alte localiti pentru a pstra aparenele n micul lor burg, aparenele nal ntotdeauna
casperphantom
Postat pe 30 Noiembrie 2008 09:16
nush de ce d-soara isi face probleme de genul asta! ca s-a culcat cu 3 barbati? si? nu am intalnit niciun barbat care sa se simta aiurea ca s-a culcat cu 3 femei! fiecare face ce poate si ce vrea! m-ar fi intrigat daca zicea ca nu a avut decat 3. atunci sa fi fost deprimata!
o inteleg ca nu se simte dorita, ca oricum a fost ceva razbunare prost facuta, ca doar nu ti-o faci tie cand ai ceva cu altu, dar sexul e normal, toti il facem! ce atatea critici?
chibritzel
Postat pe 30 Noiembrie 2008 15:39
torasexy
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:31
poate te sufoca si acum simti libertatea.BRAVO!
cercelmarilena
Postat pe 17 Ianuarie 2009 21:58
De la: kmyk, la data 2008-11-17 20:34:56
De la: ovidiu42, la data 2008-10-25 19:19:16
De la: layla21, la data 2008-10-24 16:16:38si deci?ce mai spune domnisoara care a deschis subiectul?ce se mai intampla?



se pare ca...se da la ....fund...
deci...se pare ca nici pb...n-o afecteaza pe cat spunea ea!!!
pt ca...nu participa la dezbateri!!!
ceeea ce...e putin nashpa!!!




Te rog, tu ai vazut ce spune? copii din clasa a Va Vai viata mea.Slava domnului ca am copiii mari.Pai, fata asta, cand n-o mai gasi disponibili care sa-i stearga rana cu ejaculari repetate, va trece la copiii de la clasa.Sper ca m-am inselat si nu e profesoara, decat de sex multiplu.Tu? Ce zici?




kmyk.....sincer...nu ti-ar place sa vina gupilu` acas` si...sa spuna ca...a avut o aventura cu...D-na prof. in laboratoru` de ...biologie?
ca...i-a aruncat chilotzii...pe materialu` didactic (schelet)...si...ca e cool?
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2009 11:50
ovidiu42 una e sa vina,,gupilu'' asa cum zici tu care e student si kiar licean, si alta e ala de gimnaziu. Iarta-ma dar kiar nu mai e nimic normal pe lumea asta? Oare am ajuns in josnicia noastra la minori? Asta e PENAL lasand gluma la oparte.
cameluta
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:47
ovidiu42 una e sa vina,,gupilu'' asa cum zici tu care e student si kiar licean, si alta e ala de gimnaziu. Iarta-ma dar kiar nu mai e nimic normal pe lumea asta? Oare am ajuns in josnicia noastra la minori? Asta e PENAL lasand gluma la oparte.
cameluta
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:47
Posibil ca datorita faptului ca ti-ai pierdut increderea in sine sau datorita faptului ca te simti ranita sau poate datorita starii "hormonale", nu stiu, insa vad ca te simti vinovata...
Constientizezi si tu ca ni ti se potriveste genul acesta de comportament astfel incat ar trebui sa nu te mai simti vinovata ci sa gasesti "cauza" care a generat un astfel de comportament.
Decat sa faci un lucru si sa-ti para rau dupa aceea, mai bine nu-l mai faci
Daca reusesti sa te intelegi, sa te accepti, sa te iubesti exact asa cum esti si sa te ierti, cu siguranta vei depasi momentul...
avgruianu
Postat pe 16 Aprilie 2009 15:13
De la: lolitalempicka, la data 2008-10-17 15:17:48ne-am despartit de o luna de zile si deja am facut sex cu 3 barbati. nu stiu ce se intampla cu mine, dar mai tot timpul simt nevoia de sex. ce naiba se intampla cu mine????
Pai eu cred ca organismul tau s-a obisnuit cu sexul.Eu zic ca este mai bine sa te abtii si sa iti cauti un barbat pt ceva serios,nu sa sari din barbat in barbat ca maimuta din copacin copac,pt ca te vei obisnui asa.Atunci cand ai barbat o perioada,organismult tau se obisnuieste si iti cere,dar tu nu trebuie sa ii dai ce cere corpul tau,ci mai bine folosesteti creierul decat instinctele corpului.Abtina-te ca doar nu suntem animale, si cauta-ti pe cineva serios
irina_24ro
Postat pe 17 Aprilie 2009 11:13
pai da. uite asa apare ceea ce se numeste obisnuinta. orgasmul se obisnuieste cu sexul lui si-si face de cap si de cucuie. pai nu-i bine asa.adica, una doua vrea sa fie. nu-i corect sa-i dai cand cere. se-nvata cu narav. mai rarut, ca-i mai dragut. pana nu mai vra deloc. asta e incununarea succesului in viata:
sa poti dar sa nu vrei, sa vrei dar sa nu doresti, sa doresti dar sa te-abtii, sa te-abtii dar sa-ti urmezi instinctul, sa-ti urmezi.....restul puneti voi.
si_totusi
Postat pe 17 Aprilie 2009 13:54
totusico,

ce faci mami?

vorbesti despre sex in vinerea mare?ha?

