Cat de usor renunta o femeie la barbatul care o iubeste?

Locurile prin care au fost, melodiile care le-au ascultat impreuna, petalele de trandafiri uscate, un trandafir rosu mai conteaza in calea femeii cu scopuri ?!
garbo226170
Postat pe 20 Noiembrie 2011 19:41
ai sarit din masina vecinului? ti-a trecut si buhaiala?
dor72_
Postat pe 20 Noiembrie 2011 19:43
nu vrei sa canti la alta masa, de ex masa ta, sau nu esti destul de matura (satisfacuta la timp)sa ai propriile postari? Miroase a incins ...
garbo226170
Postat pe 20 Noiembrie 2011 19:46
VAIIIII !!!! Rusinicaaa!! Dupa ce ca arati ce arati {ca numai atat cred ca ai},vorbesti ..murdar! Si cum zicea prietenul GE:VULGAR...
Si uite asa..renunta BARBATUL la FEMEIA pe care A CREZUT ca o iubeste....
elisabeta_boia
Postat pe 20 Noiembrie 2011 19:52
Eiii, daca ai "scopuri" folosesti toate mijloacele, da-o 'ncolo petalele, si asa-s uscate !
Axl_22
Postat pe 20 Noiembrie 2011 20:00
A apucat sa stearga postarea de raspuns {urat} lui Dor...Eu insa am citit-o si la aceea postare am raspuns..
Pentru cine NU a apucat s-o citeasca,o redau,din memorie"ESTI BOU DOR ?" am retinut si emiticonul...deci..RUSINICA....
elisabeta_boia
Postat pe 20 Noiembrie 2011 20:14
Stai linistita ! Am citit-o si eu.
Axl_22
Postat pe 20 Noiembrie 2011 20:19
170, tu esti sotia boului?
care dintre astia pe care ni-i tot prezinti?
mai bine te-ai privi in oglinda...sau ti-o fi frica de ceea ce ai sa vezi?

fetele, stiti ca nu am sensibilitati de acest gen
mai ales din partea unor scursuri care cred ca au inventat apa calda si sapunul...mai aduce funia si ...gata. next

si apoi, Betty, tu stii clar ca nu pot fi bou!
dor72_
Postat pe 20 Noiembrie 2011 21:13
De la: dor72_, la data 2011-11-20 21:13:02170, tu esti sotia boului?
care dintre astia pe care ni-i tot prezinti?
mai bine te-ai privi in oglinda...sau ti-o fi frica de ceea ce ai sa vezi?

fetele, stiti ca nu am sensibilitati de acest gen
mai ales din partea unor scursuri care cred ca au inventat apa calda si sapunul...mai aduce funia si ...gata. next

si apoi, Betty, tu stii clar ca nu pot fi bou!



reyya
Postat pe 20 Noiembrie 2011 21:24
De la: garbo226170, la data 2011-11-20 19:41:22Locurile prin care au fost, melodiile care le-au ascultat impreuna, petalele de trandafiri uscate, un trandafir rosu mai conteaza in calea femeii cu scopuri ?!





daca esti o femeie" cu scopuri" nu te incurci cu "iubirea"...crede/ma!
ratuscaceaurata
Postat pe 20 Noiembrie 2011 22:07
asa sa fie oare ....? :-)
reyya
Postat pe 20 Noiembrie 2011 22:55
iubirea este un cuvant mare...mai sunt barbati oare care stiu sa iubeasca femeia si care sa o respecte? pasiunea nu insemna iubire....iubirea inseamna atunci cand un barbat iubeste femeia,,,o ajuta in treburile casnice,,se comporta frumos cu ea tot timpul,,nu doar atunci cand are vreun interes
ingerasulluptator
Postat pe 20 Noiembrie 2011 23:02
dupa mine casatoria este un dezastru.....viata alaturi de un barbat este un dezastru....femeile se lasa inselate de niste clipe de placere....se lasa seduse apoi transformate in marionete,manipulate de barbati
barbatii stiu ca toti oamenii sunt rai,inclusiv femeile,,aproape toata lumea de asta nici nu se implica sufleteste si doar le transforma in servitoare
toti barbatii care nu se exteriorizeza ei se integreaza,,,,adica sunt rai unii cu altii si se pedepsesc si se judeca fiecare pt rautatile lor...daca vrei sa devii mai bun,,,,nu te lasa lumea...daca esti rau te judeca,,,sau te invata sa fii rau,apoi tot ei te judeca ca esti rau......ce parere aveti despre lumea de 2 bani? goala sufleteste si spiritual
ingerasulluptator
Postat pe 20 Noiembrie 2011 23:14
Ingerasule, nu pot sa fiu deacord cu tine, ai sa zici; normal , esti barbat. Si sunt sigur ca nici sotia mea si nici multe alte femei nu ar sustine ceea ce tu afirmi. Viata e frumoasa, la fel si viata de familie, e normal sa ne ajutam reciproc dar si sa ne acordam incredere si libertate unul celuilalt.
Uneori cand iti vad incrancenarea cu care ii combati pe barbati, si pe mamele lor, ma intreb daca ceea ce postezi e exact ce simti sau doar o faci in joaca, Daca e real, ma gandesc ca esti tare trista si probabil ai suferit de ai acumulat atata amaraciune in suflet.
SAL
Postat pe 20 Noiembrie 2011 23:34
Inca ceva, am observat ca nu ai prieteni aici in virtual. Sunt curios daca in viata reala ai...
Probabil ca nu.
O bucurie impartasita cu altii se amplifica , nu se diminuiaza iar un necaz sau o durere pe care apropiati e mult mai usor de suportat.
Nu te ironizez, crede-ma dar as fi bucuros daca as vedea ca reusesti sa te apropii de cineva, daca ti-ai face prieteni si postarile tale ar avea o nota pozitiva.
SAL
Postat pe 20 Noiembrie 2011 23:46
May salata...
parerea mea e ca nu e nicio sfaraiala, si nici o suferinta daca n-ai preteni in virtual... pe bune vorbesc..
nu e czul sa judecam oamenii dupa asta.
Conu_
Postat pe 21 Noiembrie 2011 00:27
Conule te vad cam nou p-aicea. Don`soara ingerasul mi-e cunoscuta de doi-trei ani si nu doar de pe garbo. Pretutindeni si de cand o stiu are acelasi discurs: barbatii toti sunt niste tirani lenesi si fara suflet, mamele lor la fel ca nu i-au educat iar bietele femei la gramada niste mironosite naive ce robotesc toata ziua sa-i slujeasca pe barbati etc...
Eu nu sunt deacord cu asta dar tu?
Nu a zis nimeni ca trebuie sa se imprieteneasca in virtual cu cineva in mod deosebit , nici sa-l ia acasa dar cand freci mamgalul batand moneda cu acelasi discurs de mai sus de cel putin doi ani, socotesc ca a suferit candva o trauma.
SAL
Postat pe 21 Noiembrie 2011 00:45
Chiar daca mai exista taciuni aprinsi, orgoliul si rautatea nu lasa femeia sa-si recunosca greseala! E mai usor asa ... Inima la gunoi, orgoliul sus!
garbo226170
Postat pe 21 Noiembrie 2011 21:15
DOR!! DA! Stiu bine ca nu esti.."bou" Ar dori 170 sa fie macar pe jumatatea ta!!
elisabeta_boia
Postat pe 23 Noiembrie 2011 20:41
De la: garbo226170, la data 2011-11-20 19:41:22Locurile prin care au fost, melodiile care le-au ascultat impreuna, petalele de trandafiri uscate, un trandafir rosu mai conteaza in calea femeii cu scopuri ?!


