Nu stiu ce as mai putea sa fac in continuare ca sa ne impacam

Salut,

De curand am avut o relatie scurta de 1 luna jumatate cu o tipa pe care o stiam din liceu dar nu prea am interactionat pana acuma. In decembrie am abordat o pe fb , am iesit a doua zi la o cafea iar apoi totul a decurs super ok si am inceput sa ne vedem tot mai des. Amandoi am avut concediu si am stat impreuna in acea perioda la ea. Locuim in orase separate dar apropiate , 60/70 km. Am fost de revelion la munte , tipa imi spunea intr una cat e de fain totul si ce mult ii place de mine etc.Tot timpul imi zicea ca e prea frumos si ca ceva trebuie sa nu fie ok, imi spunea ca in toate relatiile ei precedente s a simtit umilita,folosita etc.
Dupa revelion mi a spus ca vrea o pauza pt ca nu stie ce vrea...ca in sufletul ei e o varza , astazi imi zicea una ,maine alta , eu nu intelegeam de ce , am insistat sa ne vedem in continuare pana cand am incetat sa o mai caut. Atunci a inceput sa ma caute ea si tot asa urmatoarele 3 saptamani pana cand miercuri mi a dat mai multe mesaje in care imi zicea ca vrea sa fim prieteni si ca sa nu ma mai dau la ea niciodata pt ca nu vrea nici un fel de relatie cu nimeni, si ca nu am cum sa o fac sa mai fie cu mine.
Nu prea stiu ce sa fac on continuare.. imi place foarte mult de ea , m-am inteles cu ea cum nu m-am inteles cu nimeni,ne potriveam, imi zicea ca n a avut pana acuma o chestie asa faina , ii era frica de faptul ca o sa sufere etc
Dupa mesajele primite miercuri nu am mai vb cu ea...
garbo_501722
Postat pe 14 Februarie 2020 12:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor urgent,sfaturi care ma pot ajuta. 16 De la: garbo_426717 26 Ianuarie 2016 11:03
vreau sa ma ingras??? 3 De la: sheika29 1 Martie 2010 02:03
Cum v-ati petrece ultimii 2 ani din viata? 6 De la: bluelight 10 Noiembrie 2009 21:32
cutremur in VRANCEA, acum un minut.... 46 De la: dor72 10 Mai 2011 23:59
Chiar am nevoie urgent de un sfat! sunt intr-o situatie prea confuza! 24 De la: GianySeo 20 Februarie 2015 15:06
Setari Cookie-uri