pa-ca-toa-so!
iasomia
Postat pe 17 Aprilie 2009 14:38
eu crez ca voia sa zica ca organismu' se obisnuieste cu propriu-i sex... asa, in timp...
zambil
Postat pe 17 Aprilie 2009 14:40
nu dezvolt astazi ce si cum,sunt cuminte...
iasomia
Postat pe 17 Aprilie 2009 14:47
pai nu. cica nu e bine sa se obisnuisca nici cu propriul nici cu figurantul sau figuratul sa nu se obisnuiasca deloc. voi sunteti chiori, nu cetiti?
si_totusi
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:24
Rar am citit asemenea ineptii, ma doare stomacul de ras

Asa-i, nu-i bine sa te obisnuiesti cu sexu`, nici al tau, nici al altuia..mai bine ne reproducem ca amoeba..

Da` mie-mi place ca-i vrea bine fetii, totusi...
gabitzza
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:39
hotarat. eu ma abtiu incepand de maine sau poimane. ca doar nu-s animala. de acum gata. s-a lins pe bot orgasmu' de la mine. o sa mai vada el placere cand si-o vedea ceafa.ce daca organismul cere? e pe vruta lui?barbatii ne vor serioase. ati vazut voi barbat care doreste o femeie doritoare de sex? niciodata.
si_totusi
Postat pe 17 Aprilie 2009 16:23
Auliu..
gabitzza
Postat pe 17 Aprilie 2009 17:03
persidadamian
Postat pe 17 Aprilie 2009 17:06
chiar simpatice mesajele barbatilor le plac doritorele de sex,dar doar cu ei lor nu le plac femeile care se culca cu toti prostiii care le iese in drum.Sau femeile care se lasa asa repede cucerite,pt ca cu cat lupta este mai grea cu atata infragerea este mai dulce
irina_24ro
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:09
De la: irina_24ro, la data 2009-04-18 18:09:34chiar simpatice mesajele barbatilor le plac doritorele de sex,dar doar cu ei lor nu le plac femeile care se culca cu toti prostiii care le iese in drum.Sau femeile care se lasa asa repede cucerite,pt ca cu cat lupta este mai grea cu atata infrangerea este mai dulce
irina_24ro
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:11
Viata mea..she`s back!

Fata, e Sambata Mare, macar acum ostoieste-te...
gabitzza
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:15
asa este fara prostiiii
irina_24ro
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:16
asa este fara prostiiii
irina_24ro
Postat pe 18 Aprilie 2009 18:16
De la: cameluta, la data 2009-01-24 17:47:43ovidiu42 una e sa vina,,gupilu'' asa cum zici tu care e student si kiar licean, si alta e ala de gimnaziu. Iarta-ma dar kiar nu mai e nimic normal pe lumea asta? Oare am ajuns in josnicia noastra la minori? Asta e PENAL lasand gluma la oparte.




cameluta...nu era necesar sa postezi de doua ori!!
cred ca pricep...destul de repede!!!
acu`...ca nu-ti convine tie ce pricep eu...e altceva!!!
iar in ce priveste varsta...fiecare parinte are datoria sa educe copii pe care ii naste!!!
nu crezi?
ovidiu42
Postat pe 18 Aprilie 2009 19:02
auliuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!..........e grele rau....mai ales cand lumea...se gandeste altele!!!
doamne!!!...oare lumea asta...nu vede dect...hai ca-mi e jena sa spun!!!
e totusi...o sarbatoare prea mare sa o manjim cu...alte cele!!!
urat...zau!!!!
ovidiu42
Postat pe 18 Aprilie 2009 19:07
Pana la urma de aia primiti papuci cadou in loc de flori.
Ioana007
Postat pe 25 Aprilie 2009 20:09
De la: lolitalempicka, la data 2008-10-17 15:17:48ne-am despartit de o luna de zile si deja am facut sex cu 3 barbati. nu stiu ce se intampla cu mine, dar mai tot timpul simt nevoia de sex. ce naiba se intampla cu mine????

Nu se intampla nimic cu tine. E sindromul post despartire. Asta e primul pas, pentru multe, sa uiti o relatie. E un inceput bun. Te vei calma in timp si vei intra in echilibru sexual in nou. Acu, fa ce ai chef sa faci ca sa te simti bine.
chris_dofr
Postat pe 2 Mai 2009 09:32
Problema e ca de la altii acest sindrom nu mai pleaca...
valentino
Postat pe 2 Mai 2009 09:47
Eu am o nedumerire, cum e cu...echilibrul sexual in nou!!
gabitzza
Postat pe 2 Mai 2009 23:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor!!!!!!!!!!!!!!!! 26 De la: Ioana007 25 Aprilie 2009 13:30
la a cata intalnire se face sex??????? 115 De la: pik_nik 12 Ianuarie 2010 09:30
MASAJ LA DOMICILIU DOAR PT. DOAMNE SI DOMNISOARE 4 De la: micabis 27 Aprilie 2009 19:38
Atacuri de panica! 36 De la: sexy 4 Februarie 2011 16:43
amicitie sau altceva? 24 De la: Clm 23 Februarie 2009 19:29
Setari Cookie-uri