foarte usor, atunci cand ea nu-l mai iubeste. Omul ar trebui sa aprecieze faptul ca-i face un bine.
charmelen
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:00
iar daca barbatul mai este si mitocan renuntarea este, pe deasupra, si lipsita de orice regrete. Bravo ei!
charmelen
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:47

Eremitul
Postat pe 28 Noiembrie 2011 00:48
Eremitul
Postat pe 28 Noiembrie 2011 00:49
Miert nem vallod be , hogy nagyon beteg vagy......Agy begyuladasod van 2 eve....
Eremitul
Postat pe 28 Noiembrie 2011 00:52
nagyon fj a fejed, igaz?
panty_C
Postat pe 28 Noiembrie 2011 01:15
Femeia in cauza, este foarte hotarata....alege cu ,,grije" prada...se documenteaza temeinic, si dupa criterii stricte....vrea un barbat cu cariera, bani, si neaparat mult mai in varsta decat ea...Mai grav, isi implica si copilul, pe care il roaga sa se adreseze cu ,,tata" candidatului....Nu-i mai plac bacauanii ei...priveste spre Bucuresti, cu speranta si incredere...Vrea ca acesta sa o scoata din medriocritate, sa-i ofere aerul tare al inaltimilor, si...sa nu traiasca prea mult, fiind mult mai in varsta ca ea, si sa-i lase ei totul...Nu vrea ca acesta sa stie traumele ei din experientele sexuale anterioare, viata de ,,supusa" sexual din fosta casnicie...Incepe prin a-l invita la Rostra, un motel rau famat, si continua la ea acasa, unde isi impinge copilul sa se puna bine cu ...candidatul...Planifica totul cu singe rece, si devine foarte nervoasa, daca se intra in impas....Eu, am renuntat la sotie, la familie, la prieteni....am inceput sa ma opun, si intr-un final, a renuntat la mine.....ACEASTA ESTE GARBO 8011973....Atentie, GARBO216911....SE PARE CA MA URMEZI !!!
garbo166267
Postat pe 1 Decembrie 2011 01:43
jezas
michelle_
Postat pe 1 Decembrie 2011 01:58
multi nene..dar insistenti...
reyya
Postat pe 1 Decembrie 2011 02:00
pasionati, reyya....:P
:))))

PS: mie imi scrie unul pe mess tot felul de sudalmi lungi, desi nu-mi amintesc sa-i fi dat vreodata ID-ul.
imi scria mai bine zis, fiindca l-am blocat, intre timp.
si eu.

are si el un fix...
de parca ar fi singurul cu asemenea pasiuni de nestavilit...:P

acuma sper macar la partea buna a lucrurilor:
sa nu ma uite prea curand, niciunul dintre "pasionatii" astia de mine..:D

=))
eu_geminy
Postat pe 1 Decembrie 2011 05:54
ete nene ca disparu deja...
a renuntat si la cont...:))))

PS: nu ma indoiesc ca are altele... oricum imi vizitase profilul si din asta.:D
eu_geminy
Postat pe 1 Decembrie 2011 06:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IN CAUTAREA UNEI PRIETENE 27 De la: Ioana007 17 Mai 2009 17:19
AM MARII DUBII 8 De la: anemari15 4 Octombrie 2010 16:35
Anti Sfantul Valentin + chin de 1-8 Martie 125 De la: Verarmy_38 13 Martie 2009 15:19
care este cel mai nebun lucru pe care l-ati facut in pat? 102 De la: tutankhamon 1 Octombrie 2009 13:41
Nu mai am chef de sex. HELP! 104 De la: criss69pcl 22 Ianuarie 2009 15:33
Setari Cookie-uri