Sa slabim impreuna!

Buna, iti recomand sa citesti urmatorul articol. Mie mi s-a parut interesant si am aplicat unele idei care chiar au fost eficiente in cazul meu.
http://www.afladespre.ro/spune-adio-kilogramelor-in-plus-975.htm
Mi-a mai placut si http://www.afladespre.ro/creaza-ti-propriul-stil-vestimentar-992.htm.
crina86_c
Postat pe 7 Iulie 2010 01:43
Buna,

In perioada 8 iulie- 26 iulie se fac inscrieri pentru un program de nutritie ce se desfasoara in orasele Bucuresti, Cluj si Timisoara.

Pe o perioada de 2 luni finalistii vor primi sfaturi legate de nutriie de la Roxana Iliescu, vor urma un program de sport i remodelare corporal sub ndrumarea instructorilor profesioniti de la World Class i vor nva cum s se puna n eviden cu ajutorul echipei de stiliti de la Getts.

Programul va avea efecte pe termen lung deoarece se urmareste o detoxifiere atat fizica, dar si emotionala a participantilor.

Mai multe detalii pe www.fii-in-forma.ro
ZoneReality
Postat pe 14 Iulie 2010 16:05
Salut!
Eu am tinut dieta disociata in urma cu 2 ani si am slabit 5 kg in aproape 3 saptamani.
Acum iau un sirop de slabit fyt form syrup,nu stiu daca ati auzit de el,e cel pe care l-a luat si Mama natura de a slabit 15kg .Vad ca da rezultate am slabit 3,5kg in 7 zile si am mancat normal.
oanagheorghe
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:39
fleurdelis
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:46
Fetelor, vreau si eu in clubul vostru de slabit! :)

Eu am probleme mari cu kilogramele astea in plus. Sa va povestesc: mi-am facut abonament la sala, am grija la ce mananc (cat mai putina sare, am redus dulciurile), beau si destul de multe lichide (cred ca ajung la 2 litri pe zi cu tot sucuri, cafele si ceaiuri) si tot nu reusesc sa dau jos.

Cred ca am o problema cu retentia de apa...am si mainile si picioarele super umflate mai ales dimineata (nici nu pot sa-mi scot inelele de pe degete!) si sunt mai mereu balonata!

Acum sunt in cautare de sfaturi si informatii. Daca va confruntati si voi cu problema asta haideti sa-i dam de cap impreuna!
Miru80
Postat pe 15 Aprilie 2013 13:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta+calculul greutatii 47 De la: Isa_Bella93 9 Iunie 2015 21:50
Dieta cu pepene rosu 37 De la: barboneli 21 Decembrie 2016 09:17
Mentinerea greutatii dupa dieta 27 De la: garbo_385367 10 Iulie 2014 11:20
in cat timp pot sa slabesc 10 kilograme 217 De la: 22 Februarie 2019 10:32
balbaiala la 8 ani 2 De la: daniilia 27 Decembrie 2014 12:56
Setari Cookie-uri