ce ascunde uneori cererea de prietenie!!!

exista pe acest site un barbat,deocamdata nu dau nick name,care hartuieste anumite femei.mai intai le abordeaza in comentarii.apoi le cere sa vb in privat.urmatorul pas este cererea sa discute pe mess motivand ca aici este mai greoi.apoi incepe chestionarea.depinde cat de slaba de inger este persoana feminina sau cat de abila este.daca nu i se raspunde afirmativ ,incepe cu atacuri la persoana si cuvinte mizerabile.nu este singurul site in care procedeaza asa.daca nu ii cazi in "plasa",devine "prietenul'pe veci incercand sa afle de la tine despre X,despre Z....ce stii despre ele.aceasta e una din proceduri. cu acordul celor care au fost hartuite de el voi aduce in copy -paste cateva plangeri ale lor pe acest topic..ulterior am sa va spun si motivatia lui cu care se justifica,pt intrarea pe acest site de ex.este genul de barbat care are mai multe conturi printre care unul de femeie.este bine sa aveti grija cu cine intrati in discutie si cui ii spuneti anumite date despre voi sau lucruri mai intime.hartuiala are la baza si lucrurile spuse de voi bazandu-va pe incredere.
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 23:47
Vuvu ... un topic este suficient ... si daca faci acuzatii vezi sa fie si verificate ...
cricat
Postat pe 5 Aprilie 2011 23:50
te-a violat?
dor72
Postat pe 5 Aprilie 2011 23:58
De la: vuvuzela, la data 2011-04-05 23:47:22exista pe acest site un barbat,deocamdata nu dau nick name,care hartuieste anumite femei.mai intai le abordeaza in comentarii.apoi le cere sa vb in privat.urmatorul pas este cererea sa discute pe mess motivand ca aici este mai greoi.apoi incepe chestionarea.depinde cat de slaba de inger este persoana feminina sau cat de abila este.daca nu i se raspunde afirmativ ,incepe cu atacuri la persoana si cuvinte mizerabile.nu este singurul site in care procedeaza asa.daca nu ii cazi in "plasa",devine "prietenul'pe veci incercand sa afle de la tine despre X,despre Z....ce stii despre ele.aceasta e una din proceduri. cu acordul celor care au fost hartuite de el voi aduce in copy -paste cateva plangeri ale lor pe acest topic..ulterior am sa va spun si motivatia lui cu care se justifica,pt intrarea pe acest site de ex.este genul de barbat care are mai multe conturi printre care unul de femeie.este bine sa aveti grija cu cine intrati in discutie si cui ii spuneti anumite date despre voi sau lucruri mai intime.hartuiala are la baza si lucrurile spuse de voi bazandu-va pe incredere.


E FEMEIE, poate esti chiar tu, blondo, ce te sperii??sau esti nebagta in seama i vrei sa te afirmi?
garbo011266
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:02
vedeti-va de treburile voastre!ok?administratorii vor afla imediat,inclusiv proprietarul site-ului Alexandru.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:03
vedeti-va de treburile voastre!ok?administratorii vor afla imediat,inclusiv proprietarul site-ului Alexandru.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:03
site-ul Alexandru? cel mare, cel bun, cel viteaz...
vai , tu , ce ne-ai zis...
dor72
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:06
Io nu stiu nimic. Nu m-a abordat nimeni. Poate pentru ca nu dau ocazie si curs...
Sau nu sunt o persoana interesanta?
picaturaderoua
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:09
poate ca tocmai alea neinteresante viseaza sa fie hartzuite, picatura... nu e cazul tau...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:12
hai sa mai asteptam... poate, poate...picaturo
dor72
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:13
Vuvu .. daca vroiai sa ne vedem de treburile noastre nu puneai topicul asta
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:14
de parca ar fi singurul topic de rahat... mult zgomot pentru nimic, cri...:)))
eu_geminy
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:17
bai nene... aciulea nu mai bagam nimicccccc???... parasim un topic de nimicccc???
:)))
eu_geminy
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:35
De la: cricat, la data 2011-04-06 00:14:31Vuvu .. daca vroiai sa ne vedem de treburile noastre nu puneai topicul asta





cri intra pe blogul meu si citeste una din probe.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:35
De la: cricat, la data 2011-04-06 00:14:31Vuvu .. daca vroiai sa ne vedem de treburile noastre nu puneai topicul asta





cri intra pe blogul meu si citeste una din probe.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:35
Vuvu ... pe mine nu ma intereseaza ... Ce? ... cu cine? ... de ce? .... pe aici ... pentru ce sa imi incarc memoria? ....

si de barfe sunt satula ... de la munca .... aici facem glume , misto/uri ... si mai aducem un zambet pe fata ...
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:39
Frate, da postai si eu ceva pe aici...
Stau si ma gandesc acu... Ori Roza cu scleroza umbla prin capul meu, ori am nimerit in triunghiul bermudelor?
Credeam initial ca ne-am inghesuit toti la dar cu parerea si apre mai in josul paginii comentariul meu, dar... s-a topit!
Si, zau ca nu am spus ceva nasol!
picaturaderoua
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:49
Aaaa. Gata pricepusi! Sunt 2 toapice la fel. Tulaiii!
picaturaderoua
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:51
ai ceva...unde te plangi ca nu te-a hartuit nimeni...
dor72
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:52
:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:52
Picatura ... e normal la Vuvu ... sa avem loc sa ne desfasuram :P
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:53
Mai... nu ma plang! Chair de par neinteresanta! Zau! Dar imi fac ochii, ca lui Kaa! De la atata loc de desfasurare!
picaturaderoua
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:55
asta e diversiune, mey cri... ete la picatura ce a patit...:)))
nu stiam de ce incepuse sa taca...:P
eu_geminy
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:56
Mai Ge! Nuuuuu... interpeta gresit! Parol...
picaturaderoua
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:57
nici nu stiu unde sa scriu mai intai...Ori pe topic, ori sa-i rapund domnului cu prietenia! Si tu acum.... :P Ma dai de gol!
picaturaderoua
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:59
jur ca nu asta am intentionat, Picatura...:)
eu_geminy
Postat pe 6 Aprilie 2011 01:00
Ok! Te cred!
picaturaderoua
Postat pe 6 Aprilie 2011 01:02
pai mai mult de atat nu pot face, in virtual, ca sa ma crezi...:)
:))
eu_geminy
Postat pe 6 Aprilie 2011 01:06
Uneori tine treaba cu juratu' si in real!
Asa ca e super ok, in virtual!
picaturaderoua
Postat pe 6 Aprilie 2011 01:17
noroc ca niciodata nu jur stramb...:)
eu_geminy
Postat pe 6 Aprilie 2011 01:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
manifest pentru dragoste 52 De la: zuzu63 13 Octombrie 2012 23:54
Si e si gravida 3 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:34
il insel daca ma gandesc la alt barbat cand facem sex? 111 De la: valentino 12 Mai 2009 04:57
Triunghiul iubirii perfecte 51 De la: maria_zada 1 Martie 2009 22:32
ma simt ca o prizoniera 192 De la: nicoleta_alexandra 13 Noiembrie 2011 20:45
Setari Cookie-uri